چقدر کودک درونت فعاله؟

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هيچ‌يک از ما، به عنوان فردي بالغ قادر نيست بدون زنده کردن و شفا بخشيدن کودک درونش، در زندگي خوشبخت و کامل باشد.:surprised:

اگر با کودک درونمان ارتباط برقرار نکنيم او تنها و منزوي مي‌شود و خود را پنهان مي‌کند. اگر به احساس‌ها و علاقه‌مندي‌هايش اهميت ندهيم او سرکوب مي‌شود و آسيب مي‌بيند.:D

متاسفانه بسياري از افراد وقتي با کودک درون‌شان مواجه مي‌شوند در مي‌يابند نياز کودک‌شان به مهر و محبت، اعتماد و امنيت و پشتيباني و احترام برآورده نشده است. افرادي که از زندگي‌شان ناراضي هستند و يا مشکلاتي مثل اعتياد، افسردگي و روابط نادرست و مشکل‌ساز دارند، بايد توجه کنند که مدت‌هاست پيام‌هاي کودک درون‌شان را ناديده گرفته‌اند. اما نکته ي مثبت اين است که هر لحظه که اراده کنند ، مي‌توانند به کمک ارتباط برقرار کردن با کودک درون‌شان و آشنا شدن با آن راهي جديد به سوي زندگي‌اي تازه و شاد و پر‌انرژي باز کنند.;)
حالا سوالم اینه؟:cool:
:شما چی آیا شما میتونید کودک درونت و نادیده بگیرین؟
آیا میتونید همیشه خشک زندگی کنید و اصلا ورج و ورجه بچگیاتون و نداشته باشید؟:whistle:
تا چه حد تلاش میکنید کودک درونتون بزرگ نشه:eek:
چند درصدتون اگه خجالت نمیکشیدین به خاله بازی د دکتر بازی بچگیتون ادامه میدادین ؟:D:eek:
اسپم در حد تیم ملی آزاد خودتون و خفه نکنید حالا:eek::D:biggrin:

targol68

عضو جدید
من خودم به شخصه عاشق کودک درونمم واسه همین به شدت شیطونم
ازچهرمم مشخصه که خیلی شیطونم
چون آدم اگرکودک نباشه زنده نیست.........:redface:

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خودم به شخصه عاشق کودک درونمم واسه همین به شدت شیطونم
ازچهرمم مشخصه که خیلی شیطونم
چون آدم اگرکودک نباشه زنده نیست.........:redface:
ایولللللللللللل
والا منم بسی وحشتناک شیطونم حالا حالا ها کودک درونم آدم نمیشه:redface::surprised:

ستاره پرنور

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من ني ني درونم خيلي فعاله از خودمم فعال تره....بشين بچه....شرمنده من برم اين كودك درونم داره خراب كاري ميكنه
راستي يه سري به تاپيك توي امضام هم بزنيد و راي بديد.

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همینش خوبه
اینطوری یه ملت به جنب وجوش میفتن وگرنه که اگه همچین آدمایی نباشن خشک ومقدس میشه زندگی
حال آدم گرفته میشه

یه بنده خدایی و میشناسم یه 4 سال از من بزرگ تره:razz:
ایییشششششششش اینقدر کودک درونش بزرگ شده که هر وقت میبینمش تا 3 ساعت کودک درونم پیر زن میشه:eek:

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
کودک درون من گاهی خیلی بچه و شیطون میشه وگاهی خیلی بداخلاق میشه

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی زیاد
کاملا ولش کردم واسه خودش داره عشق و حال میکنه
فکر میکنم به خاطر همینه که هرکی منو میبینه میگه قیافه ات خیلی کمتر از سنت نشون میده

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کودک درونم خیلی فعاله....ول کنم نیست:D
شقایق ...میشه این تاپیک و اونورم بزنی؟!

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی زیاد
کاملا ولش کردم واسه خودش داره عشق و حال میکنه
فکر میکنم به خاطر همینه که هرکی منو میبینه میگه قیافه ات خیلی کمتر از سنت نشون میده
یه عکست و بذار بت بگم چقدر کودکت فعاله:D:surprised:

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب ببین تا چه حد سرخوشی؟:D

چقدر شادی؟:que:
از بازیای بچگونه و شیطنت های بچگونه لذت میبری؟;)
یا همش میخوای رسمی باشی؟:confused:

بیشتر خوب توضیح بده

خوب بیرون باشم...مثلا تو دانشگاه خیلی خیلی جدی هستم...به کسی ام محل نمیزارم...یعنی از اونا نیستم که هی دور و برم رو نگاه کنم...یا فس فس راه برم

اما با دوستام میگیم میخندیم...زیاد شوخی میکنیم...خیلی هم اهل خرید هستم...البته اینکه با دوستام برم....

وقتهایی هم که تنهام معمولا تو فکرم و آهنگ گوش میدم...تنهاییمو خیلی دوس دارم...بعضی جاهای دنج بیرون بلدم موقع هایی که میخوام فکر کنم میرم اونجا. البته تنها

کودک درون کی ها باید بیدار باشه؟؟؟؟ همیشه؟؟؟

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بیشتر خوب توضیح بده

خوب بیرون باشم...مثلا تو دانشگاه خیلی خیلی جدی هستم...به کسی ام محل نمیزارم...یعنی از اونا نیستم که هی دور و برم رو نگاه کنم...یا فس فس راه برم

اما با دوستام میگیم میخندیم...زیاد شوخی میکنیم...خیلی هم اهل خرید هستم...البته اینکه با دوستام برم....

وقتهایی هم که تنهام معمولا تو فکرم و آهنگ گوش میدم...تنهاییمو خیلی دوس دارم...بعضی جاهای دنج بیرون بلدم موقع هایی که میخوام فکر کنم میرم اونجا. البته تنها

کودک درون کی ها باید بیدار باشه؟؟؟؟ همیشه؟؟؟

تا حدودی مال تو بیداره خب سر کلاس نمیتونی زیاد ورجه وورجه کنی شاید کودک درونت بگه برو بزن پس سر استاد کچلت تو نباید بری که دختر جان!
اگه تنهاییت مربوط به انزوا و افسردگیت نشه در حد نرمالی!

meddler

عضو جدید
کاربر ممتاز
هيچ‌يک از ما، به عنوان فردي بالغ قادر نيست بدون زنده کردن و شفا بخشيدن کودک درونش، در زندگي خوشبخت و کامل باشد.:surprised:

اگر با کودک درونمان ارتباط برقرار نکنيم او تنها و منزوي مي‌شود و خود را پنهان مي‌کند. اگر به احساس‌ها و علاقه‌مندي‌هايش اهميت ندهيم او سرکوب مي‌شود و آسيب مي‌بيند.:D

متاسفانه بسياري از افراد وقتي با کودک درون‌شان مواجه مي‌شوند در مي‌يابند نياز کودک‌شان به مهر و محبت، اعتماد و امنيت و پشتيباني و احترام برآورده نشده است. افرادي که از زندگي‌شان ناراضي هستند و يا مشکلاتي مثل اعتياد، افسردگي و روابط نادرست و مشکل‌ساز دارند، بايد توجه کنند که مدت‌هاست پيام‌هاي کودک درون‌شان را ناديده گرفته‌اند. اما نکته ي مثبت اين است که هر لحظه که اراده کنند ، مي‌توانند به کمک ارتباط برقرار کردن با کودک درون‌شان و آشنا شدن با آن راهي جديد به سوي زندگي‌اي تازه و شاد و پر‌انرژي باز کنند.;)
حالا سوالم اینه؟:cool:
:شما چی آیا شما میتونید کودک درونت و نادیده بگیرین؟
آیا میتونید همیشه خشک زندگی کنید و اصلا ورج و ورجه بچگیاتون و نداشته باشید؟:whistle:
تا چه حد تلاش میکنید کودک درونتون بزرگ نشه:eek:
چند درصدتون اگه خجالت نمیکشیدین به خاله بازی د دکتر بازی بچگیتون ادامه میدادین ؟:D:eek:
اسپم در حد تیم ملی آزاد خودتون و خفه نکنید حالا:eek::D:biggrin:

خاله بازیم هیچ وقت خوب نبود
استعدادم در دکتر بازی هم حروم شد
بیخود و بی جهت مهندس شدم

meddler

عضو جدید
کاربر ممتاز
پنگول نگا میکنم
جمعه ها فیتیله
در مورد کارتون های جدیدم ردی نمیدم
دوتا کاتونی که توسیه میکنم : nine و howl's moving castle