چقدر به ایرانی بودنت افتخار میکنی؟؟؟

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید شما به عنوان یه عضو تلاشی نکردی ولی من کردم و نتیجه همین ...

رومانتیک بود ولی زندگی با رومنس پیش نمی ره. اگر در میان قوم لوط بودی آیا باز هم به سرزمینت افتخار می کردی؟ با چی می خوای دست متجاوز کار رو قلم کنی با فقر، با ضعف با بی عدالتی...، مردن راحته، حداقل حرفش رو زدن که خیلی راحته.

هیچ کدوم اینا دلیل نمیشه سیاست و قوانین و کمبودها و مشکلات جداست
من در مورد خاکم و میهنم صحبت میکنم نه در مورد آدمها
یعنی بخاطر فقر یا بی عدالتی باید از خاکم دست بکشم دو دستی تقدیمش کنم
هرگز منم زندگی سختی رو گذروندم
اما در بدترین شرایطم باشم از حمایت از خاکم دست برنمیدارم اون ماهارو داره

آخرین ویرایش:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیتونم درک کنم چرا ادم باید به ملیتش افتخار کنه؟ به چیزی که هیچ دخل و تصرفی در اون نداره و از سر اتفاق تو یه منطقه ای به دنیا اومده
اصولا به چیش باید افتخار کرد؟

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون تاپیک مهاجرت رو مدیر انتقال داد به تالار زنگ تفریح !!!!!!!!!!!!!!!!

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون تاپیک مهاجرت رو مدیر انتقال داد به تالار زنگ تفریح !!!!!!!!!!!!!!!!
اینجا هم میگم:
تو تاپیک اطلاعات عمومی گفتم مدیریت باید از خودش خجالت بکشه که موضوعات بی ربطو با هم ادغام کرده!
اما در این مورد دیگه واقعا نمی دونم چی باید گفت! خجالت جواب نمی ده!

ile

عضو جدید
اگر بحث های تاریخی رو کنار بذارم، در حال حاضر در سال 93 هیچی در کشورم نمیبینم که بهش افتخار کنم . ولی هرچقدر دلتون بخواد نکات منفی وجود داره

اقتصاد و صنعت شدیدا ضعیف (با توجه به نیروی جوان فوق العاده زیاد و منابع طبیعی عالی) =>ما هنوز نفت رو خام میفروشیم! بنزین استاندارد نتونستیم تولید کنیم و باعث سرطان گرفتن هزاران هموطن شدیم! با اینکه اینقدر تحصیلکرده و دکترای شیمی ،پلیمر، مواد... داریم !!!

نژادپرستی => احترام قایل نبودن به اقلیت مذهبی یا حتی افراد بی دین => یکی از افتخارات کشورهای پیشرفته به دارا بودن تنوع نژادی و مذهبی در کشورشون هست، درحالیکه ما هموطنان خودمون رو هم مسخره میکنیم!!

دزدی میلیاردی در سران و مدیرها => خدا اون روز رو نیاره که یک آدم تازه به دوران رسیده مسئولیتی چیزی بگیره!

حجاب اجباری => که موجب شده یک پدیده ی عجیب بنام بدحجابی بوجود بیاد! در کشورهای مسلمان یا افراد با حجابن یا بی حجاب، گزینه ی سومی وجود نداره!

تخریب شدید محیط زیست => حیف به طبیعت شمال که هیچکدوم از ایرانیا قدرشو ندونستن و به یک آشغالدونی تبدیلش کردن

بحران شدید آب و خشک شدن دریاچه های مختلف => فرزندانمان در بی آبی بسر خواهند برد

بیکاری، بیکاری و بیکاری... => شرایط بامزه ای بوجود اومده! نیروی جوان هست + ماشالا هیچکدوم زیر لیسانس نیستن+ منابع طبیعی به اندازه کافی هست = نتیجه ضعیف بود صنعت و بیکار بودن همه جوون ها. یکی بیاد بگه مواد لازم برای تهیه یک صنعت خوب و اشتغال کافی دیگه چیه که ما نداریم؟؟ واقعا این شرایط شاهکاره! حالا هرچقدر بریم تو خیابونا بگیم مرگ بر فلانی ! واقعیت اینه که اونا خیلی وقته ما رو کشتن! مرگ یعنی همه ی پیش نیازا رو داشته باشه و نتونی اجرا کنی ! تازه با کلی منت بری با اونا مذاکره کنی که تو رو خدا پول های خودمون رو به خودمون برگردونین!!!!!

مشکل ازدواج جوانان => آموزش ندیدن بچه ها از سنین پایین برای داشتن روابط انسانی خوب و عاشقانه=> نتیجه سردرگم بودن افراد در سن ازدواج و اغلب مایوس از روابط شکست خورده. مشکلات اقتصادی ازدواج هم که جای خود دارد

کمبود تفریحات و شادی !

استفاده نکردن از صنعت پردرآمد توریسم!

....

آخرین ویرایش:

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیتونم درک کنم چرا ادم باید به ملیتش افتخار کنه؟ به چیزی که هیچ دخل و تصرفی در اون نداره و از سر اتفاق تو یه منطقه ای به دنیا اومده
اصولا به چیش باید افتخار کرد؟

والا به خدا ... ما هم نفهمیدیم کجاش افتخار داره :|

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا هم میگم:
تو تاپیک اطلاعات عمومی گفتم مدیریت باید از خودش خجالت بکشه که موضوعات بی ربطو با هم ادغام کرده!
اما در این مورد دیگه واقعا نمی دونم چی باید گفت! خجالت جواب نمی ده!

د تَنیم اشَنه کولکاپیس دوخَنیم .... :D

اگر بحث های تاریخی رو کنار بذارم، در حال حاضر در سال 93 هیچی در کشورم نمیبینم که بهش افتخار کنم . ولی هرچقدر دلتون بخواد نکات منفی وجود داره

اقتصاد و صنعت شدیدا ضعیف (با توجه به نیروی جوان فوق العاده زیاد و منابع طبیعی عالی) =>ما هنوز نفت رو خام میفروشیم! بنزین استاندارد نتونستیم تولید کنیم و باعث سرطان گرفتن هزاران هموطن شدیم! با اینکه اینقدر تحصیلکرده و دکترای شیمی ،پلیمر، مواد... داریم !!!

نژادپرستی => احترام قایل نبودن به اقلیت مذهبی یا حتی افراد بی دین => یکی از افتخارات کشورهای پیشرفته به دارا بودن تنوع نژادی و مذهبی در کشورشون هست، درحالیکه ما هموطنان خودمون رو هم مسخره میکنیم!!

دزدی میلیاردی در سران و مدیرها => خدا اون روز رو نیاره که یک آدم تازه به دوران رسیده مسئولیتی چیزی بگیره!

حجاب اجباری => که موجب شده یک پدیده ی عجیب بنام بدحجابی بوجود بیاد! در کشورهای مسلمان یا افراد با حجابن یا بی حجاب، گزینه ی سومی وجود نداره!

تخریب شدید محیط زیست => حیف به طبیعت شمال که هیچکدوم از ایرانیا قدرشو ندونستن و به یک آشغالدونی تبدیلش کردن

بحران شدید آب و خشک شدن دریاچه های مختلف => فرزندانمان در بی آبی بسر خواهند برد

بیکاری، بیکاری و بیکاری... => شرایط بامزه ای بوجود اومده! نیروی جوان هست + ماشالا هیچکدوم زیر لیسانس نیستن+ منابع طبیعی به اندازه کافی هست = نتیجه ضعیف بود صنعت و بیکار بودن همه جوون ها. یکی بیاد بگه مواد لازم برای تهیه یک صنعت خوب و اشتغال کافی دیگه چیه که ما نداریم؟؟ واقعا این شرایط شاهکاره! حالا هرچقدر بریم تو خیابونا بگیم مرگ بر فلانی ! واقعیت اینه که اونا خیلی وقته ما رو کشتن! مرگ یعنی همه ی پیش نیازا رو داشته باشه و نتونی اجرا کنی ! تازه با کلی منت بری با اونا مذاکره کنی که تو رو خدا پول های خودمون رو به خودمون برگردونین!!!!!

مشکل ازدواج جوانان => آموزش ندیدن بچه ها از سنین پایین برای داشتن روابط انسانی خوب و عاشقانه=> نتیجه سردرگم بودن افراد در سن ازدواج و اغلب مایوس از روابط شکست خورده. مشکلات اقتصادی ازدواج هم که جای خود دارد

کمبود تفریحات و شادی !

استفاده نکردن از صنعت پردرآمد توریسم!

....

;)

لاوي

عضو جدید
ایرانی ها در هر صورت...ایرانیند و افتخار میکنند..اما اوناییکه از ایران به عنوان فقط سکونت استفاده میکنند و از ایران مهمتر هم واسشون هست...فکر نمیکنم...میگن اول اسلام!

m.raiesi

عضو جدید
تا 2 سال پیش وقتی میرفتی تو هر کشوری و میگفتی ایرانیم بهت میگفتن تروریست!! این که افتخار نداره..

ولی از بعده انتخابات کل دنیا ایرانی حقیقی رو شناخت و حالاست که باید به ایرانی بودنمون افتخار کنیم..
و هنوزم راه درازی در پیشه تا بتونیم ایرانو به جایگاه حقیقیش تو دنیا برسونیم...

:)

بالا