پیشنهاد ازدواج یک دختر به مرد رویاهایش!!!

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
این خانومه چقدر سنش زیاده!!!:surprised:خو از این موهای سفیدش خجالت بکشه :Dوالا:razz:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام اجی خگشلم
عزیزم گفتن داریم تا گفتن:D

سلام به روی ماهت عزیزم
اره عزیزم ما دخترای ایرانی یکم خجالت میکشیم یکمم حجب و حیا نمیزاره اما به نظر من خیلییییییییییییی بد ادم سنتی ازدواج کنه خیلییییییییییییییی اینکه یکی دوست نداشته باشی و نشناسی و بخوایی یه عمر باهاش زندگی کنه حتی فکرش عذابم میده خیلییییییییییییییی متنفرم از این موضوع برای همین فکر میکنم اگه روز ادم مورد نظرم پیدا کنم احتمالا منم یه جوری بهش میگم دوسش دارم مطمئنم خودشم از خوداشه زودی میاد خواستگاری ....دی

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
باوشه...از الان ببین که بعدنم همینم..دی

الان جووونی،سرت باد داره،مخ یکی از همینارو بزن و برو..اون موقع با رشوه هم کسی نمیاد ها....

مطمئنه مطمئن ....
درست بخون محمد جان نوشتم پسر های امروزی .........اشتب نکن ..
ببخشین..همین جا از دوست گلم عذرخواهی میکنم....
بیا و گوتاه بیا،من صلاحه تورو میخوام،اون موقع دیگه راهی نداری ها...دی

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به روی ماهت عزیزم
اره عزیزم ما دخترای ایرانی یکم خجالت میکشیم یکمم حجب و حیا نمیزاره اما به نظر من خیلییییییییییییی بد ادم سنتی ازدواج کنه خیلییییییییییییییی اینکه یکی دوست نداشته باشی و نشناسی و بخوایی یه عمر باهاش زندگی کنه حتی فکرش عذابم میده خیلییییییییییییییی متنفرم از این موضوع برای همین فکر میکنم اگه روز ادم مورد نظرم پیدا کنم احتمالا منم یه جوری بهش میگم دوسش دارم مطمئنم خودشم از خوداشه زودی میاد خواستگاری ....دی
خب مشکل منم با این قسمته حرفته.... چه جوری گفتنش مهمه:smile:این مدلی که این خانم گفته رو من قبول ندارم ولی مخالف این نیستم که علاقه رو ابراز نکنی

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به روی ماهت عزیزم

داییی:surprised:
فردا صبح بیا صوبت دارم باهات

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
خب مشکل منم با این قسمته حرفته.... چه جوری گفتنش مهمه:smile:این مدلی که این خانم گفته رو من قبول ندارم ولی مخالف این نیستم که علاقه رو ابراز نکنی
خب مطمئنا قبل اون شناخت داریم دیگه نسبت بهش و باهاش هم صحبت میشیم با جملات عاشخانه و اینجورمسائل به طور غیر مستقیم بهس میفهمونیم در ضمن اون بنده خداهم حتما مارو دوست داره که مارو به خودش علاقمند کرده بنابراین سریعتر میگیره ...................کلا تموم شد مبارکه............دی

;)اصلا ما خانما کارمون درسته مخصوصا از نوعی ایرانی که باشیم دیگه حرفی نمیمونه

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب مطمئنا قبل اون شناخت داریم دیگه نسبت بهش و باهاش هم صحبت میشیم با جملات عاشخانه و اینجورمسائل به طور غیر مستقیم بهس میفهمونیم در ضمن اون بنده خداهم حتما مارو دوست داره که مارو به خودش علاقمند کرده بنابراین سریعتر میگیره ...................کلا تموم شد مبارکه............دی

;)اصلا ما خانما کارمون درسته مخصوصا از نوعی ایرانی که باشیم دیگه حرفی نمیمونه
خب مبارکه دیگه:surprised:

بهله بهله ایرانیا که تکیم...دی

من کلا با این رفتار خانم مشکل دارم ....یعنی چی ادم جلو کسی زانو بزنه:razz:ایییشش
هی برسی به 30 میگم بهت... بخند حالا
باوشه حالا شما حرص نخور:D

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
باشه نامردم بزنم زیرش ..........:biggrin:
فردا هم مثل امروز دیکه .........

نه الان داغی،جلوی ملت ضایع اس بزنی زیر حرفات،امشب میشینی فک میکنی...نکنه بترشم...
فردا میای و مثل این دخترای آماده ازدواج میگی تا قسمت چی باشه...دی

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

من کلا با این رفتار خانم مشکل دارم ....یعنی چی ادم جلو کسی زانو بزنه:razz:ایییشش

چی چی مبارک...این بچه پیش من امانته...

رفتار رو نداشته باشی،کلات پس معرکه اس...یا باید مثل اون تاپیک پارمهر بری راننده کامیون بشی..یا پرستار بخش عمومی(توهین به کسی نباشه،منظور کار طولانی مدته)

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت

بهله بهله ایرانیا که تکیم...دی

اره بابا دیگه نه تا اون حد مثلا ما خانومیما زشته اون حرکات
ولی خب تو فرهنگ اونا شاید عادی باشه
اشالله هرچی خیر صلاحه برای همه افاق بیفته عزیزم
خب دیگه با اجازتون
شب خوش
بابای

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه الان داغی،جلوی ملت ضایع اس بزنی زیر حرفات،امشب میشینی فک میکنی...نکنه بترشم...

محححححححححححححممممممممد
تو بفکر خودت باش رو دست مامانت نمونی
دخترا به فکر خودشون هستن

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکرامو کردم مطه مط .
تهش میترشم دیگه ....که عمرا چنین اتفاقی رخ دهد ........;)
خوب قسمت قضیه اش فرق داره پسر ........تا ادم بره به یه پسره بگه با من ازدواج میکنی ........اه اه اه

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چی چی مبارک...این بچه پیش من امانته...

رفتار رو نداشته باشی،کلات پس معرکه اس...یا باید مثل اون تاپیک پارمهر بری راننده کامیون بشی..یا پرستار بخش عمومی(توهین به کسی نباشه،منظور کار طولانی مدته)
چه امانت دار خوبی هم هستید:D
این یکی از بقیه گزینه ها بهتر تره:cool:

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من عکس خانمرو که دیدم فکر کردم مادر اقاهه است و برا پسرش روز جوان را جشن گرفته.:D..نگو خانم برا ایشون تور پهن کرده بوده.....ایوللللل...مخ داشته

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره بابا دیگه نه تا اون حد مثلا ما خانومیما زشته اون حرکات
ولی خب تو فرهنگ اونا شاید عادی باشه
اشالله هرچی خیر صلاحه برای همه افاق بیفته عزیزم
خب دیگه با اجازتون
شب خوش
بابای
خب فدات شم حرفا ماهم همینه خو...دی
برو گل خشگلم شبت بخیر وشادی

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

نخند...ایشششششششششش:razz:
من فکرامو کردم مطه مط .
تهش میترشم دیگه ....که عمرا چنین اتفاقی رخ دهد ........;)
خوب قسمت قضیه اش فرق داره پسر ........تا ادم بره به یه پسره بگه با من ازدواج میکنی ........اه اه اه
اگر پسر خوب تو جووونی گیر بیاد،میگن بهش شانس...بمون بترشن،میگن بهش قسمت.....
چه امانت دار خوبی هم هستید:d
این یکی از بقیه گزینه ها بهتر تره:cool:
سونیا خواهرزاده منه ها..باهاش مهربون باش:cool:
الان چیکار میکنی؟

بالا