چندتا سوال از پسرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

taha894

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

مثل اینکه دل پری از پسرا داریها !!!!

نه بابا اینطورهام هم نیست .

دختر ها هم خوب و بد دارن درست مثل پسرا .

شاد باشید .

شاهین تیز پرواز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

مثل اینکه دل پری از پسرا داریها !!!!

نه بابا اینطورهام هم نیست .

دختر ها هم خوب و بد دارن درست مثل پسرا .

شاد باشید .
در علم تکنولوژی فکر میگه انگشتی خطایی که به سوی دیگری دراز میکنی چهار انگشت به طرف توست:mad:

moya_memar

عضو جدید
سلام.
اصلا قصد توهین ندارم اما چرا هر چقدر قدمون بلند تر می شه مخروط دیدمون کوچیکتر می شه؟
فک کنم سوالم خیلی علمی بود.عامیانه بگم:دوست عزیز که مینالیدی از آقایون میگی تجربه نداشتی و دیدی و شنیدی،منم دخترم اما از نظرم شما به آقایون توهین نکردین به قول دوستامون به انسانیت توهین کردین.کی گفته همه دخترا خوبن؟اما دلیل نمی شه یکی بیاد به دخترا توهین کنه.وحرف آخر اینکه : یه طرفه به قاضی رفتن باعث راضی برگشتنه!
بعد وقتی بهمون می گن جهان سومی بهمون بر می خوره.

کاش واقعا این تاپیک اگه به این اسم بود یه فضای خوب برای سوال پرسیدن از همدیگه بود.

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
خسته شدم

خسته شدم

بس كه اين بحثاي الكي و بي معني رو خوندم خسته شدم كاش زمان وا ميستاد اونوقت هرچي دلمون ميخواست ميگفتيم اما عمره كه فرتي از دستمون در ميره :eek:

Bionic.arc

عضو جدید
هر کس هر بلایی که سرت آورده معلومه خیلی درد داشته که اینطور نسبت به پسر ها عقده پیدا کردی.
مسئله و مشکل افرادی مثل شما اینه که انسان ها رو "دختر" و "پسر" می بینند. "انسان بودن" اونها ارزشش رو از دست میده. در نتیجه شما فکر میکنی پسر ها "دروغگو" هستند ولی دختر ها نیستند یا کمتر دروغ میگند. در صورتی که اینچنین نیست.
به هر حال اگر کسی سرت رو کلاه گذاشته یا با احساساتت بازی کرده و ضربه ی روحی و شایدم جسمی خوردی بهتره به جای اینکارها به روانپزشک مراجعه کنی. اینطوری خودت رو هم جلوی بقیه مثل یه انسان سطحی و نادان نشون نمیدی.

مرسیییییییییییی
دقیقا همون چیزی که من میخواستم بگم رو گفتی
منطقی وعاقلانه;)

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا جدیدا پسرا همشون دور رو شدن ؟
چرا پسرا آدم نیستن ؟
چرا پسرا فقط میمونن ؟
دخترا اگه شما هم ازشون سوال دارین بپرسین
ای بابا اینجوری هم نیست حالا اگر بچه ها توی باشگاه چیزی میزارن برای شوخی وخنده است والا هم پسرا خوبند هم دخترا نکنه یکی بهت نارو زده خفت اونو بچسب نه همه رو

merijoon

عضو جدید
خدایت شفات بده

khatriya

عضو جدید
فک کنم مشکل از رفتار اطرافیانت بوده که اینجوری شده و ذهنیت بدی برات گذاشته.. والا منم از پسری به قول تو نخوردم! لفظ قشنگی نبود ولی اینجوری گفتم که درک کنی... نمیگم که همه خوبن و همه چیز عالیه .. ناراحت هم شدم ولی اینجوری نبوده که بیام بگم ای وای و اه و ناله کنم. یه کم صبورتر باش بیشتر فک کن .. احساساتی نظر نده! اینجوری حرف میزنی که پسر ها به خودشون اجازه میدن هر چی دلشون خواست بهت بگن..:(

