نذری دختر همساده

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز

zeus.m

عضو جدید
این مال قدیما بود در دوران...
الان که دخترا نمیبرن ک تازه بعضی وقتا پسران میبرن...
ما که پسر همسایه نداریم:biggrin:

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر همسایمون برده دلوم....از امید جهان......درو با میکنی یا در بشکنوم...........وای که چشاش قشنگه.............اگه تو نخوای بشی زن ما به خدا میشکنه این دل ماااا....دختر همسایمون برده دلوم..

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
در این حدم وضعمون خراب نیست

وضع من دقیقا به همین اندازه خرابه.. مادر گرامی داره استین بالا میزنه...خخخخخخخخ....موقع جوونی و درس دانشگاه دنبال کار خودم بودم محل نذاشتم به دختر همسایه ها و دیگرون ...الان که 2 سال مونده وارد دهه 40 زندگیم بشم...........تیپ و قیافه شبیه متاهیلین شده کسی ام محل نمیده. حال تیپ زدن و ارایش کردنم ندارم بشم خروس بزک کرده.....ازین روست که میگن نزار کار از کار بگزره...

zeus.m

عضو جدید
وضع من دقیقا به همین اندازه خرابه.. مادر گرامی داره استین بالا میزنه...خخخخخخخخ....موقع جوونی و درس دانشگاه دنبال کار خودم بودم محل نذاشتم به دختر همسایه ها و دیگرون ...الان که 2 سال مونده وارد دهه 40 زندگیم بشم...........تیپ و قیافه شبیه متاهیلین شده کسی ام محل نمیده. حال تیپ زدن و ارایش کردنم ندارم بشم خروس بزک کرده.....ازین روست که میگن نزار کار از کار بگزره...

خو شما میتونی ی کار دیگه بکنی

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
میتونی به مامانت بگی ی دیگ بزرگ آش و شله زرد بپزه رو همشون بنویس با شماره تلفنو آدرس همه جا پخش کن شاید پیدا شد:D
نمیخوای منم شمارمو در برگشت رو گلی نباتی چیزی بنویسم تقدیم کنم؟

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
میتونی به مامانت بگی ی دیگ بزرگ آش و شله زرد بپزه رو همشون بنویس با شماره تلفنو آدرس همه جا پخش کن شاید پیدا شد:D
راه جدید و فانتزیو باحالیه...ولی جواب نمیده...چون احتمال بالای 99 درصد کیسی که من میخوام نمیزنگه ...این راه برا اون بیچاره هایی هست که دیگه امید اخرشونه....همین ماه پیش یک دختر ب معرفی شده بود دندون پزشک بود و مادرشون ازدوستای قدیم مادرم که چندین سال ندیده بوددنشون چون 2 سال ازم بزرگتر بود نرفتم خواستگاریش ...بابا خانم زئوس اقایون نباید نگران باشن....چون مثل من میگردن....خانم ها بیشتر باید نگران باشن تو این وضعیت....

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شدی مثل خودم بیخیال ازدواج مجردی رو عشق است

خوش بحالشون .......کسی که از اینا برا ما نمیاره

چطوری؟

موتورت نشنوه ناراحت میشه هاااااااااااااااااا

zeus.m

عضو جدید
حالا یه بار بیا بختت باز بشه بعد به بقیه هم پیشنهاد بده
چه خوب میشه برات اولیشو برای من بیاری
ما اصن نذری نمیدیم:D
منم که مگه چند سالمه قصد ادامه تحصیل دارم تا دکترا و بالاتر:redface:
راه جدید و فانتزیو باحالیه...ولی جواب نمیده...چون احتمال بالای 99 درصد کیسی که من میخوام نمیزنگه ...این راه برا اون بیچاره هایی هست که دیگه امید اخرشونه....همین ماه پیش یک دختر ب معرفی شده بود دندون پزشک بود و مادرشون ازدوستای قدیم مادرم که چندین سال ندیده بوددنشون چون 2 سال ازم بزرگتر بود نرفتم خواستگاریش ...بابا خانم زئوس اقایون نباید نگران باشن....چون مثل من میگردن....خانم ها بیشتر باید نگران باشن تو این وضعیت....

نگران چی؟؟
چه فرقی داره خو...
ما که نگران نیسم شما هسی آقا؟؟:D
مجردی بهتره :smile: