وقتی رومانتیک ترین شوهر دنیا همسرش را شوکه می کند!

maryam_a

عضو جدید
چه شوهر بیکاری همین 6 ماه حقوقشو جمع میکرد با هم یه سفر میرفتن افریقا مردم بدبختو میدیدن کمک میکردن بهشون.

تو دوس داری شوهرت به جای حلقه و مراسم عروسیت پول جمع کنه ببرتت آفریقا به اونا کمک کنه!!!!!!!!!!!!!

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا؟؟؟
وقتی بدونی که یکی اینقد دوست داره که به خودش سختی داده تا دستای تورو زیبا کنه حس بدیه؟؟؟
البته امیدوارم لایق اون انگشتر باشه.......
نه ابجی حس بسیار خوبیه!!!ولی بشرطی که بدونی توهم تا همون اندازه قراره واسش سختی بکشی و دوسش داشته باشی!!
هیچ چیزی یه طرفه خوب نیست

panjere

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما الماسای روی حلقه رو هم از بالای اورست جمع کرده.:biggrin:
به نظر من که طلاهارو از یه معدنچی خریده.بعد با خیال راحت 6 ماه رفته تو دل طبیعت شکارو ماهیگیری و ... ;)
بعدشم خیلی عاشقانه خالی بسته ...

maryam_a

عضو جدید
به نظر من که طلاهارو از یه معدنچی خریده.بعد با خیال راحت 6 ماه رفته تو دل طبیعت شکارو ماهیگیری و ... ;)
اینم میشه..!!!:surprised:
باز شما همجنساتو بهتر میشناسی...

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو دوس داری شوهرت به جای حلقه و مراسم عروسیت پول جمع کنه ببرتت آفریقا به اونا کمک کنه!!!!!!!!!!!!!

اره دوست دارم اصلا مراسم نگیرم اما بجاش بتونم دل کسیو شاد کنم که همه فراموششون کردن .

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز

اصلا یه فکری به ذهنم رسید شرط میذارم یه سفر به افریقا چطوره؟
مثلا الان که این طرف 6 ماه الاف یه حلقه بوده دیگه تضمین میکنه اینا خوشبحت میشن؟
من از مراسمای الکی که میگیرن یه شب همه میان به هیچ کسم از خونواده های دو طرف خوش نمیگذره بشدت بدم میاد امیدوارم خونواده طرف نگه ما برای پسرمون ارزو داریم!

بیتا24

عضو جدید
چقدر هم بد ترکیب ان....اگه این مرد دخترای ایرانی رو میدید حتماااا تا آخر عمر تو کوهستان میموند و دنبال طلا میگشت

آرشيتكت سجاد

عضو جدید
ب قول دوستمون منم اينو ميذارم يكي از شرطا ازدواجم هركي خواست زن من بشه بايد امثال اينكارارو برا من بكنه تا ثابت كنه كه دوست داره
بچه پرو.....
اینو واسه شما گذاشتن یاد بگیری بازم از رو نمیری میگی یه خانوم پیدا شه اینکارو بکنه!!!:razz:

Estrella

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدم میاد از این مسخره بازیاااا.............:razz:
به جای اینکه فکر نون شب باشه واسه من معلوم نیس 6ماه کجا بوده....:razz:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
چه خوبه آدم بتونه واسه همسرش بهترین چیزا رو کادو بده :redface:

خدایا این لذت ابراز عشق به همسر رو از بنده هایت نگیر :cry:

sadansy

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:biggrin:

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که تحت تاثیر قرار گرفتم!!!

منم از وقتی تحت تاثیر قرار گرفتم که میبینم این همه تاپیک میزنیم لباس عروس 3 کیلومتری باز از اون ور تاپیک میزنیم بدبختارو عکساشونو میذاریم میرم تو هر دو تا تشکر میزنم میام بیرون تموم شد. تازه ثروتمند شدن از نظر من یعنی سخت تر شاد شدن یه ادم عادی با یه هدیه معمولی کلی شاد میشه اما یه ثروتمند با بهترین هدیه هم ممکنه شاد نشه. دلم نمیخواد سطح رفاهم از اینی که الان هست بالا تر بره.

jimmi

عضو جدید
چقدر هم بد ترکیب ان....اگه این مرد دخترای ایرانی رو میدید حتماااا تا آخر عمر تو کوهستان میموند و دنبال طلا میگشت
حتماًننننننن
واااااقعاً تو بعضی موارد تمام عمر تو کوهستان موندن و دنبال طلا گشتن شرف داره به برگشتن ...;)