وقتی عصبی میشی چیکار میکنی؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عصبانیت مقدار زیادی انرژی تولید می کند. برخی از فعالیت های فیزیکی ممکن است به شما کمک کند تا بدون صدمه زدن به خودتان یا دیگران، آرام تر شوید. برای مثال تمیز کردن و نظافت کردن خانه به خانم خانه دار کمک می کند تا از عصبانیتش کاسته شود. به همین شکل، شما می توانید به فعالیت های سازنده ای فکر کنید که عصبانیت را کنترل می کنند.پاراکاش مدیر فروش وقتی از شدت عصبانیت احساس می کند دندان هایش به هم کلید می شوند به شیوه دیگری عمل می کند. «من یک نامه با لحن خیلی تند می نویسم که بیانگر احساسات درونی من باشد. بعد از اینکه اجازه دادم آنچه در ذهنم می گذرد، بیرون بریزد، نامه را تا روزی دیگر کنار می گذارم. روز بعد، من معمولاً آن قدر آرام شده ام که بتوانم منطقی فکر کنم. بعضی اوقات هم فکر می کنم، نوشتن در این باره و بنابراین نوشته های من، ارزشی ندارند و نامه را پاره می کنم یا آن را بسیار مودبانه تر می نویسم و دوباره کنار می گذارم. این کار بسیار مفید است. من از عصبانیت غافل نمی شوم، اما به طور همزمان من به جای عکس العمل نشان دادن، وارد عمل می شوم.»

haunt

عضو جدید
من وقتی عصبی میشم ساز میزنم . اگه سازم دم دستم نباشه میرم قدم میزنم .

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حضرت علی (ع)

به هنگام خشم : نه تنبیه ، نه تصمیم ، نه دستور:gol:

sarah89

عضو جدید
دوش آب گرم خیلــــــــــــــــــــــــی مفیده...
راه حل B; قدم زدن...

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیشکی ازم تشکر نکرد. معلومه که همه عصبی هستند.

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ayja جون خوبی؟
شرمنده تنکسام تموم شده
من وقتی عصبی میشم یه کم هوار میکشم ولی زود خوب میشم و اگه خیلی اوضا بی ریخت شده باشه معذرت خواهی میکنم:ی

fariba.sh70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عصبانیت مقدار زیادی انرژی تولید می کند. برخی از فعالیت های فیزیکی ممکن است به شما کمک کند تا بدون صدمه زدن به خودتان یا دیگران، آرام تر شوید. برای مثال تمیز کردن و نظافت کردن خانه به خانم خانه دار کمک می کند تا از عصبانیتش کاسته شود. به همین شکل، شما می توانید به فعالیت های سازنده ای فکر کنید که عصبانیت را کنترل می کنند.پاراکاش مدیر فروش وقتی از شدت عصبانیت احساس می کند دندان هایش به هم کلید می شوند به شیوه دیگری عمل می کند. «من یک نامه با لحن خیلی تند می نویسم که بیانگر احساسات درونی من باشد. بعد از اینکه اجازه دادم آنچه در ذهنم می گذرد، بیرون بریزد، نامه را تا روزی دیگر کنار می گذارم. روز بعد، من معمولاً آن قدر آرام شده ام که بتوانم منطقی فکر کنم. بعضی اوقات هم فکر می کنم، نوشتن در این باره و بنابراین نوشته های من، ارزشی ندارند و نامه را پاره می کنم یا آن را بسیار مودبانه تر می نویسم و دوباره کنار می گذارم. این کار بسیار مفید است. من از عصبانیت غافل نمی شوم، اما به طور همزمان من به جای عکس العمل نشان دادن، وارد عمل می شوم.»
عصبانیت من شدیده.دست خودم نیست اما با همه دعوام میشه.بعدم شروع به گریه کردن میکنم.:cry:

merlin-mina

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش اگه خيليييي حالم بد باشه و اصلا تمركز نداشته باشم ميرم بيرون قدم ميزنم
خيلي مفيده

fatima-t

عضو جدید
با بالایی موافقم اما با یه فرق که وقتی قدم میزنم روبیک می سازم !

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
خونه تمیز کردن پیشنهاد مزخرفی بود! اما نوشتن خوبه من هم مینویسم..
اگه هم خیلی عصبانی بشم فقط سکوت میکنم

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه که قدم میزنن!!!!!!پس این همه تو کوچه خیابون دعوا و داد و بیدا د گیس و گیس کشون مال کیاست!:D

nika65

عضو جدید
کاربر ممتاز
داد میزنم وبه همه چی گیر میدم................:mad::w00::w06::w13::wallbash:

عليرضا1361

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي آقا...
سوار ماشين ميشدم كل شيرازو ميگشتم
سيگاري دود ميكرديمو....
از اين جواني ها ديگه...

البته فكر كنم با اين وضعيت بنزين بايد پياده گز كنم!!
:D:D:D:D:D

maryy jo0n

عضو جدید
اخم میکنم......
تو خودم میریزم....
دنباله اسپره اسمم میگردم چون شدید لازمم میشه...

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نوشتن نامه به خود موقع عصبانی شدن را هیچکس بهش اشاره نکرد. شاید هیچکس متن تاپیک رو با دقت و کامل نمیخونه. نه؟

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی وقتا مینویسم ولی اخر سر پارش میکنم
اگه اوضام خیلی خراب باشه سوار ماشین میشم میرم جاده