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا پسرا آدم نیستن ؟
چرا پسرا فقط میمونن ؟

باز چند تا سئوال ابگوشتي كه حتي ارزش جوابگوئي هم ندارن !! :surprised:

معلوم نيست چقدر پسرا به اين خانم بي اعتنائي كردند و تحويلش نگرفتند كه دل پري داره و اين جور سئوالات رو مطرح ميكنه !! ;)

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا پسرا آدم نیستن ؟
چرا پسرا فقط میمونن ؟
تا زماني كه بما جنس دو رو بفروشند ما هم ناچاريم دو رو باشيم....منظور از جنس(دخملها ميباشند):surprised::biggrin::gol:
تا زماني كه بين موجوداتي ناشناخته اي همانند زنها باشيم..بايد هم امثال شما فك كنند كه آدم نيستيم..فرشته هستيم كه شما دخملها رو تحمل ميكنيم........:surprised::biggrin::gol:
خب عزيزم شماها هم ميمونيد ...............چون يه ريز آرايش ميكنيد و دلقك بازي در مياريد تا يه پسر بدبخت رو تور كنيد.......:surprised::biggrin::gol:
به دخملهاي خوبي كه چه من ميشناسم وچه نميشناسم بر نخور....خب خورد هم خورد نوش جونتون:surprised::biggrin::gol:
عوامري باشه درخدمت هستيم.........:gol::gol::gol:

raha88

عضو جدید
یادت باشه که اگر از "همهشون" ضربه خوردی پس صد در صد خودت مشکل داری. یادت باشه اگر کسی در خونش رو یه قفل محکم بزنه کار آقا دزده خیلی سخت تر میشه. اگر همه سرت کلاه گذاشتند از بی عرضگی خودت هست.
خوش باشی
موافقم:gol: به خونه ای با چفت و بست محکم ،فقط آدم مورد اعتماد می تونه وارد شه

raha88

عضو جدید
تا زماني كه بما جنس دو رو بفروشند ما هم ناچاريم دو رو باشيم....منظور از جنس(دخملها ميباشند):surprised::biggrin::gol:
تا زماني كه بين موجوداتي ناشناخته اي همانند زنها باشيم..بايد هم امثال شما فك كنند كه آدم نيستيم..فرشته هستيم كه شما دخملها رو تحمل ميكنيم........:surprised::biggrin::gol:
خب عزيزم شماها هم ميمونيد ...............چون يه ريز آرايش ميكنيد و دلقك بازي در مياريد تا يه پسر بدبخت رو تور كنيد.......:surprised::biggrin::gol:
به دخملهاي خوبي كه چه من ميشناسم وچه نميشناسم بر نخور....خب خورد هم خورد نوش جونتون:surprised::biggrin::gol:
پسردورو دختردورو نصیبش میشه:victory:

sam-smith

عضو جدید
چرا پسرا آدم نیستن ؟
چرا پسرا فقط میمونن ؟

یعنی فقط برای اینکه یه نفر پسره، ازش بدت میاد؟

این سوال هات فقط نشون میده که چقدر ضعیف هستی

قبلا یه جای دیگه گفتم، اینجا هم میگم
مشت نشانه ی خروار است، ولی مطمئن باش به مشت رسیدی و بعدش نظر بده

نوآموز

عضو جدید
چرا پسرا آدم نیستن ؟
چرا پسرا فقط میمونن ؟

با سلام

1 - کسی دو رویی رو دوست نداره و نمی خواد دارای چنین خصوصیت باشه ولی امروزه با توجه به اوضاع فرهنگی و رفتار آدم ها که به طور حسابگرانه و با توجه به منفعتی که دیگران برای آنها دارند با همدیگر برخورد می کنند بقیه آدم هایی که دارای چنین خصیصه در وجود خودشان نیستند دارای رفتار دو گانه ای می شوند که یا باید مثل دیگران رفتار کنند یا باید از آنها فاصله بگیرند ، این امر باعث میشه که به انسان های دورویی تبدیل بشوند.

2 - تعریف آدم بودن هنوز به طور دقیق مشخص نشده ، ولی به کسی آدم میگن که دارای خصایص خوب انسانی باشه و به آن عمل کنه که چنین اشخاص کامل پیامبر ، ائمه و ... اطلاق می شود . حالا سوال بنده حقیر از شما اینه که آیا خودتان آدم کاملی هستید یعنی به تمام اون چیزهایی که می دونید انجام دادنش درسته و در توانتان هستش که اونو انجام بدید عمل می کنید.

3 - همانطوری که در بین پسر ها دلقک هایی وجود دارند در بین دختر ها هم چنین اشخاصی پیدا می شن ، که تعداد هر دو جناح کم هستش .

سوال هایی که نوشتید چیزهای کلی بودن و من هم سعی کردم تقریبا" جواب های کلی به شما بدهم اگر شما به چندین مسئله در زندگی خودتان برخوردید بهتره اونا رو به طور جزئی با دوستانتان در میان بگذارید تا جواب خودتان را دریافت کنید تا به طور عموم به تمام افراد بشر نسبت دهید.

در پایان سوالی از طرف من :

چرا دختر ها و پسر ها فکر می کنند که نیاز دارند دوستانی از جنس مخالف داشته باشند ؟
در حالیکه بیشتر مشکلات خودشان را در میان گروههای همنوع خود می توانند حل نمایند.

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم همین رو میگم

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
توضیح میمونن یعنی خیلی دلقک و مسخره هستن
من از همشون خوردم هیچکدوم آدم نبودن
پسر خوب دیدی سلام برسون ;)

عزیزم ماشالله چند نفر بودن؟؟!! :eek:

آدم هستن اما دخترایی هم هستن که باعث انحراف اونا میشن و من

اینجوری ضربه خوردم!

تا مدتها به اینکه پاک پاک هستم و به همه پسرا گفتم نه به خودم میبالیدم!

اما بعدش که برای اولین و آخرین بار با یکی بودم و ضربه ای خوردم از همه

پسرا میترسم!

ازشون بدم میومد اما الان بدم نمیاد فقط میترسم از اونا!

من همه وقتم و پولم و احساس و محبتم رو نثارش کردم اما...

از اینکه نیست ناراحت نیستم از اینکه شرمنده دلم شدم ناراحتم!

من فقط 2 تا سوال دارم!

چرا آقایون خیانت میکنن؟ چرا قدر کسیکه باهاشون هست رو نمیدونن؟

اگر به پسری زیاد محبت کنی خوشی میزنه زیر دلش؟!!

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونکه اره اما خدایی بعضی از دختر خانوما هم خیلی بی انصافن !!!

همین حرفارو زدین که لقب ترشیده رو دادن به خانوما !!!

پیوست ها

• 03 (16).jpg
    03 (16).jpg
    21.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

nana-22

عضو جدید
جواب به کل حرفایی که خوندم

جواب به کل حرفایی که خوندم

سلام
من نمی خواستم به کسی توهین کنم
منم تو زندگیم با یه نفر فقط بودم که 3ساله دیگه با کسی نیستم ولی یه مدت توی مرکز مشاوره کار میکرم و با دخترهایی که خیلی مشکلات بزرگی داشتن که فقط به خاطر این که شاید با یه نفر دوست بودن دیگه نمیتونستن به فضای عادی زندگی برگردن
از آقا پسر ها هم معذرت می خوام قصد توهین نداشتم فقط بیشتر در حد یه شوخی بود قصدم توهین نبود حالا هم گه به کسی بر خورده ببخشید دیگه
آره حرف بچه های سایت درسته هم تو دخترا بد و جود داره هم تو پسرا به قول یکی از بچه ها هیچ آدمی کامل نیست
آره به نظر من حرف یکی از بچه ها که گفته بود دوستانی از جنس خود آدم ها بهتر میتونن به آدم کمک کنن
یکی از بچه ها گفته بود که اگه به مشت رسیدم نشونه خرواره آره عزیزم من به مشت رسیده بودم که این حرفارو زدم ولی نه فقط راجع به پسرها بلکه تو دخترها هم بد زیاده شاید تو جامعه ما دخترها خوب بودن پسر ها هم به خیلی راه ها کشیده نمیشدن
ولی بعضی مواقع هم پسر ها واقعا رفتارهای ناهجاری دارن که باعث نابودی دیگران میشه

آره حرف یکی از بچه ها رو قبول دارم که گفته اگه آدم در خونش رو محکم قفل بزنه دیگه دزد توش نمی یاد شاید اگر دخترهایی هم که من دیدم این برخورد رو توی زندگیشون داشتن به این روز نمی افتادن
بازم ااز همه معذرت میخوام اگه حرفا باعث ناراحتی کسی شده

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
vaaaaaaaaaa manam be onvane ye okhtar narahat shodam in harfaro khondam, doros nis adam zood ghezavat kone

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا پسرا آدم نیستن ؟
چرا پسرا فقط میمونن ؟
یه شعری بود قدیما یادتونه؟
دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش اید
حالا این شعرو ربط بدین به سوال این خانم
یه پسری که ادم نبوده گیر داده به یه خانمی که ادم نبوده( فقط خدا میدونه دختره کی بوده .البته ماهم میدونیما)با توجه به شعر پسره خوشش اومده دیگه:biggrin:
یه پسری که میمون بوده گیر داده به یه دختری که خیلی میمون بوده.اینجا پسره خیلی خوشش اومده:D:D

iran-eng1

عضو جدید
چرا پسرا آدم نیستن ؟
چرا پسرا فقط میمونن ؟
من واقعا واسه شخصیت شما متاسفام این چیزایی که نوشتی ممکنه از چندتا مشکل که واست به وجود اومده سرچشمه گرفته باشه که به 2تاش اشاره میکینم
1-همون طور که یکی از دوستان عزیز توی این تاپیک نوشتن احتمال داره شما به واسطه بی تجربگی و کم عقلیت از یه پسر بدتور خورده باشی که این شکلی جبهه گرفتی

2-هیچ پسری تا به حال بهت ابراز علاقه نکرده و این واست یه عقده شده یا به قول معروف: گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه رژیمم

در ضمن خلی بده که واسه جمع کردن امتیاز که نمیدونم به چه دردت میخوره بی شخصیت بازی در بیاری و به جنس مخالفت که خیلی تو کف اون هستی توهین کنی
;)
از پسرا باشگاه خواهش میکنم یکی از خود گذشتکی کنه به ایشون ابراز علاقه کنه:biggrin::biggrin:

zouyousefain

عضو جدید
عشق

عشق

به نظر من که هیچکدوم از حرفا درست نیست
هیچ فرقی نمی کنه پسر باشه یا دختر
مهم اینه که آدم باشه
من خودم چند ساله با یکی هستم و خیلی خیلی هم از اینکه باهمیم خوشحالیم :cool:
اینم بگم که یه خیانت باعث می شه که دو طرف شکستی بخورن که دیگه نتونن به بقیه اعتماد کنن و این اتفاقا بیفته...
من که هیچوقت خیانت نمی کنم چون با تمام وجودم دوستش دارم...

shlmn

عضو جدید
من واقعا واسه شخصیت شما متاسفام این چیزایی که نوشتی ممکنه از چندتا مشکل که واست به وجود اومده سرچشمه گرفته باشه که به 2تاش اشاره میکینم
1-همون طور که یکی از دوستان عزیز توی این تاپیک نوشتن احتمال داره شما به واسطه بی تجربگی و کم عقلیت از یه پسر بدتور خورده باشی که این شکلی جبهه گرفتی

2-هیچ پسری تا به حال بهت ابراز علاقه نکرده و این واست یه عقده شده یا به قول معروف: گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه رژیمم

در ضمن خلی بده که واسه جمع کردن امتیاز که نمیدونم به چه دردت میخوره بی شخصیت بازی در بیاری و به جنس مخالفت که خیلی تو کف اون هستی توهین کنی
;)
از پسرا باشگاه خواهش میکنم یکی از خود گذشتکی کنه به ایشون ابراز علاقه کنه:biggrin::biggrin:

تکبیر . . . :neutral: