واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

rzha

عضو جدید
واقعا چرا به سوال های علمی در باشگاه پاسخ داده نمیشود؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا دلیلی که شما عضو باشگاه شدین چیه؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا تاپیک هایی مثل "نطرتو درمورد آواتار نفر قبل بگو"و"ایا دوست پسر داشتی؟"و"دوست داری نفرقبلی همسرت باشه یا نه؟"و... بسیار طرفدار دارن اما تاپیک های علمی......
چرا تو باشگاه از هر کی سوال علمی و درسی بپرسی دست به سرت میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:

sahar29

عضو جدید
عزیزم من تاحالا کسی ازم سوال نکرده اگرم کرده نتونستم جوتبشو بدم چون سوالش درحد من نبوده آخه من هنوز مدرسه میرم :whistle:وخودمم تاحالا از کسی سوالی نکردم و واقعا منم نمیدونم دلیلش چیه که به سوالات پاسخ داده نمیشه:w06:
عزیزجان خودتو زیاد به خاطر این مسائل ناراحت نکن

• Like
واکنش ها: rzha

rzha

عضو جدید
عزیزم من تاحالا کسی ازم سوال نکرده اگرم کرده نتونستم جوتبشو بدم چون سوالش درحد من نبوده آخه من هنوز مدرسه میرم :whistle:وخودمم تاحالا از کسی سوالی نکردم و واقعا منم نمیدونم دلیلش چیه که به سوالات پاسخ داده نمیشه:w06:
عزیزجان خودتو زیاد به خاطر این مسائل ناراحت نکن
اما بعضی ها واقعا بلدن و جواب نمیدن:(

rzha

عضو جدید
الان چرا دوستانی که واسشون لینک این صفحه رو گذاشتم نمیان جواب سوال منو بدن؟؟؟؟؟؟؟؟
این که دیگه سوال علمی و درسی نیستش:cry:

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
من وقتی اومدم چن بار چن تا مشکل فیززیکیییییی واسم پیش اومد که چن تا از بچه ها زحمت کشیدن ج رو واسم گذاشتن
الانم تا اون جایی که دیدم به تاپیکایه تخصصی ج دادن
به جز چن مورد
که اینم احتمالا اونی که میدونه تاپیکو ندیده
ببین وقتی میبینید ج تاپیکو نمیدن
به کسایی که مرتبط با اون انجمن هستن پ خ بدین که راهنماییتون کنن...اگه بتونن بعید میدونم بی تفاوت بگذرن

rzha

عضو جدید
من وقتی اومدم چن بار چن تا مشکل فیززیکیییییی واسم پیش اومد که چن تا از بچه ها زحمت کشیدن ج رو واسم گذاشتن
الانم تا اون جایی که دیدم به تاپیکایه تخصصی ج دادن
به جز چن مورد
که اینم احتمالا اونی که میدونه تاپیکو ندیده
ببین وقتی میبینید ج تاپیکو نمیدن
به کسایی که مرتبط با اون انجمن هستن پ خ بدین که راهنماییتون کنن...اگه بتونن بعید میدونم بی تفاوت بگذرن
آخه مشکل اینجاست که من شخصا ازشون سوال پرسیدم:(.
آخه تو تاپیک های علمی کسی سر نمیزنه. همه تو تالار زنگ تفریح یا تالار عکس هستن

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه مشکل اینجاست که من شخصا ازشون سوال پرسیدم:(.
آخه تو تاپیک های علمی کسی سر نمیزنه. همه تو تالار زنگ تفریح یا تالار عکس هستن

اینجور مواقع از چن نفر بپرس
شاید هنوز پیامتو ندیدن
تاپیکتو بذار ببینیم چیه

• Like

rzha

عضو جدید
اینجور مواقع از چن نفر بپرس
شاید هنوز پیامتو ندیدن
تاپیکتو بذار ببینیم چیه
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...مطلب-(قسمت2)?p=4888480&highlight=#post4888480
من اینجا از بچه های رباتیک سه ماه پیش یه سوال پرسیدم.
شخصا از دونفر کمک گرفتم.
یکیشون که نتونست یکی هم که نخواست که کمکم کنه.
البته اگه دیدن این تاپیک رو ناراحت نشن شرمنده

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...مطلب-(قسمت2)?p=4888480&highlight=#post4888480
من اینجا از بچه های رباتیک سه ماه پیش یه سوال پرسیدم.
شخصا از دونفر کمک گرفتم.
یکیشون که نتونست یکی هم که نخواست که کمکم کنه.
البته اگه دیدن این تاپیک رو ناراحت نشن شرمنده

خودتم راجبش تحقیق کن متکی به اینجا نباش

• Like

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
چرا تاپیک هایی مثل "نطرتو درمورد آواتار نفر قبل بگو"و"ایا دوست پسر داشتی؟"و"دوست داری نفرقبلی همسرت باشه یا نه؟"و... بسیار طرفدار دارن اما تاپیک های علمی......
والا من خودم اوایل تو بخش مدیریت فعالیت کردم از بچه ها خواستم هر ش ب درباره یک موضوع بحث کنیم از مباحث کتابامون از شب قبل هم موضوع انتخاب بشه و طول روزم فرصت برای جمع اوری اطلاعات باشه اما کسی استقبال نکرد و من هم قهر کردم زدم بیرون -والا فعلا اکثر ما هدفمون گذروندن زمان هست و تفریح سالم -زنگ تفریح شاید بخاطر اینکه بچه هارو شاد میکنه مورد استقبال قرار گرفته
خودم از یک نفر کمک خواستم بهم کمک کرد حتی سعی کرد اطلاعات بیشتر تهیه کنه من خودم نخواستم تو زحمت بیفته فکر نمیکنم حرفت درباره همه صادق باشه ابجی جان اما قبول دارم اینجام مثل دانشگاهمون جنبه علمیش خیلی پایینتر از سطحی که انتظار میرفت
به هر حال امیدوارم همیشه همه وفق باشند

• Like

rzha

عضو جدید
والا من خودم اوایل تو بخش مدیریت فعالیت کردم از بچه ها خواستم هر ش ب درباره یک موضوع بحث کنیم از مباحث کتابامون از شب قبل هم موضوع انتخاب بشه و طول روزم فرصت برای جمع اوری اطلاعات باشه اما کسی استقبال نکرد و من هم قهر کردم زدم بیرون -والا فعلا اکثر ما هدفمون گذروندن زمان هست و تفریح سالم -زنگ تفریح شاید بخاطر اینکه بچه هارو شاد میکنه مورد استقبال قرار گرفته
خودم از یک نفر کمک خواستم بهم کمک کرد حتی سعی کرد اطلاعات بیشتر تهیه کنه من خودم نخواستم تو زحمت بیفته فکر نمیکنم حرفت درباره همه صادق باشه ابجی جان اما قبول دارم اینجام مثل دانشگاهمون جنبه علمیش خیلی پایینتر از سطحی که انتظار میرفت
به هر حال امیدوارم همیشه همه وفق باشند
مرسی آبجی اره واقعا نظر منم همینه.

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا سوال علمی رو باید از اهلش بپرسی .
من هم این مشکل شما رو داشتم و سوالاتم بدون جواب میموند,
به شما پیشنهاد میکنم برای رسیدن به جوابتون هم توی تاپیک های پرسش و پاسخ مطرح کنید و هم سوال رو توی پروفایل اعضای فعال تالار و مدیرهای تالار از اونها بپرسید. در ضمن میتونید پیام خصوصی هم براشون ارسال کنید , اینطور اونا میفهمن که جوابشو برای شما ارزشمنده که حاضر شدید پیام خصوصی بذارید.
راستی من تعجب میکنم که چرا این تاپیکتون رو توی تالار زنگ تفریح ایجاد کردید؟؟؟ باید توی گفتگوی آزاد میزدی.
به هر حال تشکر رژا خانوم, امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم.

• Like

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واسه اينه كه داريم براي امتحانتمان مي خونيم ديگه حوصله نداريم

• Like

rzha

عضو جدید
اولا سوال علمی رو باید از اهلش بپرسی .
من هم این مشکل شما رو داشتم و سوالاتم بدون جواب میموند,
به شما پیشنهاد میکنم برای رسیدن به جوابتون هم توی تاپیک های پرسش و پاسخ مطرح کنید و هم سوال رو توی پروفایل اعضای فعال تالار و مدیرهای تالار از اونها بپرسید. در ضمن میتونید پیام خصوصی هم براشون ارسال کنید , اینطور اونا میفهمن که جوابشو برای شما ارزشمنده که حاضر شدید پیام خصوصی بذارید.
راستی من تعجب میکنم که چرا این تاپیکتون رو توی تالار زنگ تفریح ایجاد کردید؟؟؟ باید توی گفتگوی آزاد میزدی.
به هر حال تشکر رژا خانوم, امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم.
آخه تالار زنگ تفریح طرفدارش بیشتره.
گفتم شاید بیشتر توجه کنن اگه ببینن تو تالار زنگ تفریحه:biggrin:
خیلی ممنون از راهنماییتون.
ولی من هر چی تلاش کردم نشد حتی پیام خصوصی گذاشتم.
شایدم جواب سوالمو بلد نبودن

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
سلام
دوست عزیزی که از بچه های گل کامپیوتر هستی، به درخواست شما اومدم تا ببینم چه خبره اما راستش جا خوردم. در خصوص تاپیک ها خود من هم راضی نیستم از این وضعیت اما خب بچه ها هم گرفتارن و من نیز هم، و باید به شما بگم اینقدر اوضاع ارسال تاپیک های دوستان به هم ریخته و خلاف قوانین هست که 70% زمانی که در سایتم به رسیدگی به این موضوع میگذره و بقیه مدیران هم این مشکلات رو دارن اما به شخصه تا جایی که در حد توانم بوده سعی کردم کمک کنم و دیدم بقیه هم این کار رو میکنن. اما یه موضوعی میمونه! من خودم شما را به عنوان یک کاربر تالار کامپيوتر زیاد ندیدم، شما و باقی دوستان باید به این موضوع توجه کنید که یک تالار علمی به کمک اعصاش رشد پیدا میکنه نه صرف مدیر ، همکار یا کلاً تیم مدیریتی. این تیم وظایف دیگری هم داره و شاید وقت زیادی برای این موارد براش نمونه. باز هم خوشحال میشم بیشتر بحث کنیم اگر شما خواستید :gol:

• Like

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
رژا جون منم نمی دونم چرا ولی من هروقت بتونم کمک می کنم اگه بتونم....
موافقم که بیشتر از این انتظار میره از باشگاه مهندسان ولی خب تفریح و سرگرمیم لازمه عزیزم
سوالاتو اگه تو تاپیک سوالات بذاری فک کنم زودتر جوابتو بدن ;)

• Like

rzha

عضو جدید
سلام
دوست عزیزی که از بچه های گل کامپیوتر هستی، به درخواست شما اومدم تا ببینم چه خبره اما راستش جا خوردم. در خصوص تاپیک ها خود من هم راضی نیستم از این وضعیت اما خب بچه ها هم گرفتارن و من نیز هم، و باید به شما بگم اینقدر اوضاع ارسال تاپیک های دوستان به هم ریخته و خلاف قوانین هست که 70% زمانی که در سایتم به رسیدگی به این موضوع میگذره و بقیه مدیران هم این مشکلات رو دارن اما به شخصه تا جایی که در حد توانم بوده سعی کردم کمک کنم و دیدم بقیه هم این کار رو میکنن. اما یه موضوعی میمونه! من خودم شما را به عنوان یک کاربر تالار کامپيوتر زیاد ندیدم، شما و باقی دوستان باید به این موضوع توجه کنید که یک تالار علمی به کمک اعصاش رشد پیدا میکنه نه صرف مدیر ، همکار یا کلاً تیم مدیریتی. این تیم وظایف دیگری هم داره و شاید وقت زیادی برای این موارد براش نمونه. باز هم خوشحال میشم بیشتر بحث کنیم اگر شما خواستید :gol:

شما مدیر تالار رباتیک هم هستین دیگه؟؟؟؟؟؟؟
من این سوال رو سه ماه پیش تو تالار رباتیک پرسیدم اما هنوز که هنوزه پاسخی دریافت نکردم.
چرا؟؟؟؟؟؟؟
آره من اصلا زیاد به تالار کامپیوتر سر نمیزنم.
یه بار اومدم اما تو قسمت پرسش و پاسخ وقسمت های علمی زیاد خبری نبود هر کسی که مهارتی داره میاد که به بقیه کمک کنه اما من مهارت زیادی در خودم نمیبینم. بازم اگه بتونم کمک کنم سعی میکنم که کوتاهی نکنم

rzha

عضو جدید
رژا جون منم نمی دونم چرا ولی من هروقت بتونم کمک می کنم اگه بتونم....
موافقم که بیشتر از این انتظار میره از باشگاه مهندسان ولی خب تفریح و سرگرمیم لازمه عزیزم
سوالاتو اگه تو تاپیک سوالات بذاری فک کنم زودتر جوابتو بدن ;)
آخه خاله جونم اینجا بیشتر تفریح میشه تا کار علمی.
نمونه اش خود من:biggrin:
من تو تاپیک سوالمو گذاشتم

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالا درس میشه....
خود من وجدانم درد گرفته! الان وقتشو ندارم ولی تصمیم دارم از تابستون تو تالار شهرسازی یا بقیه رشته ها فعالیت داشته باشم...
امیدوارم وضع از اینی که هست بهتر بشه... البته با تلاش خودمون ;)

• Like

rzha

عضو جدید
ایشالا درس میشه....
خود من وجدانم درد گرفته! الان وقتشو ندارم ولی تصمیم دارم از تابستون تو تالار شهرسازی یا بقیه رشته ها فعالیت داشته باشم...
امیدوارم وضع از اینی که هست بهتر بشه... البته با تلاش خودمون ;)
امیدوارم:smile:

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخ...یکی حرف دل منو زد..:).من هر چی تابیک علمی زدم یا حذف شد یاج ندادن خودمو کششششششششتم تا تو 1 تابیک جواب داد بهم...الان همه تابیکای علمی خاک میخورن :razz:

• Like

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام
من اوایل فکر می کردم که اینجا همه مهندس !!
دیدم راه رو اشتباه اومدم !
البته وضعیت تالار ما داره بهتر میشه .
ولی یه عده آدم تو اینجا مریضن.
ببخشید رک میگما به نمونه هاش برخوردم نه یکی و دوتا به چندین نمونه !
دنبال دوست بازی هستن .
اینکه تا یه دختری یه خورده آواتارش رنگو لعاب دارمیشه ! یه عکس خوشکل میزاره ، ملت سریع میرن بهش پیغام دوستی میدن !
بعدش براش شماره میفرستن و.....
آخه یکی نیست به اینا بگه آهای آقای مهندس ، تو که داری درس میخونی ، قرار جامعه رو بسازی ، اینجا هم اومدی که بار علمیت زیاد بشه این .... خوریا چیه (از همه دوستان معذرت میخوام ، طرف صحبتم معلومه ، هستند مهندسین باوقاری که دوستی با اینان برام افتخاره )
این موضوع رو چند وقت پیش چند نفر بهم گفتن.
راستیتش حالم بهم خورد .
از این ادم های وس باز که تو هر قشری هستند .
از نظر علمی هم ، که مشخصه ! طرف میاد دنبال پروژه آمدس با ویرایش کامل ، اسمش براش بنویسیم .
ببخشید دل پر بود از بچه های باشگاه .

ابوریحان

اخراجی موقت

اما بعضی ها واقعا بلدن و جواب نمیدن:(

الان چرا دوستانی که واسشون لینک این صفحه رو گذاشتم نمیان جواب سوال منو بدن؟؟؟؟؟؟؟؟
این که دیگه سوال علمی و درسی نیستش:cry:

سلام

اخ...یکی حرف دل منو زد..:).من هر چی تابیک علمی زدم یا حذف شد یاج ندادن خودمو کششششششششتم تا تو 1 تابیک جواب داد بهم...الان همه تابیکای علمی خاک میخورن :razz:

متاسفانه سیاست باشگاه و مدیران ارشد باشگاه بر اساس علم و علم مداری نیست.وبیشتر به دنبال جذب کاربر بیشتر و جذب پست های بیشتر برایگرفتن تبلیغات و درآمد هست.سطح علمی تالارها به شدت پایین اومده درحد صفر هست ولی ماشاالله تادلت بخاد تاپیک های عکس و تفریح و گفتگوی آزاد که 90 درصدش اسپم هست.انتظار علمی داشتن از این باشگاه به نظر من اشتباه هست.