چگونه یک دختر را بخندونیم؟

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون دختره که مقابل پسرها باشه به اندازه کافی سوژه برای خندیدن داره مثلا=موهای پسره،لباس های جلفش،سعی های پسره برای خندیدن اون،سلیقه خیلی بدش در مورد خریدن ،......... :biggrin:;):D
تا دلتون بخواد این پسرها :confused::confused::confused::eek::eek:سوژه هستن برای خندیدن احتیاجی به تلاش زیادیه شما آقایون نیست.:biggrin:;)

این و خوب اومدی!
فقط یه چیزی یادت رفت! و اونم خندیدنه دختر به سلیقه بد پسره! در مورد انتخاب دوس دختره!!!!

• Like
واکنش ها: SHRP

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونید چرا دخترا خیلی به خندیدن احتیاج دارن؟
دلیل اصلیش غم و قصه پنهانی ای هست که همیشه تو دلشون دارن
و شاید کسی دلیل اون رو ندونه
چون به کسی نمیگن !
خنده بهترین راه برای ها شدن از اون غصه است، هر چند موقت و گذراست!

این به آسیب پذیر بودنشون بر میگرده ..

اگه میخوای یه دختر رو واقعا بخندونی سعی کن اون مشکل رو حل کنی

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی در کل این تجربه ی شخصیه من بوده! (البته اکثرا اینجوری دیدم!)
دخترا از پسرایه شاد و شوخ طبع و بگو بخند و اینا بیشتر خوششون میاد! و زودتر جذب اون میشن!(البته تا وقتی که طرف به جلف بازی میل نکنه!) ولی در حالت عادی, اگه درجایه خودش شوخی بکنه, و بخنده و صوبت و کجلس گرم کن و از این حرفا باشه, دخترایه زیادی, جذبش میشن!(البته سیاست هم باید داشته باشینا!:whistle:)

:smoke:

reyhoon

عضو جدید
همه ي آدما نياز به شاد بودن دارن.نه فقط دخترا.
در ضمن مگه بقيه آدما دلقكن كه بايد تلاش كنن دخترارو بخندونن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
به نظرم آقا پسرا فقط كافيه با شخصيت و با محبت باشن. تا اينكه تلاش كنن دخترارو بخندونن.خنديدن و شاديه الكي كه دردي رو دوا نميكنه فقط فراموشيه آني مياره واسه ي غم ها.
آقا پسراي گل كمي عميق تر شادي و خندرو به ما دخترا هديه كنيد.تا هميشه خنده به لبمون و دلمون باشه.اميدوارم دختراي گل هم اين كارو انجام بدن.ممنون از همتون كه به دنبال راه شادتر زندگي كردنيد.

danial_kj

عضو جدید
اینه که یاد دادن نداره..دخترا خود بخودی میخندن...یه راهی واسه خندیدن ما مردها بکنین؟؟؟؟/؟؟؟؟؟

hitech

عضو جدید
اینه که یاد دادن نداره..دخترا خود بخودی میخندن...یه راهی واسه خندیدن ما مردها بکنین؟؟؟؟/؟؟؟؟؟
جمله بندیت مشکل نداره؟! * یه راهی واسه خندیدن ما مردها پیدا بکنین!
منم با دانیال موافقم! اگرم پیدا نکردید حداقل یه راهی واسه نخندیدن دخترا پیدا کنید تا توازن برقرار بشه.

s.j3th

عضو جدید
والا این دختره که شما توصیف کردی نیاز به خندوندنش نیست
مهمونی که باهات میاد،وشگونت هم که میگیره، دعوتتم که میکنه بری خونش دیگه خندشو میخوای چی کار؟با این تفاسیر اون بیشتر تورو می خندونه
در ضمن سلام گرگ بی طمع نیست خندوندن دخترا برای دل خودشون نیست که یه سوژه جدید برای خودتون هست آقایون هم تایید کردند این حرف منو اگه به نوشته های قبلی توجه می کردید
ولی در کل مردم ایران رو خندوندن خیلی سخته چه مرد چه زن مخصوصا اگر طرف دختر یا پسر لق نباشند

baback

کاربر فعال
اصولا دیدن یه مارمولک هیجان زده خیلی دختر خانومهارو میخندونه مخصوصا اگه مارمولک ِ بتونه حرکات ژانگولری هم دربیاره :D

اما جدای از شوخه اصولا همون قدر که میشه به طریقی آقا پسرهارو خندوند به همون اندازه هم میشه دختر خانومهارو خندوند و قانون نسبیت انیشتین هم کاملا در رابطه با این موضوع صدق میکنه ...

arbaban

عضو جدید
torshi nakhori ye chizi mishi,vali bazam heyf ke dokhatara ghablesh torshi nakhordand ;)va ghol nemikhorand:biggrin:

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهم این نیست که بخندونی مهم این که هدف از خندوندن چی باشه :w21:

امیر Amir

عضو جدید
من سعی میکنم که کمتر بخندونم, که سرم خلوت بشه! حالا میگی...!

ولی یه روش خوب پیش نهاد میکنم! و خیلی هم راحته!
دختره که روبروته, خودش سوژه خندس!!!
خودت به دختره بخند! دختره هم از خندت, خندش میگیره!
به همین راحتی!:whistle:

:smoke:

اوه سیاسی شد جریان...

من که رفتم...

شاید هم پسره سوژه خنده باشه....:biggrin::biggrin::biggrin:

yahook

عضو جدید
دخترا از سوسك مي ترسن..........
از له كردن شخصيت ديگران مثل سوسك نميترسن!.
از عنكبوت ميترسن...........
از اينكه تمام زندگيشون تار عنكبوت ببنده نمي ترسن!.
از خوب سرخ نشدن قورمه سبزي ميترسن...........
از سرخ شدن ادما از خجالت نميترسن!.
از سرما خوردگي ميترسن............
از سرخورده كردن دوستاشون نميترسن.
از شكستن ليوان ميترسن............
از شكستن دل ادما نميترسن

اون وقت یه عده دارن درباره خندوندن دخترها بحث می کنند

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
بابا این کار که راحته دنبال کارهای بزرگتر باشید:heart::gol:

hossein58

عضو جدید
کافیه یه بار بخوندی یه دخترو و خدای ناکرده اون از آدم خوشش بیاد دیگه تا باش هستی کاریت میکنه که خنده منده رو فراموش کنی...

Nedanino

عضو جدید
من که اصلا دوست ندارم یک پسر سعی کنه هی شوخی کنه و من بخندم واسه همین هیچ راهی به فکرم نرسید . ولی topic بامزه ایه گلم مرسی ...

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
برو
مرسی راه بانمکی بود البته شک دارم دخترا از خنده شماست که خندشون میگیره احتمالا اون لحظه دارن به شما می خندن که چقدر خنده دار می خندین!!!! (مثلا تو دلش میگه مثل خر شرک می خنده بعد از حرف خودش خنده اش میگیره)
مرسی عزیزم:w17:!بالاخره یکی پیدا شد یه جواب دندون شکن به این آقایون بده!اینارو جون به جونشون کنی فاشیستن!!!!!!!!!!!
اصلنشم پسرا سوژه خنده ترن!:w15:می بینن پسره داره خودشو می کشه بامزه گیری در بیاره!دخترا هم چون دل کوچیک و نازکی دارن دلشون می سوزه می گن گناه داره یکم بهش بخندیم!:w24:جریانش اینه:w15:

raitel

عضو جدید
بهترین راه برا خندوندن یک دختر اینه که بش بگی ////////دوستم پرسید خواهرت چند سال دارد/؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: