پسران دختران باحجاب را برای ازدواج قابل اعتمادتر می دانند..

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
معرفي كردن يه خانوم به عنوان كسي كه فلان راه رو انتخاب كرده نمي تونه مورد تقدير واقع بشه خب عقلاني هم هست شما از كجا مي دوني كه راه درست رو انتخاب كرده اصن راه درست چي هس؟(ببخشيد يكم زياد فلسفي شد نمي خام عمقشو زياد كنم)
من ميخام با يه شعر از حافظ مطلبمو ادامه بدم
گر جان بدهد سنگ سيه لعل نگردد .................. با طينت اصلي چه كند بد گهر افتاد
البته سياهي منظورم نيستا منظورم تمامي خلقياته و هر كسي خلقياته خودشو داره و مهمتر اين كه بدونيم هيچكسي نمي تونه شخصيت خودش رو براي يه مدت طولاني پنهان نگه داره حالا طبق اين دو فرض مي تونيم نتيجه بگيريم كه ( فرض ها 1-خلقيات اين خانوم متمايل به اسلامه 2-و نتونسته با شخصيت ابتداييش يعني يه مانكن و رقاصه بودن رو ادامه بده يا اينكه احساس اسلام دوستيشو پنهان كنه ) اين خانوم به سمت طينت اصلي خودش رفت ولي اما طينت اصلي همه يكيست؟ همه بايد مسلمان باشند؟من نمونه هاي ديگري هم مي شناسم كه از اسلام خارج شده اند ولي دليلي منطقي براي بد بودن اسلام نمي بينم
تاپيك شما هم با دليلي منطقي رد شد:w10:
البته همه اينا در جواب Elmira2010 خانوم بود parla_69 خانوم به خودتون نگيريد آخه تاپيكشونو پيدا نكردم
درمورد جمله اول........اتفاقا جای تقدیر داره.........از یک کسی که از نهایت کفر به نهایت دین داری میرسه.......حداقل بخاطر عزم واراده قوی باید قدر دانی بشه......بخاطر این عزت نفس باید ستایش بشه........

درمورد جمله دوم........ تاپیک؟؟؟؟؟؟:eek: دلیل منطقی؟؟؟؟؟؟؟؟.........................:surprised:.....اعتماد به نفس شماهم جای تقدیر وتشکر داره...........:D

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختری میشناسم که توخیابون به قول شماها عین سوسک خودشو میپوشونه و الکی گرما میخوره........
اما وقتی میری خونش چادرش رو که ازسرش درمیاره عین هلوی پوست کنده میشه........دست و پاش مثل بلور زیباست.........تمام دخترهای فشن با یک من ارایش هم شکل این دختر نمیشن...........شوهرش میگه الناز برای من یک فرشته است که خدا از تو اسمونها واسه من فرستاده زمین.........این حرفو نزن دوست عزیز.....هیچ دختری جای جاش که برسه از هیچ دختر دیگه ای نمیتونه کم بیاره.......!!!!!!! ارایش و لباس زیبا ملاک نیست ........دختر باید بدون این چیزهاهم زیبا باشه.........!!!!!!! خیلی از چادری ها ازخیلی مانتویی ها زیباترو جذاب ترن........فقط اینکه شما نمیبینیشون دلیل بر زشت بودنشون نیست.........خیلی ببخشیدها اونها چادر میپوشن که فقط برای یک نفر باشن........یک ادم خاص......یک شریک زندگی خاص.نه برای همه......و این یعنی نهایت قدرت و جذابیت یک زن........

1) اصل احساسات دخترا هیچ ربطی به چادر و بی چادری نداره ذات دخترونه تو ذات هر دختر هست . و وقتی یه دختر عفیف و با حیا باشه صدرصد شرم و حیا داره نسبت با برخورد با یه مرد غریبه از اون کلمات زیبا که باعث میشه شما اقا بگی یه دختر خسته کننده نیست شرمش میاد به تو غریبه بگه مگه نه دلیل بر بلد نبودنش نیست . 2) یه دختر چادری هم هیچوقت نمیاد با یه پسر که افکارش با خودش 180 درجه فرق داره ازدواج کنه چون اونم واسه خودش مطمئنن معیار های داره و یه پسر جقله که افکارش تا حد مانتو کوتاه تن دختر تو خیابون قد میده به دردش نمیخوره . تعداد خواستگار دخترای چادری کی گفته کمه:surprised: تا جای ما والا دیدیم دخترای بی حجاب که کم کم دیگه سنشون بالا میره میان چادر سر میکنن که یکی بیاد خواستگاریشون!!! 3) شما نمیدونم کی رو دیدین ک چادریه و تا این حد بنده خدا مشکل داره ک دارین با کل چادریا مقایسه میکنین !! دختر چادریم مث همه دخترا یه رابطه عادی با پسرا داره ولی تحت یه چهارچوب اونم بلده هر پسری از راه رسید بگه عزیزم و قربونت برم وفدات و... ولی واسه خودش چهارچوب داره فدات و قربونت برم رو واس هرکسی به کار نمیبره . ببخشید شما تجربه چند سال زندگی با یه خانوم چادری رو داشتین که اینقد الکی دارین نظر میدین؟؟؟؟؟ اتفاقا خیلی زندگی جذاب تر هست وقتی یه خانوم بیرون خونه باحجاب هست وقتی میاد خونه جلو شوهرش زیبایشو نشون میده . اتفاقا برخی از دخترای که تو خیابون بی حجابن و کلی ارایش رو صورتشونه تو خونه اصا به شوهرشون نمیرسن چون تا وقتی تو خونن به خودشون استراحت میدن و به فکر اینن قراره بیان بیرون چی بپوشن و کی آرایش کنن . بعدش هر وقت یه دختر بی حجاب ببینی همونه ک هست آرایش کاملشو کرده سر و گردن و... شم میبینی وقتی زنت شد همینه که هست چیز جدیدی تو چهرش پیدا نمیکنی تازه ممکنم هست رفت صورتشو شست زشت شه و بفهمی تازه چی گرفتی . بعدش رقابت چیه؟؟؟!!!؟؟؟!!؟؟! یعنی اگه قراره هر دختر ازدواج کرد به فکر این باشه خودشو به اب و آتیش بزنه و تو خیابون خودشو به در و دیوار بکوبه شوهرش یکی خوشکل تر و نگاه نکنه همون بهتر بمون و شوهر نکنه این جور شوهری به چه درد میخوره ؟؟؟؟؟ . این جور زندگی مسخره ای چه معنی داره !!!!. انسان باید با یکی زندگی کنه که واقعا عاشقش باشه حتی زشت هم بود اونو زیبا ببینه. اگه بحث رقابت باشه زیبا ترین زن جهان رو هم بگیری باز یکی زیبا ترشو میبینی یه روز چشم ابی دلت میخواد یه روز مشکی یه روز چاق یه روز لاغر و.... !

دختر نیست که بفهمه یک دختر میتونه کاری بکنه که جلوی شوهرش از هزارتا جنیفر لوپزهم زیباتر و جذاب تر باشه.........این حرفها ربطی به چادر وغیر چادر نداره......به غریزه ربط داره که اونم بین همه ی خانم ها به یک اندازه قرار داده شده.........بعضی ها یک حرفایی میزنن که ادم فقط میتونه از ته دل اه بکشه......

امروز یه تاپیک تو گفت و گوی آزاد دیدم خیلی جالب بود ... چقد شبیه همون چیزی بود که من گفتم ... لطفا بخونینش:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/463422-حجاب-یعنی-مهربانی

مبینا خانم, از دست حرفهای من آه نکشین, از دست رسانه ضعیف ما آه بکشین که نتونسته 4 تا فیلم خوب و با کیفیت درباره احترام به دیگران و فردگرا نبودن بسازه... آه بکشین واسه اینکه دولت, جامعه و خانواده ها شرایط رو طوری کردن یه پسر سی و چند ساله مجرد باشه در حالیکه کلی دختر هم هستن که چشم به راه یه خواستگارن... شما هنوز سنتون کمه و جوان هستید و امیدوار واسه همین حرفایی که من میزنم رو درک نمیکنین. شما دارین از حقیقت میگین اما من دارم از واقعیت و اونچه اتفاق میوفته میگم

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفشون مشخصه. یعنی می خوای بری مسلمون شی برو و به کارت هم ایمان داشته باش (هرچند ایشون (این خواننده) ظاهرا بیشتر به خاطر شوهرش مسلمون شده) دیگه نمی خواد بیای (به راست یا دروغ) قصه ببافی.

دم شوهرش گرم که انقد باغیرته...........کاشکی بیاد یک دستی به سر بعضی جوونای مملکت ما بکشه.....;)

*rahil*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختری میشناسم که توخیابون به قول شماها عین سوسک خودشو میپوشونه و الکی گرما میخوره........
اما وقتی میری خونش چادرش رو که ازسرش درمیاره عین هلوی پوست کنده میشه........دست و پاش مثل بلور زیباست.........تمام دخترهای فشن با یک من ارایش هم شکل این دختر نمیشن...........شوهرش میگه الناز برای من یک فرشته است که خدا از تو اسمونها واسه من فرستاده زمین.........این حرفو نزن دوست عزیز.....هیچ دختری جای جاش که برسه از هیچ دختر دیگه ای نمیتونه کم بیاره.......!!!!!!! ارایش و لباس زیبا ملاک نیست ........دختر باید بدون این چیزهاهم زیبا باشه.........!!!!!!! خیلی از چادری ها ازخیلی مانتویی ها زیباترو جذاب ترن........فقط اینکه شما نمیبینیشون دلیل بر زشت بودنشون نیست.........خیلی ببخشیدها اونها چادر میپوشن که فقط برای یک نفر باشن........یک ادم خاص......یک شریک زندگی خاص.نه برای همه......و این یعنی نهایت قدرت و جذابیت یک زن........
احسنت بخدا گل گفتي....يه دختر فشنو بيا چادري كن آرايششو كم كن حالتو بهم ميزنه...دختراي چادري مثل مرواريد تو صدفن...

:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol: تقديم به مبينا جووووون

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز یه تاپیک تو گفت و گوی آزاد دیدم خیلی جالب بود ... چقد شبیه همون چیزی بود که من گفتم ... لطفا بخونینش:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/463422-%D8%AD%D8%AC%D8%A7%D8%A8-%DB%8C%D8%B9%D9%86%DB%8C-%D9%85%D9%87%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C

مبینا خانم, از دست حرفهای من آه نکشین, از دست رسانه ضعیف ما آه بکشین که نتونسته 4 تا فیلم خوب و با کیفیت درباره احترام به دیگران و فردگرا نبودن بسازه... آه بکشین واسه اینکه دولت, جامعه و خانواده ها شرایط رو طوری کردن یه پسر سی و چند ساله مجرد باشه در حالیکه کلی دختر هم هستن که چشم به راه یه خواستگارن... شما هنوز سنتون کمه و جوان هستید و امیدوار واسه همین حرفایی که من میزنم رو درک نمیکنین. شما دارین از حقیقت میگین اما من دارم از واقعیت و اونچه اتفاق میوفته میگم

من اتفاقا با این خیلی موافقم........اگه شماهم موافقی که خب پس ما مشکلی باهم نداریم........
من فقط یک چیز میگم مردانگی مرد به غیرتشه.........به جذبشه........به هیبتشه.......به جوون مردیشه.......هیچوقت یک مرد بی غیرت مورد ستایش هیچ زنی نیست........!!!!!!!! وهیچوقت یک زن تجربه دار بدحجاب نمیتونه یک مادر و یک همسر خوب باشه.....چون در اوج خوشبختی بازهم با خاطرات تجربه قبلیش زندگی میکنه اما جسمش پیش شماست.........واین نمیتونه هیچوقت نشانه دهنده ارامش و عزت نفس یک خانواده باشه.....

*rahil*

عضو جدید
کاربر ممتاز
1) اصل احساسات دخترا هیچ ربطی به چادر و بی چادری نداره ذات دخترونه تو ذات هر دختر هست . و وقتی یه دختر عفیف و با حیا باشه صدرصد شرم و حیا داره نسبت با برخورد با یه مرد غریبه از اون کلمات زیبا که باعث میشه شما اقا بگی یه دختر خسته کننده نیست شرمش میاد به تو غریبه بگه مگه نه دلیل بر بلد نبودنش نیست . 2) یه دختر چادری هم هیچوقت نمیاد با یه پسر که افکارش با خودش 180 درجه فرق داره ازدواج کنه چون اونم واسه خودش مطمئنن معیار های داره و یه پسر جقله که افکارش تا حد مانتو کوتاه تن دختر تو خیابون قد میده به دردش نمیخوره . تعداد خواستگار دخترای چادری کی گفته کمه:surprised: تا جای ما والا دیدیم دخترای بی حجاب که کم کم دیگه سنشون بالا میره میان چادر سر میکنن که یکی بیاد خواستگاریشون!!! 3) شما نمیدونم کی رو دیدین ک چادریه و تا این حد بنده خدا مشکل داره ک دارین با کل چادریا مقایسه میکنین !! دختر چادریم مث همه دخترا یه رابطه عادی با پسرا داره ولی تحت یه چهارچوب اونم بلده هر پسری از راه رسید بگه عزیزم و قربونت برم وفدات و... ولی واسه خودش چهارچوب داره فدات و قربونت برم رو واس هرکسی به کار نمیبره . ببخشید شما تجربه چند سال زندگی با یه خانوم چادری رو داشتین که اینقد الکی دارین نظر میدین؟؟؟؟؟ اتفاقا خیلی زندگی جذاب تر هست وقتی یه خانوم بیرون خونه باحجاب هست وقتی میاد خونه جلو شوهرش زیبایشو نشون میده . اتفاقا برخی از دخترای که تو خیابون بی حجابن و کلی ارایش رو صورتشونه تو خونه اصا به شوهرشون نمیرسن چون تا وقتی تو خونن به خودشون استراحت میدن و به فکر اینن قراره بیان بیرون چی بپوشن و کی آرایش کنن . بعدش هر وقت یه دختر بی حجاب ببینی همونه ک هست آرایش کاملشو کرده سر و گردن و... شم میبینی وقتی زنت شد همینه که هست چیز جدیدی تو چهرش پیدا نمیکنی تازه ممکنم هست رفت صورتشو شست زشت شه و بفهمی تازه چی گرفتی . بعدش رقابت چیه؟؟؟!!!؟؟؟!!؟؟! یعنی اگه قراره هر دختر ازدواج کرد به فکر این باشه خودشو به اب و آتیش بزنه و تو خیابون خودشو به در و دیوار بکوبه شوهرش یکی خوشکل تر و نگاه نکنه همون بهتر بمون و شوهر نکنه این جور شوهری به چه درد میخوره ؟؟؟؟؟ . این جور زندگی مسخره ای چه معنی داره !!!!. انسان باید با یکی زندگی کنه که واقعا عاشقش باشه حتی زشت هم بود اونو زیبا ببینه. اگه بحث رقابت باشه زیبا ترین زن جهان رو هم بگیری باز یکی زیبا ترشو میبینی یه روز چشم ابی دلت میخواد یه روز مشکی یه روز چاق یه روز لاغر و.... !
بزن لايكو:gol::gol::gol:من هميشه واسه ازادي داد زدم ولي هرگز دوس ندارم كسي چه به دختر محجب چه بي حجاب گير بده....بخصوص اقايون

حافظ CRAZY

عضو جدید
درمورد جمله اول........اتفاقا جای تقدیر داره.........از یک کسی که از نهایت کفر به نهایت دین داری میرسه.......حداقل بخاطر عزم واراده قوی باید قدر دانی بشه......بخاطر این عزت نفس باید ستایش بشه........

درمورد جمله دوم........ تاپیک؟؟؟؟؟؟:eek: دلیل منطقی؟؟؟؟؟؟؟؟.........................:surprised:.....اعتماد به نفس شماهم جای تقدیر وتشکر داره...........:D
در مورد جمله اول ..... منظورم دليل آوردن Elmira2010 خانوم بود نه كار اون خانومه( كه درسته كارشون جاي تقدير داره)
در مورد جمله دوم.....حق با شماس( تاپيك)
در مورد جمله سوم...... اگه غير منطقيه تناقض بياريد براش(دليل منطقي)
و در مورد جمله چهارم..... ممنونم

J.AVID

عضو جدید

امیدوارم شوهرش ظرفیتشو داشته باشه فک نکنه خیلی خوش بحالشه دو روز دیگه خدای نکرده زیبایی خانم به هر دلیلی از دست رفت نره تو فکر تجدید فراش!

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا تعریفت از غیرت چی باشه

بزن لايكو:gol::gol::gol:من هميشه واسه ازادي داد زدم ولي هرگز دوس ندارم كسي چه به دختر محجب چه بي حجاب گير بده....بخصوص اقايون

وقتی یک مرد میاد از ازادی زن حرف میزنه و دفاع میکنه ......مطمئن باش ازاین ازادی نفعی میبره.........!!!!!!!!!! و این نفع چیری نیست جز چشم چرانی ولذت بردن از همه ی زنها..............و چقدر زجر اوره که ما زنها طعمه ی این نگاه ها بشیم.........
کالا شدن یک زن برای مردان نهایت ظلم وستم به یک زنه.......پس اجازه ندید بعضی مردها بیان و از ازادی شما دفاع کنن..........
به خاطر حضورت ممنونم.........

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
دیدم زیاد دارین بحث میکنین اومدم وسط یه چیز بگمو برم
تا 100سال دیگه با هم بحث کنین به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید
هرکس یه نوع طرز فکر داره و هممون میدونیم که همیشه فکر میکنیم طرز فکر خودمون درست تره
یه کم نگاه کنیم میبینیم که همه چی واضحه و احتیاج به توضیح نیست
همه میدونیم حجاب خوبه
همه میدونیم سنگینی و متانت چه برای خانوم چه برای آقا لازمه و عالیه
همه میدونیم یه خانوم هر چی مواظب خودش باشه بازم کمه و هرچی از تیر نگاه بعضی فقط بعضی از آقایون دور بمونه کمه
همه میدونیم آقایون این دوره البته فقط گروهی ازشون مردونگی خودشون رو از دست دادن
و خانوم های این دوره و البته باز هم بخشی از این دسته خانوم بودن,حجابشون,متانتشون و خیلی چیزا دیگه رو ندارن و داشتنش دیگه برای دسته ای نه تنها افتخار نیست بلکه به اونایی که دارن انگ اسکلی هم میزنن
همه موفق و پایدار باشید ;)

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد جمله اول ..... منظورم دليل آوردن Elmira2010 خانوم بود نه كار اون خانومه( كه درسته كارشون جاي تقدير داره)
در مورد جمله دوم.....حق با شماس( تاپيك)
در مورد جمله سوم...... اگه غير منطقيه تناقض بياريد براش(دليل منطقي)
و در مورد جمله چهارم..... ممنونم

دلیل منطقیم همون دو خط اول بود که باهاش موافقت کردید:)

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیدم زیاد دارین بحث میکنین اومدم وسط یه چیز بگمو برم
تا 100سال دیگه با هم بحث کنین به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید
هرکس یه نوع طرز فکر داره و هممون میدونیم که همیشه فکر میکنیم طرز فکر خودمون درست تره
یه کم نگاه کنیم میبینیم که همه چی واضحه و احتیاج به توضیح نیست
همه میدونیم حجاب خوبه
همه میدونیم سنگینی و متانت چه برای خانوم چه برای آقا لازمه و عالیه
همه میدونیم یه خانوم هر چی مواظب خودش باشه بازم کمه و هرچی از تیر نگاه بعضی فقط بعضی از آقایون دور بمونه کمه
همه میدونیم آقایون این دوره البته فقط گروهی ازشون مردونگی خودشون رو از دست دادن
و خانوم های این دوره و البته باز هم بخشی از این دسته خانوم بودن,حجابشون,متانتشون و خیلی چیزا دیگه رو ندارن و داشتنش دیگه برای دسته ای نه تنها افتخار نیست بلکه به اونایی که دارن انگ اسکلی هم میزنن
همه موفق و پایدار باشید ;)

احسنت ..............گل گفتی........!!!!!!!!! واقعا لایک داری........!!!!!!

J.AVID

عضو جدید

پیشنهاد می کنم در مورد قتل های ناموسی یه کوچولو تحقیق کنید تا ببینید این مثلا غیرت (در مورد بعضی ها) تا کجا می تونه پیش بره.
در مورد مردها هم اگه می خواهید بدونید، کسی که دیدش آلوده شد دیگه لباس و نقابو این چیزا اصلا مانعی براش نیست. صد البته شما یا هر شخص دیگه می تونه حجابشو رعایت کنه یا نه توی اون بحث نیست.

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیشنهاد می کنم در مورد قتل های ناموسی یه کوچولو تحقیق کنید تا ببینید این مثلا غیرت (در مورد بعضی ها) تا کجا می تونه پیش بره.
در مورد مردها هم اگه می خواهید بدونید، کسی که دیدش آلوده شد دیگه لباس و نقابو این چیزا اصلا مانعی براش نیست. صد البته شما یا هر شخص دیگه می تونه حجابشو رعایت کنه یا نه توی اون بحث نیست.
من نگفتم بد دلی گفتم غیرت.............!!!!!!!!غیرت دوست عزیز.............غیرت............

حافظ CRAZY

عضو جدید
وقتی یک مرد میاد از ازادی زن حرف میزنه و دفاع میکنه ......مطمئن باش ازاین ازادی نفعی میبره.........!!!!!!!!!! و این نفع چیری نیست جز چشم چرانی ولذت بردن از همه ی زنها..............و چقدر زجر اوره که ما زنها طعمه ی این نگاه ها بشیم.........
کالا شدن یک زن برای مردان نهایت ظلم وستم به یک زنه.......پس اجازه ندید بعضی مردها بیان و از ازادی شما دفاع کنن..........
به خاطر حضورت ممنونم.........
جملات شما آكنده از توهينه چه به زن و چه به مرد
در حالي كه افكار خودتونو خوب مي دونيد دليلي نداره بدون دليل و بر مبناي احساسات يا تجارب شخصي ( شايدم كمبود محبت)به ديگران تهمت بزنيد در ضمن براي يك پسر چشم چرون مورد خيلي بيشتر از اين حرفاس كه بياد وقتشو توي يه سايت تلف كنه
خواهش ميكنم بحث رو جنجالي نكنيد نمي دونم شايد فكر مي كنيد تندروي نشانه جديته ولي اينطور نيست

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
جملات شما آكنده از توهينه چه به زن و چه به مرد
در حالي كه افكار خودتونو خوب مي دونيد دليلي نداره بدون دليل و بر مبناي احساسات يا تجارب شخصي ( شايدم كمبود محبت)به ديگران تهمت بزنيد در ضمن براي يك پسر چشم چرون مورد خيلي بيشتر از اين حرفاس كه بياد وقتشو توي يه سايت تلف كنه
خواهش ميكنم بحث رو جنجالي نكنيد نمي دونم شايد فكر مي كنيد تندروي نشانه جديته ولي اينطور نيست
من به هیچ کس توهین نمیکنم..........من همش میگم بعضی ها بعضی وقتها..........فکرکردین واسه چی میگم؟؟؟؟؟؟؟ واسه اینکه به کسی برنخوره...........همه مثل هم نیستن........همه بد نیستن..........همه هم خوب نیستن........خوب وبد همه جاهست......بین همه ی ادمها .......این رو همه میدونن...........پس شما یا دیگران به خودتون نگیرین.........باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:D;)

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونم غیرته دیگه خیلی هم زیاد. طرف خوشش نیومده زنش بره با یکی دیگه مثلا کافی شاپ.
خب این غیرته......خیلی هم خوبه....
اتفاقا دیشب تو خیابون ساعت یکه نصف شب مرده زنش رو از تو ماشین یک مرد غزیبه کشید بیرون.....دعوایی شد که بیا وببین .......بنده خدامرده.......!!!!!!! شماخودت باشی حاضری زنت بایک مرد دیگه بره کافه؟؟؟؟؟:)

حافظ CRAZY

عضو جدید
من به هیچ کس توهین نمیکنم..........من همش میگم بعضی ها بعضی وقتها..........فکرکردین واسه چی میگم؟؟؟؟؟؟؟ واسه اینکه به کسی برنخوره...........همه مثل هم نیستن........همه بد نیستن..........همه هم خوب نیستن........خوب وبد همه جاهست......بین همه ی ادمها .......این رو همه میدونن...........پس شما یا دیگران به خودتون نگیرین.........باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:D;)
بازي با كلمات
خواننده از متن شما چيز ديگه اي برداشت مي كنه خواهشا از كلمه بعضيا بيشتر استفاده كنيد نه يكبار اونم انتهاي متن

J.AVID

عضو جدید
خب این غیرته......خیلی هم خوبه....
اتفاقا دیشب تو خیابون ساعت یکه نصف شب مرده زنش رو از تو ماشین یک مرد غزیبه کشید بیرون.....دعوایی شد که بیا وببین .......بنده خدامرده.......!!!!!!! شماخودت باشی حاضری زنت بایک مرد دیگه بره کافه؟؟؟؟؟:)

شما از جریان خارج شدی مثل اینکه. قتل ناموسی. یکی دیدی کنترلش رفت یا زنه رو اینقدر زد که ...

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما از جریان خارج شدی مثل اینکه. قتل ناموسی. یکی دیدی کنترلش رفت یا زنه رو اینقدر زد که ...
اگه زنه یک غلطی کرده که هرچقدر بخوره بازم کمشه......:D.....اصلا خودمو میگم من اگه یک غلطی کردم خیانت کردم اصلا بیاین منو سنگسار کنین........!!!!!!!! چیزی که حقه برای همه حقه............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا شدي يه دختر خوب:w27:

:w41:
من ازاولشم خوب بودم.......:)...من اصلا باکسی مشکلی ندارم دعواندارم.........من فقط میگم مردها غیرت داشته باشن زنها هم حیا و نجابت..........بدمیگم؟؟؟؟؟؟ به ضرر کسی دارم حرف میزنم؟؟؟؟؟؟؟؟ برای کسی مشکل ایجاد میکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

*rahil*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا دوستان بي خيال حالا جنگ نكنيد بجاش دعوا كنيد:biggrin:....من خودم دخترم بشخصه از مرداي كه رو زنشون غيرت دارن خوشم مياد ...غيرت درستو بجا كه حق آزادي رو ا زن سلب نكنه نه بعضي خر متعصبا....تو اين تايپيك خيليا به چادريا گير دادن خيلي ها هم به بي حجابا...نه دختراي چادري بو گند عرق ميدن . كفشاي كتوني مي پوشن و ژوليده پوليده .....نه دختراي كه بقول بعضي ها بد حجاب شلو ولو جلفن....ادم جلف چه بي چادر چه با چادر جلفو سبكسره...اتفاقا دختراي چادري شهر ما هم ارايش ملايمي دارن هم كفشاي شيكو باكلاس ميپوشن هم بو عطرشون مست كنندست و در كنارش متانت خودشونو دارن...حتي دختراي كه ارايش غليظ دارنو زياد به خودشون ميرسن بقول دوستان مانتويي هستن باز دختراي سنگينو متيني هستن...چون نمونشونو زياد ديدم ميگم....در مورد اقايوني هم كسي كه ملاكش چادرو بي چادر طرفشه به نظر من بشخصه سطح دركو فكرش كاملا ابتداييه....ادم واسه ازدواج بايد دنبال نيمه گمشدش باشه از لحاظ روحي و احساسي نه وضعيت ظاهر

J.AVID

عضو جدید
اگه زنه یک غلطی کرده که هرچقدر بخوره بازم کمشه......:D.....اصلا خودمو میگم من اگه یک غلطی کردم خیانت کردم اصلا بیاین منو سنگسار کنین........!!!!!!!! چیزی که حقه برای همه حقه............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

شوهرت کنه چی می خوای غیرت زنونه نشون بدی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.