پیش به سوی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hoseng

کاربر بیش فعال
آزمون های پارسه مشاوره نداره؟؟؟ آزمون های پارسه از همه گرونتره به نظرتون فقط آزمون دادن فایده داره؟ اینکه که ساعتی بریم سر جلسه بشینیم و کنکورآزمایشی بدیم کافیه؟ البته واسه من که چند بار تجریه ی کنکور دارم(کاردانی،کارشناسی و ارشد) دیگه استرسی برای کنکور نیست.
به نظرم این درصد بیان شدن و اینکه ببینیم چقد خوندیم و چطور خوندیم خوبه ولی فکر کنم اینا کافی نباشه و یکم باید دقیقتر بود حالا به نظر شما چطور باید آزمونها بررسی بشن؟؟؟
خب صد در صد هر موسسه ای بعد از آزمون پاسخ های تشریحی رو میده
به نظرم بررسی کردن جواب ها و پیدا کردن نقطه ضعف ها بهترین راه باشه

soheila01

عضو جدید
پاسخ تشریحی که داره ولی یکم برسی کردن سخته!! مشاور بچه های کنکور کاردانی (فنی و حرفه ای ) هستم ولی برای خودم نمیتونم مشاور خوبی باشم!!

shazde kuchulo

عضو جدید
سلام
IT جزو رشته‌های شناور هست و کارشناسی هر چی خونده باشید میتونید کنکور ارشد IT رو در کنار کنکور رشته‌ی اصلی خودتون که مجموعه‌ی مهندسی کامپیوتر هست بدید. روزاشون هم فرق می‌کنه و IT یک یا دو روز زودتر برگزار میشه.
منتهی فکر کنم بعد از اومدن رتبه‌ها، از بین یکی از دو رشته باید یکی رو انتخاب کنید یا طوری انتخاب کنید که فقط توو یکی قبول بشید.

هر دو رو میتونید امتحان بدید و قبول شدید انتخاب رشته میکنید از همه گرایش ها چه IT چه کامپوتر بسته به اینکه کدوم اولویت بیشتری داره براتون اولین کد رشته ای که قبول شید اون قبولی شماست حالا هر کدوم از گرایش ها باشه.

shazde kuchulo

عضو جدید
سلام دوستان
من یه مشکلی دارم اونم اینه که به نظرم آزمون ها محک خوبی نیستن مثلا در بعضی از درس ها اینقدر تست ها آبکی و ساده اس که مثلا آزمون قبلی پارسه درس مدار منظقی سیستم عامل و نظریه تو مشترک ها و پایگاه داده و کامپایلر تو تخصصی ها واقعا ساده بودن
و میشه گفت محک نبودن
من کلا خیلی راضی نبودم !!!!
رتبه ام به نظر واقعی نیست و این بیشتر منو اذیت میکنه !!!!

soheila01

عضو جدید
بله. آزمون پارسه شرکت کردم.
بازم هفته ی دیگه آزمون دومش برگزار میشه.
نکنه رتبه تون جز اولی ها بود که واقعی نیست براتون!!!!!
منم نمیدونم قضیه چیه؟!!! تنها موردی که باعث شد آزمون شرکت کنم این بود که چون شاغلم و از کنکور ارشد هم تجربه ی بدی داشتم فقط از درس فرار میکردم شاید که کمک باشه با برنامه درس بخونم و تلاش کنم که به منابع هر آزمون برسم(هر چند اولی رو نتونستم درست و حسابی بخونم!!)

shazde kuchulo

عضو جدید
بله. آزمون پارسه شرکت کردم.
بازم هفته ی دیگه آزمون دومش برگزار میشه.
نکنه رتبه تون جز اولی ها بود که واقعی نیست براتون!!!!!
منم نمیدونم قضیه چیه؟!!! تنها موردی که باعث شد آزمون شرکت کنم این بود که چون شاغلم و از کنکور ارشد هم تجربه ی بدی داشتم فقط از درس فرار میکردم شاید که کمک باشه با برنامه درس بخونم و تلاش کنم که به منابع هر آزمون برسم(هر چند اولی رو نتونستم درست و حسابی بخونم!!)

