چرابعضی پسرا...............

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان گلم دوستان عزیز یه سئوال دارم یا تجربه دارین یا ندارین یا شاید بهش تاحالا بهش فکرکردین

می خوام بدونم که

1:چرا بعضی پسرها برای ازدواج دوست دارن خانومشون ازخودشون کوچکترباشه؟(علت)

2:وبرعکس بعضی پسرها چرا براشون زیاد اهمیت نداره خانومشون حالا یکسال ازخودشون بزرگترباشه یا هردومتولد یکسال باشن؟(علت)

دخترها م اگه آمدین دست خالی نباشین

آیا برای شما مهم هست همسرآینده شما ازشما بزرگترباشه یا کوچکتربودم مهم نیست یا همسال بودین مهم نیست؟

چنانچه ازبین دوستان شخصی هست که متاهل هست و بااین مسئله کنارآمده دوست داشتن ذکرکنن(خانومها و آقایون)

دوستان گرامی لطفا جدی جواب بدین ممنونتون میشم:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوست عزیزم بستگی به طرز تفکر اون پسره داره دیگه
خیلیا را دیدم تو 30 سالگی هم حتی هنوز بچه هستن اما خیلیا تو 18 سالگی خیلی عاقل شدن
خودت باید ببینی طرفت چه طوریه سن واقعی به شناسنامه نیست

خود من 2 تا گزینه کوچکتر از خودم داشتم جفتشون را رد کردم چون کلا شخصیت من پذیرای این موضوع نیست همش فکر میکنم اگر از من کوچکتر باشه مثل برادرمه یا اینکه باید براش مادری کنم پس حتی اگر هم طرفت حاضره با بزرگتر از خودش ازدواج کنه این شمایی که باید ببینی میتونی یا نه.

البته هستند مواردی که ازدواج کردند و خیلی خوشبختند چون دو طرف با این قضیه کنار اومدند.

:gol:

red hat

عضو جدید
کاربر ممتاز
همسر من بزرگتر از منه و دلیل اینکه من فاصله سنی رو قبول کردم این بود که چون فک میکردم اگه پسر از من کوچیکتر باشه بار مسئولیتای من بیشتر میشه و پسر سر به هوا و لجباز!:D
خدارو شکر که از زندگیمونم راضی هستیم

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم اختلاف نباید فاحش باشه
ولی دخترا خانومای بزرگتر یه جور حس ریاست و حکمرانی بهشون دست میده و مرد زن ذلیل میخوان.
البته این نظر من و تجربه شخصیمه.پس پسر بزرگتر باشه حتی در حد چند ماهم بهتره

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه از نظر روانشناسي يك زن از نظر عقلي 3 سال از يك آقا بزرگتره براي همين اختلاف سني بايد بين 3 تا 7 سال باشه ..

البته همشون نه
والا من دختر دیدم 10 سال از من بزرگتر ولی عقلش 10 سال از من کوچیک تر :|

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیز هست اگه قدش بلند باشه مرده رو میتونه بزنه ولی کوتاه باشه مرده یه چش غره بیا زهره ش آب میشه:biggrin:

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر و پسر همسن، معمولا دختره پسره رو میخوره چون یه خورده زودتر به بلوغ فکری و عقلی و ..... میرسن و چیزای عجیب غریب حالیشونه!!!
نیازه که پسر معمولا ۲-۳ سال بزرگ‌تر باشه ولی قانون نیست...
شخصا برام مهم نیست که دختر مورد نظر سنش به من چه وضعیتی داشته باشه، اگر از دختری خوشم بیاد و دوسش داشته باشم و اونم به همچنین، سن و قیافه و خیلی چیزای دیگه ملاک نیست دیگه...

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من باید ازدواج ساده باشه...
مدرن و سنتی ش فرقی نمیکنه...

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه اینا دلایل روانی داره
پسر باید بزرگتر باشه چون باید زندگی رو مدیریت کنه و باید دنیا دیده تر از دختر باشه (جون من دخترا الکی جو ندن این یه واقعیته و به این معنی مرد سالاری نیست)
دختر همواره دنبال یه مردی میگرده که بتونه بهش تکیه کنه و پشتیبان محکمی داشته باشه
به خاطر همین پسر باید دنیا دیده تر و با تجربه تر باشه تا بتونه اینارو فراهم کنه
حالا امکان داره یه پسری تیز هوش باشه و مدیریتش خیلی قوی باشه و زودتر به بلوغ فکری و جسمی رسیده باشه بتونه حتی برای هانوم بزرگتر از خودش هم این شریط رو فراهم کنه

miss.x0000

عضو جدید
دلیلش که آقایون دوس دارن بزرگتر باشن و بایدم اینجور باشه اینه که اولا اونا قرار تکیه گاه باشن و معمولا ما بزرگتر از خودمونو به عنوان تکیه گاه میدونیم ،دوم اینکه اگه دختر بزرگتر باشه آقا پسر ما فک میکنه مث مامانش می مونه و هر حرفی خانم بزنه میگه فک میکنی من بچه تم و حتما دلایل دیگه م داره که اونا که ازدواج کردن میدونن......................

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلیلش که آقایون دوس دارن بزرگتر باشن و بایدم اینجور باشه اینه که اولا اونا قرار تکیه گاه باشن و معمولا ما بزرگتر از خودمونو به عنوان تکیه گاه میدونیم ،دوم اینکه اگه دختر بزرگتر باشه آقا پسر ما فک میکنه مث مامانش می مونه و هر حرفی خانم بزنه میگه فک میکنی من بچه تم و حتما دلایل دیگه م داره که اونا که ازدواج کردن میدونن......................

اره دیگه زن بزرگتر باشه انتظار داره اقا زن ذلیل باشه و هر چی میگه گوش کنه:cool:

miss.x0000

عضو جدید
زن ذلیل بودن آقایون ربطی به سن خانوما نداره این یه مسله ژنتیکی هست و در وجود همه آقایون هم وجود داره

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شنیدم که می گن خانوما بعد از زاینمان شکسته می شن،شاید یکی از دلایلش این باشه

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
من موافقم خانم 5 الی 10 سال کوچکتر باشه ....ذلیلشم اینه اقا هه خودش تربیتش میکنی :smile:...همونجوری که خودش میخواد وباب میلشه ....خانم اگه بزرگتر باشه معمولا هر کاری خودش دلش بخواد انجام میده سوار اقاهه و زندگیش میشه .....نگید مرد سالاری که اساس زندگی رو کل کره خاکی همینطوره.ضمنن ما هممون یه جورایی زذ هستیم خبر نداریم...وای به حاله موقعی که خانمه هم احساس بزرپ تر بودن بهش دست بده.....پیشاپیش اگه کسی مخالفه خوشحالم نظرشو بگه

بالا