وسواس آقایون در انتخاب همسر

محمد مراغه ای

عضو جدید
جالب بود من وسواسو الانم دارم هنوز به سن ازدواجم خیلی مونده از کودکی داشتم
من یه دختریو میخوام ولی میدونم پدرومادرم مخالفت میکنن
پس بهتره اصلا به ازدواج فکر نکنم
بعدش من که اینهمه دختر تو دانشگاه دیدم واقعا هیچ کدوم سالم نبودن

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جالب بود من وسواسو الانم دارم هنوز به سن ازدواجم خیلی مونده از کودکی داشتم
من یه دختریو میخوام ولی میدونم پدرومادرم مخالفت میکنن
پس بهتره اصلا به ازدواج فکر نکنم
بعدش من که اینهمه دختر تو دانشگاه دیدم واقعا هیچ کدوم سالم نبودن

هیچکدوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like
واکنش ها: NYC

I am an engineer

عضو جدید
بله هرجور انسانی پیدا میشه اما اونی که خیلی از چیزایی که من میخوام داشته باشه کمه!!!!

باورت میشه اصن قید دخترایی که دانشگاه رفته باشن رو زدم!!!!!دختر خوب توشون زیاد هست اما من اگه بخوام یکیشونو بگیرم باید بدونم چند سال پیش تو دانشگاه چطور میرفته و میومده!!!تا این حد این چیزا برام مهمه!
اصلا حرفتون خوب نبود . یعنی چی؟دختر دانشگاه رفته ... .خودوتون هم خوب می دونید که هم مثال نقض این طرفیش هست هم اون طرفیش. قرار نیست زندانیش کنید که . باید بلد باشه چطوری با دورو برش کنار بیاد

Риал Краесис

عضو جدید
سلام
والا تا اونجا که من میدونم با ان تا ***** هم نمیشه فهمید ذات یه نفر خوبه یا بد فقط اون بالایی میدونهوبس
اما برا انتخاب دختر باید ملاک داشت اما نباید دیگه طرفو کشت قبول داری یا نه؟

• Like
واکنش ها: NYC

behnam_nurse86

عضو جدید
حقیقتا بعضی از رفتار های دختر ها از روی بچگی و شیطنت هست و پشت اون رفتار چیزی وجود نداره و نباید گفت که اون دختر خوبی نیست. بخاطر همین شیطنت ها هست که باید یه مرد دختر از خودش کوچیکتر بگیره
اما من دید مثبتی به دخترا دارم نمیدونم چرا شاید ....... باشه چون من خودم اهل کاری نبودم دخترای خوب رو از بد زیاد تشخیص نمیدم
ولی یه نکته ظریف اینجا میمونه این که این روزا رابطه دوستی دختر و پسر تقریبا ازاد شده من خودم شخصا توی دو راهی موندم که ایا یه دختری که دوست پسر داره دختر خوبی هست یا نه؟ البته نظرم مثبت هست میگم دوست پسر داشتن دلیل بر بودنش نیست
بلاخره اونم انسانه و احساس داره و همین طور که اقایون دنبال این هستن که با دختری اشنا بشن و بشناسنش برا ازدواج خب اونم بلاخره باید شانسشو امتحان کنه.
واقعا سخته ادم میمونه چی بگه و چه کاری درسته :confused:

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
حقیقتا بعضی از رفتار های دختر ها از روی بچگی و شیطنت هست و پشت اون رفتار چیزی وجود نداره و نباید گفت که اون دختر خوبی نیست. بخاطر همین شیطنت ها هست که باید یه مرد دختر از خودش کوچیکتر بگیره
اما من دید مثبتی به دخترا دارم نمیدونم چرا شاید ....... باشه چون من خودم اهل کاری نبودم دخترای خوب رو از بد زیاد تشخیص نمیدم
ولی یه نکته ظریف اینجا میمونه این که این روزا رابطه دوستی دختر و پسر تقریبا ازاد شده من خودم شخصا توی دو راهی موندم که ایا یه دختری که دوست پسر داره دختر خوبی هست یا نه؟ البته نظرم مثبت هست میگم دوست پسر داشتن دلیل بر بودنش نیست
بلاخره اونم انسانه و احساس داره و همین طور که اقایون دنبال این هستن که با دختری اشنا بشن و بشناسنش برا ازدواج خب اونم بلاخره باید شانسشو امتحان کنه.
واقعا سخته ادم میمونه چی بگه و چه کاری درسته :confused:

گل گفتی.:gol:

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
جالب بود
یه دور خوندم نظرات رو
من هم خودم اینطور هستم
دختری که منو میخواد من نمیخوامش !! از اون طرف دختری که من میخوام نمیدونم منو میخواد یا نه !!
لامصب خوردیم اجباری وگرنه یه کار جور میکردیم و سینه رو سپر میکردیم میرفتیم جلو !
الان که بهمون کار پیشنهاد میشه ، چندتا کار مطالعاتی و علمی داریم میریم سربازی !!!
شانس دیگه

راستی من خیلی بین دخترا بودم
میگم همه دخترا پاکن !! و همچین پسرا !!
حالا شده همه تو زندگیشون یه جاهایی اشتباه کردن
ولی بنظرم مهم طرز فکر هست !!

saeed gas

عضو جدید
السلطان علی ابن موسی الرضا(ع):
همسر مانند گردنبندی است که به گردن می اندازی پس بیندیش که چه بر گردن می آویزی.

saeed gas

عضو جدید
السلطان علی ابن موسی الرضا(ع):
بدان اگر نیمی از عمر خود را برای پیداکردن همسر مناسب صرف کنی ضرر نکرده ای

ارامش ابدی

عضو جدید
این اقا نادر قصه ما بایک خواستگاری رفتن چه زود خسته شد و تا 40سالگی مجرد موند!یعنی واقعا به نظر شما ها هیچ دختر پاک و تحصیل کرده وخانواده دار و زیبا یی پیدا نمیشه که توقعش از همسر ایندش فقط اخلاق و ایمان باشه وبس ؟ کی گفته همه دخترا دنبال پول وثروت و تجملاتن ؟ هستن دخترای پاک ومعصوم و افتاب مهتاب ندیده ای که از همسر ایندشون فقط عشق ونجابت میخوان و با همون هم از همه خوشبخت ترن !

saeed gas

عضو جدید
این حرفت قابل قبوله همشهری ولی اگه بخوای از 100 درصد بدی میشه درصد 0.001 رو بهش داد

zohreh.h

عضو جدید
به نظر من پاکی یک نفر زمانی ارزشمنده که شرایط انجام دادن هزار جور کار رو داشته باشه و محکم روی حد و حدوداتش مونده باشه،نه کسی که محیطیو تجربه نکرده و سالم مونده!
معیارای آدما در مقابل هر آدمی تغییر میکنه ،اگه به دل بشینه همه معیارا فراموش میشه، این نظر منه!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا حرفتون خوب نبود . یعنی چی؟دختر دانشگاه رفته ... .خودوتون هم خوب می دونید که هم مثال نقض این طرفیش هست هم اون طرفیش. قرار نیست زندانیش کنید که . باید بلد باشه چطوری با دورو برش کنار بیاد

گفتم که دختر خوب هم توشون هست!
کی گفته دخترای تو خونه اداب معاشرت بلد نیستن!!!؟؟؟؟مثلا دخترای دانشگاه رفته آداب معاشرت یاد میگیرن؟؟؟؟چه ربطی داره؟؟؟خیلی چیزا ذاتیه!