موفق باشین
اولی که نه اما بد نبود به نسبت
راضی نیستم خیلی هم استرس دارم
آزمون بعدی رو نمیرسم احتمالا خیلی وقت کمه
خدا به خیر کنه :)

soheila01

عضو جدید
مثه اینکه تازه کاری که استرس داری!!!
آخه کنکور استرس داره؟؟؟؟
بیخیال باش ولی خوب بخون!(یکی باید به خودم بگه)
من اگه بار اول اشتباه نمیکردم الان باید دکترا کنکور میدادم!! و فاصله از درس....
آزمون بعدی خیلی زود داره برگزار میشه با این ایام که مشغله کاری هم زیاده با نظرتون موافقم وقت کم میاد ولی چه میشه کرد!
موفق باشید.

faiezeh3d

عضو جدید
سلام
من از امروز تصمیم گرفتم برای ارشد بخونم یعنی تقریبا 3 ماه وقت دارم . کتاب های مدرسان شریف رو هم دارم. به نظر شما چطور بخونم ، چی بخونم ، چقدر وقت بزارم؟؟؟ و یا اصلا به نظر شما میرسم که بخونم و قبول شم؟؟؟؟
خواهش میکنم نظر بدید و کمکم کنید. ممنونم :smile:

soheila01

عضو جدید
سلام دوست عزیز خوش اومدی به جمع ما!
مهم اینه که تصمیم گرفتین شروع کنید.منابع هم که در اختیار دارین یه برنامه ریزی داشته باشین عالی میشه.از هر موسسه ای که میخوایین یه برنامه ریزی بگیرن و طبق اون که مثلا میگه 25درصد اول تا کجاها باید بخونید و این باعث میشه هر ماه به همه ی درسهاتون برسین.
تا میتونید وقت بزارید البته اگه شاغل نیستین که خیلی بهتر میتونید رو درسها متمرکز شوید.
ترم چندید؟فارغ التحصیل شدید؟ نرم افزار میخوایید کنکور بدید؟ بار اول که ارشد شرکت میکنید؟ آزمون آزمایشی هم شرکت کردید؟
موفق باشید

sanaaaz

عضو جدید
سلام
من از امروز تصمیم گرفتم برای ارشد بخونم یعنی تقریبا 3 ماه وقت دارم . کتاب های مدرسان شریف رو هم دارم. به نظر شما چطور بخونم ، چی بخونم ، چقدر وقت بزارم؟؟؟ و یا اصلا به نظر شما میرسم که بخونم و قبول شم؟؟؟؟
خواهش میکنم نظر بدید و کمکم کنید. ممنونم :smile:

بیشتر با درس هایی که ضریبش بالاست شروع کن واینکه باید روزی 6 ساعت وقت بزاری تا بتونی نتیجه بگیری مهمتر اینه که امید داشته باش و تلاش کن حتمأ نتیجه میگیری.

sanaaaz

عضو جدید
بت نام قطعی برای حضور در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک کامپیوتر و تجارت الکترونیک - ایران الکامپ ۲۰۱۳ - آغاز و شرایط جانمایی شرکتها در این رویداد فناوری اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ستاد اجرایی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) در اطلاعیه ای شرایط و زمان ثبت نام قطعی و جانمایی مشارکت کنندگان در این نمایشگاه را منتشر کرد .

در این اطلاعیه صادر شده از سوی ستاد اجرایی الکامپ، مشارکت کنندگانی که پیش ثبت نام اولیه خود را انجام داده اند تا قبل از روز ۱۲ آبان ماه باید مدارک ثبت نام خود را تکمیل کرده و بر اساس برنامه زمان بندی منتشر شده در سایت http://www.iranelecomp.net، برای ثبت نام قطعی در روزهای ۱۳ تا ۲۱ آبان ماه براساس متراژهای درنظرگرفته شده، به ستاد اجرایی الکامپ نوزدهم واقع در سالن ۶۱ نمایشگاه بین المللی تهران مراجعه کنند.

به گزارش مهر، پیش ثبت نام مشارکت کنندگان در الکامپ نوزدهم از هشتم مهرماه به صورت آنلاین و از طریق سایت رسمی این نمایشگاه آغاز شده است و ثبت نام قطعی و دریافت مدارک و فرمهای قوانین و مقررات به صورت حضوری و در محل یاد شده انجام خواهد شد.

براساس این اطلاعیه جانمایی با حضور نمایندگان تام الاختیار شرکتها و به صورت آنلاین انجام خواهد شد و تمامی اعضای ستاد اجرایی و شورای سیاستگذاری الکامپ نوزدهم جهت شفاف سازی در محل ثبت نام واقع در ستاد اجرایی حضور خواهند داشت.

نوزدهمین نمایشگاه الکامپ با شعار زندگی هوشمند و با محوریت خدمات الکترونیکی ۱۴ تا ۱۷ آذرماه امسال در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

مهر

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام با عرض خدا قوت به همه عزیزان
زمان ثبت نام ارشد 93 از امروز 12/8/92 ساعت 16 شروع میشه و تا 19/8/92 ساعت 24 ادامه داره
با آرزوی موفقیت برای همه:)

raha21

عضو جدید
سلام بچه ها یه سوال نمیشه برای کنکور دوتا رشته انتخاب کرد ؟ من هم می خوام it شرکت کنم هم نرم افزار :(

faiezeh3d

عضو جدید
سلام دوست عزیز خوش اومدی به جمع ما!
مهم اینه که تصمیم گرفتین شروع کنید.منابع هم که در اختیار دارین یه برنامه ریزی داشته باشین عالی میشه.از هر موسسه ای که میخوایین یه برنامه ریزی بگیرن و طبق اون که مثلا میگه 25درصد اول تا کجاها باید بخونید و این باعث میشه هر ماه به همه ی درسهاتون برسین.
تا میتونید وقت بزارید البته اگه شاغل نیستین که خیلی بهتر میتونید رو درسها متمرکز شوید.
ترم چندید؟فارغ التحصیل شدید؟ نرم افزار میخوایید کنکور بدید؟ بار اول که ارشد شرکت میکنید؟ آزمون آزمایشی هم شرکت کردید؟
موفق باشید
شاغل نیستم فعلا ، فارغ التحصیل 90 ام. رشته خودم علوم کامپیوتر بود. پارسال شرکت کردم ولی چون حالم بد شد نتونستم امتحان بدم؛ امسال یعنی الان تصمیم گرفتم این چند ماه رو جدی بخوم و میخوام IT و نرم افزار شرکت کنم و البته بیشتر روی IT تمرکز میکنم. به نظر شما ITچند نفر میخوان؟ و تا چه رتبه ای امید قبولی هست؟ (آزمون آزمایشی شرکت نکردم ولی کتابای پارسه رو دارم. البته همه درسا رو که نمیشه خوند.)

shazde kuchulo

عضو جدید
حالا که ضرایب تغییر کرده آیا ممکنه تعداد تست های تخصصی هم بیشتر شه!!!!
زمان بندی کنکور هم عوض میشه یعنی؟!

sara1700

عضو جدید
سلام دوستم تازه شدی عین من منم میخوام بخونم اما کتابهای پارسه رو دارم تازه شروع کردم منم راهنمایی کنیذ راه دوری نمیره عاشقتونم:D

shazde kuchulo

عضو جدید
سلام دوستم تازه شدی عین من منم میخوام بخونم اما کتابهای پارسه رو دارم تازه شروع کردم منم راهنمایی کنیذ راه دوری نمیره عاشقتونم:D

سلام عزیزم
تبریک میگم که تصمیمت رو گرفتی
فقط یه سوال چه گرایشی امتحان میدی؟
کتاب های پارسه خوبن اما نه همشون
مثلا مدار منطقی و معماری پارسه مزخرفه
راستی سری جدید کتاب های پارسه رو داری یا قدیمی؟

arshin.r

عضو جدید
سلام دوستان
یه سوال داشتم ، من الان دانشجو ترم اول ارشد دانشگاه تربیت دبیر رجایی(شبانه) هستم . می خوام واسه امسال کنکور بدم و یه جای بهتر قبول شم . سازمان سنجش قبول میکنه اگه قبول شدم انصراف بدم و جایی که قبول شدم ثبت نام کنم؟؟ با سازمان سنجش هم تماس گرفتم ولی یا مشغوله یا جواب نمیدن .

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
یه سوال داشتم ، من الان دانشجو ترم اول ارشد دانشگاه تربیت دبیر رجایی(شبانه) هستم . می خوام واسه امسال کنکور بدم و یه جای بهتر قبول شم . سازمان سنجش قبول میکنه اگه قبول شدم انصراف بدم و جایی که قبول شدم ثبت نام کنم؟؟ با سازمان سنجش هم تماس گرفتم ولی یا مشغوله یا جواب نمیدن .
سلام من الان رفتم دفترچه رو خوندم و اینکه مانعی نداره میتونی کنکور 93 شرکت کنی
د) ﭘﺬﻳﺮﻓﺘﻪ ﺷﺪﮔﺎن ﻧﻬﺎﻳﻲ دوره روزاﻧﻪ آزﻣﻮن ورودي ﺗﺤﺼﻴﻼت ﺗﻜﻤﻴﻠﻲ ﺳﺎل 1392 ﺣﻖ ﺛﺒﺖ ﻧﺎم و ﺷﺮﻛﺖ در اﻳﻦ آزﻣﻮن راﻧﺪارﻧﺪ.
ﺗﺒﺼﺮه: ﭘﺬﻳﺮﻓﺘﻪ ﺷﺪﮔﺎن ﻧﻬﺎﻳﻲ رﺷﺘﻪ ﻫﺎي ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ دوره ﺷﺒﺎﻧﻪ، آﻣﻮزش ﺣﻀﻮري، داﻧﺸﮕﺎه ﭘﻴﺎم ﻧﻮر، ﻣﺆﺳﺴﺎت ﻋﺎﻟﻲ و ﻏﻴﺮاﻧﺘﻔﺎﻋﻲ ﻏﻴﺮدوﻟﺘﻲ، ﺑﻴﻦ اﻟﻤﻠـﻞ و دوره ﻣﺠﺎزي در آزﻣﻮن ورودي ﺗﺤﺼﻴﻼت ﺗﻜﻤﻴﻠﻲ ﺳﺎل1392 در ﺻﻮرت ﻋﺪم ﺛﺒﺖ نام در رشته قبولی و ﻳﺎ اﻧﺼﺮاف از آن ﺑـﺎ رﻋﺎﻳـﺖ ﺳـﺎﻳﺮ ﺷـﺮاﻳﻂ و ﺿﻮاﺑﻂ ﻣﻲ ﺗﻮاﻧﻨﺪ در آزﻣﻮن ورودي ﺗﺤﺼﻴﻼت ﺗﻜﻤﻴﻠﻲﺳﺎل 1393ثبت نام و شرکت ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ​

آخرین ویرایش:

sayeh1991

عضو جدید
حالا که ضرایب تغییر کرده آیا ممکنه تعداد تست های تخصصی هم بیشتر شه!!!!
زمان بندی کنکور هم عوض میشه یعنی؟!

یکی از دوستان از سایت سنجش پرسیدن گفتن ممکنه تعداد سوالات تغییر کنه و گفتن سر جلسه آزمون مشخص میشه!!

arshin.r

عضو جدید
سلام من الان رفتم دفترچه رو خوندم و اینکه مانعی نداره میتونی کنکور 93 شرکت کنی
مرسی . فقط اینکه من هنوز انصراف ندادم ، می خوام اگه قبول شدم انصراف بدم ،شنیدم باید قبل آزمون انصراف بدم ، واقعا اینطوریه؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا