کارگاه نقاشی

nafis...

مدیر بازنشسته
احسنت واقعا;)
ما با دوتا دستامون نمیتونیم یه نقاشیه ساده بکشیم چه برسه با لب بخوایم نقاشی کنیم

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز
نقاشي هاي اسرار آميز

نقاشي هاي اسرار آميز

هنرمند اوکرایني اولگ شاپلیاک نقاشی های شگفت انگیز را طراحی کرده است که با دیدن آنها انسان فکر می کند که دچار توهم شده است. اجزای مختلفی که در قسمت های خاصی از تصاویر رنگ آمیزی کرده است با هم به شکل یک پرنده، صورت انسان، یا حتی بدن انسان دیده می شوند. در هر نقاشی شما دو تصویر مجزا را خواهید دید.

negarak

عضو جدید
منم بلدم این که کاری نداره،من هر روز رژ می زنم و باهاش نقاشی می کشم،می خوام باهاشون نمایشگاه بزنم،به زودی دعوتتون می کنم بیاید نمایشگاه عکسای بوسه ایم:biggrin:

venoos*m

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مجموعه آثار نقاشی لوییز استون

آخرین ویرایش:

venoos*m

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1-کلبه دیان

2-کلبه ابی

3-کلبه در باغ مارتیگنی

4-کلبه در باغ مارتیگنی سویس

5-گل های تابستانی

6-شکوفه های بهاری

7-آسیاب من

8-عصر تابستانی بیمونت

9-کلبه دیان در ماه ژوئن

10-باغ تابستانی -نورماندی

11-کلبه کنار رودخان

venoos*m

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیوگرافی وآثار ایمان ملکی

ایمان ملکی در بیستم اسفندماه 1354 در تهران متولد شد و از دوران کودکی علاقه زیادی به نقاشی داشت. از 15 سالگی فراگیری نقاشی را تحت نظر اولین و تنها معلم خود استاد مزتضی کاتوزیان - که بزرگترین نقاش واقعگرای ایران است - آغاز نمود. در سال 1374 وارد دانشگاه هنر شد و چهار سال بعد در رشته گرافیک از این دانشگاه فارغ از تحصیل شد. او در سال 1379 ازدواج کرد. در سال 1380 اقدام به تاسیس << آتلیه نقاشی آرا>> و آموزش نقاشی با رعایت ارزشهای سنتی و کلاسیک این هنر نمود.
مهمترین نمایشگاه هایی که او در آنها شرکت داشته عبارتند از:نمایشگاه نقاشان واقعگرای ایران در موزه هنرهای معاصر تهران (1378) و نمایشگاه های گروهی آتلیه کارا: سال 1377 در نگارخانه سبز و 1382 در موزه هنرهای زیبای کاخ سعد آباد.

او در سال 1384 موفق به دریافت جایزه << ویلیام بوگرو>> برای تابلوی <<فال حافظ>> و جایزه منتخب رئیس مرکز نوسازی هنر برای تابلوی << دختری کنار پنجره>> در دومین دوره مسابقه (سالن) بین المللی مرکز هنر (ARC) آمریکا شد
.