چه لذتى دارد اين حجاب وقتی صد قافله دل کثیف همرهت نیست!

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیغمبر به عدی فرمود: «تو به فقر و ضعف بنیۀ مالی امروز مسلمانان می کنی و می بینی مسلمانان بر خلاف سایر مل فقیرند، دیگر اینکه می بینی امروز انبوه دشمنان بر آنها احاطه کرده و حتی بر جان و مال خود ایمن نیستند. دیگر اینکه می بینی حکومت و قدرت در دست دیگران است به خدا قسم طولی نخواهد کشید که این قدر ثروت به دست مسلمان برسد که فقیری در میان آنها پیدا نشود.به خدا قسم آنچنان دشمنانشان سرکوب شوند و آنچنان امنیت کامل برقرار گردد که یک زن بتواند از عراق تا حجاز به تنهایی سفر کند و کسی مزاحم وی نگردد.

همچنان که مشخصه در مورد حجاب اون زن صحبتی نشده . یعنی از ویژگی ها یه کشور مسلمان واقعی این نیست که الزاما زنان خودشون رو بپوشانند. بلکه وقتی اسلام واقعی است که زنان فارغ از نوع پوشش ا منیت داشته باشند..
سیرۀ ابن هشام، جلد2، وقایع سال دهم هجرت، صفحۀ580-578.

mohandes emad

عضو جدید
مشکل ما نیست که مردها مشکل دارند

من دوست دارم به عنوان یک زن یک انسان

تو گرما تابستان لباس راحت بپوشم

شما راست نمي گويد زيرا

حتي زمستان هم در پي جلوه گري ونمايندن سر وصورت وموها وعرضه اندام هستي .....

چادر مانع ازادیه اما یک شال راحت و مانتوی روشن عالیه

واما چادر
چادرحجاب برتر است
1 -چادر پوشش دینی وملی زنان ایرانی است که دیانت وملیت واستقلال فرهنگی ملت مسلمان ایران را دردنیا تجلی می بخشدولی برای زنان پرهیزگار وپاکدامن , نبودن آن نوعی کمبود ونقص به حساب می آید
7 – چادر؛ امنیت وآرامش زن را تامین میکند . زنانی که با خودآرائی وارد جامعه میشوند ؛ همواره نگران قضاوت دیگران در مورد خویش هستند . درصورتیکه زن می تواند با رعایت حجاب کامل وپوشیدن چادر از دغدغه شرکت در یک رقابت مد پرستی تباه کننده ؛ مصون بماند واین خود بهترین آسایش است .
پوشیده تر...... کمیاب تر

azadi ba jelf bodan fargh mikune
khaharan va madarane man azadi mikhan
inam yadet bashe dar make shahre khane khoda ham afradi hastan ke in zire on chador hayii ke shoma migid kheyli karha mikunan che berese bejayehaye dige
bayad farhange salem dashte bashiim na chadooor a meshkiye salem

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیغمبر به عدی فرمود: «تو به فقر و ضعف بنیۀ مالی امروز مسلمانان می کنی و می بینی مسلمانان بر خلاف سایر مل فقیرند، دیگر اینکه می بینی امروز انبوه دشمنان بر آنها احاطه کرده و حتی بر جان و مال خود ایمن نیستند. دیگر اینکه می بینی حکومت و قدرت در دست دیگران است به خدا قسم طولی نخواهد کشید که این قدر ثروت به دست مسلمان برسد که فقیری در میان آنها پیدا نشود.به خدا قسم آنچنان دشمنانشان سرکوب شوند و آنچنان امنیت کامل برقرار گردد که یک زن بتواند از عراق تا حجاز به تنهایی سفر کند و کسی مزاحم وی نگردد.

همچنان که مشخصه در مورد حجاب اون زن صحبتی نشده . یعنی از ویژگی ها یه کشور مسلمان واقعی این نیست که الزاما زنان خودشون رو بپوشانند. بلکه وقتی اسلام واقعی است که زنان فارغ از نوع پوشش ا منیت داشته باشند..
سیرۀ ابن هشام، جلد2، وقایع سال دهم هجرت، صفحۀ580-578.
درسته.. تو جامعه اسلامی ما عراق تا حجاز که نه از کوچه خودتون تا کوچه بغلی رفتن کلی هزینه داره واسه ت... حجاز پیشکشمون...
.
واقعا این اجبار چقدر مردان ما رو از گناه دور کرده؟؟؟ آیا گناه فقط نگاه به بدن یا موی زنه؟؟؟ اینکه حتی از حفاظی مثل چادر نگاه هرزه به یک زن بندازن رو گناه نمی دونن؟؟؟

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول اینکه: خداوند سبحان همیشه او را لعنت می‌کند. دوم اینکه: دچار خشم و غضب خداوند بزرگ می‌شود. سوم اینکه: فرشتگان الهی هم او را لعنت می‌کنند. چهارم: عذاب دردناکی برای او در روز قیامت آماده شده است.
نمی شد خدا ما رو هم مرد می آفرید؟؟؟
یهو همه راحت!!!

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا کلهم یه دستور مخصوص به شما خانمها داده، اون هم حجابه!
به اقایون که 60 مدل دستور داده، نفقه زنت رو ندادی گناه کردی، اذیتش کردی گناه کردی، برای شیر دادن به بچت اگه خواست باید بهش پول بدی، برای کار خونه اگر زنت خواست باید بهش پول بدی، کل مخارج زندگی زنت رو باید تامین کنی و .....
نگران نباشید، مسئولیت مرد در قبال زن خیلی بیشتر از مسئولیت زن در قبال مرده، طبیعتا هرکس رعایت نکنه گناه کرده و اون مطالب بالا که گفته شده هم در موردش صادقه.
خانم یا آقای فودتکنولوژی گفتن توی اسلام واقعی حجاب زن مهم نیست! ماهم اینو گذاشتیم بگیم اتفاقا حجاب زن تو اسلام واقعی خیلی مهمه.

گناه و از این جور چیزا رو ول کن
تو این دنیا چی ؟
اگر این جوریه چرا همه دخترا میخوان مرد باشن ولی هیچ پسری نمی خواد جای یه زن باشه ؟
حتما مقام والای زن در جوامع اسلامی رو درک نکردن !!!
کی به این درک میرسن ؟ 300 سال دیگه ؟
نه عزیز من یا دستورات اسلام خدای نکرده مشکل داره یا اینکه نمی تونن درست اجراش کنن ... اگر نمیتونن درست اجراش کنن اجرا نکنن که بهتره ؟ نه ؟ چون باعث کدورت بین مردم میشه

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
این یعنی چی؟!!!

این یعنی چی؟!!!

یعنی اینکه یک زن هم بگه اگر من خیانت میکنم خدا جوابش رو اون دنیا بده نه اینکه تو همین دنیا با پاره آجر بزنن تو سر وصورتش
خیلی پیچیده هست حرف من ؟
من که میدونم تا من میگم ف شما میرید فرحزاد غذا سفارش میدید بر میگردید ! حالا توی هر بحثی از طرف می خواهید صحبتشو باز کنه که احیانا یک سوتی بده و شما با همون سوتی غالب بحث بشید !
من خودم مذهبی نیستم ولی تا دلت بخواد دوست مذهبی دارم و اونقدر بحث کردم دیگه گرگ شدم ( البته این یک اصطلاح هست )

JavadMessi

مدیر بازنشسته
یعنی اینکه یک زن هم بگه اگر من خیانت میکنم خدا جوابش رو اون دنیا بده نه اینکه تو همین دنیا با پاره آجر بزنن تو سر وصورتش
خیلی پیچیده هست حرف من ؟
من که میدونم تا من میگم ف شما میرید فرحزاد غذا سفارش میدید بر میگردید ! حالا توی هر بحثی از طرف می خواهید صحبتشو باز کنه که احیانا یک سوتی بده و شما با همون سوتی غالب بحث بشید !
من خودم مذهبی نیستم ولی تا دلت بخواد دوست مذهبی دارم و اونقدر بحث کردم دیگه گرگ شدم ( البته این یک اصطلاح هست )

من اصلا نمیدونم فرحزاد کجا هست:d
من فکر کردم شما به اون دنیا اعتقادی ندارید!این چه ربطی به فرحزاد و جوادیه داشت؟!!!

AVINA

عضو جدید
خیلی پیچیده هست حرف من ؟
;);)
موافقم

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز

کجا گفته تو همین دنیا با پاره آجر بزنن تو سرش.....؟؟؟؟

اینارو از کجا میاری..........

اگر هم منظورت سنگسار هست که بحثش جداست.............

N SH

عضو جدید
خدا کلهم یه دستور مخصوص به شما خانمها داده، اون هم حجابه!
به اقایون که 60 مدل دستور داده، نفقه زنت رو ندادی گناه کردی، اذیتش کردی گناه کردی، برای شیر دادن به بچت اگه خواست باید بهش پول بدی، برای کار خونه اگر زنت خواست باید بهش پول بدی، کل مخارج زندگی زنت رو باید تامین کنی و .....
نگران نباشید، مسئولیت مرد در قبال زن خیلی بیشتر از مسئولیت زن در قبال مرده، طبیعتا هرکس رعایت نکنه گناه کرده و اون مطالب بالا که گفته شده هم در موردش صادقه.
خانم یا آقای فودتکنولوژی گفتن توی اسلام واقعی حجاب زن مهم نیست! ماهم اینو گذاشتیم بگیم اتفاقا حجاب زن تو اسلام واقعی خیلی مهمه.
شما خبر از دادگاه خانواده داری؟ دستور به چه درد میخوره؟ زن جرات داره بگه بخاطر شیر دادن به بچم بهم پول بده؟( خود شما بهش میگی بی عاطفه). اینی که میگی چقدر میشه؟ خرج مرد هم که الان گردن زن بیچارست.

AVINA

عضو جدید
کجا گفته تو همین دنیا با پاره آجر بزنن تو سرش.....؟؟؟؟

اینارو از کجا میاری..........

اگر هم منظورت سنگسار هست که بحثش جداست.............
نظرتون راجب سوره نساء چیه؟؟؟
وقتی میگه میتونید همسرتونو(زن) به علت عدم تمکین کتک بزنید

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه مرد زنو بزنه:قرمز کنه دیه داره

کبود بشه دیه داره.....

و همچین چیزایی
خدا هوای زنا رو هم داره............

AVINA

عضو جدید

کبود بشه دیه داره.....

و همچین چیزایی
من نمیگم چرا زن شدم...چرا اونا راحتن مانیستیم....تا حالا یه بارم نشده حسرت مرد بودن رو بکشم
من میگم....خیلی از آیات قرآن برای زمان خودشه
تفسیر...هر کسی میتونه از یه جمله تفاسیر مختلفی داشته باشه..

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز

چه ربطي به موضوع بحث و تاپيك داره؟!همينجوري يه چيزي شنيدين فقط!تو خودت سوره رو خوندي يا اينم داري نقل قول ميكني؟!كه فقط يه چيزي گفته باشي!
خواهشا قبل از ورود به هر بحثي يكم مطالعه داشته باشين نه اينكه عين يه طوطي(كلي ميگم جسارت نباشه)فقط حرفاي ديگرانو بازگو كنين!

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیگم چرا زن شدم...چرا اونا راحتن مانیستیم....تا حالا یه بارم نشده حسرت مرد بودن رو بکشم
من میگم....خیلی از آیات قرآن برای زمان خودشه
تفسیر...هر کسی میتونه از یه جمله تفاسیر مختلفی داشته باشه..
هركسي؟!قراره هركسي قرانو مطابق ميل خودش تفسير كنه؟!من و شما مگه چقدر علم داريم كه مدعي تفسير سخن خدا باشيم؟!

AVINA

عضو جدید
چه ربطي به موضوع بحث و تاپيك داره؟!همينجوري يه چيزي شنيدين فقط!تو خودت سوره رو خوندي يا اينم داري نقل قول ميكني؟!كه فقط يه چيزي گفته باشي!
خواهشا قبل از ورود به هر بحثي يكم مطالعه داشته باشين نه اينكه عين يه طوطي(كلي ميگم جسارت نباشه)فقط حرفاي ديگرانو بازگو كنين!
آرامش خودتونو حفظ کنید
آروم باش عزیزم
حرافی نمیکنم
به حرفی که میزنم معتقدم...حرفای دیگرانم برا خودشون
در ضمن
من انسانم...این کتابم برا منه...پس من معنیش میکنم...

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز

کبود بشه دیه داره.....

و همچین چیزایی

منم شما رو تو خیابون میزنم نه کبود بشی نه قرمز بشی ... شما چیکار میکنی ؟ با مشت میزنی تو سرم !
بله عزیز من این که نشد از زدن کوچیک گرفته تا قتل همه اینکارها بر خلاف انسانیت هست
مثل اینه دروغ مصلحتی رو هر جور دوست داری معنی کنی ... همه هی دروغ میگن و میگن به مصلحت من بود ! هر کسی هر جور دوست داره تغسیر میکنه ولی خط اصلی رو از همین سخن خدا میگیره

JavadMessi

مدیر بازنشسته
آرامش خودتونو حفظ کنید
آروم باش عزیزم
حرافی نمیکنم
به حرفی که میزنم معتقدم...حرفای دیگرانم برا خودشون
در ضمن
من انسانم...این کتابم برا منه...پس من معنیش میکنم...

دوست عزیز از قرآن نمیشه تفسیر به رای کرد و هر چه که ما دوست داریم و مد نظرمان هست ازش بکشیم بیرون که این همون چیزیه که خدا گفته به گمراهی بیشتر می انجامه
ضمنا قرآن متشابهاتی دارد که همین طوری قابل برداشت نیستند همچنین آیات قرآن شان نزول و تاویل نیز دارند.پس معنای تدبر در قرآن چیزی نیست که ما دوست داریم بلکه چیزی است که خود خدا منظور داشته.

AVINA

عضو جدید
دوست عزیز از قرآن نمیشه تفسیر به رای کرد و هر چه که ما دوست داریم و مد نظرمان هست ازش بکشیم بیرون که این همون چیزیه که خدا گفته به گمراهی بیشتر می انجامه
ضمنا قرآن متشابهاتی دارد که همین طوری قابل برداشت نیستند همچنین آیات قرآن شان نزول و تاویل نیز دارند.پس معنای تدبر در قرآن چیزی نیست که ما دوست داریم بلکه چیزی است که خود خدا منظور داشته.
و منظور خدا در تفاسیری که موجوده خلاصه میشه...باشه...شما درست میگید...اصراری به اثبات ندارم...هر کسی یه راهی داره

JavadMessi

مدیر بازنشسته
و منظور خدا در تفاسیری که موجوده خلاصه میشه...باشه...شما درست میگید...اصراری به اثبات ندارم...هر کسی یه راهی داره

نه خلاصه نمیشه.منظور خدا در بسیاری از آیات واضحه اما دوست عزیز از قرآن چیزیو نباید تفسیر به رای شخصی و مورد علاقه خود کرد مثله این چیزی که شما گفتید که بعضی آیات برای زمان خودشه ببخشید ولی هر آیه ای که مربوط به زمان خاصی بوده ناسخش هم در خود قرآن موجوده پس به صرف اینکه شما آیه ای را نمیخواهید قبول کنید نگویید که این آیه مال زمان خودشه
ضمنا قرآن بدون اهل بیت معنی ندارد چون این دو شیء واحد هستند

s1991

عضو جدید
بعضي ها اومدن و ميگن از رنگ مشكيه چادر خوششون نمياد ولي يه چيزي برام جالبه اونم اينه كه خيلي از خانوما همچنين آقايون تو اين دوره و زمونه وقتي ميخوان تيپ بزنن از رنگ مشكي استفاده ميكنن حتي وقتي كه ميخوان برن عروسي!!!!!
به نظر من كه رنگ چادر اگه بجز مشكي هر رنگ ديگه اي بود خيلي زشت ميشد،حتي يه مدت خانم نامداري توي تلويزيون چادر به رنگ هاي قهوه اي و يا سورمه اي سر ميكرد كه به نظرم اون ابهت و زيبايي چادر مشكي رو نداره.

راستي امروز تلويزيون يه تيكه هايي از حرفاي خانم آرين رو كه راجع به چادر حرف ميزدو نشون ميداد كه ميگفت چادر تاج بندگيِ من هستش.من عاشق اين حرفشم چون بنظرم آدم يا نبايد چادر سر كنه يا اگه سر كرد بايد بهش احترام بذاره نه مثل بعضي ها كه از سر در ميارن و پرتش ميكنن يا خاكي و چروك سرشون ميكنن و براشون مهم نيست چون دارن زوري يا از روي عادت سر ميكنن و در نتيجه چادري ها رو شلخته جلوه ميدن.
من كه به شخصه عاشق چادرمم،خيلي دوست دارم بقيه چادري هاي باشگاه هم نظرشونو راجع به چادر سر كردنشون بيان و بگن.

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضي ها اومدن و ميگن از رنگ مشكيه چادر خوششون نمياد ولي يه چيزي برام جالبه اونم اينه كه خيلي از خانوما همچنين آقايون تو اين دوره و زمونه وقتي ميخوان تيپ بزنن از رنگ مشكي استفاده ميكنن حتي وقتي كه ميخوان برن عروسي!!!!!
به نظر من كه رنگ چادر اگه بجز مشكي هر رنگ ديگه اي بود خيلي زشت ميشد،حتي يه مدت خانم نامداري توي تلويزيون چادر به رنگ هاي قهوه اي و يا سورمه اي سر ميكرد كه به نظرم اون ابهت و زيبايي چادر مشكي رو نداره.

راستي امروز تلويزيون يه تيكه هايي از حرفاي خانم آرين رو كه راجع به چادر حرف ميزدو نشون ميداد كه ميگفت چادر تاج بندگيِ من هستش.من عاشق اين حرفشم چون بنظرم آدم يا نبايد چادر سر كنه يا اگه سر كرد بايد بهش احترام بذاره نه مثل بعضي ها كه از سر در ميارن و پرتش ميكنن يا خاكي و چروك سرشون ميكنن و براشون مهم نيست چون دارن زوري يا از روي عادت سر ميكنن و در نتيجه چادري ها رو شلخته جلوه ميدن.
من كه به شخصه عاشق چادرمم،خيلي دوست دارم بقيه چادري هاي باشگاه هم نظرشونو راجع به چادر سر كردنشون بيان و بگن.

به من ربطی نداره چون نه دخترم نه چادر سرم میکنم که بفهمم تو گرمای تابستون لا چادر مشکی چی میکشن ولی همین کافیه ...
هنوز هم خیلی از ایرانی ها از سنگسار استقبال میکنند ...
چرا از چادر سیاه استقبال نکنن

s1991

عضو جدید
به من ربطی نداره چون نه دخترم نه چادر سرم میکنم که بفهمم تو گرمای تابستون لا چادر مشکی چی میکشن ولی همین کافیه ...

من نميدونم شما چرا اينقدر حرص ميخوري!!!!!!!!!!
پست 75 هم براي من بود اگه بخونيدش حرف اصلي من رو هم متوجه ميشيد!!!

پست 75:
به نظر من كسي كه مي دونه با مانتو ميتونه حجابشو به خوبي حفظ بكنه در حالي كه نمي دونه بايد چه طور چادر رو روي سرش نگه داره ،اگه مانتويي باشه كارش خيلي هم درست ترو قشنگ تره وباعث بي احترامي به به چادر هم نميشه.

ومتاسفم براي افرادي كه با كارهايي مثل آرايش غليظ و انداختن و سر كردن چادر يا باز بسته كردنش تقدس چادر رو از بين مي برن.

و:
نمي دانید؛ واقعاً نمي دانید چه لذتى دارد وقتى مي بینى که مي توانى اطاعت خدایت را بکنى؛ نه هوایت را.

