پیشنهاد ازدواج یک دختر به مرد رویاهایش!!!

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نطرم کار این خانم بسیار شجاعانه بوده و بهش تبریک میگم به این خاطر.....دعا میکنم روزی شجاعت دختران سرزمینمان به حدی برسه که اگه دیدن یکی به دردشون میخوره به دور از منیت ها وخ خودخواهی ها و از دماغ فیل افتادنها ازشون خواستگاری کنن....البته میدونم حالت غیر عادی هستش ولی چه اشکال داره مگه نه ساوه جان؟

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
عجب پس اینجوریاس .....:smile:
حالا من که تقریبا آب از سرم گذشته ....
اما از چه سنی دقیقا ترشیده وقسمت میشه ...؟

دقیقا نمیدونم..ولی یه دوره ای از زندگی دخترا هس که حس میکنن ،هیشکی دوسشون داره و همه میخوان به زور شوهرشون بدن....دی

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آبجی نداریم...نکنه اون عتیقه(میرزا موثن نیشابوری )رو هم میخوای بچسبون و داداش سونیای من کنی؟
کور خوندی:cool:
نه،شوهر گیرت نیودم چیکار میکنی؟
میرزا موثن نیشابوری:w15:نه اون قرار نیست داداش خواهر زادت بشه..دی
هیچی شکر خدا موکونم:)

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به نطرم کار این خانم بسیار شجاعانه بوده و بهش تبریک میگم به این خاطر.....دعا میکنم روزی شجاعت دختران سرزمینمان به حدی برسه که اگه دیدن یکی به دردشون میخوره به دور از منیت ها وخ خودخواهی ها و از دماغ فیل افتادنها ازشون خواستگاری کنن....البته میدونم حالت غیر عادی هستش ولی چه اشکال داره مگه نه ساوه جان؟

1000 تا لایک.....

ولی خوب...یکم هم باید حفط کنن دیگه:D

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شجاعت با حقارت خیلی فرق داره:cool:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوشحالم فاطمه جان که همچین دوستی دارم....لایک

نه از الان به فکر باش،اون موقع باید تو روزنامه ها آگهی بدی ها...
الان منظورتون من بودم یا اونی که ازش نقل قول گرفته بودم:redface:

:biggrin:نه کار به اونجاها نمیکشه:)

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
الان منظورتون من بودم یا اونی که ازش نقل قول گرفته بودم:redface:

:biggrin:نه کار به اونجاها نمیکشه:)

حضرتعالی.....
بازم خوبه....

یه توصیه به همه دخترای گل،یکی یا دوتا از این فامیلارو بذارین کنار،واسه روز مبادا.....باز فامیل کمک میکنه...دی

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
شجاعت با حقارت خیلی فرق داره:cool:

حقارت چرا؟ به عشق زندگیش رسیده...به هدف زندگیش نزدیک شده و خوشبختی ان شالله....صد البته اگه ادم در ازدواج کردن به فکر پول و شخصیت اجتماعی و میزان مقبولیت طرفش باشه و اون معیار ها مهمتر از قلب و صداقت و انسانیت طرفش باشه..کار این خانم معنی حقارت میده....البته منطورم شما نیستید کل جامعه است..ناراحت نشید لطفا..اگه ازدواج معامله است کار این خانم حقیرانه است...اگه ازدواج یکی شدن دو پرنده عاشقه...کار این خانم عینه شجاعته..

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
شجاعت ؟؟؟؟؟؟؟
شما به این میگی شجاعت ...
دختر هر جای دنیا همین جوره که توی ایران هست ..
به جای این حرفا مردا باید یه ذره از غرورشون کم کنن .

دقیقا نمیدونم..ولی یه دوره ای از زندگی دخترا هس که حس میکنن ،هیشکی دوسشون داره و همه میخوان به زور شوهرشون بدن....دی
نه من هیچ وقت چنین حسی نداشتم ..
اخه کسی که نمیتونه برای ادم تصمیم بگیره که تا خود فرد نخواد ازدواجی در کار نیست ...

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حضرتعالی.....
بازم خوبه....

