کاریابی و بازار کار

khatami1

عضو جدید
استخدام در گروه مپنا عسلویه

استخدام در گروه مپنا عسلویه

[h=2]استخدام کارشناس و مهندس در گروه مپنا عسلویه

به اطلاع متخصصان مجرب می رساند گروه مپنا مجری پروژه فاز 19 پارس جنوبی(بخش خشکی)به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه و کارشناس HSE با تخصص و شرایط زیر استخدام میکند .[/h]

ردیف
عنوان شغلی
تخصص
تعداد
حد اقل سابقه

1

کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه

مرد

ترجیحاً مرتبط

1. تسلط کامل به Primavera P6
  2. تسلط کامل به MS Project
  3. تسلط کامل به Excel،Word
  4. آشنایی با AutoCAD
  5. توانایی ارائه گزارشات هفتگی و Plan،ReplanوActualبا نرم افزارهای تخصصی
  6. مسلط به زبان انگلیسی

1 نفر

4 سال

2

کارشناس HSE

مرد
مهندسی صنایع ، بهداشت حرفه ای ، ایمنی صنعتی

1. آشنایی با فرایندهای شناسایی خطر
  2. شناسایی و مدیریت ریسک
  3. ارگونومی

1 نفر

2 سال

• برای ردیف 1متقاضیانی که سابقه کاری در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه های Civil را دارا می باشند دارای اولویت هستند .
  • محل خدمت : فاز 19 پارس جنوبی (کیلومتر 15 جاده کنگان – عسلویه)
  • داوطلبان می توانند حداکثر تا تاریخ 31/06/91 چکیده ای از سوابق تحصیلی و تجربی خود را در قالب رزومه به آدرس پست الکترونیکی mapna_ph19@yahoo.com
ارسال نمایند .

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بابا وحید خوراکش عسلویه هست . من میدونم .

درخواست مقاله هوش مصنوعی

درخواست مقاله هوش مصنوعی

سلام بچه ها من چند روزه که عضو شدم فک کنم یکم دیره به خاطر اینکه دیگه درسم تموم شده کاش زودتر عضو شده بودم تا از امکانات سایت بیشتر استفاده میکردم.فعلا دارم راجع به هوش مصنوعی مطاعه میکنم که یکی از مبحثای mis ممنونمیشم اگه کسی مقاله یا اطلااطیراجع بهاین موضوع داره با من در ارتباط بزاره:gol:

hamid051

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام مهندس خسته نباشید خوش اومدید
شما تالار تخصصی رو چک کردید من دقیق نمیدونم ولی فکر کنم در یکی از تالار ها همین بحث بود حالا دقیق نمیدونم شاید هم جای دیگه بود به هر حال اگر تنوستید یک سری هم به اونجا بزنید
با تشکر

mojoudigsm

عضو جدید
با سلام
آخه عزیز جان
کار - شرح وظایف - سابقه شرکت یا کارخانه - مقدار فعالیت های گذشته از هر نظر - رضایت مندی پرسنل قدیمی و البته مدیریت و دستمزد و ............ چطور هست؟؟؟
به نظر من نباید علم و تحصیلات و .... را یکجا تقدیم هر شغلی کرد- ضمنا موافق با کار هستم ولی نه هر جا و برای هر شغل و هر کسی.....

DOMROLL

عضو جدید
بازار کار صنایع تولید صنعتی

بازار کار صنایع تولید صنعتی

یه سوال
سلام من ترم دو صنایع ام
میخاستم بدونم کی میدونه یه مهندس صنایع گرایش تولیدصنعتی کجاهامیتونه کارکنه؟
لطفانظربدید

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
لطفا عنوان مناسبی برای تاپیکتون انتخاب کنید . ویرایش شد

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
استخدام فوری مهندس صنایع

استخدام فوری مهندس صنایع

استخدام فوری مهندس صنایع
[h=1]شرکت کوچک بنا جهت واحد کنترل پروژه خود مهندس صنایع با 5 سال سابقه کار استخدام می کند[/h] [h=2]متقاضیان رزومه و سوابق اجرایی خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند[/h] [h=2]bahmani.2012@yahoo.com[/h] [h=2]محل اشتغال: آبادان - خرمشهر[/h] [h=2]شماره تماس 09373737746[/h] [h=2]مهلت ارسال رزومه تا شنبه 14 اردیبهشت[/h]

زمینه های اشتغال با مدرک کارشناسی صنایع

زمینه های اشتغال با مدرک کارشناسی صنایع

زمینه های اشتغال مهندسی صنایع

mohsenjoon

عضو جدید
با سلام عیزیز من شرایط صنعت مملکت خیلی خیلی خراب من که خودم با این که چند سال سابقه کاری دارم هنوز نتونستم یک کار درست گیر بیارم شرایظ مملکت خرابه:redface:

industrial1990

عضو جدید
مشاوره شغلی

مشاوره شغلی

شلام بر مهندسین گل
بچه ها من میخواستم بدون بنظرتون برای اینکه نظر مدیرتون رو جلب کنبد و سریع یه خودی نشون بدین و نظرشو در رابطه با قابلیت های خودتون و رشتتون جمع کنید تو کدوم حوزه صنایع کار میکردین؟
من باید هرچه زودتر این کارو بکنم و نظراتتون واسم خیلی مهم خواهد بود
با تشکر:gol:

hasti1988ie

عضو جدید
شلام بر مهندسین گل
بچه ها من میخواستم بدون بنظرتون برای اینکه نظر مدیرتون رو جلب کنبد و سریع یه خودی نشون بدین و نظرشو در رابطه با قابلیت های خودتون و رشتتون جمع کنید تو کدوم حوزه صنایع کار میکردین؟
من باید هرچه زودتر این کارو بکنم و نظراتتون واسم خیلی مهم خواهد بود
با تشکر:gol:

سلام و درود بر شما ....
اول اینکه یه توصیه ای بهتون داشتم ...اصلا نباید عجولانه کاری رو انجام بدین....هرکاری رو که خواستین انجام بدین کامل انجامش بدین...
برای توضیحات بیشتر لطفا کمی درباره سمتی که دارین و کاری که مشغول هستین برامون بگین....

industrial1990

عضو جدید
ممنون بابت راهنماییتون
من در اونجا در واحد تولید هستم و لی حوزه فعالیتم بازه از هرجایی میتونم شروع کنم

hasanrahmani

عضو جدید
بنده تجربه ای که خودم داشتم رو عرض می کنم امیدوارم که مفید باشه هفته ی اول حضورم به بررسی مکان مناسب دستگاه پرداختم و با نمودار از - به (طرح ریزی) و . . . به مکان یابی مناسب پرداختم و با دلایل کامل به مدیر عامل اثبات کردم که مکانیابی مورد بحث من موجب افزایش بهره وری میشه زمان سنجی مناسب رو هم غافل نشید ولی به طور کلی اقداماتی در جهت افزایش بهره وری کارگران و تولید عمدتا مطلوب مدیر عامل هست البته با توجه به محل کار باید اقدامات مناسب رو انجام بدید و نمیشه هر الگویی رو در هر جا پیاده کرد امیدوارم تونسته باشم کمکی هر چند ناچیز کرده باشم

industrial1990

عضو جدید
بنده تجربه ای که خودم داشتم رو عرض می کنم امیدوارم که مفید باشه هفته ی اول حضورم به بررسی مکان مناسب دستگاه پرداختم و با نمودار از - به (طرح ریزی) و . . . به مکان یابی مناسب پرداختم و با دلایل کامل به مدیر عامل اثبات کردم که مکانیابی مورد بحث من موجب افزایش بهره وری میشه زمان سنجی مناسب رو هم غافل نشید ولی به طور کلی اقداماتی در جهت افزایش بهره وری کارگران و تولید عمدتا مطلوب مدیر عامل هست البته با توجه به محل کار باید اقدامات مناسب رو انجام بدید و نمیشه هر الگویی رو در هر جا پیاده کرد امیدوارم تونسته باشم کمکی هر چند ناچیز کرده باشم
ممنون بابت راهنماییتون انشالا بتونم اجراش کنم:gol:

melika02

عضو جدید
چون تو بخش تولیدین میتونین 1 کار خوب و مفید دیگه هم انجام بدین که خیلی به چشم میاد. این کار کنترل یه بخش از تولیده که ضایعاتش زیاده. برای اینکار میتونین روش پیشنهاد بدین یا حداقل اینو با نمودار پارتو دربیارین که بیشترین ضایعات به خاطر چیه و برطرف کردن علتش چقدر هزینه میتونه داشته باشه و در عوض چقدر سود میده.

hojjat73

عضو جدید
درخواست از همه عزیزان

درخواست از همه عزیزان

سلام عزیزان انشاالله که حالتون خوب باشه من امسال کنکور داشتم و به مهندسی صنایع علاقه دارم میشه وضعیت بازار کار و در امد این رشته رو واسم بگین خیلی ازتون ممنونم

alireza 68

عضو جدید
سلام عزیزان انشاالله که حالتون خوب باشه من امسال کنکور داشتم و به مهندسی صنایع علاقه دارم میشه وضعیت بازار کار و در امد این رشته رو واسم بگین خیلی ازتون ممنونم
سلام دوست عزیز خوبی
والا بازار کار که کلا تو کشورمون خیلی داغونه:redface:
ولی کلا من خودم اعتقاد دارم که آدم زرنگ باشه کار هست
هرچی هم بیشتر تلاش کنی درآمدت بیشتره;)
واینکه بازار کار رشته ما خیلی بهتر است از این نظر که مهندس صنایع محدود نیست و جاهای زیادی میتونه کار کنه
واینکه اینجا تالار صنایع هست و هیچ ماست فروشی نمیگه ماست من ترشه:biggrin:
منظورم اینه اینجا همه تعریف میکنند از رشتشون مخصوصا کسایی که فارغ التحصیل شدن:biggrin:
همه چی به تلاش خودت بستگی داره تا رشته ای که میخونی
بهترین کار اینه که هر رشته ای میخونی بیشتر سعی کن رو چیزایی مثل نرم افزارها و کارای عملی مانور بدی نه 20 گرفتن
با ارزوی موفقیت :gol:

saye1

عضو جدید
سلام دوست عزیز خوبی
والا بازار کار که کلا تو کشورمون خیلی داغونه:redface:
ولی کلا من خودم اعتقاد دارم که آدم زرنگ باشه کار هست
هرچی هم بیشتر تلاش کنی درآمدت بیشتره;)
واینکه بازار کار رشته ما خیلی بهتر است از این نظر که مهندس صنایع محدود نیست و جاهای زیادی میتونه کار کنه
واینکه اینجا تالار صنایع هست و هیچ ماست فروشی نمیگه ماست من ترشه:biggrin:
منظورم اینه اینجا همه تعریف میکنند از رشتشون مخصوصا کسایی که فارغ التحصیل شدن:biggrin:
همه چی به تلاش خودت بستگی داره تا رشته ای که میخونی
بهترین کار اینه که هر رشته ای میخونی بیشتر سعی کن رو چیزایی مثل نرم افزارها و کارای عملی مانور بدی نه 20 گرفتن
با ارزوی موفقیت :gol:

درسته منم با نظر علیرضا کاملا موافقم درواقع روی هرچیز که تخصصی کار کنی جواب میده حتی آبیاری گیاهان دریایی
:smile:

alikaro

عضو جدید
حقوق مهندس صنایع

حقوق مهندس صنایع

سلام بچه ها
کسی میدونه حدود حقوق مهندس صنایع چقدره؟
هم فردی که تازه می خواد استخدام بشه هم فردی که چند سال سابقه پیدا میکنه.
ممنونتون میشم راهنمایی کنید
;)
;)

mohdgh

عضو جدید
با سلام
میزان دریافتی شما در شرکتهای خصوصی رنج زیاد ثابتی نداره با توجه به قابلیت های شما متفاوته بین 550 تا 750 با سه سال سابقه بالای 1 تومن البته به شرطی که کار بلد باشید
در شرکتهای دولتی تابع قانون کار برای کارشناسی بسته به سال ورود

اما خیلی از عوامل هستند که باعث تغییر محدوده پرداختی می شود مثل سختی کار،پاداش ،اضافه کاری و ....
موفق باشید

saeid t

عضو جدید
سلام یه یک مهندس صنایع وارد در رشته بسته بندی نیاز دارم

سلام یه یک مهندس صنایع وارد در رشته بسته بندی نیاز دارم

سلام یه یک مهندس صنایع وارد در رشته بسته بندی نیاز دارم.میخوام بعنوان مشاور برام کار کنه

sed ali

کاربر ممتاز
سلام یه یک مهندس صنایع وارد در رشته بسته بندی نیاز دارم.میخوام بعنوان مشاور برام کار کنه

خب چه نوع کاری ؟ چه نوع بسته بندی ؟
چقدر امکانات داری ؟ یعنی اصلا نوع کالا چیه ؟
یعنی بعضی وقتها با استفاده از سیستم های سیمولیشن هست و کاملا اتماسیون حاکم هست ! این با یه سیستم سنتی کلی فرق می کنه
اگر بخوایید یه مهندس مشاور حرفه ای در حد بالا بگیرید بعد براتون می صرفه ؟
بهتره بگید چه نوع کاری هست ؟ چه نوع تخصصی می خواد تا هر کس بتونی با توجه به کارش و سوابقش به شما روزومه ارائه بده.

hamid051

کاربر ممتاز
اره اگر ماهیت محصول مشخص بشه نوع بسته بندی و قالب بسته بندی و خیلی از موارد دیگه هم مشخص میشه

malihe68

عضو جدید
بستگی به میزان تلاش خودت داره و استعداد
یه مهندس صنایع می تونه یه کارشناس معمولی باشه واسه وارد کردن داده ها که 700 میگیره و می تونه یه برنامه ریزو مدیر موفق باشه
می تونه ساعتی 700 بگیره

بالا