کاریابی و بازار کار

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
نظر من در مورد صنایع به دوستان عزیزی که می خواهند به این رشته بیایند !
این رشته همجور آدمی رو می تونه در خودش جا بده ! از کم حوصله تا با حوصله ! از زن تا مرد ! از درس خون تا درس نخون ! از بیکاره تا باکاره !
کلا رشته ای هست که بستگی به طرف داره که چطور می تونه اونو درک کنه !
اما چون مهندسی صنایع در خیلی از زمینه ها حضور داره و می شه به عنوان یک پل یا یک زبان مشترک در هرجایی مورد استفاده قرار داد . علتش اینه که هرگز یک مهندس صنایع محکوم به محدود بودن نیست .
اما زمینه های که یک مهندس صنایع می تونه در اونها فعالیت کنه به نظر من علاوه بر زمینه های تحقیقاتی و پژوهشی وسیعی که در این رشته وجود دارد و پول خوبی هم میشه گیر آورد .
هر جا که نیاز به برنامه داشته باشند مثل بیمارستان ، کارخونه در قسمت های مختلف از نگهداری و تعمیرات ماشین آلات تا سایر بخش ها و ...........
در جا که نیاز به یک هماهنگ کننده داشته باشند
هر جا مشکلی مبهم باشه و نیاز به تعریف مسئله باشه

جدیدا بانک مهندسی صنایع شاخه تحلیل سیستم هم میگیره

با توجه به حوزه های کاری یک مهندسی صنایع زیاد برای خانوم ها مشکلی وجود ندارد . به نظر من بهتر از مکانیک و عمران از نظر محیط کاری است .

eava20

عضو جدید
نظر من در مورد صنایع به دوستان عزیزی که می خواهند به این رشته بیایند !
این رشته همجور آدمی رو می تونه در خودش جا بده ! از کم حوصله تا با حوصله ! از زن تا مرد ! از درس خون تا درس نخون ! از بیکاره تا باکاره !
کلا رشته ای هست که بستگی به طرف داره که چطور می تونه اونو درک کنه !
اما چون مهندسی صنایع در خیلی از زمینه ها حضور داره و می شه به عنوان یک پل یا یک زبان مشترک در هرجایی مورد استفاده قرار داد . علتش اینه که هرگز یک مهندس صنایع محکوم به محدود بودن نیست .
اما زمینه های که یک مهندس صنایع می تونه در اونها فعالیت کنه به نظر من علاوه بر زمینه های تحقیقاتی و پژوهشی وسیعی که در این رشته وجود دارد و پول خوبی هم میشه گیر آورد .
هر جا که نیاز به برنامه داشته باشند مثل بیمارستان ، کارخونه در قسمت های مختلف از نگهداری و تعمیرات ماشین آلات تا سایر بخش ها و ...........
در جا که نیاز به یک هماهنگ کننده داشته باشند
هر جا مشکلی مبهم باشه و نیاز به تعریف مسئله باشه

جدیدا بانک مهندسی صنایع شاخه تحلیل سیستم هم میگیره

با توجه به حوزه های کاری یک مهندسی صنایع زیاد برای خانوم ها مشکلی وجود ندارد . به نظر من بهتر از مکانیک و عمران از نظر محیط کاری است .

از پاسختون ممنون... میشه یه کم بیشتر توضیح بدید... اینکه کارش دقیقا چیه؟؟یعنی مثلا میره تو کارخونه چیکار میکنه؟؟؟:que:و...درامدش چطوره؟؟

sed ali

کاربر ممتاز
از پاسختون ممنون... میشه یه کم بیشتر توضیح بدید... اینکه کارش دقیقا چیه؟؟یعنی مثلا میره تو کارخونه چیکار میکنه؟؟؟:que:و...درامدش چطوره؟؟

من یک کار مهندس صنایع در بخش تضمین کیفیت و برنامه ریزی تولید بیشتر دفتری است یعنی ما با استافاده از اطلاعات کمی در اختیار شما قرار می گیرد به برنامه ریزی می پردازی . مثلا چطور با از ابزاری مثل کنترل کیفیت آماری دریت استفاده کنی و در خط تولید به کار ببری که بخش کنترل کیفیت آن را احرا کند .
شما در واقع یک رابط هستین .
مشکل اصلی اینکه هرگز کسی که صنایع نخونده نمیتونه بفهمه که چی می گیم . خود من هم تا ترم 5 تعریفی نداشتم از صنایع .
و واقعا نمیدونم چطور به شما توضیح بدم که در سطح دبیرستان باشه . حتی اگه شما یک مهندس مثلا مکانیک هم باشید سخت است که بفهمید مهندسی صنایع دقیقا چه می کند .
من هیچ کس رو غیر از مهندس صنایع ندیدم که بونه این رشته رو تعریف کنه حتی داداشم که مهندس کامپیوتر بودو مدیر بخش انفورماتیک کتارخونه هست و یا یک آشنام که رئیس کار خونه بود هیچ کدوم نتونستن سوال منو هنگام انتهاب رشته جواب بدن که صنایع چیه ؟ و حتی تو کتاب انتخاب رشته که در موردش توضیح داده اصلا با واقعیت متفاوت هست !
به همین علته که نمیشه زیاد گفت !

hasti1988ie

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان...اینجا موضوع رو مطرح میکنم که ازهم گسیختگی نداشته باشند...
من یک گزارش کار اولیه رو ارائه دادم....برای ارائه گزارش تکمیلی باید کارگاه رو به 4 قسمت اداری،مالی ،تولید و فروش تقسیم کرده و هرکدوم رو بررسی کنم....
از دوستان تقاضا دارم هر کسی هرمطلبی یا نکته ای داره که میتونه بهم کمک کنه لطف کرده برام بذارید.این که هر بخش شامل چه قسمت هایی هست و ....
البته خودم مطالبی رو پیدا کردم و بررسی هایی انجام دادم....منتظر نظرات دوستان هستم...
با سپاس.

• Like
واکنش ها: 1716

sed ali

کاربر ممتاز
!!!! یعنی خودش هم تو محیط کارخونست؟!!در مورد درآمدش چی ؟

منظورت چیه ؟
معمولا قسمت اداری هست نه تو خط تولید !
درآمد از پایه حقوق 400 بگیر تا 2 میلیون هم تو ایران من شنیدم ! البته این فقط رو فیش هستا ! بعضی وقتها اگه بچه خوبی باشی پشت فیش هم داری !

eava20

عضو جدید
(ممنونم که جواب میدید)
ولی این که میشه همون پشت میز نشستن...یعنی یه مهندس صنایع توی محیط کارخونه کار نمیکنه؟؟؟:(

sandy1

عضو جدید
(ممنونم که جواب میدید)
ولی این که میشه همون پشت میز نشستن...یعنی یه مهندس صنایع توی محیط کارخونه کار نمیکنه؟؟؟:(

چونه نزن دیگه دوست عزیزم قرار که نیست جای دستگاه های کارخونه قطعه بچسبونی که!!!!

sed ali

کاربر ممتاز
(ممنونم که جواب میدید)

نگاه کن من خواستمک فقط بگم می تونی پشت میز هم بشینی !
اگر میخوای یک مندس صنایع خوب باشی نیاز هست که با خط تولید ارتباط داشته باشی !
البته همه بر میگرده به وظیقه ی شما در کارخونه که در کدوم بخش باشی .
کار یک مهندس صنایع مثل مکانیک نیست که مثلا بخواد دستگاه رو طراحی کنه و یا تعمیر
بلکه وظیفه ای مانند برنامه ریزی ف بهرهوری و یا بهبود رو داره که خوب این نیاز داره شما بلاخره محیط رو دیده باشید و بدونید که می خواید چه کارایی انجام بدید .
بازم سوال بود بگو .
سعی کن سوالاتتو تفکیک کنی و مشخص تا حداقل بتونم جوابای سرراستی بدیم.
راستی شما کنکور دارید ؟ فعلا بشین کنکورتو بخون بعد موقع انتخاب رشته هر سوالی داری بپرس .

sed ali

کاربر ممتاز
با سلام خدمت همه دوستان...اینجا موضوع رو مطرح میکنم که ازهم گسیختگی نداشته باشند...
من یک گزارش کار اولیه رو ارائه دادم....برای ارائه گزارش تکمیلی باید کارگاه رو به 4 قسمت اداری،مالی ،تولید و فروش تقسیم کرده و هرکدوم رو بررسی کنم....
از دوستان تقاضا دارم هر کسی هرمطلبی یا نکته ای داره که میتونه بهم کمک کنه لطف کرده برام بذارید.این که هر بخش شامل چه قسمت هایی هست و ....
البته خودم مطالبی رو پیدا کردم و بررسی هایی انجام دادم....منتظر نظرات دوستان هستم...
با سپاس.
به نظر من ابتدا یک چارت کلی رو مشخص کن با تمام جزئیات بعد ببین با توجه به شرکت کدام قسمتها ضروری هستند وبرای بقا شرکت باید وجود داشته باشند . بعد سعی کن چند وظیفه را به یک بخش محول کنی .
یک توصیه دیگه در طراحی سازمان اینکه به نیروهای ستادی و عملیاتی نگاه متفاوتی داشته باش. هر کدام فراخور کارشان .

m.f.s

کاربر فعال
بلکه وظیفه ای مانند برنامه ریزی ف بهرهوری و یا بهبود رو داره که خوب این نیاز داره شما بلاخره محیط رو دیده باشید و بدونید که می خواید چه کارایی انجام بدید .
بازم سوال بود بگو .
راستی شما کنکور دارید ؟ فعلا بشین کنکورتو بخون بعد موقع انتخاب رشته هر سوالی داری بپرس .
دوست من به نظر منم شما فعلا برای کنکور بخون هروقت وارد دانشگاه شدی اون موقع درمورد اینکه وارد چه فیلد کاری بشی مطالعه کن موفق باشی.

sandy1

عضو جدید
بازم سوال بود بگو .

قبول دارم فعلا کنکور مهمه البته ما فعلا سومیم به خاطر این به نظرم اومد خوبه که بپرسه چون میخواست بدونه اصلا رشته ای رو که انتخاب کرده( ریاضی) رو دوست داره یا در آینده پشیمون میشه .بازم ممنون از راهنمایی هاتون

sed ali

کاربر ممتاز
قبول دارم فعلا کنکور مهمه البته ما فعلا سومیم به خاطر این به نظرم اومد خوبه که بپرسه چون میخواست بدونه اصلا رشته ای رو که انتخاب کرده( ریاضی) رو دوست داره یا در آینده پشیمون میشه .بازم ممنون از راهنمایی هاتون

مگه شما سوال پرسیده بودید !!!!!
یا eava20!!!!!!!

تکلیف رو مشخص کنید ما موندیم چیکار کنیم !
در هر صورت الآن هم فعلا امتحان پایان ترم داری سعی کن بخونی ! چوت تاثیر داره ! هم از نظر کنکور هم از نظر روحیه که بتونی واسه کنکور آماده بشی !
من سال بعد کنکور دارم امد وارم همه کنکوری ها موفق بشن !

sandy1

عضو جدید
مگه شما سوال پرسیده بودید !!!!!
یا eava20!!!!!!!

تکلیف رو مشخص کنید ما موندیم چیکار کنیم !
در هر صورت الآن هم فعلا امتحان پایان ترم داری سعی کن بخونی ! چوت تاثیر داره ! هم از نظر کنکور هم از نظر روحیه که بتونی واسه کنکور آماده بشی !
من سال بعد کنکور دارم امد وارم همه کنکوری ها موفق بشن !

ببخشید گیجتون کردیم سوال ایوا بود ولی ما هم کلاسی هستیم بازم ممنون

meysam_ie

عضو جدید
سلام دوستان.....
برای پست مدیر داخلی یه واحد تولیدی با حدود 15 نفر پرسنل دعوت به کار شدم....
نظرتون چی هست؟
و البته این که چه کارهایی رو میشه اینجا انجام داد به نظرتون....اگر 2 خط تولید در نظر بگیریم........
کار دوخت حوله هست و بیشتر پرسنل پای چرخ و کار عملیاتی هستند...

اصلا اگه شما بودین میرفتین؟یا ترجیح میدادین مطالعاتتون رو ادامه بدین و یه جای بزرگتر کار کنید...؟؟؟

ممنون از نظراتتون:gol:

به نظر من باید جایی کار کنیم واسه ایده هامون ارزش قائل باشن
واحدی کار کنیم سیستم صنایع پیاده سازی شده باشه و از این طریق تجربمون بالا بره ثانیا مدیریت هم حمایت کنه
سیستم خوب رو میشه توی هر شرکتی چه کوچیک چه بزرگ پیاده کرد کار توی چنین محیطی بستگی به شرایطش داره و اینکه چه هدفی داری؟
ایشالله که حتما موفق میشی پیشنهاد میکنم حتما از تجربه مهندسین صنایع اونجا استفاده کنی....

eava20

عضو جدید
سلام،میشه یه کم توضیح بدید؟؟؟ کارتون دقیقا چیه؟؟؟ چه جور جاهایی کار میکنید؟منظورم اینه که کار مهندسان صنایع تو کارخونه هاست یا تو دفاتر ؟ در آمدش چطوره؟بازار کارش برای خانمها هم به اندازه ی آقایون داغ هست؟؟؟
(من میخوام انتخاب رشته کنم... میخوام یه کم در مورد این رشته بدونم)
تو چه دانشگاهی تحصیل میکنید؟کار با نرم افزار و این جور چیز ها رو تو دانشگاه یاد گرفتید یا خارج از دانشگاه؟؟؟
پیشاپیش ازجوابتون ممنوونم....

vatanparast

عضو جدید
سلام

سلام

سلام
این مواردی که گفتین در زمینه طراحی تنظیم و پیاده سازی سیستم های اداری مالی... جدا از کوچک یا بزرگ بودن بنگاه حجم کاری و اطلاعات فوق العاده ای میطلبه البته نمیدونم منظور طراحی چارت سازمانی فقط بوده یا نه پیاده سازی هم مد نظر هس که در این صورتعلاوه بر تخصص در زمینه های فنی و مهندسی اشنایی کاملی با قوانین اداری,کار,مالیاتی,و از همه مهمتر حسابداری صنعتی میطلبه که عملا غیر ممکن هست یک نفر به تمام این حیطه ها مسلط باشه,در قدم اول شما یک چارت تهیه کنید با توجه به کوچک بودن صنعت بخش های مختلف باید در هم ادغام بشه مثلا اداری مالی یا مهندسی شامل مهندسی فنی برنامه ریزی لجستیک و...البته کاش میگفتید نوع تولید چیه تا بیشتر میشد کمک کرد ,در زمینه بهبود که فعلا نمیشه اظهار نظر کرد سختی یا اسونی این کار بستگی مستقیم به کیفیت طراحی و پیاده سازی چیدمان داره رعایت نکاتی که قبلا عرض کردم بخش عمده ای از مشکلات رو چه در زمینه حملونقل و لجستیک وچه در زمینه زمانسنجی و کارسنجی حل خواهد کرد پس در این زمینه وقت و انرزی بیشتری بذارید در مورد امور اداری و پرسنلی توضیح ندادید چه مواردی رو از شما انتظار دارند چون بحث اداری واقعا گستردس و تجربه خاص خودشو میطلبه در مورد مالی مشورت با یک حسابدار با تجربه مفید خواهد بود در زمینه فنی و مهندسی هم که شامل امور نت مهندسی تولید و برنامه ریزی هس پیشنهاد میکنم فقط در حیطه برنامه ریزی مسئولیت بپذیرید و در مورد سایر مباحث حتما با اهل فن مشورت بکنید

hasti1988ie

عضو جدید
ممنون از نظرات خوبتون ....
کار شرکت در زمینه برش و دوخت انواع حوله هست ...من تا حالا کمی روز زمانسنجی کار کردم و تونستم ظرفیت تولیدی رو مشخص کنم .البته با توجه به تنوع محصولات زمانسنجی هم فرق میکنه...
باید در برگه تحویل اجناس زمان تحویل به مشتری رو هم اضافه کنم و این مستلزم دونستن ظرفیت تولیدی و اولویت های انجام کار و ....هست.که فکر میکنم باید یکی دو روز شناوری هم براش تعبیه کنم....میخواستم از msp استفاده کنم...نظرتون در این مورد چیه؟
این مجموعه تقریبا نو پا به حساب میاد 3 ساله هستش و برای همون یه سری سیستم ها رو نداره یا روش کار نکردن...
امروز من داشتم سوالات چک لیست 7s رو از مدیر عامل میپرسیدم...یک سری اطلاعات پیدا کردم در مورد سیستم های موجود و کمبود ها و...
این هست که میگم کمی کارم سنگینه چون باید حواسم به همه چی باشه...خودم هستم و خودم...ولی خب خیلی خوبه دست کم دارم از همه درسهایی که خوندم استفاده میکنم و کاربردشون رو میبینم...
لطفا باز هم نظر بدین..اصلا اینجا اتاق فکره ...مشتاق نظرات همه دوستان خوبم هستم.

vatanparast

عضو جدید
سلام
به نظر من کلیه محاسباتی که الان میکنید همه اسمی هست و نمیشه از صحت اون ها اطمینان داشت شما باید معیاری برای تعیین سرعت خطوط پیدا کنید حالا نمیدونم حوله چطور تولید میشه فرضا اگه متری باشه باید سرعت دستگاه بر اساس متر بر دقیقه بدست بیاد (شاید تو مشخصات دستگاه باشه سرعت اسمیش) بعد بر اساس زمان واقعی تولید و تعداد و تنوع محصول ظرفیت کلی و تفکیکی گارگاه بدست بیاد این البته اسمیه و تا زمانی که تولید انبوه آغاز نشه و سرعت های واقعی سنجیده نشه قابل اعتماد نیست

hasti1988ie

عضو جدید
ممنون.بله من هم همین کارو انجام دادم یعنی با توجه به سرعت در حین کار دستگاه ها متراژی رو که میشه برش یا دوخت انجام داد رو محاسبه کردم.البته زمان های اضافی هم که همیشه وجود دارند.

daneshjoo1368

عضو جدید
آگهی های استخدام مهندس صنایع

شرکت مخابرات ایران 2500 نفر جذب می کند
شرکت مخابرات ایران و شرکت های تابعه به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود، 2500 نفر از واجدین شرایط را جذب می کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، جذب این افراد در مقاطع تحصیلی لیسانس و بالاتر، از طریق آزمون کتبی ، مصاحبه علمی و ارزیابی صلاحیت های عمومی داوطلبان خواهد بود.بنا به همین گزارش ، رشته های تحصیلی مورد قبول عبارتند از : برق ( قدرت ، کنترل ، مخابرات و الکترونیک )، ICT، کامپیوتر ( نرم افزار ، سخت افزار )،IT ، فیزیک ( نظری ، کاربردی ) ریاضی ( کاربردی ) ، حسابداری ، اقصاد ( نظری ، بازرگانی ) ، برنامه ریزی سیستم های اقتصادی ، مدیریت (صنعتی ، دولتی و بازرگانی) ، MBA ، علوم اجتماعی (ارتباطات اجتماعی ، پژوهشگری و برنامه ریزی علوم اجتماعی ) ، علوم ارتباطات اجتماعی ( روزنامه نگاری ، روابط عمومی ، تحقیق در ارتباطات ، مدیریت رسانه و تبلیغ ) مهندسی صنایع ، آمار و مترجمی زبان انگلیسی .شرایط عمومی ، اختصاصی ، نحوه و تاریخ ثبت نام ، آزمون و گزینش به زودی از طریق سایت ارتباطات آنلاین و سایت شرکت مخابرات ایران به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

fmosif

عضو جدید

سلام

این تاپیک رو به منظور اعلام آگهی های استخدام به صورت متمرکز در تالار مهندسی صنایع ایجاد کردم. خواهشا اگه دوستان آگهی مرتبط با مهندسین صنایع دارند در این تاپیک مطرح کنند. ممنون

fmosif

عضو جدید
سه خرداد 1391

- شرکت تولیدی واقع در غرب تهران استخدام می نماید.مهندس صنایع با سوابق مفید. Bmp.employ91@gmail.com2

- مهندس صنایع مسلط به office و msproject job@mibcco.com فکس: ۲۲۸۲۱۵۳۸
۳

- مهندس صنایع آشنا به فرآیند تولید سازه های فلزی نیازمند است. محل کار: شهرک صنعتی صفادشت کرج، ارسال رزومه: خ آزادی نبش بهبودی پ ۲ واحد ۸ تلفکس: ۶۶۰۲۸۵۱۷
۴- شرکت مهندسین مشاور ری آب مهندس صنایع آشنا به مفاهیم برنامه ریزی و کنترل پروژه حداقل ۲ سال سابقهجهت کار در دفتر تهران و شهرستان. Job@rayabco.com5

- شرکت ساختمانی ۱ نفر مهندس صنایع با سابقه کار حداقل ۳ سال مسلط به msp و primavera و سیستم کنترل کیفیت و کارهای ابنیه دعوت به همکاری می نماید. فکس: ۲۲۰۵۲۸۳۶
۶

- کارشناس تضمین کیفیت مهندس صنایع مسلط به زبان انگلیسی با حداقل ۵ سال سابقه کار فکس: ۴۴۹۰۵۷۴۲
۷

- مهندس صنایع متخصص در زمینه تهیه طرح های توجیهی و آشنا به نرم افزار کامفار به صورت حرفه ای ۲۶۴۰۸۸۲۱
۸- مهندس صنایع، ۱ نفر، ۵ سال سابقه کار ، محل کار: پروژه تهران، تسلط کامل به کلیه امور مربوط به کنترل پروژه آشنایی کامل به نرم افزارهای مرتبط soumeh_epc@yahoo.com9

- جهت تکمیل کادر فنی کارگاه شهرستان تبریز نیاز به کارشناس کنترل پروژه با حداقل ۳ سال سابقه و مسلط به نرم افزار MSP و ترجیحا بومی فکس: ۸۸۵۲۹۳۴۵ job@azarestan.com
10

- کارشناس کنترل پروژه با تجربه مفید در پروژه های عمرانی فکس:۴۴۰۵۲۲۶۶ تلفن:۴۴۰۵۰۶۳۲ asiagroup1990@yahoo.com
11- کارشناس انبار، مهندس صنایع یا مدیریت صنایع، حداقل ۳ سال تجربه در برنامه ریزی و کنترل موجودی. Jobs.krm@gmail.com

منبع

fmosif

عضو جدید

استخدام بانک صادرات سال 91

بانک صادرات به منظور تأمين بخشي از نيروي انساني موردنياز خود براي شغل متصدي امور بانکي (تحويلدار)، تعدادي داوطلب زن (حداکثر 20% در هر استان) و مرد واجد شرايط را به شرح زير بر اساس ضوابط آيين نامه استخدامي مربوط، از طريق انجام آزمون، مصاحبه، معاينات پزشکي و ... استخدام مي نمايد.

مدرک تحصيليحداکثر سنحداقل معدل کل
لیسانس با رشته های تحصیلی:
حسابداري ـ حقوق ـ آمار ـ کامپيوتر با گرايش¬هاي «نرم افزار ـ سخت افزار» ـ فن¬آوری اطلاعات (IT) ـ صنايع با گرايش برنامه ريزي و تحليل سيستم ها ـ علوم اقتصادي با گرايش هاي «بازرگاني ـ نظري ـ صنعتي ـ اقتصاد کشاورزي ـ پول¬وبانکداري» ـ مديريت با گرايش هاي «بازرگاني ـ صنعتي ـ دولتي ـ بيمه ـ امور گمرکي ـ بانکداري ـ فن آوری اطلاعات(IT)» ـ رياضي گرايش «محض و کاربردي»
30 سال
(متولدين بعد از 01/02/1361)
14

الف) شرايط استخدام
تابعيت دولت جمهوري اسلامي ايران.
التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي.
متدين به يکي از اديان رسمي کشور.
عدم اشتغال به کار و تعهد خدمت در کليه سازمانها و نهادها (دولتی و خصوصی).
تندرستي و توانايي کامل جسمي و رواني طبق تشخيص مراجع پزشکي مورد نظر بانک.
عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر و روان گردان.
نداشتن سابقه محکوميت قضايي که موجب محروميت از حقوق اجتماعي گردد و همچنين عدم اشتهار به فساد اخلاقي.
انجام خدمت وظيفه عمومي و يا معافيت دائم جهت آقايان (معافيت پزشکي درصورت تأييد مراجع پزشکي بانک)
بومي شهر مورد تقاضا.
تبصره: صرفاً شهر محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم، به عنوان ملاک بومی بودن متقاضی مورد پذیرش بانک می‌باشد.

ب) نحوه ثبت نام
متقاضيان واجد شرايط به منظور ثبت نام در آزمون استخدامي مي بايست از ساعت 9 صبح روز سه¬شنبه مورخ 1391/03/03 با مراجعه به سايت اينترنتي بانک به آدرس www.bsi.ir نسبت به تکميل فرم ثبت نام موجود در سايت مذکور اقدام و شماره رهگيري خود را جهت پيگيري يادداشت نمايند. مهلت ثبت نام تا ساعت 24 روز سه¬شنبه مورخ 09/03/1391 تعیین گردیده و به هیچ وجه قابل تمدید نمی‌باشد.

قبل از واریز وجه ثبت نام، مراجعه به راهنماي ثبت نام الکترونیکی آزمون استخدامی موجود در سايت و مطالعه دقیق آگهی استخدام و اطلاع از شرایط استخدامی، پیش از شروع مراحل ثبت نام، ضروری است. زیرا پس از واریز وجه ثبت نام، استرداد آن امکان پذیر نمی‌باشد.

واجدین شرایط نسبت به واریز وجه ثبت نام به مبلغ 000/220 ریال از طریق درگاه بانک صادرات ایران و دریافت شماره پرونده و رمز عبور ثبت نام اقدام نمایند. شایان ذکر است هنگام ثبت نام، داشتن اسکن عکس 43 پرسنلي تمام¬رخ با پشت زمینه سفید، با عرض 300 و ارتفاع 400 پيکسل و با فرمت JPG در رايانه الزامی است.

پس از دریافت شماره پرونده و رمز عبور نسبت به ثبت نام اقدام و با دریافت کد رهگیری نهایی از تکمیل کلیه مراحل ثبت نام اطمینان حاصل نمایند. ضمناً تا تاریخ 10/03/1391 امکان اصلاح اطلاعات وارد شده توسط داوطلبان وجود دارد.

مسئوليت صحت ثبت اطلاعات در سايت اينترنتي به عهده شخص متقاضي مي باشد. بديهي است متعاقباً نسبت به اخذ و بررسي مدارک شناسايي، تحصيلي و ... پذيرفته شدگان در آزمون اقدام و چنانچه مغايرتي در مندرجات مدارک ارائه شده با شرايط آگهي بانک وجود داشته باشد از ادامه مراحل استخدامي متقاضي در هر مرحله جلوگيري به عمل خواهد آمد و متقاضي حق هيچگونه اعتراضي را نخواهد داشت.

ج) ساير نکات
جانبازان، آزادگان و خانواده محترم «شهدا، مفقودالاثرها، آزادگان و جانبازان از کار افتاده کلي (غير قابل اشتغال)» بر اساس قوانين و مقررات مربوط از حداکثر 5 سال ارفاق سني بهره مند مي باشند.
ایثارگران عزيز فوق الذکر و فرزندان کارکنان شاغل و بازنشسته، از کارافتاده و مستمري بگير بانک صادرات ايران و کارکنان قرارداد موقت بانک از پرداخت 50% هزينه ثبت نام معاف مي باشند.

چنانچه در هر يک از مراحل استخدام و بعد از آن مشخص گردد متقاضي با مقطع تحصيلي بالاتر از مقطع اعلام شده شرکت نموده است، از تکمیل پرونده استخدامی و یا ادامه اشتغال وي ممانعت به عمل خواهد آمد.
پرینت کارت ورود به جلسه آزمون از روز دوشنبه مورخ 22/03/1391 لغایت چهارشنبه مورخ 24/03/1391 از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی قابل دریافت می‌باشد.

آزمون استخدامي در روز جمعه مورخ 26/03/1391 رأس ساعت 9 صبح برگزار مي گردد. نشانی محل برگزاري آزمون متعاقباً در کارت ورود به جلسه اعلام خواهد شد.

مفاد آزمون استخدامی جمعاً 100 سوال به شرح زیر می‌باشد:

ردیف
مواد آزمون
تعداد سوال
توضیح
1​
شناخت عمومی رایانه
20​
مفاهیم اولیه از اینترنت، windows ، word،excel در سطح ICDL
2​
اطلاعات عمومی در زمینه بانکداری
20​
مفاهیم بانکداری، اقتصاد، پول، سرمایه و ارز
3​
زبان انگلیسی
20​
ترجیحاً زبان عمومی بانکداری داخلی
4​
هوش و استدلال منطقی
20​
هوش، استدلال منطقی، حل مسأله و
استعداد تحصیلی
5​
حسابداری و ریاضی
20​
مفاهیم پایه حسابداری و ریاضی

fmosif

عضو جدید
استخدام کارشناس کنترل پروژه و کارشناس بازرگانی در شركت مهندسی

كارشناس كنترل پروژه : كارشناسی لیسانس صنایع
سرپرست كارگاه عمرانی : كارشناسی مهندس عمران / كارگاههای اهواز
كارشناس بازرگانی : كارشناسی مسلط به(Office) - با حداقل 3 سال سابقه كار لیسانس مكانیک خانم

افراد واجد شرایط رزومه خود را به آدرسbabaknourani@yahoo.com یاb.nourani@ahovantak.com ایمیل نمایند .

پایان مهلت اعتبار آگهی 1391/03/19

fmosif

عضو جدید
آگهی استخدام 6 خرداد 91
1- شرکت پخش بانی چاو (توزیع کننده انحصاری کاله) جهت تکمیل کادر نیروی انسانی خود به پرسنل زیر نیاز دارد:
کارشناس منابع انسانی (کد ۲۳۰) جنسیت: مرد شرایط: حداقل لیسانس محل کار: شهر قدسCV@bonnychaow.ir با ذکر کد شغل

۲- کارشناس پروژه: مسلط به سیستم های ترمز خودرو CBS,ABS و حداقل ۱ سال سابقه کار employee@sazepouyesh.com فکس: ۶۶۵۰۴۵۴۷
۳
3- مهندس صنایع مسلط به زبان انگلیسی و آفیس job.cerg@gmail.com
4
4- مهندس صنایع بدون سابقه علاقمند به سیستم های نگهداری و تعمیرات جهت کار در استان کرمان ۲۲۹۴۶۵۸۳ info@artec.ir
5- استخدام برای کار در پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی تاره فارغ التحصیل مهندسی صنایع با تسلط کامل بر نرم افزارهای عمومی و تخصصی برای کار در بخش کالا نشانی: خیابان قائم مقام فراهانی جنب بیمارستان تهران کلینیک کوچه آزادگان پلاک ۱۳ فکس: ۸۸۷۱۲۷۰۳
6- مهندس صنایع جهت یک شرکت معتبر در صنایع خودرو سازی درم منطقه رباط کریم و اسلامشهر نیازمند است. فکس: ۵۶۴۳۹۸۰۶ ttdamavand2@gmail.com
7- مهندس صنایع با تسلط بر نرم افزارهای عمومی و تخصصی resume@parto-darman.com
8-مهندس صنایع با ۵ سال سابقه کار مفید تسلط ب نرم افزارهای آفیس و زبان انگلیسی مدیریت پروژه و کنترل پروژه ۸۸۱۰۰۷۷۰ ۸۸۱۰۰۶۸۸
9- مهندس صنایع برق مکانیک (خانم) آشنا به امور ایمنی و کار۴۴۲۷۰۵۶۸ ۴۴۲۱۸۲۶۸
10- بنیاد فرهنگی و هنری پونه مهندس صنایع آقا آشنا به کنترل پروژه و نرم افزارهای آفیس حقوق ۸۰۰ هزار ۰۹۱۹۱۱۸۷۰۴۹ saadati.pooneh@gmail.co

11- کارشناس تضمین کیفیت (مهندس صنایع) مسلط به زبان انگلیسی با حداقل ۵ سال سابقه کار فکس: ۴۴۹۰۵۷۴۲
12- کارشناس انبار، مهندس صنایع یا مدیریت صنایع دارای حداقل ۳ سال تجربه در برنامه ریزی و کنترل موجودی jobs.krm@gmail.com
13-استخدام مهندس صنایع و مکانیک در شرکت تولیدی employment@ettehadvalve.com
مدیر تولید (۲ سال سابقه)
معاون تولید (۵ سال سابقه )

منبع

آخرین ویرایش:

sed ali

کاربر ممتاز
حالا ما که درسمونداره تموم میشه !
کار ریخته
ولی سربازی !!!!!!!!!!
ضد حاله !
این چند وقته همه جا دارند نیرو می گیرن از بانک تا شرکت ها !
حیف که سربازی نرفتم !
این سربازی هم غوز بالا غوز شده ها !

fmosif

عضو جدید
حالا ما که درسمونداره تموم میشه !
کار ریخته
ولی سربازی !!!!!!!!!!
ضد حاله !
این چند وقته همه جا دارند نیرو می گیرن از بانک تا شرکت ها !
حیف که سربازی نرفتم !
این سربازی هم غوز بالا غوز شده ها !

خب کار پروژه ای می تونید انجام بدید. درباره بانک ها و شرکت ها هم که مدت سربازی رو به شرایط سنی اضافه می کنند. ان شا الله یه جای خوب بعد از سربازی استخدام بشید.

بالا