چرا این قدر هیتلر رو دوست دارید ؟

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
الان افردی هستند که هیتلر رو میئرستند ( اغراق داره آ )

واقعا من نمیدونم چی این مرد خوب که این قدر دوستش دارن بعضیا ؟؟؟

به غیر از موجب کشته شدن چندین میلیون نفر؟:cool:
به غیر از بد بخت شدن و یتیم شدن و بیوه شدن خیلیا؟

میشه یکی جواب من رو بده:que::que:

اضافه میکنم هیتلر ادم با هوشی بوده ولی با هوشش جهان رو به ... کشونده ...

rozan

عضو جدید
برای منم سواله با اینکه از جنایتاش یه چیزایی میدونم ولی ازش خوشم میاد عجیب!!!!!!!!!!!!!!!!
ولی مثلا حالم از صدام بهم میخوره
چرا واقعا؟چرا؟

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای منم سواله با اینکه از جنایتاش یه چیزایی میدونم ولی ازش خوشم میاد عجیب!!!!!!!!!!!!!!!!
ولی مثلا حالم از صدام بهم میخوره
چرا واقعا؟چرا؟
منم عين تو
صدام كه خدا لعنتش كنه
اما هاي هيتلر

takavar84

عضو جدید
بنظرم كار خوبي كرد كه اون اروپايي هاي كثيف رو قتل عام كرد
مگه اون انگليسي ها و فرانسوي ها و روسها كم مردم ملل ديگه رو كشتن كسي چرا كسي ازونا حرفي نمي زنه؟
حالا تا چند تا اروپايي به درك رفتن صداي همه در اومد
مگه كم به ما ظلم كردن ،چقدر از سرزمينهاي ما رو گرفتن ،چقدر باعث عقب ماندن علمي ما شدن چقدر ملت مارو را تحقير كردن و انسانهاي بي گناه رو كشتن
هيتلر هم عذابي بود تا ذره اي از دست پخت خودشونو بچشند
در ظمن هتلر بقدري در زمينه علمي پيشرفت كرده بود كه هنوز آمريكا سر بعضي از كارهايش هنوز كار مي كند و نتونسته بعضي هاشو درست كنه
دنياي علم مديون هيتلر هست چون باعث پيشرفت در خيلي از زمينه ها شد مثل كامپيوتر
Hi Hitler For Ever

آخرین ویرایش:

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظرم كار خوبي كرد كه اون اروپايي هاي كثيف رو قتل عام كرد
چه اون انگليسي ها و فرانسوي ها و روسها اينقدر از مردم دنيا كشتن كسي چيزي نگفت حالا تا چند تا اروپايي به درك رفتن صداي همه در اومد
مگه كم به ما ظلم كردن چقدر از سرزمينهاي ما گرفتن چقدر باعث عقب ماندن علمي ما شدن چقدر ما را تحقير كردن و انسانهاي بي گناه رو كشتن
هيتلر هم غذابي بود تا بچشند مزه كارهايشان را
در ظمن هتلر بقدري در زمينه علمي پيشرفت كرده بود كه هنوز آمريكا سر بعضي از كارهايش هنوز كار مي كند و نتونسته بعضي هاشو درست كنه
دنياي علم مديون هيتلر هست
Hi Hitler For Ever
اره بابا
اون زمون هواپيما ساخته بدن شگل يوفو

تازه چند تا اخاراع و بمب ديگه هم ساخته بودن كه اگه فقط چند ماه زودتر به تولين انبوه ميرسي دنيا الان وضعش ايننبود كه

آتشگاه

عضو جدید
هیتلر اولین کسی بود که آمار بیکاری رو در کشورش به صفر رسوند و خیلی به کشورش خدمت کرد ولی از نظر فکری مریض بود اونم مرض خطرناکی به نام نژاد پرستی
اون یهودی ها رو مسبب شکست آلمان در جنگ جهانی اول می دونست و اعتقاد داشت که یهودیان از نژاد پست هستند و طبق اسناد بین المللی 6 میلیون یهودی در جنگ کشته شدند که اکثر آنان در لهستان بودند و در اردوگاه آشویتز که پدر من اون اردوگاه رو دیده و کوره های آدم سوزی رو هم بهشون نشون داده بودند

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیتلر اولین کسی بود که آمار بیکاری رو در کشورش به صفر رسوند و خیلی به کشورش خدمت کرد ولی از نظر فکری مریض بود اونم مرض خطرناکی به نام نژاد پرستی
اون یهودی ها رو مسبب شکست آلمان در جنگ جهانی اول می دونست و اعتقاد داشت که یهودیان از نژاد پست هستند و طبق اسناد بین المللی 6 میلیون یهودی در جنگ کشته شدند که اکثر آنان در لهستان بودند و در اردوگاه آشویتز که پدر من اون اردوگاه رو دیده و کوره های آدم سوزی رو هم بهشون نشون داده بودند
ديده؟؟
بيشتر بگين جالب شد

rozan

عضو جدید
دوستان عزیز نمیخوام جسارت کنم ولی شعار المانی ها هایل هیتلر بوده نه hi hitler

آتشگاه

عضو جدید
ديده؟؟
بيشتر بگين جالب شد
قبل از انقلاب یه سفر با مادرم به آلمان و انگلستان داشت از اونجا تصمیم می گیره که به لهستان بره و اردوگاه رو ببینه وقتی که اونجا می رسن با یه ایرانی آشنا می شن که تمام متنها و جاها رو بهشون نشون می ده و به قولی دیلماجشون می شه
اونا رو به یه قسمت می بره که اس اس ها وقتی یهودی ها رو می آوردن جوونا و سالمها رو جدا می کردن و پیرمردها و پیرزن ها و بچه های یهودی رو می بردن به حمام واسه تمیز شدن
از دوشهای اون حمامها بجای آب یه نوع گاز می اومده بیرون که تمامشون رو خفه می کرده مرحله ی بعد جدا کردن وسایل گران قیمت مثل دندان طلا و ...... از جسدها بوده بعدش به کوره ها انتقالشون می دادن و با فرایندی چربیهای بدنشون رو می گرفتن و به کارخانه ی صابون ساز ی می فرستادن
تمام این مراحل رو به پدرم و مادرم نشون میدن و قرار می زارن که اردوگاه زنان رو هم نشونشون بدن که دیگه فرصت نمی کنن و برمی گردن به آلمان

rozan

عضو جدید
قبل از انقلاب یه سفر با مادرم به آلمان و انگلستان داشت از اونجا تصمیم می گیره که به لهستان بره و اردوگاه رو ببینه وقتی که اونجا می رسن با یه ایرانی آشنا می شن که تمام متنها و جاها رو بهشون نشون می ده و به قولی دیلماجشون می شه
اونا رو به یه قسمت می بره که اس اس ها وقتی یهودی ها رو می آوردن جوونا و سالمها رو جدا می کردن و پیرمردها و پیرزن ها و بچه های یهودی رو می بردن به حمام واسه تمیز شدن
از دوشهای اون حمامها بجای آب یه نوع گاز می اومده بیرون که تمامشون رو خفه می کرده مرحله ی بعد جدا کردن وسایل گران قیمت مثل دندان طلا و ...... از جسدها بوده بعدش به کوره ها انتقالشون می دادن و با فرایندی چربیهای بدنشون رو می گرفتن و به کارخانه ی صابون ساز ی می فرستادن
تمام این مراحل رو به پدرم و مادرم نشون میدن و قرار می زارن که اردوگاه زنان رو هم نشونشون بدن که دیگه فرصت نمی کنن و برمی گردن به آلمان

واااااااااااااااای چه وحستناک

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
این یه واقعیته که توسط خیلیها انکار می شه

اره بابا واقعيت داشتنش كه داره اما به نظر من 6 ميليون نقر ديگه خيلي اغراقه بابا 6 ميليون نفر ادم تعداد كمي نيستا تازه اگر 6 ميليون نفر سوزانده شده بودن الان يهودي ها اينهمه نبودن كه ولي يه كسي نگين ها خوب كرده سوزونده بايد برا كارخونه صابون سازي مواد اوليه گير مياورد ديگه

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
الان افردی هستند که هیتلر رو میئرستند ( اغراق داره آ )

واقعا من نمیدونم چی این مرد خوب که این قدر دوستش دارن بعضیا ؟؟؟

به غیر از موجب کشته شدن چندین میلیون نفر؟:cool:
به غیر از بد بخت شدن و یتیم شدن و بیوه شدن خیلیا؟

میشه یکی جواب من رو بده:que::que:

اضافه میکنم هیتلر ادم با هوشی بوده ولی با هوشش جهان رو به ... کشونده ...

چون آدم با خداي بوده.....فقط روزي 1000 تا آدم....دقت كنيد آدم نه گوسفند ، رو ميكشته!!!!!!

afshin-18

عضو جدید

کار خیلی بدی انجام نداده از دشمنان استفاده ی بهینه کرده

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون وقت این 6 میلیون یهودی رو طی چند مدت کشته؟
6 میلیون عدد کمی نیستا، فکر کنید یه کم!!!
مگه کلاً یهودی ها اون موقع جند میلیون بودن که 6 میلیونشون رو کشتن نسلشون هم منقرض نشده!!!!

آتشگاه

عضو جدید
اون وقت این 6 میلیون یهودی رو طی چند مدت کشته؟
6 میلیون عدد کمی نیستا، فکر کنید یه کم!!!
مگه کلاً یهودی ها اون موقع جند میلیون بودن که 6 میلیونشون رو کشتن نسلشون هم منقرض نشده!!!!
فکر می کنم شما فکر می کنی که یهودیا اون موقع 10 هزار نفر بودن
من به شخصه به این مسئله اعتقاد دارم چون عکسای پدرم رو دیدم که کنار کوره ها و اون حمام ها عکس انداخته
شما کتاب تاریخ و تصویر رو بخونی متوجه می شی البته اگه گیرش بیاری نوشته ی محمود طلوعی

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به شخصه به این مسئله اعتقاد دارم چون عکسای پدرم رو دیدم که کنار کوره ها و اون حمام ها عکس انداخته
شما کتاب تاریخ و تصویر رو بخونی متوجه می شی البته اگه گیرش بیاری نوشته ی محمود طلوعی

آخه شما دروغ به خورد این ملت میدید؟؟؟

به قول بعضیا اینا همش افسانه است
اون کوره ها و اردوگاه و اینا همش توهمه اخه

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظرم كار خوبي كرد كه اون اروپايي هاي كثيف رو قتل عام كرد
مگه اون انگليسي ها و فرانسوي ها و روسها كم مردم ملل ديگه رو كشتن كسي چرا كسي ازونا حرفي نمي زنه؟
حالا تا چند تا اروپايي به درك رفتن صداي همه در اومد
مگه كم به ما ظلم كردن ،چقدر از سرزمينهاي ما رو گرفتن ،چقدر باعث عقب ماندن علمي ما شدن چقدر ملت مارو را تحقير كردن و انسانهاي بي گناه رو كشتن
هيتلر هم عذابي بود تا ذره اي از دست پخت خودشونو بچشند
دنياي علم مديون هيتلر هست چون باعث پيشرفت در خيلي از زمينه ها شد مثل كامپيوتر
Hi Hitler For Ever
درود
تا قدری درست میفرمایید

از لحاظی خوب شد به جون هم افتادند
به هر حال باید سر خودشونم بیاد :D
ولی کلی من دارم میگم ...
بنی ادم اعضای یکدیگرند ***** که در افرینش ز یک گوهرند ...

از لحاظ لمی که 100 درصد
یه برنامه بود درباره ی تولید هواویما ها
توی این جنگ فوق العاده تکنولوژی هوائیما ئیشرفت کرد

ولی ... :D

afshin-18

عضو جدید
ببخشید شما چند سالتونه که پدرتون 80 سال پیش رفته اروپا عکس انداخته

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا
فقط توی اردوگاه های اشوییتز و بیرکنا او و ... 2.2 میلیون ادم رو کشتند ...

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره بابا واقعيت داشتنش كه داره اما به نظر من 6 ميليون نقر ديگه خيلي اغراقه بابا 6 ميليون نفر ادم تعداد كمي نيستا تازه اگر 6 ميليون نفر سوزانده شده بودن الان يهودي ها اينهمه نبودن كه ولي يه كسي نگين ها خوب كرده سوزونده بايد برا كارخونه صابون سازي مواد اوليه گير مياورد ديگه
اقا مهدی
توی جنگ جهانی دوم 6 میلیون نفر کشته میشند
و 2 میلیون در این اردوگاه ها...

hemmat27

عضو جدید
تعجب میکنم چطور شما نمیدونید چرا هیتلر اینقدر معروف و محبوبه!!!!!
خوب لُر بود دیگه!!! هیت لُر.
شخصیت های برجسته ومعروف و محبوب دیگه هم هستند!
مثل لُره و هاردی! و سوفیا لُره!
:دی

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
تعجب میکنم چطور شما نمیدونید چرا هیتلر اینقدر معروف و محبوبه!!!!!
خوب لُر بود دیگه!!! هیت لُر.
شخصیت های برجسته ومعروف و محبوب دیگه هم هستند!
مثل لُره و هاردی! و سوفیا لُره!
:دی

:surprised::surprised::surprised::surprised:

tatu_lover1366

عضو جدید
عاشقشم
چون منم مثل اون نژاد پرستم و به نژاد برتر اعتقاد دارم
تنها تفاوتم باهاش اینکه من نژاد ....... رو پست میدونم و نه نژاد یهود رو

takavar84

عضو جدید
مگه از قوم يهود چي ميدوني؟
برو اين قوم رو در تاريخ ريشه يابي كن ببين چي بودن(قومي كه بخدا ايراد مي گرفتن) تا حالا ديدي چه جناياتي در حق بشريت كردن؟
در خيلي جاه ها با كمال پست فطرتي تاريخ دنيا رو تغيير دادن كه يكيش همين فتنه ي آغاز جنگ جهاني دوم بود كه را انداختن
تازه اگه سوزونده باشنشون (كه فكر نمي كنم چيزي جز يك شايعه و مظلوم نمايي بيش باشد و با جعل سند) حق شون بوده و دستش دردنكنه كه سوختشون
درود بر هيتلر
قوم يهود = فتنه، فساد، جنايت(ايجاد شعبه اي از جهنم)

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد

درود فرستادن به هیلتر در هنگام قرائت متن فتح جهان

هیتلر افتخار شرکت در جنگ جهانی اول رو داشت و این باعث حس خشونت در وی شده بود و علاوه بر آن در زمان کودکی به شدت مورد آزار و اذیت یهودیت شده بود و حس انزجار وی رو بیشتر و بیشتر می کرد. در آن زمان زیردریایی ها رو ساخت که حتی ارتش انگلستان که قدرتمند ترین نیروی دریایی جهان رو دارد نتوانسته بود بسازد، مسلسل های مخصوص هیتلر که امروزه با نام MP40 شناخته شده می باشند قابلیت شکلیک 30 گلوله را داشت این امر قدرت وی رو در جنگ افزایش می داد.
داشتن نیروهای فدایی که هنوز هیچ روانشناس جنگی نتوانسته به درستی علت رو بداند که چرا فرسنگ ها راه را میپیمودند تا دستورهای هیتلر رو به انجام برسونند.
حتی با گذشت مدت زمان بسیار زیادی هنوز از نوع لباس های ارتش هیتلر در فیلم ها و مغازه ها استفاده گسترده و استقبال گسترده می شود.
و همچنین کشتار یهودیان که لکه ننگی برای بشریت می باشند.

takavar84

عضو جدید

درود فرستادن به هیلتر در هنگام قرائت متن فتح جهان

هیتلر افتخار شرکت در جنگ جهانی اول رو داشت و این باعث حس خشونت در وی شده بود و علاوه بر آن در زمان کودکی به شدت مورد آزار و اذیت یهودیت شده بود و حس انزجار وی رو بیشتر و بیشتر می کرد. در آن زمان زیردریایی ها رو ساخت که حتی ارتش انگلستان که قدرتمند ترین نیروی دریایی جهان رو دارد نتوانسته بود بسازد، مسلسل های مخصوص هیتلر که امروزه با نام MP40 شناخته شده می باشند قابلیت شکلیک 30 گلوله را داشت این امر قدرت وی رو در جنگ افزایش می داد.
داشتن نیروهای فدایی که هنوز هیچ روانشناس جنگی نتوانسته به درستی علت رو بداند که چرا فرسنگ ها راه را میپیمودند تا دستورهای هیتلر رو به انجام برسونند.
حتی با گذشت مدت زمان بسیار زیادی هنوز از نوع لباس های ارتش هیتلر در فیلم ها و مغازه ها استفاده گسترده و استقبال گسترده می شود.
و همچنین کشتار یهودیان که لکه ننگی برای بشریت می باشند.

اي ول جانانه كوبيدي اين طرفداراي حقوق بشر كذايي رو
كجا بني آدم اعضاي هم ديگن
من كه نمي خوام يه مشت يهودي اعضاي بدنم باشن
درود بر نژاد ما (پارس هاي سابق)