هدفتون از دیدن سریال های ماهواره ای چیه؟؟

هدفتون از دیدن سریال های ماهواره ای چیه؟؟

• بله ... به صورت جدی

رای: 4 11.8%
  • بله ... گهگاهی

رای: 10 29.4%
  • خیر .. اصلا حوصلشونو ندارم

رای: 5 14.7%
  • خیر .. از موضوع و محتواشون خوشم نمیاد

رای: 15 44.1%

• مجموع رای دهندگان
    34
  • نظرسنجی بسته .
چه هدفی رو با نگاه کردن سریال های ماهواره ای دنببال میکنین؟؟.. به نظرتون این سریال ها مفیدند یا غیر مفید؟؟؟.

آخرین ویرایش:

Moonlight3311

عضو جدید
من اگه وقت کنم سریالای کره ای می بینم باعث میشه استرس وفشار زندگیم یادم بره یه ساعتی . ..

• Like
واکنش ها: (F(X

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من کم نگاه می کنم ولی یه مدت پیگیر بودم نگاه می کردم یه چیزی رو متوجه شدم شاید من برعکس متوجه شدم :
تمام کانالهای فارسی زبان اونوری که سریال دوبله پخش می کنند اکثرا یه محتوا بد داشتند: روشهای خیانت در خانواده و حرمت شکتی و تجاوز

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال
خدا رو شکر میکنم که خیلی وقته ماهواره رو از خونمون انداختیم بیرون.یه روز خودم رفتم سیمو کندمو رسیورو جمع کردم،بعضی از اعضای خونواده اعتراض کردن اما در نهایت تونستم مامان بابامو قانع کنم و برای همیشه این نحسیه خونواده بر اندازو انداختیم بیرون!

به نظر من همه اونایی که به بهانه های به ظاهر خوب رفتن ماهواره خریدن(میخوایم اخبار ببینیم،برنامه های مفید ورزشی،تقویت زبانو .....)بالای 99%شون اسیر این سریالا میشن و ضرری که به خودشون و خونوادشون وارد میشه،1000000000000000 برابر فایدشه!حتی خیلی از ماها که ادعا داریم رو ما هییییچ اثری نداره،بدترین کاری که ماهواره باهامون میکنه اینه که قبح و زشتی خیلی چیزا برامون میریزه و عادی میشه.

اگه زمانه جنگ ،جنگیدن جهاد بود، به نظرم الان جمع کردن ماهواره تو خونواده ها جهاده!

من کم نگاه می کنم ولی یه مدت پیگیر بودم نگاه می کردم یه چیزی رو متوجه شدم شاید من برعکس متوجه شدم :
تمام کانالهای فارسی زبان اونوری که سریال دوبله پخش می کنند اکثرا یه محتوا بد داشتند: روشهای خیانت در خانواده و حرمت شکتی و تجاوز

باور کنید دقیقا همینه .. اخه مگه به جز اینا محتوای دیگه ای هم دارن

Moonlight3311

عضو جدید
سریال افسانه افسونگر و ماهی طلایی هم خیلی قشنگ بودن . نمیشه گفت همه محتوا یکیه چون ژانزهای سریالها متفاوته سریال خنده دار و درام و ترسناک که همشون یکی نیستن که خیانت داشته باشن . حتی اگرم داشته باشن آدم میتونه انتخاب کنه اونارو نبینه . همه چی بستگی به خود آدم داره

خدا رو شکر میکنم که خیلی وقته ماهواره رو از خونمون انداختیم بیرون.یه روز خودم رفتم سیمو کندمو رسیورو جمع کردم،بعضی از اعضای خونواده اعتراض کردن اما در نهایت تونستم مامان بابامو قانع کنم و برای همیشه این نحسیه خونواده بر اندازو انداختیم بیرون!

به نظر من همه اونایی که به بهانه های به ظاهر خوب رفتن ماهواره خریدن(میخوایم اخبار ببینیم،برنامه های مفید ورزشی،تقویت زبانو .....)بالای 99%شون اسیر این سریالا میشن و ضرری که به خودشون و خونوادشون وارد میشه،1000000000000000 برابر فایدشه!حتی خیلی از ماها که ادعا داریم رو ما هییییچ اثری نداره،بدترین کاری که ماهواره باهامون میکنه اینه که قبح و زشتی خیلی چیزا برامون میریزه و عادی میشه.

اگه زمانه جنگ ،جنگیدن جهاد بود، به نظرم الان جمع کردن ماهواره تو خونواده ها جهاده!

دمت گرم .. من هر کاری میکنم از پسشون بر نمیام حتی نمی تونم کانال هاشم حذف کنم ........ حقیقتا من هیچ چیز مفیدی ازش ندیدم .البته به جز شبکه های خودمون و استانی ها که به نظرم به اندازه کافی برنامه دارن

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به اندازه موهای سرم سریال دیدم

ولی خودم گلچین میکنم

مثلا از سریال هایی مثل Friends و Breaking Bad و The Wire عاشقشون بودم
ولی مثلا یه سری سریال ها هستن مثل How i met your mother یا 99درصد سریالای ترکی و مکیزیکی و غیره اینا متنفرم

فقط کوزی گونی خیلی دوست داشتم بیشتر مواقع نگاه میکردم چون کلا متفاوت بود و حس خانواده دوستی داشت
کلا ماهواره سریالاش باحال نیست،خودم دانلود میکنم نگاه میکنم

کسی مشاوره سریال خواست، لب تر کنه فقط
:D

سریال افسانه افسونگر و ماهی طلایی هم خیلی قشنگ بودن . نمیشه گفت همه محتوا یکیه چون ژانزهای سریالها متفاوته سریال خنده دار و درام و ترسناک که همشون یکی نیستن که خیانت داشته باشن . حتی اگرم داشته باشن آدم میتونه انتخاب کنه اونارو نبینه . همه چی بستگی به خود آدم داره

اینا من خودم ندیدم .......... درسته ولی تا جایی که من خبر دارم سریال مثبت هیچ وقت پخش نمی کنن .... اتفاقا دستخود ادم نیست بعد یه مدت اگرم خودت نخوای میبینی دارری این سریال هارو نگاه میکنی

من به اندازه موهای سرم سریال دیدم

ولی خودم گلچین میکنم

مثلا از سریال هایی مثل Friends و Breaking Bad و The Wire عاشقشون بودم
ولی مثلا یه سری سریال ها هستن مثل How i met your mother یا 99درصد سریالای ترکی و مکیزیکی و غیره اینا متنفرم

فقط کوزی گونی خیلی دوست داشتم بیشتر مواقع نگاه میکردم چون کلا متفاوت بود و حس خانواده دوستی داشت
کلا ماهواره سریالاش باحال نیست،خودم دانلود میکنم نگاه میکنم

کسی مشاوره سریال خواست، لب تر کنه فقط
:D

دست به سریالتم که الیه

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
الان ک بیشتر سال شهرستانم.اینجام ک هستم ن وقتشو دارم ن امکانتشو
اما درکل سریالارو میخرم یا دانلود میکنم و طبق زمانبندی خودم میبینمشون
بیشترم آمریکایی و کره ای!!
راستی بچه ها breakin bad چی شد؟؟ تا کجا اومده؟؟؟ من خیلی وقته ندیدمش:D

الان ک بیشتر سال شهرستانم.اینجام ک هستم ن وقتشو دارم ن امکانتشو
اما درکل سریالارو میخرم یا دانلود میکنم و طبق زمانبندی خودم میبینمشون
بیشترم آمریکایی و کره ای!!
راستی بچه ها breakin bad چی شد؟؟ تا کجا اومده؟؟؟ من خیلی وقته ندیدمش:D

یا خدا این همه سریال از کجا میاد که من نشنیدم ...

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
من که اصلا TV و ماهواره نگاه نمیکنم.
پدر و مادرم هم اهل سریال نیستن.
ماهواره ما فقط پخش اختصاصی اخبار برا بابامه :)

راستش چی بگم باید دید چرا این قدر افراد ضعیفن. و الا شخصی با هر فرهنگی که نتونه در مقابل یک فرهنگ دیگه دووم بیاره لابد فرهنگش مشکل داره و ضعیفه.

بله درسته خانواده باید قوی باشه .. ولی خانداه ضعیف هم خیلیه که تحت تاثیر همین سریال ها قرار میگیرن .( به شخصه خیلی خیلی خودم دیدم چجوری از هم پاشیدن) ولی همین سستی رو میتونن قوی کنن و استوارش کنن .. مهم پاراه نشدن اون بند اخره .نباید خونواده رو برد به سمت اون بند

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
راستش چی بگم باید دید چرا این قدر افراد ضعیفن. و الا شخصی با هر فرهنگی که نتونه در مقابل یک فرهنگ دیگه دووم بیاره لابد فرهنگش مشکل داره و ضعیفه.

ب بزرگترین مشکلمون اشاره کردید..........

:D همچین میگه محتوا انگار سریالای اینور خیلی با محتوان
از اون ور برنامه میزارن می گن دوستی پسر دختر بده زشته جیزه
از اون طرف سریال می زارن دختره با پسره دوستن و عزیزم عزیزم همو صدا می زننن جلو خونواده هاشون همو خانوم فلان و آقای فلان صدا می زنن و میخان مامان بابا ها رو یه طو بپیچونن و وقتیم خونواده ها مخالفن اینا هی می خان یه کاری کنن خونواده ها مجبور شن :D
آخرم همه چی به خوبی و خوشی تموم میشه

:D :D زبانم افتضاح اندر افتضاح

من کاری به سریال های اینور ندارم که اینا هم مشکل دارن ولی اونا دیگه نوبرشن ............ میدونستم خواستم بهت روحیه بدم ..تو بلک لیستتم چرا؟؟