هر کسی کمک میخواد بیاد اینجا بپرسه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

vahiddg2007

عضو جدید
شرکت در آزمون ارشد آزاذ 92

شرکت در آزمون ارشد آزاذ 92

با سلام خدمت دوستان گرامی

یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید

من دانشجوی ترم 6 مکانیک هستم و میخواستم بصورت خود آزمایی در آزمون ارشد آزاد شرکت کنم

اما در فرم ثبت نام تیک خود آزمایی وجود ندارد و همچنین نمیدانم برای معدل کارشناسی چی باید وارد کنم چون هنوز فارغ اتحصیل نیستم

ممنون میشم از راهنماییتون

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان گرامی

یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید

من دانشجوی ترم 6 مکانیک هستم و میخواستم بصورت خود آزمایی در آزمون ارشد آزاد شرکت کنم

اما در فرم ثبت نام تیک خود آزمایی وجود ندارد و همچنین نمیدانم برای معدل کارشناسی چی باید وارد کنم چون هنوز فارغ اتحصیل نیستم

ممنون میشم از راهنماییتون
سلام . شما حتی اگه قبول بشی نمیتونی بری دانشگاه درسته؟ چون هنوز فارغ التحصیل نشدی
کنکور که خود ازمایی نداره . یه معدل تقریبی بزن . ولی بالا نباشه . منم همین کار رو کردم

nedashiva

کاربر بیش فعال
سلام من یه سوال دارم هرکی تخصص داره لطفا ج بده

میخوام بدونم قضیه کنکور سراسری و ازاد چیه که باهم ادغام شدن ینی آزموناشون باهمه؟؟؟؟؟ واینکه اگه کسی نخواد ازاد شرکت کنه حتما باید دفترچشو بگیره ینی به هم وابسته هستن؟ مثلا کسی که دفترچه دولتی رو گرفته قصد ازاد هم نداشته باشه باید دفترچه ازاد بگیره؟؟؟؟

مسافر64

عضو جدید
سلام میخواستم بدونم دانشگاه ازاد برای تحصیلات تکمیلی خوبه که برم

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام میخواستم بدونم دانشگاه ازاد برای تحصیلات تکمیلی خوبه که برم

دوست گرامی .
الان آزاد و دولتی و پیام نور دیگه فرقی نداره
چون فارغ التحصیل زیاده شده ... کسی که بتونه بار علمی شو زیاد کنه و چنتا مقاله تو ژورنال های بین المللی ISI, IEEE چاپ کنه موفق تره ...
.
.
.
دانشگاه خوب یه امتیازه .... ولی واسه مقاطع بالاتر ..رزومه و سابقه پژوهشی مهمتر از محل تحصیلته
از دانشگاههای دولتی درجه یک : شریف- امیرکبیر- علم صنعت- دانشگاه تهران-شهید بهشتی .
از دانشگاههای دولتی درجه دو : بوعلی سینا همدان - فردوسی مشهد- صنعتی شیراز- صنعتی اصفهان- چمران اهواز-
دانشگاه آزاد : علوم تحقیقات ها همه سطح علمی خوبی دارند ... مخصوصا" واحد های تهران جنوب. قزوین- اراک- خوزستان

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
سلام من یه سوال دارم هرکی تخصص داره لطفا ج بده

میخوام بدونم قضیه کنکور سراسری و ازاد چیه که باهم ادغام شدن ینی آزموناشون باهمه؟؟؟؟؟ واینکه اگه کسی نخواد ازاد شرکت کنه حتما باید دفترچشو بگیره ینی به هم وابسته هستن؟ مثلا کسی که دفترچه دولتی رو گرفته قصد ازاد هم نداشته باشه باید دفترچه ازاد بگیره؟؟؟؟
شما میتونی دفترچه دولتی بگیری و با کد رهگیری دولتی ثبت نام کنی... اگر دانشگاه ازاد هم مد نظرتون هست مبلغی پرداخت میکنید و کد رهگیری دیگری برای دانشگاه ازاد به شما میدن .
در نتیجه شما یک ازمون دادی اما واسه هر دو دانشگاه ترازتون رو حساب میکنن.
اگر هم ازاد نخواستین خوب کد رهگیری نمیگیری... همون دولتی کافیه .

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها

شما چیزی در مورد دانشگاه تحصیلات تکمیلی میدونه؟؟شرایطش چجوریه؟؟از طریق همین کنکور سراسری میگیرن؟؟هرسال میگیرن؟؟چ رشته هایی داره؟کجاها این دانشگاه هس؟؟؟

ممنون میشم کمک کنین.

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها

شما چیزی در مورد دانشگاه تحصیلات تکمیلی میدونه؟؟شرایطش چجوریه؟؟از طریق همین کنکور سراسری میگیرن؟؟هرسال میگیرن؟؟چ رشته هایی داره؟کجاها این دانشگاه هس؟؟؟

ممنون میشم کمک کنین.

کسی درمورد این دانشگاهها چیزی نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohamad_skiller

عضو جدید
سلام دوست عزیز من میخواستم کنکور آزاد ارشد ۹۲ رشته مکانیک شرکت کنم رفتم ثبت نام کنم ۲۰ تا انتخاب میشد کرد اما زمان ما کارشناسی ۶ تا میتونستیم انتخاب کنیم بعد مثلا شانس تو رشته اول خیلی خیلی بیشتر بود تراز تو رشته های بعدی خیلی بالا میرفت مثلا ۱۰۰۰ تا بالا میرفت حالا سوال من اینکه که ارشد هم هنوز همون سیستم هست یعنی شانس قبولی تو انتخاب های دوم سوم تا آخر میاد پایین و تراز میره بالا یا اینکه تراز ثابت هست و تراز ما به هر کدوم بخوره قبول میشیم لطفا زود تر جواب بدین چون ۱ کی ۲ روز بیشتر تا ثبت نام نمونده ممنون میشم
بعد یه سوال دیگه هم داشتم مثلا اگه تو دوره اول با تراز ۵۷۰۰ دانشگاه آزاد سمنان قبول بشیم بعد امکانش هاست که نخواهیم بریم و تو تکمیل ظرفیت شرکت کنیم که یه جای بهتر قبول بشیم یا اینکه اونهایی که تو دوره اول قبول میشن دیگه تکمیل ظرفیت نمیتونن شرکت کنند ؟

*ستاره آسمان*

عضو جدید
سلام دوست عزیز من میخواستم کنکور آزاد ارشد ۹۲ رشته مکانیک شرکت کنم رفتم ثبت نام کنم ۲۰ تا انتخاب میشد کرد اما زمان ما کارشناسی ۶ تا میتونستیم انتخاب کنیم بعد مثلا شانس تو رشته اول خیلی خیلی بیشتر بود تراز تو رشته های بعدی خیلی بالا میرفت مثلا ۱۰۰۰ تا بالا میرفت حالا سوال من اینکه که ارشد هم هنوز همون سیستم هست یعنی شانس قبولی تو انتخاب های دوم سوم تا آخر میاد پایین و تراز میره بالا یا اینکه تراز ثابت هست و تراز ما به هر کدوم بخوره قبول میشیم لطفا زود تر جواب بدین چون ۱ کی ۲ روز بیشتر تا ثبت نام نمونده ممنون میشم
بعد یه سوال دیگه هم داشتم مثلا اگه تو دوره اول با تراز ۵۷۰۰ دانشگاه آزاد سمنان قبول بشیم بعد امکانش هاست که نخواهیم بریم و تو تکمیل ظرفیت شرکت کنیم که یه جای بهتر قبول بشیم یا اینکه اونهایی که تو دوره اول قبول میشن دیگه تکمیل ظرفیت نمیتونن شرکت کنند ؟

در مورد سوال اول بله هنوز مثل سابق قبولی در انتخاب اول شانسش بیشتره ولی سوال دوم اطلاع دقیق ندارم

professor333

عضو جدید
سلام آقايون و خانمها من مهندسي مواد ميخونم و مي تونم تغيير رشته بدم به it و به هر كدوم از يه لحاظي علاقه دارم. ولي حالا موندم سر دو راهي كمكم كنيد لطفا

sina_oonline

عضو جدید
خب علاقتون رو دنبال کنید.
آیتی بر خلاف اسمش که به نظر می آد فنی باشه خیلی مدیریتی تره نسبت به کامپیوتر و برای همین شاید برای بچه هایی که رشته دبیرستانشون ریاضی فیزیکه چندان خوشایند نباشه اما به هرحال وقتی بهش علاقه دارید توصیه من اینه که این کار را انجام بدید.
آدم وقتی به کاری علاقه داشته باشه قطعا توش موفق هم میشه هرچند مواد هم رشته چذابی به نظر می آد مخصوصا تو مقطع ارشد مثل نانومواد ، مهندسی بافت ، مهندسی پزشکی-بیومواد و غیره

مهدی 72

عضو جدید
سلام دوستان کمکم کنید من داوطلب کنکور 92 هستم رشتم تجربی منطقه 2 میخواستم کنکور سراسری رشته مهندسی صنایع غذایی دانشگاه تهران پردیس کرج بزنم به نظر شما تا چه رتبه ایی میشه این رشته رو تو این دانشگاه آورد؟آخرین رتبه چند بوده؟
ممنون میشم زودتر بگید

نازخاتون2

عضو جدید
لطفا کمک کنید

لطفا کمک کنید

هر کسی کمک میخواد بیاد اینجا بپرسه

سلام
من فارق التحصیل زیست 84هستم میخوام ارشد روانشناسی بخونم ولی نمیدونم کدوم گرایش خودم به مشاوره علاقه دارم ولی مطمین نیستم
درضمن چون دوقلوی4ساله دارم احتمالا باید غیر حضوری بخونم میتونید بهترین مراکز تحصیلی رو با این روش به من معرفی کنید ایا اصلا این روش مفیده یا معتبره؟

poll20

عضو جدید
سلام ميشه در مورد باستان شناسي هم كمك كنيد كجاداره-ازاد شهريه؟-كنكور؟ رتبه؟ كلا يه جور راحت بشه رفت توش
ممنون

hana_shnm

عضو جدید
سلام.من لیسانس کشاورزی دارم اما راستش اصلا از کارهای زراعی خوشم نمیاد عاشق کارهای آزمایشگاهیم میگن باید علوم آزمایشگاهی از اول بخونم اما می ترسم که اونم بازار کار نداشته باشه به نظر شما چه کنم؟

yasi84

عضو جدید
سلام
من ارشد معماري دولتي دارم ولي ميخوام دوباره كنكور سراسرس شركت كنم واسه پزشكي دولتي... نميدونم بايد ديپلم تجربي بگيرم يا نه؟ ..اصلا امكانش هست؟

missysanaz

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیزم
2تا سوال راجع به دانشگاه شهید رجایی دارم
1-راسته که میگن حتما باید اولین انتخاب باشه؟
2-اگه قبول بشم اما از مرحله گزینش رد بشم یک سال خوندنم حروم شده؟هیچ انتخاب دیگه ای نمیتونم داشته باشم؟
ممنون میشم اگه جواب بدید

Amin1992

عضو جدید
زمان ما که لازم نبود انتخاب اول باشه.
مرحله گزینش تا جایی که اطلاع دارم برای همه نیست و تعهد هم داره . شما اگر مهندسی انتخاب رشته کنید ( باید دفترچه انتخاب رشته رو بخونید ببینید مهندسی امسال میگیره یا فقط دبیری میگیره) مثل دانشگاه های دیگه عمل خواهد شد.

missysanaz

عضو جدید
زمان ما که لازم نبود انتخاب اول باشه.
مرحله گزینش تا جایی که اطلاع دارم برای همه نیست و تعهد هم داره . شما اگر مهندسی انتخاب رشته کنید ( باید دفترچه انتخاب رشته رو بخونید ببینید مهندسی امسال میگیره یا فقط دبیری میگیره) مثل دانشگاه های دیگه عمل خواهد شد.
اینکه مثل دانشگاههای دیگست منظور اینه که بدون گزینشه؟دیگه تعهد استخدام نداره؟

missysanaz

عضو جدید
من رتبم شده 2500 منطقه 3
معماری رجایی قبول میشم؟یا دانشگاه دولتی دیگه ای توی تهران؟

sara11155

عضو جدید
سلام من رشتم ریاضیه!:redface: ولی خیلی به رشته حقوق علاقه دارم! :surprised: دو سال اخیر ب جای خود حقوق رشته فقه و حقوق اسلامی رو میتونیم انتخاب کنیم ما ریاضیا..کسی فرق این دو رشته رو میدونه؟! و سوال دیگم اینکه من ب مهندسی صنایع و حقوق علاقه دارم..موندم بین این دو رشته!!:confused:

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من رشتم ریاضیه!:redface: ولی خیلی به رشته حقوق علاقه دارم! :surprised: دو سال اخیر ب جای خود حقوق رشته فقه و حقوق اسلامی رو میتونیم انتخاب کنیم ما ریاضیا..کسی فرق این دو رشته رو میدونه؟! و سوال دیگم اینکه من ب مهندسی صنایع و حقوق علاقه دارم..موندم بین این دو رشته!!:confused:

دانشگاه آزاد کنکور انسانی بده...راحت قبول میشی حقوق..البته در جریان نیستم الان که کنکور آزاد رو برداشتن کامل یا نه...
کاملا به خودت بستگی داره سارا جان ...خوب فکراتو بکن و تحقیقاتو بکن و بعد انتخاب کن...
برای رشته ی حقوق حواست به روحیاتت باشه...
به نظر من اگه دختر احساساتی هستی بهتره بیشتر فکر کنی که محیط کار...و حیطه کاری حقوق رو میپسندی یا نه؟
موفق باشی....

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.من لیسانس کشاورزی دارم اما راستش اصلا از کارهای زراعی خوشم نمیاد عاشق کارهای آزمایشگاهیم میگن باید علوم آزمایشگاهی از اول بخونم اما می ترسم که اونم بازار کار نداشته باشه به نظر شما چه کنم؟

اگه بیوتکنولوژی کشاورزی رو ادامه بدی اکثرا کارای اصلاحی و آزمایشگاهیه..
اگر هم که گرایش خاک خونده باشی که ایستگاهای تحقیقاتی و آزمایشگاه های آب و خاک کارشون آزمایشگاهی...
موفق باشی..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا