پیش به سوی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mina9268

عضو جدید
سلام،ممنون از جوابتون،منظورم ازمشکل این بود که نمیدونم ازچه منابعی استفاده کنم وازکتابای کدام موسسه استفاده کنم؟

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه های کامپیوتر امیدوارم خوب باشین من رشتم معماری هستش و دارم برای کنکور ارشد میخونم یه سوال داشتم ازتون :شما واسه زبان عمومی چی میخونین؟؟بچه های ما دارن 504 و ایسنشال تافل رو میخونن به نظرتون کافیه؟؟

ماشالا... مگه میخوان تافل بدن؟

مرسی.
منظورم اینه از دبیرستان کامپیوتر خوندم.در واقع من 2 سال بیشتر کامپیوتر خوندم دیگه:D
قلی زاده 1 کتاب گسسته دارم که اصلا خوب نیست.بعد واسه محاسبات که من اصلا تا حالا نخوندمش میشه فقط 2 یا 3 فصلشو خوند؟؟؟؟؟؟؟یعنی وابسته به هم نیستند فصل هاش؟
آمار پارسه چی؟!

والا من گسسته گریمالدی خوندم که الان دیگه برای خوندنش دیره ولی چند نفر که توو همین سایت قلی‌زاده رو خونده بودن میگفتن برای پایه خوبه. حداقل از کسی بدش رو نشنیده بودم.
به هر حال کتاب محاسباتش ساده و مفید هست. بعدش میتونید مثلاً کتاب یوسفی بود کی بود (یه کتاب بنفش فکر کنم مال پوران) رو بخونید، وقت کمی ازتون میگیره چون خلاصه و فرمول‌وار گفته ولی قبلش قلی‌زاده رو میتونید بخونید تا راه بیفتید.

نه کلاً به نظرم همه‌ی ریاضی‌های کنکور (آمار، محاسبات، گسسته و ریاضی مهندسی) فصل‌هاشون از هم جدا هستند.
مثلاً ریاضی مهندسی کسی میتونه قسمت سری فوریه و اعداد مختلط رو فقط بخونه که از هر کدوم یه سوال میاد و میشه راحت تستش رو زد.
پیشنهاد من اینه که به ترتیب روی محاسبات، آمار، ریاضی مهندسی (مخصوصا دو سوالش) و بعد گسسته وقت بذارید. البته درس‌های مشترک خیلییییی مهم‌تر هستند.

آمار پارسه رو نمیدونم ولی اون کتابی که گفتم فکر کنم نویسندش نیکوکار هست و تاپیک برقی‌ها هم دیدم که اینو به عنوان منبع درسی پیشنهاد کرده بودند. تاپیک خودمون سوت و کوره، رفتم اونجا سوالات سیگنال و ریاضی و زبان جواب میدم

راستی قبلاً توو همین تاپیک گفته بودم یه سری کتاب کنکور و درسی دارم مثل همین گسسته و گریمالدی و آمار و معماری و ... که دیگه لازم ندارم و هر کی بخواد مفتکی میدم یا حتی ارسال میکنم دم خونش، هیشکی طالب نشد منم بردم فروختم

hoseng

کاربر بیش فعال
راستی قبلاً توو همین تاپیک گفته بودم یه سری کتاب کنکور و درسی دارم مثل همین گسسته و گریمالدی و آمار و معماری و ... که دیگه لازم ندارم و هر کی بخواد مفتکی میدم یا حتی ارسال میکنم دم خونش، هیشکی طالب نشد منم بردم فروختم
مرسی آقا بهنام
شما بیشتر منبع خوندی که الان اصلا وقت منبع خوندن نمیرسه. الان اگه کسی میگرفت اصراف میشد ولی الان بهتره فک کنم. به هر حال مرسی
اقا با عرض فضولی شما apply کردی؟ نتیجه داشت؟

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی آقا بهنام
شما بیشتر منبع خوندی که الان اصلا وقت منبع خوندن نمیرسه. الان اگه کسی میگرفت اصراف میشد ولی الان بهتره فک کنم. به هر حال مرسی
اقا با عرض فضولی شما apply کردی؟ نتیجه داشت؟

همه چی داشت ولی شوخی کردم مهم نیست.

خواهش میکنم. والا ددلاین دانشگاه‌ها عمدتاً 15 ژانویه هست و بعدش دو ماه اینا طول میکشه جوابا بیاد. یعنی مثلاً از فروردین جواب میدن تا حتی آخر اردیبهشت.
هنوز تا امتحان‌های زبان رو بدم و جوابش بیاد و اقدام کنم کار زیاده...

hoseng

کاربر بیش فعال
همه چی داشت ولی شوخی کردم مهم نیست.

خواهش میکنم. والا ددلاین دانشگاه‌ها عمدتاً 15 ژانویه هست و بعدش دو ماه اینا طول میکشه جوابا بیاد. یعنی مثلاً از فروردین جواب میدن تا حتی آخر اردیبهشت.
هنوز تا امتحان‌های زبان رو بدم و جوابش بیاد و اقدام کنم کار زیاده...
موفق باشی

طیبه

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشید
این کتاب 504 کدومش بهتره؟ جلد سفید داره و زرد با مترجم های مختلف.
ممنون

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها خسته نباشید
ممنون
سلام کتاب 504 اصلا مترجم نمیخواد همون اصلیشو بخون اگه میخوای
چون در مورد هر کلمه هم Synonym نوشته هم مثال زده و هم توضیح. باز هم اگه متوجه نشدی خودت تو دیکشنری معنیشو پیدا کن
البته به نظر بنده
​*** بچه ها کسی منطقی مقسمی خونده؟ چجوریه؟ راضی بودین؟ چون من پوران خوندم اصلا راضی نیستم ***

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها خسته نباشید
ممنون

سلام
لازم نیست ترجمه داشته باشه، مال منم جلدش سفید بود.
اگه میخواید یه PDF با کیفیت ازش دارم که توو یه صفحه انگلیسی نوشته و یه صفحه‌ی دیگه فارسی و وقتی انگلیسیشو میخونید، دیگه چشمتون ناخواسته فارسیش رو نمیبینه. حجمش هم 9 مگ هست میتونم آپلود کنم. فقط حواستون باشه بعضی از کلمات رو همه ی معانی اصلیشو توو اون درس نگفته ولی درسای دیگه آورده. مثلا appeal رو فقط جذاب معنی کرده ولی چند درس بعد که plea به معنی درخواست رو معنی میکنه، از appeal هم استفاده کرده که اونجا میشه متوجه شد یه معنی appeal درخواست هم هست. برای همین همراتون یه دیکشنری هم باشه یا از این استفاده کنید:
ldoceonline.com

ضمنا این کنکور 92 که دادیم، تست های لغتش به نسبت 91 آسون‌تر بود و اگه کسی 504 رو بلد بود میتونست هر 10 تاش رو بزنه.

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام آقا بهنام شما دکتر تابنده رو میشناسی؟ مدار منطقی رو خوب میگه؟ چون ویدئو هاش توی مکتب خونه هست اگر خوبه دانلود کنم
مرسی

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقا بهنام شما دکتر تابنده رو میشناسی؟ مدار منطقی رو خوب میگه؟ چون ویدئو هاش توی مکتب خونه هست اگر خوبه دانلود کنم
مرسی
تابنده‌ی دانشکده‌ی برق؟ والا شاید سرفصل‌ها و مدل درس دادنشون یه کم فرق میکنه. مثلاً یه سری از مباحث معماری رو هم فکر کنم قاطی بکنند و دیجیتال محض نباشه.
ولی اگه منظورتون نحوه‌ی بیان و ایناش هست بذارید یه برقی پیدا کنم ازش بپرسم. ماشالا دوستان هم همگی رفتن و به هیچ کدوم دسترسی ندارم که همین الان بتونم تماس بگیرم.

soheila01

عضو جدید
مرسی

ببخشید من مدتها قبل داشتم و به به نظرم خوبه.خیلی واضح درس میدن.

hoseng

کاربر بیش فعال
تابنده‌ی دانشکده‌ی برق؟ والا شاید سرفصل‌ها و مدل درس دادنشون یه کم فرق میکنه. مثلاً یه سری از مباحث معماری رو هم فکر کنم قاطی بکنند و دیجیتال محض نباشه.
ولی اگه منظورتون نحوه‌ی بیان و ایناش هست بذارید یه برقی پیدا کنم ازش بپرسم. ماشالا دوستان هم همگی رفتن و به هیچ کدوم دسترسی ندارم که همین الان بتونم تماس بگیرم.
لطف می کنید چون گفتم تصویریه خیلی مثل اینه که خود آدم سر کلاسه و یادگیریش ساده تر میشه

ببخشید من مدتها قبل داشتم و به به نظرم خوبه.خیلی واضح درس میدن.
خیلی ممنون از کمکتون. سر فصل هاشون هم مثل ماست؟

poorchista66

عضو جدید
سلام دوستان
منم میخوام ارشد 93 شرکت کنم ، ولی فعلا شروع نکردم و اگه خدا بخواد بهمن 93 فارغ التحصیل میشم. به نظرتون راجع به گرایشات مختلف کامپیوتر چطور میتونم اطلاعات کافی کسب کنم؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.........:w10:

طیبه

عضو جدید
سلام
لازم نیست ترجمه داشته باشه، مال منم جلدش سفید بود.
اگه میخواید یه PDF با کیفیت ازش دارم که توو یه صفحه انگلیسی نوشته و یه صفحه‌ی دیگه فارسی و وقتی انگلیسیشو میخونید، دیگه چشمتون ناخواسته فارسیش رو نمیبینه. حجمش هم 9 مگ هست میتونم آپلود کنم. فقط حواستون باشه بعضی از کلمات رو همه ی معانی اصلیشو توو اون درس نگفته ولی درسای دیگه آورده. مثلا appeal رو فقط جذاب معنی کرده ولی چند درس بعد که plea به معنی درخواست رو معنی میکنه، از appeal هم استفاده کرده که اونجا میشه متوجه شد یه معنی appeal درخواست هم هست. برای همین همراتون یه دیکشنری هم باشه یا از این استفاده کنید:
ldoceonline.com

ضمنا این کنکور 92 که دادیم، تست های لغتش به نسبت 91 آسون‌تر بود و اگه کسی 504 رو بلد بود میتونست هر 10 تاش رو بزنه.

سلام ممنون
pdf کتاب 504 رو دارم.کتابش رو هم خریدم همون جلد سفید. بازم ممنون

raha21

عضو جدید
سلام کسی می دونه قیمت پکیج های ارشد مهندسی فناوری اطلاعات آی تی مدرسان شریف چنده ؟

raha21

عضو جدید
سلام دوستان
منم میخوام ارشد 93 شرکت کنم ، ولی فعلا شروع نکردم و اگه خدا بخواد بهمن 93 فارغ التحصیل میشم. به نظرتون راجع به گرایشات مختلف کامپیوتر چطور میتونم اطلاعات کافی کسب کنم؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.........:w10:

سلام من رفتم تو سایت مدرسان شریف عضو شدم اونجا یه چیزایی گفته اگه بخوای مشاوره آنلاین هم داره و به سوالاتت پاسخ میدن

mndbq

عضو جدید
سلام

منم میخام امسال کنکور شرکت کنم

ایشالا همگی جاهای خوبی قبول بشین:)

soheila01

عضو جدید
دیشب که برام پیامک اومده بود.نوشته بود گرایش هوش مصنوعی تعداد شرکت کننده 987.
من هنوز بررسی نکردم که ببینم چکار کردم و هنوز کارنامه نگرفتم ولی رتبه م اومده که اونم داغون بود به نوبه ی خود!!! آخه تا دو روز آخرش که مسافرت بودم نه تفریحی،کاری بود.بعد هم با اون وضعیت مطالعه.
امیدوارم این بار بتونم خوب بخونم.
آزمون دوم 17 آبان.خیلی زود گفتیم یکم استراحت کنیم!!!
موفق باشید.

hoseng

کاربر بیش فعال
دیشب که برام پیامک اومده بود.نوشته بود گرایش هوش مصنوعی تعداد شرکت کننده 987.
من هنوز بررسی نکردم که ببینم چکار کردم و هنوز کارنامه نگرفتم ولی رتبه م اومده که اونم داغون بود به نوبه ی خود!!! آخه تا دو روز آخرش که مسافرت بودم نه تفریحی،کاری بود.بعد هم با اون وضعیت مطالعه.
امیدوارم این بار بتونم خوب بخونم.
آزمون دوم 17 آبان.خیلی زود گفتیم یکم استراحت کنیم!!!
موفق باشید.
ایشالا به مرور زمان همینطور آدم بهتر میشه وضعیتش
موفق باشین

iraniyan90

عضو جدید
سلام
من دو تا سوال دارم یکی اینکه من رشته ام نرم افزاره میتونم ارشد IT بخونم؟
دومی اینکه انتخاب دومم چطوری میشه؟ میتونم هوش مصنوعی انتخاب کنم.

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من دو تا سوال دارم یکی اینکه من رشته ام نرم افزاره میتونم ارشد IT بخونم؟
دومی اینکه انتخاب دومم چطوری میشه؟ میتونم هوش مصنوعی انتخاب کنم.
سلام
IT جزو رشته‌های شناور هست و کارشناسی هر چی خونده باشید میتونید کنکور ارشد IT رو در کنار کنکور رشته‌ی اصلی خودتون که مجموعه‌ی مهندسی کامپیوتر هست بدید. روزاشون هم فرق می‌کنه و IT یک یا دو روز زودتر برگزار میشه.
منتهی فکر کنم بعد از اومدن رتبه‌ها، از بین یکی از دو رشته باید یکی رو انتخاب کنید یا طوری انتخاب کنید که فقط توو یکی قبول بشید.

soheila01

عضو جدید
من سالی که کنکور دادم هر دو رو شرکت کردم یعنی IT رو شناور انتخاب کردم اون سال کامپیوتر دو روز برگزار میشد یعنی من دو روز پشت هم صب و عصر کنکور داشتم هر دو رو هم مجاز شدم و انتظار قبولی داشتم ولی همون انتخاب رشته ....
میشه در کنار هم کنکور داد سخت نیست چون خیلی درسها مشترکه.

soheila01

عضو جدید
پارسه

پارسه

آزمون های پارسه مشاوره نداره؟؟؟ آزمون های پارسه از همه گرونتره به نظرتون فقط آزمون دادن فایده داره؟ اینکه که ساعتی بریم سر جلسه بشینیم و کنکورآزمایشی بدیم کافیه؟ البته واسه من که چند بار تجریه ی کنکور دارم(کاردانی،کارشناسی و ارشد) دیگه استرسی برای کنکور نیست.
به نظرم این درصد بیان شدن و اینکه ببینیم چقد خوندیم و چطور خوندیم خوبه ولی فکر کنم اینا کافی نباشه و یکم باید دقیقتر بود حالا به نظر شما چطور باید آزمونها بررسی بشن؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا