پسرا جواب بدن....

nazi 69

عضو جدید
نظرت راجع به دختری که چادرش رو بذاره کنار چیه؟
دیدتون نسبت بش عوض میشه؟

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوونهای جامعه و محل من تا اونجایی که میشناسمشون و اتفاق افتاده اره نظرشون منفی میشه.

منطقشون هم اینه که چادر یکی از ویژگیها و نشانه های خوب و نجیب بودن دختره(تاکید میکنم یکی از ویژگیها نه همه-الان ببینید چقدر موضع عجولانه میگیرند!)

و وقتی دختری چادری که نشانه ی خوبی میتونه برای دختر باشه رو بزاره کنار ،زیاد دید خوبی به این رفتار نخواهند داشت .

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والللهه چی بگم!!گمونم.......

به نظرم خيليا ..خيلي فكرا ميكنن...يعني امكان نداره حرفي نباشه
اما دليل نميشه كه دختره بدي شده...اگه منظورت فقط اينه كه مردم چه فكري ميكنن..والا اين مردمي كه ما ديديم خيلي فكرا ميكنن...
;)

nazi 69

عضو جدید
جوونهای جامعه و محل من تا اونجایی که میشناسمشون و اتفاق افتاده اره نظرشون منفی میشه.

منطقشون هم اینه که چادر یکی از ویژگیها و نشانه های خوب و نجیب بودن دختره(تاکید میکنم یکی از ویژگیها نه همه-الان ببینید چقدر موضع عجولانه میگیرند!)

و وقتی دختری چادری که نشانه ی خوبی میتونه برای دختر باشه رو بزاره کنار ،زیاد دید خوبی به این رفتار نخواهند داشت .

مرسی!یه دلیل منطقی میخام که بگه چادر 1از نشانه های خوب بودنه

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اصلاا
ارزش ادما ب خودشونه نه پوشششون

بله درسته!!!!!!!!!!
خیلی حرف زیبایی زدید.
!!!!!!!!
فقط نمیدونم چرا وقتی در عمل میخوام به ادمها نشون بدم که ارزش ادمها به پوششون نیست و با شرت میام بیرون همه نیت و نظر منو نمیتونن بفهمن!!!!!!!!!!

واقعا متاسفم برای این جامعه!!!!!!!!!!!
جامعه اونقدر باید فرهنگش بالا و متمدن باشه که من برهنه مادرزاد هم بخوام بیام بیرون کسی ایراد نگیره.چون ارزش من به لباسی که دارم یا ندارم نیست!!!!!!!

آخرین ویرایش:

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه اصلاا
ارزش ادما ب خودشونه نه پوشششون

اصلا موافق نيستم...خوب با شرت برو دانشگاه بگو ارزشم به لباسم نيست كه بهم گير ميدين

ارزش يا همون شخصيت...به طرزه پوشش هم بستگي داره..هر چند اندك

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی!یه دلیل منطقی میخام که بگه چادر 1از نشانه های خوب بودنه
اخه میگی منطق اما منطق شما با منطق دختر چادری مگه یکیه؟؟؟اون دلیلش کاملا براش منطقی و علمیه ولی از نظر شما عقب موندگی و متحجرانه.
حالا کی راست میگه؟؟یه داور خیلی بزرگ و عادل و بی همتا باید باشه ببینه کی بهتر و راست تر میگه.

منطق اون دختر چادری و پسرهای محل ما اینه که چادر بهترین پوششی هست که یه دختر میتونه داشته باشه.پوششی که برعکس بقیه پوشش ها حتی حجم بدن و اینکه دختر چقدر چاق یا لاغر هست رو هم به چشم غریبه نشون نمیده.

حالا پوشش برا چی؟؟؟
منطقشون اینه که وقتی پوشش داریم جامعه ما رو مثل یه انسان میبینه و جنسیت زنانه و اندامهای زنانه ما مهم نخواهد بود و چشمهای مردها که ذاتشون اینطوره که همیشه دنبال منظرهای زیبا!!!! هست رو از خودشون دور میکنن.

