کارشناسی ارشد (مشاوره، سوال و درخواست)

n30e

عضو جدید
مهندس من که گفتم بخونین
مهندس شما که قبولی
البته من امروز دانشگاه بودم مثه اینکه هنوز بخش نامه واسه استعداد درخشان نیومده ولی ناراحت نباش
ایشالله که قبولی

واقعا!!!!!!!!میشه از یاسر علیزاده بپرسی باید کجا بریم واسه معدلی!!!حداقل اگه بخش نامش اومد بلد باشم.این سری ک رفتی خوابگا ازش بپرس بی زحمت.مرسی.اگه هم نیومد اشکالی نداره سال دیگه میخونم. رتبه دو رقمی آوردن یکم تلاش میخاد ولی تک رقمی زیاد میخاد

behrah

عضو جدید
ببینید ریاضی منم 6 درصد کمتر شده.در صورتی که من به جوابام مطمئن بودم و موقعی که داشتم check میکردم دقیقا همون گزینه هایی رو زده بودم که توی کلید بود.حالا نمیدونم چه جروی شد که 6% کمتر شد.
میشه اعتراض داد؟ ولی فکر نکنم بررسی کنن.اینا سوالای غلط رو دوباره تصحیح نکردن چه برسه به این!:razz:

امیدوارم تونسته باشم توجیه!! کرده باشم.
من که عمرا قانع نمیشم سوالای هیدرولوژی نرمال و استاندارد بوده باشه :) تا به درصد هام اضافه نشه قانع نمیشم :))))))))))

behrah

عضو جدید
منم موافقم که اصلا نرمال نبودن.

but what can we do?:w19:
حیف اون همه وقتی که گذاشتم رو کتاب علیزاده! توی 15 فصل همه فرمولاشو حفظ بودم حتی خیلی از فرمول تجربی ها... فقط 50 صفحه خلاصه نوشتم :w10: دیگه اشکال نداره تموم شد... کتاب مهدوی چند صفحه است؟

(M&M)

کاربر بیش فعال
حیف اون همه وقتی که گذاشتم رو کتاب علیزاده! توی 15 فصل همه فرمولاشو حفظ بودم حتی خیلی از فرمول تجربی ها... فقط 50 صفحه خلاصه نوشتم :w10: دیگه اشکال نداره تموم شد... کتاب مهدوی چند صفحه است؟

دیگه تموم شد.

it's over

gorgan89

عضو جدید
واقعا!!!!!!!!میشه از یاسر علیزاده بپرسی باید کجا بریم واسه معدلی!!!حداقل اگه بخش نامش اومد بلد باشم.این سری ک رفتی خوابگا ازش بپرس بی زحمت.مرسی.اگه هم نیومد اشکالی نداره سال دیگه میخونم. رتبه دو رقمی آوردن یکم تلاش میخاد ولی تک رقمی زیاد میخاد
بچه های خودمون هم دنبالش هستن دیگه هر وقتش شد خبرت میکنم حتما

• Like
واکنش ها: n30e

behrah

عضو جدید
آره من اول تهران رو میزنم بعد تربیت مدرس بعد هم همین بوعلی که به احتمال 99% همین بوعلی لعنتی قبول میشم!!! من شبانه نمیزنم هزینش زیاده... ابوریحان رو هم نمیزنم... همه میگن نزن اونجارو اگه بزنی احتمال داره قبول بشی اما هم دورِ از خود تهران و هم خوابگاهش تعریفی نداره. با این حال ابوریحان خیلی بهتر از بوعلیِ. اونجا به درد کسی میخوره که خوابگاه نره و یه خونه اجاره کنه. چون معمولا 2 یا 3 روز توی ارشد کلاس هست در هفته بقیشو آدم میخواد چیکار کنه توی پاکدشت؟ کار هم اونجا پیدا نمیشه بخوای مشغول بشی... مگه اینکه یه خونه توی تهران اجاره کنی که در این صورت بازم اون اتوبان امام رضا 1 ساعت مسیره نه بی آر تی داره نه مترو. اما دیگه آدم تحمل میکنه... من واسه خانواده و یسری مشکلات دیگه نمیتونم برم اونجا... هرکسی باید موقعیت خودشو بسنجه بعد انتخاب رشته کنه.

(M&M)

کاربر بیش فعال
آره من اول تهران رو میزنم بعد تربیت مدرس بعد هم همین بوعلی که به احتمال 99% همین بوعلی لعنتی قبول میشم!!! من شبانه نمیزنم هزینش زیاده... ابوریحان رو هم نمیزنم... همه میگن نزن اونجارو اگه بزنی احتمال داره قبول بشی اما هم دورِ از خود تهران و هم خوابگاهش تعریفی نداره. با این حال ابوریحان خیلی بهتر از بوعلیِ. اونجا به درد کسی میخوره که خوابگاه نره و یه خونه اجاره کنه. چون معمولا 2 یا 3 روز توی ارشد کلاس هست در هفته بقیشو آدم میخواد چیکار کنه توی پاکدشت؟ کار هم اونجا پیدا نمیشه بخوای مشغول بشی... مگه اینکه یه خونه توی تهران اجاره کنی که در این صورت بازم اون اتوبان امام رضا 1 ساعت مسیره نه بی آر تی داره نه مترو. اما دیگه آدم تحمل میکنه... من واسه خانواده و یسری مشکلات دیگه نمیتونم برم اونجا... هرکسی باید موقعیت خودشو بسنجه بعد انتخاب رشته کنه.

حق با شماست.باید همه جوانبو سنجید. پس به نظر شما ابوریحان خوب نیست درسته؟ ولی ساختمانهاشو که توی سایتش دیدم خوبن. محیطشم قشنگه.خوابگاه دخترانه کوثرشم هم تازه سازه. بنظر شما من اونجا رو میارم؟

behrah

عضو جدید
حق با شماست.باید همه جوانبو سنجید. پس به نظر شما ابوریحان خوب نیست درسته؟ ولی ساختمانهاشو که توی سایتش دیدم خوبن. محیطشم قشنگه.خوابگاه دخترانه کوثرشم هم تازه سازه. بنظر شما من اونجا رو میارم؟
نه من منظورم این نبود که ابوریحان امکانات و تجهیزات نداره از همین بوعلی و خیلی دانشگاه های شهرستانی هم بهتره... بالاخره دانشگاه تهرانِ! اما از دانشجوهایی که اونجا درس میخونن وقتی پرسیدم همه نظرشون تقریبا این بود که ابوریحان در سطح دانشکده کرجِ تهران نیست از تربیت مدرسم سطحش پایین تر هست بخصوص از لحاظ اساتید و خوابگاه. اما از لحاظ ساختمان و امکانات مشکل خاصی نداره... بعد دانشجویی که بخواد از امکانات و اساتید استفاده کنه میتونه اصلا بره دانشکده کرج ازونجا هم استفاده کنه اما خب این کار خیلی زحمت آفرینه! چون کرج غرب هست و دانشگاه ابوریحان شرق تهران! به هر حال من نمیزنم ابوریحان رو اما کسی که مشکلی نداره با اونجا اگر بره به نفعش تموم میشه اگر دنبال دکترا گرفتنه.

(M&M)

کاربر بیش فعال
نه من منظورم این نبود که ابوریحان امکانات و تجهیزات نداره از همین بوعلی و خیلی دانشگاه های شهرستانی هم بهتره... بالاخره دانشگاه تهرانِ! اما از دانشجوهایی که اونجا درس میخونن وقتی پرسیدم همه نظرشون تقریبا این بود که ابوریحان در سطح دانشکده کرجِ تهران نیست از تربیت مدرسم سطحش پایین تر هست بخصوص از لحاظ اساتید و خوابگاه. اما از لحاظ ساختمان و امکانات مشکل خاصی نداره... بعد دانشجویی که بخواد از امکانات و اساتید استفاده کنه میتونه اصلا بره دانشکده کرج ازونجا هم استفاده کنه اما خب این کار خیلی زحمت آفرینه! چون کرج غرب هست و دانشگاه ابوریحان شرق تهران! به هر حال من نمیزنم ابوریحان رو اما کسی که مشکلی نداره با اونجا اگر بره به نفعش تموم میشه اگر دنبال دکترا گرفتنه.

واقعا ممنونم از راهنمایی که کردین.

ثام

عضو جدید
سلام به شدت به راهنمایی نیاز دارم به نظر شما در رشته منابع اب صنعتی اصفهان بهتره یا ابوریحان ؟

hani real

عضو جدید
سلام دوستان
میخواستم کنکور ارشد سازه آبی شرکت کنم . چه درس هایی رو باید بخونم؟ برای درس زبان انگلیسی و ریاضیات لطفا کتاب یا منبعی معرفی کنید .ممنون

ثام

عضو جدید
من منابع خوندم ولی فکر نکنم تفاوتی بین ریاضیاتشون باه من ریاضیات 1و2 خالدالی رو خوندم یک جلد اموزش یک جلد تست داره واسه انتشارات شهراب هم هست

mj32717

عضو جدید
با عرض سلام خدمت مهندسین عزیز

میخواستم ببینم کسی هست که در زمینه تغییر اقلیم و نقشش در روند بارندگی کار کرده باشه....احتیاج به راهنمایی دارم

gorgan89

عضو جدید
سلام دوستان
میخواستم کنکور ارشد سازه آبی شرکت کنم . چه درس هایی رو باید بخونم؟ برای درس زبان انگلیسی و ریاضیات لطفا کتاب یا منبعی معرفی کنید .ممنون
سلام
من که زبان نخوندم
ولی ریاضی همون خالد احمد رو خوندم البته یه بخش هایی مثه انتگرال دوگانه و توابع دو متغیره (ریاضی 2)رو از پارسه خوندم خیلی خوب بود

hani real

عضو جدید
دوستان لطفا منابع درسی برای سازه های آبی رو اعلام کنید. چه درس هایی رو باید بخونم. ممنون

gorgan89

عضو جدید
دوستان لطفا منابع درسی برای سازه های آبی رو اعلام کنید. چه درس هایی رو باید بخونم. ممنون

زبان......میگن 504
ریاضی ......خال احمد انتشارات شهر آب
هیدورلیک........دیباگران
هیدرولوژی ......دکتر امین علیزاده
مکانیک خاک.....ساسان امیر افشاری
سازه........دکتر بیرامی یا تکلدانی

ثام

عضو جدید
زبان......میگن 504
ریاضی ......خال احمد انتشارات شهر آب
هیدورلیک........دیباگران
هیدرولوژی ......دکتر امین علیزاده
مکانیک خاک.....ساسان امیر افشاری
سازه........دکتر بیرامی یا تکلدانی

تست های هیدرولوژی دیباگرانم خوبه......درضمن اگه تو زبان مشکل دارید اگه سایر درسا رو تقریبا بالای 50بزنید زبان و سفید بزارید رتبتون خوب میشه.

آیپارا

عضو جدید
help!

help!

بنظر میاد کسی دلش به حال من نمیسوزه من با رتبه 325آبیاری و 346 سازه جایی شبانه قبول میشم ؟help me pls!!!!!!!!!!!:cry:

آخرین ویرایش:

ab88

عضو جدید
سلام-دوستان بنظرتون با رتبه یه 165 منابع آب احتمال داره روزانه گرگان رو بیارم؟؟؟امسال 135 نفر روزانه دانشگاهها میگیرن غیر از شبانه های مثله دانشگاه تهران فردوسی اصفهان که صددرصد رتبه های بهتر از روزانه گرگان اونجا میرن احتمالش هست روزانه قبول بشم؟؟؟

(M&M)

کاربر بیش فعال
ایا این درسته که بگیم از رتبه 1 تا 21 واسه منابع میرن تهران یا نحوه پذیرششون جور دیگه ای؟

ab88

عضو جدید
سلام-دوستان بنظرتون با رتبه یه 165 منابع آب احتمال داره روزانه گرگان رو بیارم؟؟؟امسال 135 نفر روزانه دانشگاهها میگیرن غیر از شبانه های مثله دانشگاه تهران فردوسی اصفهان که صددرصد رتبه های بهتر از روزانه گرگان اونجا میرن احتمالش هست روزانه قبول بشم؟؟؟