همین الان فازت چیه؟

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
فاز نگران از انجام کار اداری فردا، امیدوارم بخیر بگذره

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
کار اداریم بخیر گذشت.، بعدشم پیاده روی کردم

آلان کمی تا قسمتی خسته م

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
نمیدونم، فقط میدونم خیلی هم مثبت نیست فازم

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما که همش خسته ای:ROFLMAO::ROFLMAO:
شنگولم
بله احتمالا شما در ساحل كاليفرنيا در حال قدم زدن هستين! با ارزوي شنگولي بيشتر براي شما!از يه معلم پركار انتظار ديگه اي نداشته باشين! ما ظاهري پرانرژي ولي دروني خسته داريم!

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله احتمالا شما در ساحل كاليفرنيا در حال قدم زدن هستين! با ارزوي شنگولي بيشتر براي شما!از يه معلم پركار انتظار ديگه اي نداشته باشين! ما ظاهري پرانرژي ولي دروني خسته داريم!
خوب کار را کمتر کن و یه کم به تفریح در سواحل کالیفرنیا و هاوایی بگذرون
چندروز دیگه نگاه میکنی میبینی 95 سالت شده و هیچ لذتی از زندگی نبردی

دارم میرم قطر بازی را ببینم

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب کار را کمتر کن و یه کم به تفریح در سواحل کالیفرنیا و هاوایی بگذرون
چندروز دیگه نگاه میکنی میبینی 95 سالت شده و هیچ لذتی از زندگی نبردی

دارم میرم قطر بازی را ببینم
سلام
كار كردن رو دوست دارم و اين خستگي شب رو دوست دارم اتفاقا ما خانمهايي كه سر كار ميريم زندگي هم مي كنيم و با تمام خستگيمون به همه كارامون هم ميرسيم و شايد نجيبتر از بقيه دم از خستگي نميزنيم و براي زندگيمون تلاش مي كنيم اينجا چون فضاي مجازيه از خستگي ميگم در واقعيت بيان نميشه!
من هنوز سنم به شما نرسيده! هنوز وقت براي سفر خارجه هست! ما فعلا با چيزهاي كوچيك خودمون رو بسيار شاد مي كنيم تا شادي هاي بزرگ نصيبمون بشه!

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
كار كردن رو دوست دارم و اين خستگي شب رو دوست دارم اتفاقا ما خانمهايي كه سر كار ميريم زندگي هم مي كنيم و با تمام خستگيمون به همه كارامون هم ميرسيم و شايد نجيبتر از بقيه دم از خستگي نميزنيم و براي زندگيمون تلاش مي كنيم اينجا چون فضاي مجازيه از خستگي ميگم در واقعيت بيان نميشه!
من هنوز سنم به شما نرسيده! هنوز وقت براي سفر خارجه هست! ما فعلا با چيزهاي كوچيك خودمون رو بسيار شاد مي كنيم تا شادي هاي بزرگ نصيبمون بشه!
خسته نباشی دوست عزیز

من که تازه رفتم تو 20 سال:)

ناراحتم

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا ... (اونچه در ذهنمه و قابل نوشتن نیست ) ؟ 😞

شبگرد23

عضو فعال شعر نو
کاربر ممتاز
تو دی جی کالا یه ماوس خوب از نظر کاربرا انتخاب کنم بعد برم تو ترب فیمت مناسب خرید کنم