حالا شما هر چقدر منطق خودت رو بیار.
اخر هم به هیچ نتیجه ای نمیرسیم اگر بخواهیم فقط بحث کنیم

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بله درسته.
خیلی حرف زیبایی زدید.

فقط نمیدونم چرا وقتی در عمل میخوام به ادمها نشون بدم که ارزش ادمها به پوششون نیست و با شرت میام بیرون همه نیت و نظر منو نمیتونن بفهمن.

واقعا متاسفم برای این جامعه.
جامعه اونقدر باید فرهنگش بالا و متمدن باشه که من برهنه مادرزاد هم بخوام بیام بیرون کسی ایراد نگیره.چون ارزش من به لباسی که دارم یا ندارم نیست.

منم معتقدم فرهنگو تمدنمون پايينه...اما..اين تعريفي هم كه شما دارين..اصلا درست نيست...

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم معتقدم فرهنگو تمدنمون پايينه...اما..اين تعريفي هم كه شما دارين..اصلا درست نيست...

اگه يه چادري چادرشو بزاره كنار...به نظرم در موردش فكر بد نميكنن...فوقش ميگن ميخاد با فرهنگه جامعه خودشو تطبيق بده
اما اگه كسي كه چادر سر نميكرده..يه دفعه بياد چادر سر كنه...به نظرم اين طرف مورد داره...بايد در موردش بد فكر كرد

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه يه چادري چادرشو بزاره كنار...به نظرم در موردش فكر بد نميكنن...فوقش ميگن ميخاد با فرهنگه جامعه خودشو تطبيق بده
اما اگه كسي كه چادر سر نميكرده..يه دفعه بياد چادر سر كنه...به نظرم اين طرف مورد داره...بايد در موردش بد فكر كرد
اتفاقا امثال تفکرات طرفدار چادر اگه دختری که شما گفتید رو ببینن خیلی خوشحال میشن که راه درست رو خودش انتخاب کرد.
به تک و توک که نیت خوبی ندارند هم اصلا توجه نمیکنن بلکه عموما از این حرکت استقبال میکنن.

در ضمن اون پست بنده که نقل قول گرفتید طعنه بود.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافقم تا جایی که ناهنجار نباشه
اینی که دوستان میگن با لباس زیر بیرون اومدن تو همه جای دنیا تقریبا ناهنجار مگر لب ساحل باشه

اره این هم موافقم!!!

اما باز تعجب میکنم که چرا من میرم امریکا و روبند میبندم و یا دشداشه میپوشم همه از دور و برم فرار میکنن و
نمیدونم چرا وقتی تو ایران با شلوار لی که شبیه شرت پاچه هاشو پاره کردم میام بیرون همه یه جور دیگه نگام میکنن!!!!!!!!!!

خب خیلی بدبختیه که هنجارهای هر جایی با اون یکی جا فرق داره!
من به این وضعیت دنیا معترض هستم!!!!!!!!

باید همه انسانها یه جور لباس و پوشش داشته باشن!!!!گور پدر فرهنگ و عرف هر جامعه

آخرین ویرایش:

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ ببخشید نقل قولو اشتباه زدم...منظورم از چرا این بود

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخ ببخشید نقل قولو اشتباه زدم...منظورم از چرا این بود

مگه غيره اينه ادم تا دستش نسوزه نميفهمه كه اتيش ميسوزنه دسته آدمو؟
والا همه اينقدر خودخواهو يه دنده و لجباز شدن...كه اين حرف كاملا اتفاق افتاده...بر پايه همين حرف...ميگن خوب لابد يه گندي زده يه بلايي سرش اومده تو يه فشاري افتاده كه الان ميخاد توبه كنه درست شه

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ok. dorost migi shoma vali age kasi be baten fek nemikone khode kesi ke ino ghbol dare mitone behesh fek kone !

يه بار تو خيابون...يه كسيو ديدم كه كتو شلواره سفيد...كه پاپيون هم زده بود...اما كلاهش از اينا بود كه بانداراس تو خيلي از فيلماش ميذاره
اين تيپ معلوم بود كه از يه ادم تحصيل كرده و با فرهنگ سر زده..اما تو خيابون همه بااتفاق نگاش ميكردنو ميخنديدن بهش

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
ظاهر تجلی از درون هست و نمیشه این دوتا از هم تاثیر نپذیرند

من اینو قبول ندارم.اصلا!!!!!!!

چرا که خودم یکی رو میشناسم که به انقدر غلیظ ارایش میکنه و انقدر هم روابطش با دیگران مخصوصا پسرهای محلش!!!! خوبه که نگو.

خودش به من میگفت که من دلم پاکه و ظاهرمو نبین!!!
پسرهای محل هم عاشق همین دل پاکش بودن!!!

به ظاهر نیست. نه.فکر نمیکنم!

آخرین ویرایش:

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دونادوني...نميدونم ميشناسين يا نه...سرمربيه تيم فوتبال برزيل
تو جام جهاني به واسطه اينكه دخترش طراح لباس بود تو هر بازي با يه لباس خاص ميومد....اما همين مردم اروپا و امريكا...باز اون طرزه لباس پوشيدن را مسخره كردنو....بهش لقب رواني را دادن...به نظرتون چرا؟

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره این هم موافقم!

اما باز تعجب میکنم که چرا من میرم امریکا و روبند میبندم و یا دشداشه میپوشم همه از دور و برم فرار میکنن و
نمیدونم چرا وقتی تو ایران با شلوار لی که شبیه شرت پاچه هاشو پاره کردم میام بیرون همه یه جور دیگه نگام میکنن.

خب خیلی بدبختیه که هنجارهای هر جایی با اون یکی جا فرق داره.
من به این وضعیت دنیا معترض هستم.

باید همه انسانها یه جور لباس و پوشش داشته باشن!!!!گور پدر فرهنگ و عرف هر جامعه
من با روبنده زدن خانم ها توي كشورهاي اروپايي و امريكاي مخالفم چون واقعا ناهنجاره يك خانم مسلمان ميتونه حجابشو به خوبي رعايت كنه و در عين حال خودش رو با ظاهر كلي جامعه ای که توش زندگی میکنه تطبيق بده و جلب توجه هم نكنه
و در مورد كسايي هم كه اينجور شلوار ها رو مي پوشن به نظر من اونهم ناهنجاري تو جامعه و فرهنگ ما به حساب مياد

آخرین ویرایش:

ddrraaggoonn

عضو جدید
اینا خوب اومدی..................

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ظاهر تجلی از درون هست و نمیشه این دوتا از هم تاثیر نپذیرند
من اینو قبول ندارم.اصلا

چرا که خودم یکی رو میشناسم که به انقدر غلیظ ارایش میکنه و انقدر هم روابطش با دیگران مخصوصا پسرهای محلش خوبه که نگو.

خودش به من میگفت که من دلم پاکه و ظاهرمو نبین!!!
پسرهای محل هم عاشق همین دل پاکش بودن!!!

به ظاهر نیست. نه.فکر نمیکنم!

ولي به نظر من امير رضا درست ميگه حتما درون بر ظاهر تاثير مي ذاره
نميگم هر كي باحجابه خوبه ولي نمي تونيم قبول كنيم يكي خيلي خدا رو دوست داره و بهش ايمان داره و به حرفش گوش نميده
تاثير داره
من همين كه توي ماه رمضون قران مي خوندم و به خدا فكر ميكردم روم نمي شد ديگه ارايش كنم و لباس هام مناسب نباشه
ولي وقتي از قران فاصله مي گرفتم دوباره روز از نو
ياد خدا خيلي تاثير داره توي اينكه توجه بقيه بي اهميت بشه برات