یه توصیه به همه دخترای گل،یکی یا دوتا از این فامیلارو بذارین کنار،واسه روز مبادا.....باز فامیل کمک میکنه...دی
ممنون نظر لطف شماست:redface:
فامیل که همیشه فامیل هست بهتره فامیلتو زیاد کنی:smile:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نه من هیچ وقت چنین حسی نداشتم ..
اخه کسی که نمیتونه برای ادم تصمیم بگیره که تا خود فرد نخواد ازدواجی در کار نیست ...

خوب پس فعلا نترشیدی...دی

اون که بعله..ولی خوب بعضی اوقات،بعضی ها دیگه زیادی رویایی فکر میکنن،منتظر سوار سفید پوش....

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حقارت چرا؟ به عشق زندگیش رسیده...به هدف زندگیش نزدیک شده و خوشبختی ان شالله....صد البته اگه ادم در ازدواج کردن به فکر پول و شخصیت اجتماعی و میزان مقبولیت طرفش باشه و اون معیار ها مهمتر از قلب و صداقت و انسانیت طرفش باشه..کار این خانم معنی حقارت میده....البته منطورم شما نیستید کل جامعه است..ناراحت نشید لطفا..اگه ازدواج معامله است کار این خانم حقیرانه است...اگه ازدواج یکی شدن دو پرنده عاشقه...کار این خانم عینه شجاعته..
من کاری به این که اینکار توسط یه خانم انجام بشه یا یه اقا ندارم بنظر من دختر و پسر هردو انسانن ودارای ارزش و منزلت پس چرا باید جلو یکی که مثل خودته زانو بزنی؟؟؟؟!!خب عاشقه ؟دوسش داره ؟قبول....خیلی شیک وسنگین ازش خاستگاری کنه دیگه این سوسول بازیا چیه؟؟!!
البته این نظر منه ونظر شما هم واس من قابل احترامه:smile:

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
شجاعت ؟؟؟؟؟؟؟
شما به این میگی شجاعت ...
دختر هر جای دنیا همین جوره که توی ایران هست ..
به جای این حرفا مردا باید یه ذره از غرورشون کم کنن .

..

من به غرور اقایون کار ندارم....ولی تعریف شجاعتو میدونم....کاری که خیلی ها حاضر نیستند انجام بدن حالا به خاطر هرچی ولی این خانم به خاطر عشقش انجام میده.....همیشه خلاف جریان حرکت کردن سختتره والبته حرف در میارن...

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کاری به این که اینکار توسط یه خانم انجام بشه یا یه اقا ندارم بنظر من دختر و پسر هردو انسانن ودارای ارزش و منزلت پس چرا باید جلو یکی که مثل خودته زانو بزنی؟؟؟؟!!خب عاشقه ؟دوسش داره ؟قبول....خیلی شیک وسنگین ازش خاستگاری کنه دیگه این سوسول بازیا چیه؟؟!!
البته این نظر منه ونظر شما هم واس من قابل احترامه:smile:
در مورد زانو زدن منم نمیپسندم....فکر کنم فرهنگشونه ...خوش گذشت....مرسی ;).....

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به غرور اقایون کار ندارم....ولی تعریف شجاعتو میدونم....کاری که خیلی ها حاضر نیستند انجام بدن حالا به خاطر هرچی ولی این خانم به خاطر عشقش انجام میده.....همیشه خلاف جریان حرکت کردن سختتره والبته حرف در میارن...
من با شجاعت وتعریفش مشکل ندارم ...
ادم اگه یکی رو بخواد این حس دو طرفه اس که معمولا از طرف مرد بیان میشه به خاطر حالت روانی خانم ها ....این خانم هم که این کارو کرده از جوابش مطمئن بوده .
شما هم به هر حال نظری داری برای خودت ..موفق باشی .

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در مورد زانو زدن منم نمیپسندم....فکر کنم فرهنگشونه ...خوش گذشت....مرسی ;).....
ما از اول تاپیک میگیم اینکار اشتباه اونوقت شما میگین شجاعته بعد میگین نمیپسندین :confused:خب تکلیف مارو روشن کنید..دی
اغا جان اطلاعات غلط ندین اگه مطمئنید بگید:cool:
خداروشکر....ممنون

بالا