چرا قدبلند برای زنان خوب نیست؟!

amanda.arch02

عضو جدید
کاربر ممتاز

آخرین تحققات نشان می‌دهد، زنان قد بلند ...

آخرین تحققات نشان می‌دهد، زنان قد بلند با احتمال 30درصد بیشتر به سرطان دچار می‌شوند.
ترشح بعضی از هورمون‌هایی كه بدن را مستعد رشد تومورهای سرطانی می‌كننددر زنان قد بلند بیشتر است و به همین دلیل این افراد باید توجه بیشتری به وضعیت سلامت خود داشته باشند.
به عبارت دیگر به ازای هر 10 سانتی‌متری كه قد یك زن بلندتر باشد، احتمال ابتلا به سرطاندر او 16درصد افزایش پیدا می‌كند.در این تحقیقات، دانشمندان سعی كردند ارتباط بین قد بلند و احتمال ابتلا به انواع معمول سرطان‌ها از جمله سرطان سینه، روده، كلیه، رحم، تخمدان و سرطان خون را بررسی كنند.
به این ترتیب باید گفت یك زن كه 74/1 ‌متر قد دارد با احتمال 33درصد بیشتر از دوستانش كه فقط 52/1 متر قد دارد باید منتظر ابتلا به انواع مختلفی از سرطان باشد.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
ببخشید میشه منبعش رو هم بدین .. ؟!!

آخه شنیدیم باید آدم زن قد بلند بگیره ... :smile:
هر چند اگر دل عاشق بشه دیگه سرطان حالیش نیست .. :redface:

به هر حال ممنون

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چیری که من بارها تو اخبار مختلف شنیدم ( و دیدم) اینه که قد بلندا (چه زن و چه مرد) اعتماد به نفس و روحیه بالاتری دارن....
البته برای یه زن قد خیلی بلند به نظرم جالب نیست، برای مرد هم قد کوتاه.

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید میشه منبعش رو هم بدین .. ؟!!

آخه شنیدیم باید آدم زن قد بلند بگیره ... :smile:
هر چند اگر دل عاشق بشه دیگه سرطان حالیش نیست .. :redface:

به هر حال ممنون

چه جالب آخ جون از کجا شنیدی

من زن قد بلند میگیرم تا بتوانم بیشتر اززندگی لذت ببرم

چرا ؟ شما هم به دلیل بالایی یا اینکه ...... ای بی معرفت اصلا واسه چی میری زن میگیری؟

ghazaliii

عضو جدید
آخه 152 برا يه خانوم قد حساب ميشه؟؟؟؟؟؟؟
بايد دولا شد به نگاه كرد
خدايي خيلي كوتاهه
من خودم 175 هستم و تا الان كه نه مريض شدم و نه چيزي
حتي از خاهرامم كمتر سرما ميخورم برسه به مريضي
هيچ منبعي هم اينا پيدا نكردم كه گفته باشه

???zendegi

عضو جدید
هرکسی اینو گفته خودش قدکوتاه بوده.اصلا قبول ندارم من خودم قدم بلند خدا رو شکر سالم.با این تفاسیر 90٪مانکن ها باید سرطان داشته باشن.

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه 152 برا يه خانوم قد حساب ميشه؟؟؟؟؟؟؟
بايد دولا شد به نگاه كرد
خدايي خيلي كوتاهه
من خودم 175 هستم و تا الان كه نه مريض شدم و نه چيزي
حتي از خاهرامم كمتر سرما ميخورم برسه به مريضي
هيچ منبعي هم اينا پيدا نكردم كه گفته باشه
پس چی حساب میشه؟:razz:
همه مون مخلوق خدا هستیم.

afn741

عضو جدید
بهترین اندازه قد برای خانومها به نسبت همسرانشون تا زیر چانه مرده . به دلیل ..........
ماشا ال... همینجوری با قد کوتاه بر همسرانشون سوارند وای به روزی که قدشون بلندتر هم باشه .

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من این خبرو اونی در اورده که خودش قد کوتاه بوده:razz:در ضمن هزار تا دلیل هست که به خوب بودن قد بلندی هستش مثلا یکی که قد بلندا شادتر از قد کوتاهان--قد بلندا اعتماد به نفس بیشتری دارن نسبت به بقیه--قد بلندا از اونجایی که زیاد کفش پاشنه بلند نمیپوشن کمردرد نمیگیرن بازم اگه خواستین ادامه بدم;)

afn741

عضو جدید
به نظر من این خبرو اونی در اورده که خودش قد کوتاه بوده:razz:در ضمن هزار تا دلیل هست که به خوب بودن قد بلندی هستش مثلا یکی که قد بلندا شادتر از قد کوتاهان--قد بلندا اعتماد به نفس بیشتری دارن نسبت به بقیه--قد بلندا از اونجایی که زیاد کفش پاشنه بلند نمیپوشن کمردرد نمیگیرن بازم اگه خواستین ادامه بدم;)

این چیزهایی که گفتی در تمام خانومها هست در سن 50 سالگی انقدر شاداب و اعتماد به نفس دارند که خودشون رو 25 ساله میدونن . در مورد کفش هم هر چقدر بلند قدتر باشند از کفش پاشنه بلند نمیگذرند چون دوست دارند مردم و دنیا را از ان بالا نگاه کنند .

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
این چیزهایی که گفتی در تمام خانومها هست در سن 50 سالگی انقدر شاداب و اعتماد به نفس دارند که خودشون رو 25 ساله میدونن . در مورد کفش هم هر چقدر بلند قدتر باشند از کفش پاشنه بلند نمیگذرند چون دوست دارند مردم و دنیا را از ان بالا نگاه کنند .
شما اقایین یا خانم؟؟

Estrella

عضو جدید
کاربر ممتاز
adam che chizayi mishnave valaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........................
alaki k nis............

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جالب
یه حدیث هست از پیامبر که میگه با زنان کوتاه قد ازدواج کنید(البته من نمی دونم چقدر صحت داره
فقط شنیدم)

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بابا....
واقعا؟؟؟؟
یعنی دخترای بلند سرطان میگیرن؟؟؟؟
من فقط دخترای قد بلند رو دوس دارم!!!؟؟؟
آخه خودم هیکلم درشته و همسر ک.تاه قد ضایس انتخاب کنم...میشه مثل دسته کلیدم!!!!!وقتی باهم راه بریم!!!
نه خدا این کار رو با من نکن.......!!!!!!!!!!!1

yalda65

عضو جدید
به نظر علمی نمیاد!آخه قد که دست آدم نیست.حالا مثلا قدبلندا چه کار کنن؟!!!:confused:
تازه کیفیت مهمتر از کمیته!قدبلند و عمر کوتاه تر بهتره!!!:D

arashlolos

عضو جدید
فک کنم بازدیدکننده های این تاپیک از دوحال خارج نیستند: یا قدشون بلنده یا همسر قد بلند میخوان بگیرن!!!!!!!!
من 183