چطور بگم دوسش دارم؟

farnaz_nx_ooo

عضو جدید
میشه یه مقدار راهنمایی درباره ی دختر ترم پایینی که از پسر ترم بالایی خوشش میاد بکنین؟ :دی(هر چی به ذهنتون میرسه)

farnaz_nx_ooo

عضو جدید
یه دخمل خیلی کوچکولو و خیلی ترم پایینی با یه پسل کمی تا قسمتی خیلی ترم بالایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:دی

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر کار میکنی زودتر
یه پسره تو دانشگاه ما از دوستم خوشش میومد اینقدر این پا و اون پا کرد و خجالت کشید تا دوست من با یکی از آشناهاشون ازدواج کرد.
حالا پسره داره از ناراحتی میمیره
حقشه:mad:

mr.abooli

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو چشاش نگا کن بگو دوست دارم همین ساده اش کن
10000000000000 بار امتحان کردم جواب داده
الان همه از این شکلک می زارن:eek: یا این:surprised: یا:mad:

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان...
من تازه عضو این باشگاه شدم ویکی از دلایلش هم همین جو صمیمی کاربراش بود...
دوستان من یه مشکلی دارم که امیدوارم کمکم کنید مخصوصا خانومای باشگاه...
من تو دانشگاهمون از یه دختری خوشم اومده حدودا 2 ترمه اما هنوز جرات نکردم برم جلو و چیزی بهش بگم...
از خوصوصیات اون دختر هم بگم که خیلی نجیب و آروم و فوق العاده کم حرفه و به غیر از سه چهارتا دوستای صمیمیش که همگی دخترن با کسی ارتباط چندانی نداره...
خیلی سر به زیره...
حالا من نمیدونم باید چیکار کنم چون هنوز اعتماد به نفسشو ندارم که برم جلو و چیزی بگم
دوستان راهنماییم میکنید که چطور علاقمو نشون بدم...
به شیوه ی انسانهای متمدن:lol:

payam-hasti

عضو جدید
به نظر من سعی کن رابطه رو بیشتر کنی البته تو محیط دانشگاه و حیطه ی مسایل علمی
اینجوری هم تو میتونی بیشتر بشناسیش هم به اون فرصت دادی که تو رو بشناسه! هم رشته این؟

lighthearted

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا اردلان برادر من هم همین مشکل که شما داری اونم داشت ولی من نمیدونم آیا شما شرایط ازدواج دارید یا نه !!! و یا چه جور آدمی هستین !!!(احساساتی ،منطقی و یا ... ؟)

ولی بهتون پیشنهاد میکنم که اگه واقعا دوستش دارید و فکر میکنید که دوست داشتنتون لحظه ای نیست اول حتما اگه دانشگاهتون مشاوره داره کمک بگیرید(واقعا پیشنهاد میکنم اینکارو بکنید که مثل برادر من اشتباه نکنید ) و اگه نه با یه فردی که بزرگتر از خودتون هست و باهاش راحت هستین و بهتون نزدیک هست کمک فکری بگیرید !

در ضمن قبل از هر اقدامی از هر نظر فکر کنید و درست ترین تصمیم بگیرید و بعد عمل کنید

امیدوارم اون چیزی براتون پیش بیاد که صلاحتون باشه

daneshjoo_1361

عضو جدید
اين كه كاري نداره داداش از من ميشنوي فعلا بهش پيشنهاد نده سعي كن اول خودتو بهش نزديك كني حالا يا جزوه بگير يا اگه اصلا نميشه باهاش سلام عليك بكن درباره يه چيزي باحاش شروع به حرف زدن كن يا ازش يه سوال بپرس خلاصه بستگي به خلاقيت خودت داره بعد يه هفته مدام جلو چشمش باشو هي خودتو نزديك كن يواش يواش خودش ميشه دوستت من هميشه همين روشو بكار ميبرم و 99 درصدم جواب ميگيرم يا اگه شد شمارشو گير بيار پشت گوشي مخشو بزن يا پرينتشو گير بيار برو سر كلاساش يواش يواش برو تو نخش .در ضمن از من ميشنوي از رو قيافش نگو نجيبه تو تازه كاري نميتوني تشخيص بدي

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان...
من تو دانشگاهمون از یه دختری خوشم اومده حدودا 2 ترمه اما هنوز جرات نکردم برم جلو و چیزی بهش بگم...
از خوصوصیات اون دختر هم بگم که خیلی نجیب و آروم و فوق العاده کم حرفه و به غیر از سه چهارتا دوستای صمیمیش که همگی دخترن با کسی ارتباط چندانی نداره...
خیلی سر به زیره...
حالا من نمیدونم باید چیکار کنم چون هنوز اعتماد به نفسشو ندارم که برم جلو و چیزی بگم

به نظر من یکمی صبر کن. منم اون موقعی که درس می خوندم همون ترم اول از یه دختر خوشم اومد با همین شرایطی که تو گفتی. هیچی هم بش نگفتم ولی یکمی که رفتیم جلوتر دیدم اصلاً اون کسی نیست که من انتظارش رو داشتم.
من با نظر سارا افشار هم توی پست اول موافقم. :w27:

adrineh

عضو جدید
سلام به همه دوستان...
خیلی سر به زیره...
داداش من اگه واقعا فکر میکنی احساسی نسبت بهش داری و فکر میکنی زن زندگیته (نه دوستی) مثل یه مرد برو جلو و حرفتو بزن و بهش بگو که بهش علاقمند شدی
من نمیدونم چرا ما پسرها خیلی وقتها اینو نمیدونیم که دخترها از ابراز علاقه ی ما نسبت به خودشون خوششون میاد
ولی همه ی جوانب رو در نظر بگیر:cool:

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که خودم از این عشق ها وبیشتر از این عشق ها از این دخترها میترسم،به مامانم گفتم خودت بگرد هر دختری دیدی خوبه سری بور ازش خاستگاری کن واسم.:child::child::w12::w12:

godmaycry

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان...
خیلی سر به زیره...

اگه واسه دوستی میخوایش که من نمیگم چیکار کن.اصلا نری بهتره.اما اگه واسه ازدواج میخوای طبعا باید بیشتر ازش بدونی.به نظر من برو مستقیم بهش بگو.اولش سخته آره اما بعدش میبینی که سبک شدی.فقط اگه کامل فکراتو کردی این کارو انجام بده ها.نه از رو هوا بری.اون وقت هم خودت ضربه میخونی هم اون طفل معصوم

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که خودم از این عشق ها وبیشتر از این عشق ها از این دخترها میترسم،به مامانم گفتم خودت بگرد هر دختری دیدی خوبه سری بور ازش خاستگاری کن واسم.:child::child::w12::w12:

احسنت احسنت ;)

احسنت به شعورت
به شرطی که تا اون موقع شیطونی نکنی :)