مهم حجاب هستش چه با چادر چه با مانتو،چون به هر حال تابستون گرمه!!!!!!!

ايشالله خدا خودش پاداش سختي هاي هركسي رو كه به خاطر رضايتش متحمل شده رو ميده.

درضمن تمام لذت هايي كه در متن ابتداي تاپيك ازشون ياد شده در واقع تمام سختي هاي حجاب هستن كه با فكر كردن در مورد جمله آبي رنگ تبديل به لذت ميشن.

آخرین ویرایش:

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نميدونم شما چرا اينقدر حرص ميخوري!!!!!!!!!!
پست 75 هم براي من بود اگه بخونيدش حرف اصلي من رو هم متوجه ميشيد!!!

پست 75:
به نظر من كسي كه مي دونه با مانتو ميتونه حجابشو به خوبي حفظ بكنه در حالي كه نمي دونه بايد چه طور چادر رو روي سرش نگه داره ،اگه مانتويي باشه كارش خيلي هم درست ترو قشنگ تره وباعث بي احترامي به به چادر هم نميشه.

ومتاسفم براي افرادي كه با كارهايي مثل آرايش غليظ و انداختن و سر كردن چادر يا باز بسته كردنش تقدس چادر رو از بين مي برن.

و:
نمي دانید؛ واقعاً نمي دانید چه لذتى دارد وقتى مي بینى که مي توانى اطاعت خدایت را بکنى؛ نه هوایت را.

مهم حجاب هستش چه با چادر چه با مانتو،چون به هر حال تابستون گرمه!!!!!!!

ايشالله خدا خودش پاداش سختي هاي هركسي رو كه به خاطر رضايتش متحمل شده رو ميده.

درضمن تمام لذت هايي كه در متن ابتداي تاپيك ازشون ياد شده در واقع تمام سختي هاي حجاب هستن كه با فكر كردن در مورد جمله آبي رنگ تبديل به لذت ميشن.

جواب شما رو توی همون پست قبلی دادم.

shahab-e.din

عضو جدید
متن زیر از زبان یک خانم می باشد، من فقط راوی هستم، خانمها نظر بدهند.
من خودم به شخصه برای خانمهایی که هم حجاب ظاهری دارن هم حجاب باطنی احترام ویژه ای قائلم:gol:

*************************************8

مي دانيد؛ واقعاً نمي دانيد چه لذتى دارد وقتى سياهى چادرم، دل مردهايى كه چشمشان به دنبال خوش ‏رنگ‏ترين زن‏ هاست را مى ‏زند.

نمي دانيد چقدر لذت‏بخش است وقتى وارد مغازه ‏اى مى‏ شوم و مى ‏پرسم: آقا! اينا قيمتش چنده؟ و فروشنده جوابم را نمى ‏دهد؛ دوباره مى‏ پرسم: آقا! اينا چنده؟ فروشنده كه محو موهاى مش‏كرده زن ديگرى است و حالش دگرگون است، من را اصلاً نمى ‏بيند. باز هم سؤالم بى‏ جواب مى‏ ماند و من، خوشحال، از مغازه بيرون مى‏ آيم.
نمي دانيد؛ واقعاً نمي دانيد چه لذتى دارد وقتى مردهايى كه به خيابان مى ‏آيند تا لذت ببرند، ذره ‏اى به تو محل نمى‏گذارند.

نمي دانيد؛ واقعاً نمي دانيد چه لذتى دارد وقتى شاد و سرخوش، در خيابان قدم مى ‏زنيد؛ در حالى كه دغدغه اين را نداريد كه شايد گوشه‏ اى از زيبايى ‏هاتان، پاك شده باشد و مجبور نيستيد خود را با دلهره، به نزديك ‏ترين محل امن برسانيد تا هر چه زودتر، زيبايى خود را كنترل كنيد؛ زيبايى از دست رفته‏ تان را به صورتتان باز گردانيد و خود را جبران كنيد.

نمي دانيد؛ واقعاً نمي دانيد چه لذتى دارد وقتى در خيابان و دانشگاه و... راه مى‏ رويد و صد قافله دل كثيف، همره شما نيست.

نمي دانيد؛ واقعاً نمي دانيد چه لذتى دارد وقتى جولانگاه نظرهاى ناپاك و افكار پليد مردان شهرتان نيستيد.

نمي دانيد؛ واقعاً نمي دانيد چه لذتى دارد وقتى كرم قلاب ماهى‏گيرى شيطان براى به دام انداختن مردان شهر نيستيد.

نمي دانيد؛ واقعاً نمي دانيد چه لذتى دارد وقتى مى ‏بينى كه مى ‏توانى اطاعت خدايت را بكنى؛ نه هوايت را.

نمي دانيد؛ واقعاً نمي دانيد چه لذتى دارد وقتى در خيابان راه مى ‏رويد؛ در حالى كه يك عروسك متحرك نيستيد؛ يك انسان رهگذريد.

نمي دانيد؛ واقعاً نمي دانيد چه لذتى دارد اين حجاب!
خدايا! لذتم مدام باد.

نويسنده:زهرا قديانى‏

منبع: سايت چارقد
با اصل موضوع موافقم
اما در عصر حاضر به نظر من دختر هی چادری بیش از بقیه دارن وجهه ی خانوما رو خراب می کنن
چون کسی که بد می گرده که انتظاری ازش نیست
ولی وقتی کسی چادر سرش می کنه انتظار میره رفتارش متناسب با اون چادره باشه ولی.....

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
چادر به شرطی حجاب برتره که زیرش مانتو مناسب باشه نه مانتو تنگ و کوتاه چه برسه مثلا به لباس آستین کوتاه !
در این موارد حجاب برتر که نیست هیچ مصداق بارز بد حجابیه.

آخرین ویرایش:

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز

من کاملا مخالفم چون در خیلی از کشورهایی هم که حجاب نیست زنان موقر از تمام این لذت ها بهره می برن. ،

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز

نمیدونم
چرا اینگونه حرف زدنها منو یاد این سخن از شریعتی میندازه که در جواب کسانی که میگفت ایرانی ها به خاطر جزیه و مالیات اعراب مسلملان شدن میگفت:

« شبه محققان و شبه ايران دوستان اخيری که می گويند ايرانيان به زور شمشير و فشار ماليات جزيه مسلمان شدند ، تا چه حد خودشان « دانشمند مالياتی » اند که می خواهند به « عقل فاقد » خودشان ملت ايران را از پذيرفتن اسلام ـ که « دين بيگانه » است - تبرئه کنند و ان وقت ، او را ملتی معرفی می کنند که بقدری ترسو است که با برق شمشير وحشيان ، و بقدری پست ، که برای فرار از ماليات ، از مليت و مذهبش و همه مقدساتش دست می شويد و همه افرادش « دين ماموران ماليات » را قبول می کنند . يا نظريه ان نژاد پرستان کم فکری که ايمان ايرانيان را به علی و خاندان و فرزندانش ، نه به علت فضيلت اينان و ارزشهای انسانيشان ، بلکه بخاطر ان توجيه می فرمايند که شهربانو ، همسر امام حسين ، دختر يزدگرد ساسانی بوده است و در نتيجه امام حسين داماد ايرانيان می شود و ائمه بعدی ، نواده های دختر يزدگرد .
ايرانيان خود يزدگرد را هجده سال تعقيب می کردند و از دست او به اسلام گريختند و او از دست مردم به بلخ گريخت . و حال بخاطر دامادش مذهب عوض می کنند ؟!
خلاصه تحقيقات علمی اين ايران دوستان - که ادای مستشرقان بازاری و يا مغرض را در می اورند و ان هم ناشيانه و مضحک - اين است که ملت ايران عدالت و ازادی و برابری و حقيقت و فضائل انسانی و ارزشهای متعالی اسلام و برتری محمد و علی را بر يزدگرد و دراز دست و فضيلت حسين و زينب را بر پرويز و شيرين نمی فهميدند . شمشير را می فهميدند و پول و نژاد را و بس !»

؟؟؟؟
واقعا نمی دونم چرا
؟؟؟؟

آخرین ویرایش:
بالا