کارشناسی ارشد (مشاوره، سوال و درخواست)

نازنین(1)

عضو جدید
سلام
به نظر من کنکور امسال مشابه 88بود.تنها درسی که یه کم مشکل بودسازه انتقال بود.من خاک80هیدرولوژی70-80ریاضی 50سازه 40هیدرولیک50-60اما زبان نزدم.البته احتمال زیادچندتا تک رقمی امسال از همکلاسیهای منن.
;):eek::eek::eek::eek::eek::eek:

آخرین ویرایش:

نازنین(1)

عضو جدید
باتوجه به اینکه کنکور امسال سخت بوده.امیدت رو ازدست نده.من ازدانشجویان در شرف فارغ التحصیلی(ترم8) :)چمران (اهواز) هستم.
خیلی خوبه که دوستان عزیز بگن در کدوم دانشگاه تحصیل میکنن یا فارغ التحصیل شدن.

pariaa

عضو جدید
سلام
کسی درباره پذیرش بدون کنکور با شرط معدل کنکور 89 اطلاعی داره؟؟؟

saeed.niknia

عضو جدید
سلام
به نظر من کنکور امسال مشابه 88بود.تنها درسی که یه کم مشکل بودسازه انتقال بود.من خاک80هیدرولوژی70-80ریاضی 50سازه 40هیدرولیک50-60اما زبان نزدم.البته احتمال زیادچندتا تک رقمی امسال از همکلاسیهای منن.
;):eek::eek::eek::eek::eek::eek:
سلام
خیلی خوبه...بهتون تبریک می گم
شما حتما یک رقمی میارید

pariaa

عضو جدید
من فکر میکنم فقط دانشگاه آزاد با شرط معدل پذیرش داره.

نه منظورم این نیست.
تا پارسال نفرات اول تا سوم با شرط معدل بالای 15 :eek: می تونستن همون دانشگاهی که درس خوندن (البته سراسری ) ارشد هم بخونن به انتخاب خودشون یه گرایش رو انتخاب می کردن. ولی امثال شنیدم قانونشون عوض شده؟!!!!!!!!!!

mansore

عضو جدید
ارشد سازه

ارشد سازه

منم خوب ندادم يعني خراب كردم.خوب من اين ترم دانشجو بودم كه اگه نبودم خيلي بهتر بود:eek:حداقل بيشتر ميخوندم.
اما تا قبل كنكور فكر ميكردم خوب ميشم اما الان نه.اميدوارم يه چيز ي بيارم كه ...........:crying2:
به اميد خدا:thumbsup:

error.ok4u

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينطوري نميشه نظر داد مهندس
بايد درصداي بقيه رو هم بدوني
اما نگران نباش ايشالا قبول ميشي .

salamat ravandi

عضو جدید
سلام
روزانه قبول شدین؟
آره،روزانه قبول شدم.الان دانشجوی ارومیه هستم.پارسال 57 نفر روزانه بر می داشتن ولی برخی ترجیح میدن شبانه شهرهای خوب بخونن تا روزانه البته به نظر من شهرها زیاد باهم فرق نمیکنن.من استاد خوبی مثل دکتر یاسی دارم که کسی بهتر از اون نمیتونه درسهایی مثل هیدرولیک بگه.;)
براتون آرزوی موفقیت میکنم. سوال دیگه ای هم داشتید خوشحال میشم بپرسید.:)

abyari83

عضو
سلام دوستای خوبم

میلاد رسول اکرم (ص) به همتون تبریک میگم.

من دیروز از مشهد آمدم جای همتون خالی بود و برای همتون دعا کردم

دوست عزیزم salamat ravandi به نظر شما با ميانگين 30 درصد تا 33درصد ميشه رشته سازه

قبول شد؟ من زبانم زدم حدود 30درصدي! به ﻧﻈرتون كجا ميتونم قبول بشم؟ اصلا اميدي

هست؟

شما کی امتحان دادید؟

دوستای دیگر هم نظر بدن در مورد درصدهای من.

saeed.niknia

عضو جدید
آره،روزانه قبول شدم.الان دانشجوی ارومیه هستم.پارسال 57 نفر روزانه بر می داشتن ولی برخی ترجیح میدن شبانه شهرهای خوب بخونن تا روزانه البته به نظر من شهرها زیاد باهم فرق نمیکنن.من استاد خوبی مثل دکتر یاسی دارم که کسی بهتر از اون نمیتونه درسهایی مثل هیدرولیک بگه.;)
براتون آرزوی موفقیت میکنم. سوال دیگه ای هم داشتید خوشحال میشم بپرسید.:)
سلام دوست خوبم
در مورد دانشگاه ارومیه یکم واسمون بگین؟
بازار کار رشتمون تو ارومیه چطوره؟
می شه در حین تحصیل کارم کرد؟

abyari83

عضو
سلام دوستای خوبم

میلاد رسول اکرم (ص) به همتون تبریک میگم.

من دیروز از مشهد آمدم جای همتون خالی بود و برای همتون دعا کردم

دوست عزیزم salamat ravandi به نظر شمابا ميانگين 30 درصد تا 33درصد ميشه رشته سازه

قبول شد؟ من زبانم زدم حدود 30درصدي! به ﻧﻈرتون كجا ميتونم قبول بشم؟ اصلا اميدي

هست؟

شما کی امتحان دادید؟

دوستای دیگر هم نظر بدن در مورد درصدهای من.

salamat ravandi

عضو جدید
حقیقتش من ارومیه رو به خاطر دکتر یاسی دوست دارم ولی در کل خوبه ولی حسابی ازت کار می کشن. من تمام روزهای هفته غیر از 4 شنبه کلاس دارم و سرم حسابی شلوغه. فکر نکنم کسی با این وضعیت بتونه کار کنه و مدیر گروهمون از همون اول بهمون گفته که حتی اگه در مورد پایانامه دارین کار میکنین موظفید در تمام روزهای هفته دانشگاه باشید.

abyari83

عضو
من الان ترم 2 هستم یعنی سال پیش امتحان دادم.اصلا در مورد قبول شدنت شک نکن.

به ﻧﻈرتون كجا ميتونم قبول بشم؟ اصلا اميدي هست؟

دوست عزیزم salamat ravandi به نظر شمابا ميانگين 30 درصد تا 33درصد ميشه

رشته سازه قبول شد؟ من زبا هنم زدم حدود 30درصدي!

همه نظر بدن واسم خیلی مهم

saeed.niknia

عضو جدید
حقیقتش من ارومیه رو به خاطر دکتر یاسی دوست دارم ولی در کل خوبه ولی حسابی ازت کار می کشن. من تمام روزهای هفته غیر از 4 شنبه کلاس دارم و سرم حسابی شلوغه. فکر نکنم کسی با این وضعیت بتونه کار کنه و مدیر گروهمون از همون اول بهمون گفته که حتی اگه در مورد پایانامه دارین کار میکنین موظفید در تمام روزهای هفته دانشگاه باشید.
ممنون از اطلاعاتی که دادین
فقط واسمون دعا کنین
خیلی نگرانم که قبول نشم،چون اگه قبول نشم نمی تونم واسه سال بعد وایستم...

salamat ravandi

عضو جدید
پارسال 57 نفر روزانه(یعنی اگه قبلی های من همه روزانه می رفتن من آخرین نفر بودم.) برمی داشتن و فکر میکنم باهم (شبانه و روزانه) 90 نفر بر می داشتن. شهریه ی شبانه از 1،300 بالا میزنه. اگه فکر میکنی واقعا نمی تونی بخونی و می تونی این مبلغ رو پرداخت کنی برو.

salamat ravandi

عضو جدید
حقیقتش بدون اینکه آدم رتبه رو بدونه یه ذره قضاوت مشکله ولی می تونم بگم اگه شرایط مثل پارسال باشه ارومیه روزانه و تبریز شبانه قبول میشید.

salamat ravandi

عضو جدید
به نظر من الان بهتره که به رتبه ها و درصدها و اینکه قبول میشید یا نه زیاد فکر نکنید. به روال عادی زندگی برگردید تا نتیجه ها میاد. :w30::w30:

mahsa_af سبز

عضو جدید
سلام دوستان
خيلي تعجب ميكنم آخه من از هم دانشاهي هاي خودم كه سازه داده بودن پرسيدم ميگفتن آسون بوده!!!!
منم رياضي و هيدروليك رو عالي زدم.زبان صفر:cry: سازه بد:cry: مكانيك خاك هم اونجور كه ميخواستم نشد آخه من تحكيم رو خوب نخونده بودم
من بد ندادم اميد دارم روزانه اون اخرا منم قبول شم:Dولي از وقتي دوستام گفتن آسون بوده نا اميد شده بودم.اميدوارم هركسي كه زحمت كشيده نتيجشو ببينه.
من از سال پيش ميشناسم كسي با 82 تكميل ظرفيت روزانه آورده!!!!!
هميشه بيشتر از اوني كه تو دفترچه ميزنن پذيرش ميكنن.دوست من 1ارسال با 120 شب تبريز قبول شد.يا با 102 شب مشهد.

abyari83

عضو
سلام دوستان
خيلي تعجب ميكنم آخه من از هم دانشاهي هاي خودم كه سازه داده بودن پرسيدم ميگفتن آسون بوده!!!!
منم رياضي و هيدروليك رو عالي زدم.زبان صفر:cry: سازه بد:cry: مكانيك خاك هم اونجور كه ميخواستم نشد آخه من تحكيم رو خوب نخونده بودم
من بد ندادم اميد دارم روزانه اون اخرا منم قبول شم:Dولي از وقتي دوستام گفتن آسون بوده نا اميد شده بودم.اميدوارم هركسي كه زحمت كشيده نتيجشو ببينه.
من از سال پيش ميشناسم كسي با 82 تكميل ظرفيت روزانه آورده!!!!!
هميشه بيشتر از اوني كه تو دفترچه ميزنن پذيرش ميكنن.دوست من 1ارسال با 120 شب تبريز قبول شد.يا با 102 شب مشهد.

سلام خوب هستید؟

حدود درصداتونو میگید؟

هیدرولوژی چکار کردید؟

کدام دانشگاه شما درس خوندید؟

abyari83

عضو
سلام بچه ها خوبید؟

رشته سازه دانشگاه شیراز و چمران اهواز با چه رتبه ای روزانه می شود قبول شد؟

pariaa

عضو جدید
سلام دوستان
سازمان سنجش کلید سوالا رو تو سایتش قرار داده.
اگه کسی خود سوالا رو داره بذاره که بتونیم درصد بگیریم شاید نگرانیمون کمتر شه!!:(

pariaa

عضو جدید
سلام دوستان
سازمان سنجش کلید سوالا رو تو سایتش قرار داده.
اگه کسی خود سوالا رو داره بذاره که بتونیم درصد بگیریم شاید نگرانیمون کمتر شه!!:(