همایش ها و کنفرانس های معماری

nino

مدیر بازنشسته
سلام به فارغ التحصیلان عزیز :)

من تازه اینجارا پیدا کرم..یکی بگه تو این تالار چه خبره ..
راستی من فوق طراحی شهری می خونم..اگه کسی سوالی داره ..کمک خواست در خدمتم ;)

خيلي عاليه ;)
كدوم دانشگاهي ؟

dalton

عضو جدید
خوش اومدی
.از چه منابعی استفاده کردی؟
اولین ساله که امتحان میدی؟
نه پارسالم معماري شركت كردم البته الكي واسه آشنايي چون هنوز درسم تموم نشده بود ولي امسال مرمت شركت كردم. تازه پايان نامه رو هم گذاشتم واسه ترم بهمن. لنگ موضوعشم هيچي به دلم نمي‌شينه. مي‌توني كمكم كني؟:cry:

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه پارسالم معماري شركت كردم البته الكي واسه آشنايي چون هنوز درسم تموم نشده بود ولي امسال مرمت شركت كردم. تازه پايان نامه رو هم گذاشتم واسه ترم بهمن. لنگ موضوعشم هيچي به دلم نمي‌شينه. مي‌توني كمكم كني؟
امسال شرکت کردی؟
چطور ؟
من نفهمیدم چی گفتی.امتحان امسال که اسفند ماه.

malih_616

عضو جدید
سلام به فارغ التحصیلان عزیز :)

من تازه اینجارا پیدا کرم..یکی بگه تو این تالار چه خبره ..
راستی من فوق طراحی شهری می خونم..اگه کسی سوالی داره ..کمک خواست در خدمتم ;)

سلام.منم می خوام طراحی شهری شرکت کنم. پارسال3 ماه خوندم 400 شدم:cry: :cry:شما کدوم دانشگاهین؟ می شه بگید چی خوندین؟ اصلا آزادین یا سراسری؟ممنون.

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
سلام.منم می خوام طراحی شهری شرکت کنم. پارسال3 ماه خوندم 400 شدم:cry: :cry:شما کدوم دانشگاهین؟ می شه بگید چی خوندین؟ اصلا آزادین یا سراسری؟ممنون.

(من همون Archi هستم :D )
خب سه ماه که چیزی نیست ..خصوصا برای بچه های معماری که طراحی شهری براشون جدیده

من الان دانشگاه تهران می خونم

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
(من همون Archi هستم :D )
خب سه ماه که چیزی نیست ..خصوصا برای بچه های معماری که طراحی شهری براشون جدیده

من الان دانشگاه تهران می خونم

وای! دانشگاه تهران!:d:w17::w42: خوش به حالت! ازاده جان کارشناسی رو هم دانشگاه تهران بودی؟

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسابقه طراحی

مسابقه طراحی

شرکت توسعه ایرانگردی و جهانگردی در نظر دارد طراحی دو مجتمع بهداشتی بین راهی را از طریق مسابقه و بر اساس مشخصات اعلامی ذیل انجام می دهد از کلیه مشاورین و افراد حقیقی و حقوقی که تمایل به شرکت در مسابقه دارند دعوت می شود حداکثر ظرف 14 روز از چاپ اگهی نسبت به ارسال پرسپکتیو طرح و پلان معماری به ادرس شرکت توسعه ایرانگردی و جهانگردی واقع در تهران –خیابان سید جمال الدین اسد ابادی (یوسف ابادی ) نبش خیابان 68 پلاک 516 اقدام نمایند

علاقه مندان می توانند جهت دریافت مشخصات کامل با تلفن 88607665 تماس حاصل فرمایند

تیپ اول: چشمه های بهداشتی زنانه و مردانه . حمام .فضای تجاری نمازخانه با زیر بنای 80 متر قابل افزایش تا 150 متر

تیپ دوم : چشمه های بهداشتی زنانه و مردانه . حمام . فضای تجاری . فست فود و نمازخانه با زیر بنای 300 متر متر قابل افزایش تا 500 متر

جلسه بررسی طرح با حضور داوران مجرب در روز چهار شنبه مورخ 22/12/86 ساعت 1 بعد ظهر در محل شرکت طبقه چهارم برگذار می گردد

1_به کلیه شرکت کنندگان که مشخصات کامل طرح را رعایت کرده اند جوایز نفیسی اهدا خواهد شد

2_به 5 نفر بر اساس امتیاز جمعا" 500 میلیون ریال جایزه نقدی اهدا می شود

3_ به 3 نفر اول با توجه به پراکندگی مکانهای احداث هزینه ی خدمات مشاوره فاز یک و دو نیز پرداخت می شود

آخرین ویرایش:

archiman

کاربر فعال
سلام
منم درسم تموم شده ، کارشناسی خوندم سال 81 درسم تموم شده از همون سال شاغلم ولی میخوام سال دیگه امتحان فوق شرکت کنم اما مطالعه درسی و غیر درسی دارم اما چون مدیریت یکروژه در حومه تهران به عهده ام هست خیلی کم وقت واسه مطالعه دارم.
خوشحال میشم از تجربیات بقیه دوستان استفاده کنم.

greatmemar

عضو جدید
سلام کسی میدونه واسه فوق کدوم کشورها میشه راحتتر تحصیل کرد؟ که هم مدرکش رو ایران قبول کنه و هم خرج تحصیل در اونجا کم باشه.

shahed_g2003

عضو جدید
سلام به همگی
منم امسال واسه طراحی شهری دادم.اگه 4شنبه جواب ها که اومد دیدم خوب زدم همه منابعی که خوندم +خلاصه ها و ... قول قول به هرکسی که خواست می دم. فقط می دونم که واسه طراحی شهری اسکیس خیلی خیلی مهمتر از امتحان هست .ضریب اسکیس از معماری بیشتر هست.

shahed_g2003

عضو جدید
سلام
من شنیدم مالزی خیلی راحت قبول می کنه،هزینش خیلی کمتر از جاهای دیگست و مدرکش رو ایران قبول داره.البته اصلا نمی دونم!!! سطح علمی دانشگاه هاش چه جوریه

raheleh*

عضو جدید
سلام
اول معذرت اصلا حواسم به فونت نبود:redface:
دوم خوش به حالت که کار میکنی
منم تازه تموم شدم امیدوارم زیاد معطل نمونم و کار گیرم بیاد....

Amir*taksa

عضو جدید
سلام کسی میدونه واسه فوق کدوم کشورها میشه راحتتر تحصیل کرد؟ که هم مدرکش رو ایران قبول کنه و هم خرج تحصیل در اونجا کم باشه.
سلام من فارغ التحصيل نيستم:Dخوب كاري كردم اومدم اينجا:w07:مگه من دل ندارم:heart::(
اما 6ساله كه كار ميكنم:smile:اميدوارم همتون موفق باشين;)

Arch-Azadeh

منم فارغ التحصیل :) و دانشجوی ارشد..منم بازی..فعلا چی بازی می کنید؟؟؟
سلام به همگی
منم امسال واسه طراحی شهری دادم.اگه 4شنبه جواب ها که اومد دیدم خوب زدم همه منابعی که خوندم +خلاصه ها و ... قول قول به هرکسی که خواست می دم. فقط می دونم که واسه طراحی شهری اسکیس خیلی خیلی مهمتر از امتحان هست .ضریب اسکیس از معماری بیشتر هست.

نه ضریب اسکیس طراحی شهری با اسکیس معماری یکیه و 5 هست. ولی یک فرقی داره که چون خیلی کم بر می داره ..معمولا رتبه های بالاتر احتمال قبولی شون خیلی زیاده . معمولا زیر 100 خوب قبول می شن، ولی در نظر بگیرید که رتبه 1 ، 17، 37 و خیلی رتبه های خوب طراحی شهری پارسال قبول نشدن..پس هر رتبه ای گرفتین برای اسکیس خوب تمرین کنین..اگه کمکی در مورد اسکیس خواستین ..من هستم ;)

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم فارغ التحصیل :) و دانشجوی ارشد..منم بازی..فعلا چی بازی می کنید؟؟؟
هر رتبه ای گرفتین برای اسکیس خوب تمرین کنین..اگه کمکی در مورد اسکیس خواستین ..من هستم ;)
</p>
سلام آزاده جون . کجایی عزیز؟ کم پیدایی . البته که برا اسکیس احتیاج به کمک داریم . آزاده جون به نظر تو من کی برم کلاس اسکیس برام خوبه؟ دستم ضعیف نیست اما زیاد تمرین ندارم . ترم 6 هستم و سال بعد کنکور دارم می خوام ببینم به نظرت از مهر سال بعد برم خوبه؟ دیر نباشه؟

Arch-Azadeh

</p>
سلام آزاده جون . کجایی عزیز؟ کم پیدایی . البته که برا اسکیس احتیاج به کمک داریم . آزاده جون به نظر تو من کی برم کلاس اسکیس برام خوبه؟ دستم ضعیف نیست اما زیاد تمرین ندارم . ترم 6 هستم و سال بعد کنکور دارم می خوام ببینم به نظرت از مهر سال بعد برم خوبه؟ دیر نباشه؟

به نظرم تابستون برو کلاس، بعد از اینکه کنکور ارشد برگزار شد. این چند تا حسن داره :smile:، اول اینکه استادا سرشون خلوت تره و بیشتر وقت میذارن. بعدش هم اگه بخوای برای ارشد بخونی از مهر شروع می کنی و اگه همون موقع کلاس بری برای تمرین وقت نمیذاری و بعد از امتحان تئوری راحت میتونی اسکیس بزنی و فقط بعد از عید برای کلاسای نقد اسکیس..به نظر من این روش خوب جواب می ده.

آرتميس.artmiss

عضو جدید
نقد معماري / جامعه مهندسان معمار ايران/ تالار بتهوون
تاريخ:پنجشنبه 23 اسفندماه ساعت16-20

خانه‌ي هنرمندان ايران:خيابان طالقاني،‌بعد از ايرانشهر،‌خيابان شهيد موسوي شمالي،ضلع جنوبي باغ هنر

setayesh_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه فارغ اتحصيل هاي سر كار بي كار:)

ازمون ارشد چه طور بود به نظرتون؟:eek:

شركتي سراغ دارين براي كار كه بشه توش معماريم ياد گرفت نه فقط صرف اتوكد؟:confused:

shahed_g2003

عضو جدید
پارسال اسما ضریب اسکیس طراحی شهری 5 بوده ولی 6 اعمال شده.در کنار رتبه 1 قبول نشده !!!! رتبه 250 قبول شده رو هم داشتیم.در مورد اسکیس هم هرگونه پیشنهادی شدیدا مرسی.

Arch-Azadeh

پارسال اسما ضریب اسکیس طراحی شهری 5 بوده ولی 6 اعمال شده.در کنار رتبه 1 قبول نشده !!!! رتبه 250 قبول شده رو هم داشتیم.در مورد اسکیس هم هرگونه پیشنهادی شدیدا مرسی.

والا من در مورد اسما و رسما خبری ندارم، شما منبع موثق داری؟ به هر حال همون با ضریب 5 هم واقعا تاثیرش زیاده
رتبه 1 پارسال هم شاید زیاد مغرور شده و اسکیس تمرین نکرده بوده، تا آنجایی که من می دونم کلاس اسکیسی هم که می رفته زیاد خوب نبوده..در واقع اصلا خوب نبوده . آدم از دانشجوی معماری که طراحی شهری یاد نمیگیره!!!!!
الان بین بچه های ما، روزانه رتبه های 5و 7 و 22و 45و. 64 (همه اسکیس 90 با بالا) هستند. بین بچه های شبانه رتبه 15 و 38 هم هستند. اون رتبه 250 هم که دانشگاه اصفهان قبول شد دوست من بود ;) ، یعنی با هم یک کلاس می رفتیم.
در مورد اسکیس که من گفتم کمک می کنم..شما چه کمکی می خوای ؟؟؟

Amir*taksa

عضو جدید
والا من در مورد اسما و رسما خبری ندارم، شما منبع موثق داری؟ به هر حال همون با ضریب 5 هم واقعا تاثیرش زیاده
رتبه 1 پارسال هم شاید زیاد مغرور شده و اسکیس تمرین نکرده بوده، تا آنجایی که من می دونم کلاس اسکیسی هم که می رفته زیاد خوب نبوده..در واقع اصلا خوب نبوده . آدم از دانشجوی معماری که طراحی شهری یاد نمیگیره!!!!!
الان بین بچه های ما، روزانه رتبه های 5و 7 و 22و 45و. 64 (همه اسکیس 90 با بالا) هستند. بین بچه های شبانه رتبه 15 و 38 هم هستند. اون رتبه 250 هم که دانشگاه اصفهان قبول شد دوست من بود ;) ، یعنی با هم یک کلاس می رفتیم.
در مورد اسکیس که من گفتم کمک می کنم..شما چه کمکی می خوای ؟؟؟
ازاده جان تو واسه اسكيس كلاس كي ميرفتي؟
به نظر من بهترين كلاس اسكيس دانشجوهاي قبول شده از ارشدن

Arch-Azadeh

ازاده جان تو واسه اسكيس كلاس كي ميرفتي؟
به نظر من بهترين كلاس اسكيس دانشجوهاي قبول شده از ارشدن
دقیقا موافقم که بهترین کلاس اونایین که قبولی دادن
من خودم پارسال 2 تا کلاس رفتم و سال قبلش هم یکی ..فعلا برای طراحی شهری انقدر آدم مطرح نداریم.. صدیق که معروفه تو طراحی شهری افتضاحه ..به هر حال تخصصش نیست
یکی دیگه هم که رفتم از دانشجوها که اونم هیچی یاد نداد، 4 جلسه پرسپکتیو درس داد، (که اصلا تو این اسکیس به کار نمیاد) ، بعد از اون پیش نازگل باقری رفتم که واقعا کارش عالی بود و اگه اون نبود من اصلا قبول نمی شدم :surprised: ..متاسفانه نازگل پذیرش دکترا و گرفت و 2-3 ماهی میشه رفته آمریکا ..به نظرم بچه های شهری امسال زیاد وضعشون خوب نیست :cry:
( البته من و چند تا از بچه هامون می خوایم یک کارایی بکنیم ;) )

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . منم یه خبر خوب دارم .;)
یه فیلم آموزشی از دکتر صدیق قراره فردا به دستم برسه در مورد اسکیس . 6 ساعته است .برای کسایی که مثل من تهران زندگی نمی کنن یا فعلا وقت ندارن برن کلاس اسکیس فکر کنم بد نباشه .ای کاش می شد آپ کنم اما نمی شه سعی می کنم تمام نکات مهمی رو که می گه دونه دونه با مثال هاش بیارم . به نظرتون می تونه مفید باشه؟ فکر می کنم برای آشنایی با نظراتش بد نباشه . :):redface:

mahdeco

عضو
سلام . منم یه خبر خوب دارم .;)
یه فیلم آموزشی از دکتر صدیق قراره فردا به دستم برسه در مورد اسکیس . 6 ساعته است .برای کسایی که مثل من تهران زندگی نمی کنن یا فعلا وقت ندارن برن کلاس اسکیس فکر کنم بد نباشه .ای کاش می شد آپ کنم اما نمی شه سعی می کنم تمام نکات مهمی رو که می گه دونه دونه با مثال هاش بیارم . به نظرتون می تونه مفید باشه؟ فکر می کنم برای آشنایی با نظراتش بد نباشه . :):redface:

ببخشید میپرسم، شما کجا زندگی می کنی؟ :que: آخه منم تهران نیستم ، گفتم شاید بتونم یجوری فیلم رو ازت بگیرم.:redface: