کارشناسی ارشد (مشاوره، سوال و درخواست)

3252982

کاربر فعال
علی صمدی با کسب رتبه 23سازه تربیت مدرس تهران
رضا سلحشور با کسب رتبه 50 مدیریت منابع اب تهران
سید علی دژن مدیریت منابع اب زابل
سلام با رتبه 50منابع تهران مگه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised::surprised::surprised::surprised:

3252982

کاربر فعال
منابع آب

منابع آب

سلام بچه ها کسی منابع نداده اگه کسی هس چه طور بود؟ رتبه های قبولی سال پیش چطوربود خبری ندارین؟:gol:

30016

عضو جدید
سلام ;)من دانشجوی ترم دوم مهندسی اب وخاک هستم می خواستم بپرسم اگه بخوام کنکورارشد گرایش عمران- اب شرکت کنم باید حداقل چه رتبه داشته باشم ودر چه درس هایی قوی باشم؟ممنونتون میشم راهنماییم کنین.:gol:

3252982

کاربر فعال
سلام یعنی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مرسی که جواب سوالم رو دادی البته اگه جواب سوال من بوده باشه.

abyari83

عضو
سلام.
5 زبان.25 ریاضی.40 هیدرولوژی.45 هیدرولیک.60 خاک و 25 سازه.
البته معدلم هم 17.08 بود.
سلام مرسی درصداتو گذاشتی
با رتبه شما میشد شیراز یا چمران اهواز روزانه قبول شد؟
راستی بازار کاره سازه چطور؟
کدام دانشگاهها تو سازه قوی هستند میشه به ترتیب اولویت بگید؟

abyari83

عضو
سلام ;)من دانشجوی ترم دوم مهندسی اب وخاک هستم می خواستم بپرسم اگه بخوام کنکورارشد گرایش عمران- اب شرکت کنم باید حداقل چه رتبه داشته باشم ودر چه درس هایی قوی باشم؟ممنونتون میشم راهنماییم کنین.:gol:

سلام هدفتون آزاد یا دولتی؟
آزاد تهران مرکز بچه های آبیاری قبول شده بودند راحت.
دولتی من شنیدم تا 5000 شبانه شهرستان قبول میشن با 1000 تهران به سختی روزانه قبول میشی.
اگه اطلاعاتی خواستی باز بپرس
ولی من سازه هیدرولیکی توصیه میکنم شرکت کنی

pariaa

عضو جدید
سلام.
5 زبان.25 ریاضی.40 هیدرولوژی.45 هیدرولیک.60 خاک و 25 سازه.
البته معدلم هم 17.08 بود.

سلام مرسی از راهنماییهاتون
شما پارسال با شرط معدل نمی تونستید همون دانشگاهی که درس خوندید ارشد رو هم بخونید؟؟؟ از قانون شرط معدل اطلاعی دارید؟؟

salamat ravandi

عضو جدید
سلام.
تو گروهی که من درس خوندم، با این معدل من نفر 4ام گروهم بودم پس نمی تونستم از سهمیه استفاده کنم.(در نظر بگیرید که من چقدر باید آدم خوش شانسی باشم؟؟) در دانشگاه من 3 نفر از این شرط استفاده کردن.1 نفر که عمران شرکت کرده بود و با این شرط رتبش کم شد(نمی دونم دقیقا چقدر کم شد) و 2 نفر هم دانشگاه به عنوان دانشجوی ارشد قبولشون کرد البته باید مجاز به انتخاب رشته بودن.

pariaa

عضو جدید
سلام.
تو گروهی که من درس خوندم، با این معدل من نفر 4ام گروهم بودم پس نمی تونستم از سهمیه استفاده کنم.(در نظر بگیرید که من چقدر باید آدم خوش شانسی باشم؟؟) در دانشگاه من 3 نفر از این شرط استفاده کردن.1 نفر که عمران شرکت کرده بود و با این شرط رتبش کم شد(نمی دونم دقیقا چقدر کم شد) و 2 نفر هم دانشگاه به عنوان دانشجوی ارشد قبولشون کرد البته باید مجاز به انتخاب رشته بودن.

مرسی، از قانون امسال اطلاعی دارید؟؟؟ شنیدم فقط یه نفر میگیرن!! من نفر دومم (اگه منو نگیرن من از شما بد شانس ترم) پارسال دانشگاه ما 2 تا رشته ارشد داشت 2 تا هم با شرط معدل گرفته بود.

salamat ravandi

عضو جدید
مرسی، از قانون امسال اطلاعی دارید؟؟؟ شنیدم فقط یه نفر میگیرن!! من نفر دومم (اگه منو نگیرن من از شما بد شانس ترم) پارسال دانشگاه ما 2 تا رشته ارشد داشت 2 تا هم با شرط معدل گرفته بود.
آخه هر دانشگاه 10درصد تعداد افرادی رو که ارشد میگیره میتونه از دانشجوهای خودش برای ارشد بگیره.ارومیه 14 نفر ارشد میگیره(از هردو گرایش) که میشه 1.4 و دو نفر گرفته.البته از قوانین امسال خبر ندارم.
ولی به این اعتقاد دارم که وقتی انسان همه سعیش رو میکنه و اون چیزی که میخاد نمیشه نشانه ی اینه که مصلحت خدا در این نبوده.

30016

عضو جدید
سلام. ;)خیلی ممنون از راهنمایی تون:heart:. فقط نگفتین تو چه درس هایی در مقطع کارشناسی بیشتر باید قوی باشیم تا راحت تر کارشناسی ارشد عمران -اب رو راحتر قبول بشیم.:que:

abyari83

عضو
سلام. ;)خیلی ممنون از راهنمایی تون:heart:. فقط نگفتین تو چه درس هایی در مقطع کارشناسی بیشتر باید قوی باشیم تا راحت تر کارشناسی ارشد عمران -اب رو راحتر قبول بشیم.:que:

منابع دانشگاه آزاد با منابع دانشگاه دولتی فرق داره.

منابع دانشگاه دولتی برای کلیه گرایش ها یکسان که عبارتند از:
1- زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی)
2- ریاضیات
3- مکانیک جامدات (مقاومت مصالح 1- تحلیل سازه‌ها 1)
4- مکانیک خاک و پی‌سازی
5- مکانیک سیالات و هیدرولیک
6- طراحی (سازه‌های فولادی 1 و 2، سازه‌های بتنی 1 و 2، راهسازی و روسازی راه)

ضریب کلیه دروس در آزمون سراسری برابر 1 بوده و دروس از اهمیت مساوی نسبت به یکدیگر برخوردار می‌باشن
در دولتی باید اول امتحان بدی اگه مجاز شدی انتخاب رشته میکنی ولی در آزاد اوا انتخاب رشته میکنی بعد امتحان میدی.

30016

عضو جدید
سلام;). خیلی خیلی خیلی ممنون:heart:.میشه یه کتاب یا یه سایت رو بهم معرفی کنید که درباره گرایش های مهندسی اب وخاک در مقطع کارشناسی ارشدخوب توضیح داده باشه:que:

morteza67

عضو جدید
سلام بچه ها کسی منابع نداده اگه کسی هس چه طور بود؟ رتبه های قبولی سال پیش چطوربود خبری ندارین؟:gol:

سلام دوست عزیز.من هم منابع آب امتحان دادم.به نظر خودم خوب بود.فقط مشکل اینجا بود که 7 تا از سوالای هیدرولوژی و آمار اشتباه بود!!!!!:mad:
پارسال یکی از دوستام با میانگین درصد 47 رتبه 7 آورد و تربیت مدرس قبول شد و یه نفر دیگه هم با میانگین 32 رتبه 68 آورد و انتخاب رشته نکرد!!!

فکر میکنم که حداقل درصدای خودم اینطور باشه:
زبان 10 / ریاضی 30 / هیدرولیک 30 / هیدرولوژی 30 / آمار 50 / منابع آب 40
امیدوارم تونسته باشم جوابتونو داده باشم:D:D

3252982

کاربر فعال
منابع آب

منابع آب

سلام مرسی که جوابم رو دادین آره غلط داشت .امیدوارم که موفق شین .من منابع رو کم زدم به نظرم سخت بود شما کجا کارشناسی تونو گرفتین من تبریز بودم منابع ارایه نشد تو تبریز؟

abyari83

عضو
سلام مرسی که جوابم رو دادین آره غلط داشت .امیدوارم که موفق شین .من منابع رو کم زدم به نظرم سخت بود شما کجا کارشناسی تونو گرفتین من تبریز بودم منابع ارایه نشد تو تبریز؟

سلام مهندس خوبي؟

دانشگاه تبريز در گرايش سازه انتقال اب قوي؟ از دوستات كسي اين گرايش امتحان داده؟

نظرشون درباره امتحان اين گرايش ؟

3252982

کاربر فعال
سلام مهندس خوبي؟

دانشگاه تبريز در گرايش سازه انتقال اب قوي؟ از دوستات كسي اين گرايش امتحان داده؟

نظرشون درباره امتحان اين گرايش ؟
سلام مرسي. بد نيس ولي زهكشيش قوي. از سازه ميناليدن ولي از خاك راضي بودن.شما كجا كارشناسي گرفتين؟

salamat ravandi

عضو جدید
قراره جمعه ساعت 20 رتبه ها بیاد امیدوارم رتبه های خوبی بیارید و خوشحال میشم اگه رتبه هاتون رو بگید.:gol:

pariaa

عضو جدید
سلام به دوستان منتظر
چرا نتیجه ها نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
( پارسال گفته بودن 8 ساعت 4 اومد )

saeed.niknia

عضو جدید
بچه ها هر کی تونسته نگاه کنه بیاد اینجا رتبشو بگه......
من که هنوز نتونستم ببینم

sedam kon

عضو جدید
من دقیقا ساعت 8:03 رتبه مو دیدم:cry:
سازه شدم 172 افتضاح باورم نمیشه سازه رو منفی زدم!!!!!!!

احساس میکنم جابهجا زدم چون محال هست منفی بزنم:cry::cry::cry::cry:

زبان 0

ریاضی 40

هیدرولیک 67/54

هیدرولوِِژی 45/45

مکانیک خاک 15 (میدونستم کم میزنم چون تا سر تحکیم خونده بودم)

سازه -6/66 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! باورم نمیشه از سر شب دارم فکر میکنم چرا اینجوری شده چک کرده بودم حدود 30 زده بودم!!!!!!!!!!!!!!!

saeed.niknia

عضو جدید
منم افتضاح کردم شدم 125
زبان سفید
ریاضی 21.11
هیدرولیک 52
هیدرولوژی 34.67
مکانیک خاک 22.22
سازه 21.33
به نظرتون با این رتبه قبول می شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