همفکری ایا شرایط ازدواج دارم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

qpnuir

عضو جدید
داداش نمیدونم چرا حس میکنم ما رو سر کار گذاشتی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خداییش چرا فکر میکنید سرکار گذاشتم؟
ولی خداییش توی چند تا فروم این مطلب زدم نظرات خوبی گفتند و چشمم بیشتر باز شد
بازم منتظر نظرات وراهنمایی دوستان هستم
مخصوصا اینکه روش های فهمیدن اینکه طرف به ما حسی یا نظری داره؟!!

sokot92

عضو جدید
خداییش چرا فکر میکنید سرکار گذاشتم؟
ولی خداییش توی چند تا فروم این مطلب زدم نظرات خوبی گفتند و چشمم بیشتر باز شد
بازم منتظر نظرات وراهنمایی دوستان هستم
مخصوصا اینکه روش های فهمیدن اینکه طرف به ما حسی یا نظری داره؟!!
نمیدونم داداش
اخه به شما برنخوره ها
این جا هر ماه یه نفر پیدا میشه که 28 سالشه کارمنده همه شرایطش خوبه بعدش تا حالا چشم و گوش بسته بوده یه دفعه با یه خانم همکار میشه بعدش عاشق میشه بعدش میاد این جا کمک میخواد بعدش دختره میخواد بره بعدش جفتشون توی یه شهر دیگن و بعدش پسره میخواد از راز دل دختره سر در بیاره بعدش
هم استارتر غیبش میزنه!!!!!!!!!!!
.
.
.
این که طرف چه حسی داره گره ای رو باز نمیکنه...من ممکنه از خیلی از دخترا خوشم میاد ولی این دلیلی میشه برای ازدواج بخوامشون یا برعکس
اصلا میگیم اون خیلی هم از شما خوشش میاد و شما مورد تاییدش هستید پس این دلیلی نمیشه که بگیم واسه ازدواح هم شما رو مورد مناسبی میدونه
اگه بدش بیاد که هیچی
ولی اگه خنثی باشه یا نظر خوبی داشته باشه شما بهش پیشنهاد میدی اونم فکر میکنه اگه قسمت هم بودید میاد و این وصلت ایشالله سر میگیره....
شما کی میخوای حالا بری بهش بگی؟؟

*ستاره آسمان*

عضو جدید
منم خیلی حساسم که بفهمم طرف مورد نظرم بهم علاقه دارد یا نه بعد پیشنهاد بدم ولی در کل دوستمان راست میگن زیاد روی این موضوع حساس نشید .من فکر میکنم مشکل اصلی شما توی جواب نه شنیدن شماست.شما دوست ندارید هرگز نه بشنوید

qpnuir

عضو جدید
نمیدونم داداش
اخه به شما برنخوره ها
این جا هر ماه یه نفر پیدا میشه که 28 سالشه کارمنده همه شرایطش خوبه بعدش تا حالا چشم و گوش بسته بوده یه دفعه با یه خانم همکار میشه بعدش عاشق میشه بعدش میاد این جا کمک میخواد بعدش دختره میخواد بره بعدش جفتشون توی یه شهر دیگن و بعدش پسره میخواد از راز دل دختره سر در بیاره بعدش
هم استارتر غیبش میزنه!!!!!!!!!!!

نه بابا
چه جالب شد الان یعنی قبلا کسی تاپیک زده
لینک تاپیک بدید ببینیم انجا چی گفتند!

sokot92

عضو جدید
نه بابا
چه جالب شد الان یعنی قبلا کسی تاپیک زده
لینک تاپیک بدید ببینیم انجا چی گفتند!
داداش من لینک یادم نمیمونه
یه سرچ بزن عشق و عاشقی یا همچین چیزی تا یه سال که وقت بزاری بخونی تاپیک میاد بالا!!!!!
دوستان لطفا به هم بد بین نباشید

چشم.............

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان لطفا به هم بد بین نباشید

نمیدونم والا!!!
اخه از بس بعضیا میان اینجا بچه ها رو سر کار میذارن...ما هم دیگه مارگزیده شدیم!!!
نمونش چند شب پیش یه اقایی اومده بود یه مشکلی گفته بود بچه ها 30 صفحه براش نظر گذاشتن و راهنماییش کردن....اخرش اومد گف چقد شماها اوسکولین که حرفمو باور کردین و کلی بچه ها رو به فحش کشید و رفت!!!!!!!!!!!

sokot92

عضو جدید
نمیدونم والا!!!
اخه از بس بعضیا میان اینجا بچه ها رو سر کار میذارن...ما هم دیگه مارگزیده شدیم!!!
نمونش چند شب پیش یه اقایی اومده بود یه مشکلی گفته بود بچه ها 30 صفحه براش نظر گذاشتن و راهنماییش کردن....اخرش اومد گف چقد شماها اوسکولین که حرفمو باور کردین و کلی بچه ها رو به فحش کشید و رفت!!!!!!!!!!!

:biggrin:
موندم بخندم یا گریه کنم.....
شما راست میگید مار گزیده شدیم رفت!!!!
بعضی افراد مریضند......

*ستاره آسمان*

عضو جدید
نمیدونم والا!!!
در این مورد حق با شماست

901010

عضو جدید
کاربر ممتاز
احساسات ایشون رو نمیتونید به طور غیر مستقیم بفهمید!
سعی کنید احساساتی نشید و منطقی فکر کنید
گاهی اوقات اطرافیان خیلی به آدم جو میدن و من فکر میکنم اونها باعث این حس و حال شما شدن
اول از خانواده ایشون مطمئن بشین مخصوصا که از یه شهر هم نیستید
پس با دید باز تحقیق کنید آخه آدم که عاشق میشه خیلی چیزا رو نمیبینه!!!
برای خواستگاری دیر نمیشه
اگه از شرایط مطمئن شدید به یکی از همکاراتون که قابل اعتماده بگید نظر ایشون رو بپرسن اینجوری خودتون راحت ترید فقط خیلی مهمه که قابل اعتماد باشن

b65241

کاربر بیش فعال
اگر سر کاری نباشه باید بگم شما شرایط ازدواج رو ندارید.چون که چاق هستید و فکر می کنید کسی شمارو دوست نداره و این خانم سن بالایی داره و ظاهر زیبایی نداره شمارو قبول می کنه والا هیچ علاقه ای بهش ندارید.

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسری هستم 28 ساله
و کارمند
از یکی از همکاران که خانم 30 ساله است خوشم امده
ولی جرات ندارم ازش سوال کنم نظرشما چیه؟ یا معیار های شما برای ازدواج چیه از چه پسری خوشتون میاد
من ادم سربه زیر وکم رویی مخصوصا توی این موراد هستم
شرایط رو الان میگم
من کارمند هستم ان خانم هم کارمند هست توی همان اداره واتاق من
در شهر خودم خانه دارم
درامد هم خداروشکر بد نیست هم حقوق کارمندی و هم یک مقدار درامد از اینترنت
رشته من کامپیوتر است رشته ان خانم علوم انسانی است
الان 1000 کیلومتر ازخانواده ام دور هستم ان خانم هم مال این شهر نیست درواقع هر دوی ما غیر بومی هستیم وتو اینجا غیربومی ها باهم بیشتر خوبند تا بومی با غیربومی
دراینجا یک خانه اجاره کردم وتنها زندگی میکنم
دانشجوی کارشناسی ارشد هستم ترم سوم وان خانم لیسانس هستند
خانواده ام خدا رو شکر هیچ ایرادی ندارند
اهل دود ودم خلاف اینها نیستم
فقط یک ایراد بزرگی که دارم وناراحتم چاق هستم 90کیلو هستم
ان دختر خانم هم از خوشگلی اگر بگید زیاد خوب نیست درحد متوسط است چون من هم زیاد عقیده ندارم که زیادی باید خوشگل باشه نمیدونم چی شد که توی دام ایشون افتادم ولی رفتارش تاحالا نشان میده که ادم بدی نباید باشه
توی این مدت که همکار این خانم بودم نشان دادم که ادم زیراب زن یا دهن بین یا با دیگران مشکل داشته باشم نیستم سرم به کار خودم است
خوب الان میترسم برم بهشون بگم نظرتون چیه؟
یک همکار مرد دارم که ازدواج کرده وبچه هم داره از همانابتدایی زمانی که مشغول به کار دراین اداره شدم میگه چرا زن نمیگیره یا همکارهای دیگر هم میگن زن نمیگیره این خوبه این و.. که همین همکار خانم رو هم گفتند
گفتند میخوای ما بریم جلو بهش بگیم به انها هم روم نمیشه بگم فقط بهشون گفتم دوسال از من بزرگتره فکر نکنم بشه
ولی بدجوری هوایی شدم
الان هم از اداره میام بیرون میام خانه دارم دیونه میشوم بدجوری تو فکرش هستم واقعا دارم به جنون میکشه کارم الکی گریه میکنم کاملا دارم دیوانه میشوم-وقتی هم که تو اتاقنیست یک جوری هستم هوش وحواسم رفته دارم عقلم از دست میدم بدجوری احساسی دارم میشوم درحالی که قبلا اصلا توی این باغ ها نبودم
میترسم برم پیشنهاد بدهم
چطوری پیشنهاد بدهم که بفهمم نظرش چیه ؟
اصلا ان هم نظری به من داره یا نه؟
خودش قبلا که داشت با همکارهاش تعریف میکرد میگفت سختگیر تو انتخاب برای همین تاحالا ازدواج نکرده!!!!!
موضوعی قبلا پیش اومده بود همکارهاداشتند میگفتند مثلا من ازداج کنند بیان برای تحقیق ازتون تعریف میکنم ان خانم هم گفت من هم تعریف میکنم ازتون این یعنی چی؟ یعنی ازمن خوشش اومده یا اصلا نسبت به من احساسی نداره؟!!
قبلا یک تاپیکی هم زدم یکسری مسائل انجا گفتم
که بحثش شده با همکار دیگر بعد اخر وقت اداری که تنها بودم اومده با من دردودل کرده و گریه هم کرده که این کارش بیشتر منو به شک انداخته نکنه خدای نکرده از ان دخترها باشه!!
ما رو گیر اورده
ما هم ساده وبی زبون و معصوم!!!
بیشترین ترسم از همین اختلاف سن است والا یکم بیشتر شجاعت داشتم که برم موضوع بگم بهش
ولی خودم فکر میکنم زمان همه چیز رو روشن میکنه
میترسم بیشتر طولش بدم مرغ از قفس بپره
دو سه روز دیگر هم میره مرخصی دیگه نمیبینمش معلوم نیست از دوریش چی باید کنم
به نظرتون بهش بگم بعدازاینکه از سفر اومدید یک درخواستی دارم که بعد از تاسوعا عاشورا بهتون میگم چطوره؟
اصلا به نظرتون کسی حاضره به چنین جوانی زن بده؟
من خودم بدجوری دست کم میگیرم همیشه میگم اصلا شرایط مناسبی ندارم که دختری ازمن خوشش بیاد

الان حدود سه ماه است با ایشون همکار هستم
خصوصیاتی که از ایشون فهمیدم اینه که زیاد اهل جنب وجوش هستند و عیب اصلیشون هم اینه که زیادی عجول هستند
توی اتاقی که هستم کلا 4نفر هستیم که من فقط یک مرد هستم وسه تا خانم که دوتای دیگر متاهل هستند
قبلا داشتند با همیدیگرصحبت میکردند مثلا ایشون گفت من تو ازدواج زیادی سخت گیر بودم برای همین هنوز ازدواج نکرده ام
و چند روز بعد یک همکارها که متاهل بود موضوعی پیش اومده بود به من گفتند اگر برای تحقیق خواستگار اومدند تو اداره ازشما تعریف میکنیم این خانم هم گفت منم زیادی تعریف میکنم البته این موضوع مال یک ماه نیم پیشه
یک چند تا نکته هست شما اینها رو چی درنظر میگیرد عادی یا نظری داره
مثلا میوه گرفته بودند برای من اومد میوه پوست کند!
یا مهمان داشت و ابمیوه گرفته بود به من هم تعارف کرد گفت میخوری گفتم نه ممنون نمیخورم بعدش دیدم خودش رفت توی یک لیوان برام ابمیوه ریخت اورد ومنم ضد حال زدم بهش گفتم ابمیوه نمیخورم دوست ندارم!!
این مکانی که ایشون میزشون هست درست روبروی کولر است اتاق ما هم چون سرور هست وکولر همیشه بیشتراوقات باید روشن باشه ایشون هم جاشون روبروی کولر است وهمیشه داره یخ میکنه
داشتم توی یک اتاق جدید شبکه بندی میکردم وکابل شبکه وپریز شبکه میزدم وتنها بودم وایشون اومدند توی این اتاق وموضوعی پیش اومد گفتم چرا شما همش میخواهید از اتاق برید گفت چون جایی که هستم خیلی سردم میشه والا دوست ندارم برم!
یا تعریف میکرد بچه های شمال از عهده کارشون برمیان به من میگفت
من الان تنها توی این شهر هستم
یکبار که زیادی خسته شده بودم از پله ها زیاد بالا وپایین رفته بودم یکی گفت امروز زیادی خسته به نظر میاید و.. و این خاوم درجا گفت این یک ماه وخورده ای لاغر شدید وزن کم کردید
اصلا فکر نمیکردم به این جور چیزها هم اینها توجه میکنند!!
یکبار یک ماموریت سرزده میخواستیم با مدیر بریم مدیر گفت به هیچ کی نگو از اتاق که کیفم برداشتم میخواستم برم گفت کدوم شهر میرید من گفتم بهمون گفتم نگید کجا بهش مثل اینکه برخورد منم فهمیدم مثل اینکه به همکارهای دیگر گفت نکنه تو ذهنیت ایشون هم افتاده من مورد اعتماد نیستم
بعد فرداش که از ماموریت اومدم دیدم کلا تحویل نمیگیره وگفتم از حرف دیروز من اگر ناراحت شدید چون مدیر گفته چیزی نگیم بعد گفت نه من فکر کردم نکنه همکاران اینقدر ذهنیت منفی دادند به شما اینطوری فکر کردید گفتم نه من اصلا دهن بین نیستم
من بیشتر اوقات میخواهم یک چیزی بگم که بعضی اوقات حرف ممکنه باعث دردسر بشه درجا حرف میخورم ادامه نمیدهم یک چند باری که باهاش درمورد کار و.. صحبت میکردم بعضی حرف ها یکدفعه میخوردم قطع میکردم بعد همان روزی که اومد دردودل کرد گفت من دیشبش داشتم فکر میکردم چی شده شما این رفتار میکنید اعتماد ندارید چی شده
فکنم خالی داشت میبست شب به ما فکر میکرد؟!!
منم بهش گفتم من بعضی اوقات بعضی حرف ها میخورم نه اینکه به شما یا دیگران اعتمادی ندارم به نظرم اگر ان حرف بزنم برای به شخص خودم بد میشه که نباید بگم همین
مثلا امروز هرچی توی شهر گشتم کتاب نبود تو تهران هست ایشون هم چند روز دیگر تهران میروند
منم داشتم از اتاق میومدم بیرون گفتم یک لحظه میایید بیرون اون بیرون گفت خیر باشه!! یعنی اصلا توی این فاز نیست
گفتم دارید میرید تهران یک کتابی هست برام میگیرید گفت باشه حتما-ولی تا این تاریخ نمیام

مشکل منم اینه که چطوری بفهمم که حسی داره به من
یا یکی میگه حواست بهش باشه یا چیزهایی که میگی ببین امار میده؟
یعنی چی
چطوری اخه؟
مثلا چی باید کرد؟
چطوری میشه فهمید ایشون هم حسی داره یا نه؟

حقوقت ماهیانه حدودا چقدره داداش گلم؟

tino25

عضو جدید
بعضي از پسرا به دلايلي كه نميخام بگم وخودشون ميدونن!!!با يه نگاه كردن دختر سريع دل ميبازن و الفاتحه
و بعضي از دخترا هم ميخان از اينو اون دلبري كنن وكه خوب ميدونن برن سراغ كدوم يكي از پسرا!!
پس داداش گلم برا چندمين بار ميگم خوب گوش كن,تحت هيچ شرايطي عقلت رو به دست دلت نده كه بد مياري
منطقي باش.
نه اقا خداییش سرکاری نیست
داریم از تجربیات ونظرات دوستان استفاده میکنیم که تا هفته دیگر اومد یکچیزی داشته باشیم

hamidservat

عضو جدید
من نظر خودم رو می گم،بهش پیشنهاد دوستی بده نه ازدواج، الان تو این زمونه شما با این شرایط به هر کی پیشنهاد ازدواج بدی،به شدت قبول می کنه
اونوقت شما میگی شاید از من خوشش نیاد

مشکل اصلا نه اون خانوم هست و نه علاقه، مشکل اینجاست که شما هنوز امادگی ازدواج رو نداری؟ هر موقع اون اعتماد به نفس رو به خودت پیدا کردی که بدون ترس از رد کردن پیشنهاد ازدواج ،بری و باهاش صحبت کنی و در مورد خودت قبول کنی که حالا چاق و یا هر چی.....
تو اینطور هستی و اون باید تو رو همیجوری بپذیره ،،وگرنه عمه منم عاشق تام کروز میشه، پس عجله نکن،صبور باش
ازدواج خیلی مسئله پیچیده ای هست و نباید سریع تصمیم بگیری

1-بر اساس نظرهای این تاپیک تصمیم گیری سریع نکن
2-پیش یه مشاور ازدواج و یا یک روانشاس برای مشاوره برو
3-اگر واقعا برات مهمه، چرا تلاش نمی کنی وزن کم کنی

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو شرایط سختی قرار گرفتی... با این وضع درآمد وخونه اگه به هر دختری پیشنهاد ازدواج بدی به احتمال 70 درصد قبول میکنه ... سن بالایی داری ولی متاسفانه هنوز اون اعتماد بنفس کافی رو نداری...

سعی کن منطقی وعاقلانه تصمیم بگیری نه از روی احساسات وهوا هوس.... من پیشنهاد میدم پیش یه مشاوره ازدواج بری...

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته من صاحب نظر تو این تالار نیستم!
اما توصیه می کنم کسایی که نمی تونن حضوری حرفشون رو بیان کنن از طریق پیامک ایمیل یا حتی نامه این کار رو انجام بدن به نظرم عملی تره تا دست روی دست بزارید ،اگرچه تاکیدم می کنم که بگذارید کمی احساست هم فروکش کنه بهتره تصمیم عجولانه هم خوب نیست.

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر کی میاد اینجا ونظر خودشو میده؛سعی کن حرفایی که منطقی و بهتر است رو انتخاب کنی نه مثل اینکه میگه پیشنهاد دوستی بده و...
شما اول تحقیق کن بدون داخل کردن احساسات و بعد که از تصمیمت مطمئن شدی با خونوادت در میون بذار و اگه از انتخاب شما راضی بودن به یکی از همکارا بگو که باهاش صحبت کنه و قرار خواستگاری بذارید.
این مراحلش بود که گفتم دیگه نوع عملکرد هر کسی تو هر مرحله رو خودش تعیین میکنه؛ چون خلق و خو و حرف زدن هر کس منحصر به فرده.

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

مشکل منم اینه که چطوری بفهمم که حسی داره به من
یا یکی میگه حواست بهش باشه یا چیزهایی که میگی ببین امار میده؟
یعنی چی
چطوری اخه؟
مثلا چی باید کرد؟
چطوری میشه فهمید ایشون هم حسی داره یا نه؟
سلام دوست خوبم ما اینجاییم همه مثه تو بی تجربه و ناشی و شاید تو زمینه مشکل شما ناآگاه و بی سواد (معذرت میخوام به کسی جسارت نشه منظورم به خودمه )
اما چیزی که میدونم فشار زیادی روی خوده شماست که مطمئنن اگه حلش نکنید ممکنه دردسر ساز باشه
به نظرم رفتن پیشه یه مشاور هم منطقی هم عاقلانه و هم راه کارهایی که ارائه میده برای جلب نظر طرف مقابل یا روش های سنجش
میزان علاقه طرفین خیلی به ما کمک میکنه تا از حس واقعی خودتون و اون خانم محترم مطلع بشید کمکی که شاید اینجا برخی دوستان میکنن یک جانبه و
صرفا از اطلاعاتی که خودتون در اختیارشون میذارید و شاید بکار بستنش در محیط واقعی سبب از بین رفتن حرمت های بین شما و همکارتون بشه و شاید
هم منجر به خدای نکرده پاسخ منفی و یا تصمیم اشتباه پس این مسئله که بسادگی قابل حل هستو با توصیه های اشتباه بحرانی و غیر قابل حل نکنید
با اهلش مشورت کنید و مطمئن باشد حتما چیزی که خیرو صلاحتونه بدست میارید
موفق موید باشید در پناه حق
التماس دعا:w30:

qpnuir

عضو جدید
البته من صاحب نظر تو این تالار نیستم!
اما توصیه می کنم کسایی که نمی تونن حضوری حرفشون رو بیان کنن از طریق پیامک ایمیل یا حتی نامه این کار رو انجام بدن به نظرم عملی تره تا دست روی دست بزارید ،اگرچه تاکیدم می کنم که بگذارید کمی احساست هم فروکش کنه بهتره تصمیم عجولانه هم خوب نیست.

اره فرصت خوبی بوده که احساسات کنترل کنم
نبودند برام خوب شد که بتونم بیشتر تصمیم بگیرم وببینم این حس چیه و بیشتر فکر کنم

سلام دوست خوبم ما اینجاییم همه مثه تو بی تجربه و ناشی و شاید تو زمینه مشکل شما ناآگاه و بی سواد (معذرت میخوام به کسی جسارت نشه منظورم به خودمه )
اما چیزی که میدونم فشار زیادی روی خوده شماست که مطمئنن اگه حلش نکنید ممکنه دردسر ساز باشه
به نظرم رفتن پیشه یه مشاور هم منطقی هم عاقلانه و هم راه کارهایی که ارائه میده برای جلب نظر طرف مقابل یا روش های سنجش
میزان علاقه طرفین خیلی به ما کمک میکنه تا از حس واقعی خودتون و اون خانم محترم مطلع بشید کمکی که شاید اینجا برخی دوستان میکنن یک جانبه و
صرفا از اطلاعاتی که خودتون در اختیارشون میذارید و شاید بکار بستنش در محیط واقعی سبب از بین رفتن حرمت های بین شما و همکارتون بشه و شاید
هم منجر به خدای نکرده پاسخ منفی و یا تصمیم اشتباه پس این مسئله که بسادگی قابل حل هستو با توصیه های اشتباه بحرانی و غیر قابل حل نکنید
با اهلش مشورت کنید و مطمئن باشد حتما چیزی که خیرو صلاحتونه بدست میارید
موفق موید باشید در پناه حق
التماس دعا:w30:

ممنون

عزیز کارمندی با کارمندی خیلی فرق داره...کارمند نفت با کارمند شهرداری یکی نیست که...

کارمند با حقوق ثابت 500تومان +مزایا حدود300

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره فرصت خوبی بوده که احساسات کنترل کنم
نبودند برام خوب شد که بتونم بیشتر تصمیم بگیرم وببینم این حس چیه و بیشتر فکر کنم

ممنون

کارمند با حقوق ثابت 500تومان +مزایا حدود300

فرض کنیم حدود 200 هم از نت میشه ماهی 1 تومن...البته این بستگی به توقع خودت از زندگی آیندت داره که آیا کافیه یا نه و اینکه ایا خانومت شاغل هست یا نه...دوست من اگه من همه ایتم هارو گذاشتم کنار فقط بحث اقتصادیشو میکنم به این معنی نیست که همه چیز پوله ولی واقعا الان تو شرایطی هستیم که خیلی مهمه با این مخارج سنگین...
این خیلی خوبه که خونه داری حقوقتم بد نیست ولی اگه میتونی باید به فکر کارای پردرآمدترم باشی

qpnuir

عضو جدید
فرض کنیم حدود 200 هم از نت میشه ماهی 1 تومن...البته این بستگی به توقع خودت از زندگی آیندت داره که آیا کافیه یا نه و اینکه ایا خانومت شاغل هست یا نه...دوست من اگه من همه ایتم هارو گذاشتم کنار فقط بحث اقتصادیشو میکنم به این معنی نیست که همه چیز پوله ولی واقعا الان تو شرایطی هستیم که خیلی مهمه با این مخارج سنگین...
این خیلی خوبه که خونه داری حقوقتم بد نیست ولی اگه میتونی باید به فکر کارای پردرآمدترم باشی

پدر ما که با حقوق بازنشستگی 1میلیون تومان داره خرج5 نفر رو میده
توقع از زندگی ما پایینه

وضعیت
موضوع بسته شده است.