پسری که عجیب‌ترین نام را در دنیا دارد!

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز

گزارش خبرگزاری تقریب، “جورج گرت”، نوجوان ۱۹ ساله انگلیسی نام اصلی خود را از شناسنامه حذف کرده ونام ۱۳ کلمه‌ای “کاپیتان افسانه‌ای سریع‌تر از سوپرمن، اسپایدرمن، بتمن، و ولورین هالک و نورترلکی است” را برای خود برگزید.

این نوجوان اهل” گلاستونبوی” انگلستان گفت: نام جدیدش که بلندترین و طولانی‌ترین نام جهان است، را به این خاطر انتخاب کرده که مادربزرگش اصلا او را به نام کوچکش نمی‌خوانده و به همین دلیل برای آن که او را متعجب کند، این نام طولانی را برای خود برگزیده است.

بنابه گفته “سایت سیمرغ”، این نوجوان افزود: من برای آن که این عمل را قانونی انجام دهم ۲۰ دلار پرداخته‌ام و دوست دارم در جهان یگانه باشم.

sariii

کاربر بیش فعال
آقا شمارشو نزده بود!؟!؟!اگه داری بگو بهش بزنگم شماره ی یه روانپزشک آشنا و معروف رو بهش بدم!!!:w01:

Albaloo-123

عضو جدید
دلم برای مادر بزرگش می سوزه ... مثلا سکته کرده و از نوه اش می خواد قرص ها شو برسونه ... میگه :کاپیتان افسانه‌ای سریع‌تر از سوپرمن، اسپایدرمن، بتمن و ...آخ ... و در این لحظه مادر بزرگ می میره . آلت قتل = اسم دور و دراز نوه !
یا اگه مادر بزرگش آلزایمر داشته باشه تا نصف اسمش رو بخونه بقیه ش یادش میره ، شای هم خوابش ببره یا خسته بشه بقیه ش رو بذاره واسه ی فردا ...
حالا خوبه به همینا رضایت داده ... این بابا اسم بچه ش رو چی میذاره ... حتما براش پلاک ماشین می گیره ...

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز

گزارش خبرگزاری تقریب، “جورج گرت”، نوجوان ۱۹ ساله انگلیسی نام اصلی خود را از شناسنامه حذف کرده ونام ۱۳ کلمه‌ای “کاپیتان افسانه‌ای سریع‌تر از سوپرمن، اسپایدرمن، بتمن، و ولورین هالک و نورترلکی است” را برای خود برگزید.

این نوجوان اهل” گلاستونبوی” انگلستان گفت: نام جدیدش که بلندترین و طولانی‌ترین نام جهان است، را به این خاطر انتخاب کرده که مادربزرگش اصلا او را به نام کوچکش نمی‌خوانده و به همین دلیل برای آن که او را متعجب کند، این نام طولانی را برای خود برگزیده است.

بنابه گفته “سایت سیمرغ”، این نوجوان افزود: من برای آن که این عمل را قانونی انجام دهم ۲۰ دلار پرداخته‌ام و دوست دارم در جهان یگانه باشم.

خاک بر...............

جوونای ما دنباله چی هستن این دنباله چیه!

بعضی ها لیاقت ندارن جاهای خوب به دنیا اومده باشن.............

گزیزه

عضو جدید
بچه رو چیکارش دارین ,میخواد یه اسم چن اسمه داشته باشه ...
نمیکشه به یه سال میره دوباره اسم قبلیشو میذاره....بذار فعلا خوش باشه...;):biggrin:

wasper

عضو جدید
همین کسی که دارید مسخرش میکنید .کاری کرده که 20 تا مهندس مملکت دارند در موردش بحث میکنند .

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
خاک بر...............

جوونای ما دنباله چی هستن این دنباله چیه!

بعضی ها لیاقت ندارن جاهای خوب به دنیا اومده باشن.............

:surprised:
این دیگه چه قیاسیه .... اون پسره مشکل روحی روانی داشته چه ربطی به جوانان ما داره یعنی ماهم مثل اون باید مشکل داشته باشیم :biggrin:

آخرین ویرایش:

uliu

عضو جدید
جّو نوجوونی گرفتش...این کارو اگه از مامان باباش میخواس که زمان زیر ۱۴سال براش انجام می‌دادن با عقل بیشتر جور در میومد:))...بزرگ که بشه یادش میره و چقدر بخودش بخنده

shotgun

عضو جدید
ميخوام اسممو عوض كنم بذارم : (كاملترين مبارز و بهتر از جتلي فرانكي آرنولد بروسلي جكي چان بويكا چمبرز محمد علي كلي مايك تايسون)

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
تهشم بذار تراوین باز عاشق super natural خوبه ها هم تبلیغه سریال میشه هم تبلیغ بازی هم پول میگیری :دی