هر مشكلي داري بگو با حرف زدن درستش ميكنيم..........

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nedashiva

کاربر بیش فعال
هر کاری؟!گفتنش راحته
چرا این هر کاریو به دخترا نشون نمیدید
فقط بلدید بگید ما پسرا بدبختیم شما راحتید....
کاش من پسر بودم.کار هست ولی....شما ها منتظرید صندلی ریاست فلان شرکت و بهتون بدن.باید یاد یگیرید از صفر شروع کنید.

وای شما دقیقا حرف دل منو میزنید

یه پسره دوستمو میخواست 4سال پیش قابل توجه شما اقا وحید همشهری شما بود این پسره از همون موقع هم درس میخوند هم رو ماشین باباش مسافرجابه جا میکرد تابستونا هم توشرکت کارای کارگری میکرد 3سال پیش درسش تمام شد عقد کردن بعد پسره رفت سربازی یه سال پیشم عروسی کردن این اقا به نظر من یه مرد تمام عیار بود این اقا عشقشو ثابت کرد
ولی حیف از کسایی که فقط تو حرف میگن ما عرضه داریم وقتی پای عمل میرسه میگن ما بچه بودیم یه حرفی زدیم تو چرا باور کردی؟؟:eek:

farid_ppe

عضو جدید
هیچ انسانی نباید بی انگیزه بشه واسه زندگی کردن اگه انگیزه نداشته باشی کلات پس معرکه اس.
مرد هم بودن مردای قدیم.البته قصد توهین و بی احترامی نداشتم

دوست عزیز من تو زمان سربازیم پسرایی دیدم دهی شصتی که اندازه ی هزارتا مرد مرد بودن
اینو بدون ربطی به قدیم و جدید نداره مرد همیشه مرد هستش
ولی قبول دارم معرفت کم شده
ولی با این وجود هنوز مردانگی و جوانمردی هست

nedashiva

کاربر بیش فعال
خوب باید به پسره فرصتی بدی تا خودشو نشون بده. از پیش که نمیشه قضاوت کرد

حرف منم با کسایی که بهشون فرصت میدی ولی میبینی عرضه نداره وجوونیتو واسش تلف کردی بعدشم میره همه جا میگه دختره پولکی بود منو واسه پول میخواست یه خواستگار پولدار اومد رفت طرفش

ینی این ادمو اعدامم کنی باز کمه..............

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حرف منم با کسایی که بهشون فرصت میدی ولی میبینی عرضه نداره وجوونیتو واسش تلف کردی بعدشم میره همه جا میگه دختره پولکی بود منو واسه پول میخواست یه خواستگار پولدار اومد رفت طرفش

ینی این ادمو اعدامم کنی باز کمه..............
دخترو انقدر بی رحم؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچ انسانی نباید بی انگیزه بشه واسه زندگی کردن اگه انگیزه نداشته باشی کلات پس معرکه اس.
مرد هم بودن مردای قدیم.البته قصد توهین و بی احترامی نداشتم

مررررررررد!!!
مرد زیاد هست...
نمیخوام بگم زنم زنای قدیم چون باید باهمین زنهای امروزی زندگی کرد...
من بی انگیزم چون هیچ چیزی برام فرقی نمیکنه...
خیلیا دغدغه دارن من دغدغه ندارم!!!اصن ایقد بی انگیزه شدم برام فرقی نداره سرنوشتم چی باشه!!!
هرکسی دوس داره پولدار بشه و زندگی کنه ولی من نه!!!اصن هیچ چیزی برام مهم نیست دیگه!
حرفای منو درک نمیکنین/

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز من تو زمان سربازیم پسرایی دیدم دهی شصتی که اندازه ی هزارتا مرد مرد بودن
اینو بدون ربطی به قدیم و جدید نداره مرد همیشه مرد هستش
ولی قبول دارم معرفت کم شده
ولی با این وجود هنوز مردانگی و جوانمردی هست

فرید کوکا دیروز با یه دختری سر همین بحثم شد!
گفتم نگووو کوووو مرررررررد بگو کو مرد پولدار!!!؟؟؟میگفت مرد نمیبینم که ازدواج کنم!!!!!!

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
مررررررررد!!!
مرد زیاد هست...
نمیخوام بگم زنم زنای قدیم چون باید باهمین زنهای امروزی زندگی کرد...
من بی انگیزم چون هیچ چیزی برام فرقی نمیکنه...
خیلیا دغدغه دارن من دغدغه ندارم!!!اصن ایقد بی انگیزه شدم برام فرقی نداره سرنوشتم چی باشه!!!
هرکسی دوس داره پولدار بشه و زندگی کنه ولی من نه!!!اصن هیچ چیزی برام مهم نیست دیگه!
حرفای منو درک نمیکنین/

:surprised:....عجب آدم جالبی....

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا فک میکنید مردونگی به پول.شما کلا ذهنیتتون خرابه

میگم نمیگیرین اصن حرفای منو!!!
میگم میگین مردم مردای قدیم!من میگم مرد زیاد هست.من مرد زیاد دیدم و میشناسم...ولی مردی که دخترا میگن مرد پولداره که سراغ ندارم!

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگم نمیگیرین اصن حرفای منو!!!
میگم میگین مردم مردای قدیم!من میگم مرد زیاد هست.من مرد زیاد دیدم و میشناسم...ولی مردی که دخترا میگن مرد پولداره که سراغ ندارم!
ببخشیدا ولی حرفای شما ادمو از هرچی مرده زده میکنه:cry:
اگه همه مردا مثل شما فک کنن که ادم میترسه بهشون نزدیک بشه:w41:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من از کسی ایراد نگرفتم.خب خوب بودن از نظر هر کسی فرق میکنه
من نگفتم من خوبم.

خوب مد نظر شما چیه؟
اگه معتقدین خوبی از نظر هرکسی فرق داره چرا میگین الان خوب نیست و همه رو بد قلمداد میکنین؟؟؟
ببخشیدا ولی حرفای شما ادمو از هرچی مرده زده میکنه:cry:
اگه همه مردا مثل شما فک کنن که ادم میترسه بهشون نزدیک بشه:w41:

همه مثه من نیستن...
من فقط بی انگیزم.فک کنم قبلا باهم بحث کردیم.یادتون هست...

nedashiva

کاربر بیش فعال
پول پول پول

حالم از این کلمه بهم میخوره اهای پسرایی که میگید پول مهم نیس با چی میخواین شکم خانواده رو پر کنید؟ با مردونگی با پاکی نگید که خندم میگیره

ما دخترا اگه به یه پسر که جیبش خالی باشه جواب مثبت بدیم که دیگه دختر نیستیم یه موجود کم عقل هستیم............

اینقد پول پول نکنید..................

شما پولو تو چی میبینید اگه یه دختر بهتون بگه باید دستت تو جیب خودت باشه حالا هر چند کم در حد یه زندگی متوسط شما اونو به پول پرست متهم میکنید؟؟؟؟؟؟؟

ای وای من........................

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پول پول پول

حالم از این کلمه بهم میخوره اهای پسرایی که میگید پول مهم نیس با چی میخواین شکم خانواده رو پر کنید؟ با مردونگی با پاکی نگید که خندم میگیره

ما دخترا اگه به یه پسر که جیبش خالی باشه جواب مثبت بدیم که دیگه دختر نیستیم یه موجود کم عقل هستیم............

اینقد پول پول نکنید..................

شما پولو تو چی میبینید اگه یه دختر بهتون بگه باید دستت تو جیب خودت باشه حالا هر چند کم در حد یه زندگی متوسط شما اونو به پول پرست متهم میکنید؟؟؟؟؟؟؟

ای وای من........................

شما درست میگین ماهم همین حرف رو میزنیم.ولی این بحث تموم شدس!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.