نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد برق 90-رتبه و محل قبولی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

samane2030

عضو جدید
سلام بچه ها به همگي تبريك ميگم منم با 1028 شهيد عباسپور روزانه ارشد كنترل قبول شدم كسي در مورد اين دانشگاه وخوب وبد بودنش اظلاعاتي دارد با كدام دانشگاه ميشه مقايسه كرد ازنطر علمي
سلام تبریک میگم
منم با رتبه 1079 کنترل عباسپور قبول شدم راستش این چند روز بیشتر راجع بهش تحقیق کردم و فهمیدم دانشگاه خیلی خوبیه و امکانات رفاهیش زیاده و احتمال ادغامش با خواجه نصیر تا سال دیگه خیلی زیاده ...
ولی خوب فکر کنم با این رتبه ها و قبولی های امسال میتونستیم شبانه بهشتی یا تربیت مدرس و بیاریما ... :(

samane2030

عضو جدید
سلام دوستان
میشه لطفا منو راهنمایی کنید
:smile:
راستش من کنترل روزانه عباسپور و مخابرات آزاد تهران علوم تحقیقات قبول شدم .
حالا بین این دو تا گرایش و بین این دو تا دانشگاه موندم. . . از نظر علاقه ای برام فرقی نداره ولی رفتم پارسه گفتن مخابرات بهتره و علوم تحقیقات هم در سطح دانشگاههای مطرح مثل تهران یا امیرکبیر ه . . .
نظر شما چیه؟
کدوم گرایش بازار کاره بهتری داره و کدوم دانشگاه اعتبار بیشتری برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکتری در ایران و خارج از کشور داره؟(جنبه مالی رو در نظر نگیرید لطفا!)
توروخدا بهم جواب بدید
من پس فردا باید برم ثبت نام. . . :(
راستی لیسانسم هم الکترونیک بوده

anishtain_bahosh

عضو جدید
سلام در مورد دانشگاه شاهد و خوب و بد بودن امکانات و اساتید خبری دارید؟من روزانه مخابرات میدان شاهد قبول شدم.به نظرتون شاهد بهتره یا علوم تحقیقات مخابرات؟

samane2030

عضو جدید
سلام در مورد دانشگاه شاهد و خوب و بد بودن امکانات و اساتید خبری دارید؟من روزانه مخابرات میدان شاهد قبول شدم.به نظرتون شاهد بهتره یا علوم تحقیقات مخابرات؟
راستش تو کلاسای ارشد که می رفتم یکی از بچه ها شاهد خونده بود الکترونیک،میگفت جو دانشگاهش خیلی مذهبیه !! اگه خودتم اینجوری هستی که مشکلی برات پیش نمیاد ولی اگه نیستی سخت برات میگذره!!! دیگه از اکیپ و خوش گذرونی و این حرفا خبری نیست...
از نظر سطح علمی هم که خوب خیلی بالا نیست... اگه میخوای پول ندی خوبه برو ولی اگه جای تو بودم با مشاور صحبت می کردم چون انتخابت خیلی تو زندگیت اثر میذاره...;)

anishtain_bahosh

عضو جدید
راستش تو کلاسای ارشد که می رفتم یکی از بچه ها شاهد خونده بود الکترونیک،میگفت جو دانشگاهش خیلی مذهبیه !! اگه خودتم اینجوری هستی که مشکلی برات پیش نمیاد ولی اگه نیستی سخت برات میگذره!!! دیگه از اکیپ و خوش گذرونی و این حرفا خبری نیست...
از نظر سطح علمی هم که خوب خیلی بالا نیست... اگه میخوای پول ندی خوبه برو ولی اگه جای تو بودم با مشاور صحبت می کردم چون انتخابت خیلی تو زندگیت اثر میذاره...;)
من شنیده بودم از نظر علمی سطح مطلوبی داره!!!اینکه سطح علمی دانشگاه چه طوره رو چه جوری میشه فهمید؟؟اونم تا دو روز دیگه!!!!کسی نظری که کمک کننده باشه نداره دوستان؟

HESLER

عضو جدید
سلام برادر HESLER ازاينكه نظرتون را گفتيد ممنونم ولي توجه داشته باشيد كه دانشگاه صنعت اب و برق شهيد عباسپور كه بنده قبول شدم هم دولتي وهم سراسري است فكر ميكنم بي انصافي است كه حتي با ازاد تهران مقايسه شود منظور من مقايسه علمي با دانشگاههاي دولتي تهران ويا شهرستانها بود كه در چه رتبه اي قرار دارد هر كدام از دوستان راهنمايي كنند ممنون خواهم شد
برادرshahbazi شما منظرم رو خوب متوجه نشدید....خب از شریف و امیر کبیر و تهران که پایینتره ولی یه چیز تو مایه های خواجه نصیر هستش.به نظر من بین عباسپور و شهرستانهای بزرگ ،100% عباسپور می ارزه چون1-تهران هستش(خیلی مهمه)2-اساتید خوبی داره3-امکاناتشم از شهرستانهای بزرگ کمتر نیست4-به دانشجوها میرسن(حداقل 5-6 سال پیش که اینطور بود!!)

mrbagher

عضو جدید
hala inghadr ghose nakhor har chi baashe sarasari tehrane sagesh be azad miarze vali abedi o sharifo adamaye bad gheleghian vaaghean !!

HESLER

عضو جدید
سلام دوستان
میشه لطفا منو راهنمایی کنید
:smile:
راستش من کنترل روزانه عباسپور و مخابرات آزاد تهران علوم تحقیقات قبول شدم .

حالا بین این دو تا گرایش و بین این دو تا دانشگاه موندم. . . از نظر علاقه ای برام فرقی نداره ولی رفتم پارسه گفتن مخابرات بهتره و علوم تحقیقات هم در سطح دانشگاههای مطرح مثل تهران یا امیرکبیر ه . . .

نظر شما چیه؟
کدوم گرایش بازار کاره بهتری داره و کدوم دانشگاه اعتبار بیشتری برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکتری در ایران و خارج از کشور داره؟(جنبه مالی رو در نظر نگیرید لطفا!)

توروخدا بهم جواب بدید

من پس فردا باید برم ثبت نام. . . :(
راستی لیسانسم هم الکترونیک بوده

من نمیدونم چرا همه ملت به این عباسپور گیر دادن!!! شاید بخاطر اسم عباسش باشه یا شهید اولش!!! اگه اسمش صنعت آب و برق خالی بود فکر کنم دیگه کسی بهش شک نمی کرد!!
  حلا این دوست ما که دیگه آخرشه و با دانشگاه آزاد مقایسه میکنه!!!!!!!!!درسته که آزاد تهرانم خوبه ولی من جای تو بودم عباسپورو با سر میرفتم.
یه نکته خیلی خیلی مهم اینکه این دانشگاه وابسته به وزارت نیرو هستشوربطی هم ب وزارت دفاع و  ارتش و سپاه و بسیج و .....نداره.خیالتون راحت.ممنوعیتی هم برا اقامت خارج کشور نداره.ختم کلام اینکه مثل همه دانشگاههای عادیه دیگه هستش.
 (در ضمن کنترل از مخابرات خیلی بهتره-منم لیسانسم الکترونیک بود  با کلی تحقیق قبلی به این نتیجه رسیدم که برم کنترل)

آخرین ویرایش:

mehdidadkhah

عضو جدید
سللام
من خودم اردیبهشت رفته بودم دانشگاه مالک اشتر ولی تو شاهین شهر. راستش محیطش اصلا اونجور که همه فکر میکنن نبود. بچه ها همه راحت بودن و بچه های خوبیم بودن. البته مربوط به فیزیکش میشد. یه نفر هم اونجا دیدم که ویزا گرفته بود می خواست بره خارج برای تفریح البته کجاش رو نگفت. یعنی ممنوع الخروج نمیشی.
از لحاظ امکانات و آزمایشگاه ها واقعا وضعشون خوب بود. بخصوص برای دانشجویان مرد خیلی خیلی خوبه. اگه بخواهین وارد کارهای دفاعی و نظامی شین که خیلی راحته.
اگر اطلاعات دقیقتری میخواهی میتونی با دانشگاه تماس بگیری و با رئیس گروه یا یکی از اساتید صحبت کنی. رئیس گروه مهندسی الکترواپتیک شاهین شهر دکتر عرب ه . اگه تهرانیا خوب جواب ندادن میتونی یه تماسی با ایشون بگیری. شنیدم خوب راهنمایی میکنن. فقط به قول خودتون راستش رو بگین و خیلی راحت براش توضیح بدین که چی میخواین.
در هر صورت موفق باشین.

مرسی ممنون

HESLER

عضو جدید
مالک اشتر

مالک اشتر

مالک برا صفر به خارج مشکلی نداره
با اقامت گرفتن مشکل داره
 یعنی میشه رفت واسه تفریح ولی زودی باس برگردی!!!!
نمیشه اونجا موند!!!!

nevada traveler

عضو جدید
جناب HESLER خان

شما خیلی داری مغرورانه و طعنه آمیز در مورد بچه های دانشگاه آزاد و دانشگاهشون صحبت میکنی.شما اگه ادعاتون میشه با رتبه ی 2400 کنترل قبل از اعلام نتایج توی فروم کاسه ی چه کنم چه کنم دستتون نمیگرفتین که آی مردم کمک کنین من کجا قبول میشم با این رتبه ها!حالا که با خوش شانسی قبول شدید واسه ما دم در آووردین؟؟!!!جالبه خدمتتون عرض کنم یکی از اساتید کنترل شاهرود به نام دکتر علیرضا الفی قبل از اینکه عضو هیئت علمی دانشگاه شاهرود بخوان بشن استاد دانشگاه آزاد بوشهر بودند!پس دیگه هی تشریف نیارید اینجا و هر چی دلتون خواست بگید.با این طرز فکر و نحوه ی برخورد در آینده مشکل پیدا خواهید کرد.متاسفم.

((از مدیران خواهشمندم این پست را به هیچ وجه حذف نکنند.چون لازم است توسط مخاطب من خوانده شود و این حق برای من در پاسخ به صحبتهای ایشون محفوظ است))

HESLER

عضو جدید
جناب HESLER خان

شما خیلی داری مغرورانه و طعنه آمیز در مورد بچه های دانشگاه آزاد و دانشگاهشون صحبت میکنی.شما اگه ادعاتون میشه با رتبه ی 2400 کنترل قبل از اعلام نتایج توی فروم کاسه ی چه کنم چه کنم دستتون نمیگرفتین که آی مردم کمک کنین من کجا قبول میشم با این رتبه ها!حالا که با خوش شانسی قبول شدید واسه ما دم در آووردین؟؟!!!جالبه خدمتتون عرض کنم یکی از اساتید کنترل شاهرود به نام دکتر علیرضا الفی قبل از اینکه عضو هیئت علمی دانشگاه شاهرود بخوان بشن استاد دانشگاه آزاد بوشهر بودند!پس دیگه هی تشریف نیارید اینجا و هر چی دلتون خواست بگید.با این طرز فکر و نحوه ی برخورد در آینده مشکل پیدا خواهید کرد.متاسفم.

((از مدیران خواهشمندم این پست را به هیچ وجه حذف نکنند.چون لازم است توسط مخاطب من خوانده شود و این حق برای من در پاسخ به صحبتهای ایشون محفوظ است))

خواهش میکنم این پست حذف نشه تا جواب این دوستمون رو بدم .
  1- اولاً که شما رتبه منو از کجا میدونین؟؟!!! اگه منظورتون سرکشی تو ارسالهای گذشته من باشه باید بگم ،برادر گرامی جناب nevada traveler این رتبه و اون پستها مربوط به یکی از رفقای صمیمی بنده بوده که 4 سال لیسانس باهم بودیم. چون بنده مطمئن بودم روزانه صنعتی بابل یا صنعتی شاهرود رو قبول میشم ، این رفیق ما هم کهفکر کنم رتبه کنترلش 2401 شده بود دوست داشت بازم یه جا قبول شیم و چون تو این سایت عضو نبود و چون پسوورد من سیو شده بود از نام hesler برای سولاتش استفاده میکرد.(چون ظرفیت کنترل شاهرود 20 شده بود احتمال زیاد میداد من شاهرود بیارم).اما فکر نمی کردم آدمایی پیداشن که همه چیزو زیر نظر داشته باشن و علیه خودم استفاده کنن!!!!!!

2-من افتخار میکنم که تو دوران خدمت سربازی تونستم رتبه 1700 بیارم و روزانه صنعتی شاهرود قبول شم. خواستی کارناممو بذارم واست.درضمن بنده اولین بارم بود که شرکت میکردم و حتی 1000 تومان هم بابت کلاسها و آزمون ها پول دور نریختم(البته وقت این کارم نداشتم چون سرباز بودم) و قسم میخورم حتی کتاب هامم از بچه ها قرض میگرفتم.

3-ارزش و اعتبار دانشگاه آزاد رو خود مردم میتونن نظر بدن.مگه به گفته منه؟!! چرا باید یکی 2سال تموم درس بخونه تا بتونه دانشگاه دولتی قبول شه اما یکی دیگه بدون اینکه لای کتاب رو باز کنه قبول شه؟؟!!
خدا رو شاهد میگیرم دیروز 2تا از بچه های بسیار ضعیف و درسنخون دوران دبیرستان رو دیدم که لیسانس برق آزاد داشتن (با سهمیه بسیج قبول شده بودن!!) و میگفتن ما ارشد مخابرات آزاد شهر ری قبول شدیم!!!!! تازه کلی میخندیدن و میگفتن تو این همه خوندی و ما هم این همه نخوندیم!!! آخرش چی شد؟؟؟؟!!! واقعاً من تمام مدت دیروز رو بخاطر این حرف ناراحت بود

4-من نمیگم همه دانشجوهای دانشگه آزاد ضعیفن نه اصلاً و ابدا.... یکی از رفقای من که محصل فوق العاده قوی ای بود بخاطرمشکلاتی که داشت دانشگاه آزاد قبول شده بود .اما تمام اساتید اونجا ازش تعریف میکردن.و درنهایت رتبه 4 قدرت آورد و الان دانشجوی ارشد شریفه. سال گذشته تعداد قبولی های دانشگاه آزاد یکی از استانها که الان یادم نیست 2 برابر دانشگاه دولتیش بود.

5-.........

***** این حقیقت رو نمیشه انکار کرد که برخی از دانشگاه آزاد ها دیگه شورش رو در آوردن و اساتید از دانشجوها کم سن و سال ترن.یکی از همسایه هامون که 29 سال داره با تقلب حسابداری قبول شد و قسم میخوره جزو جوونترین اعضای کلاسه!!!! گرچه بعضی از دانشگاه آزادها مثل آزاد های تهران سطح علمی شون از بعضی دولتی ها مثل دانشگاه های جنوب ایران بالاتره ولی .....
من با خود دانشگاه آزاد وهمه دانشجوهاش مخالف نیستم (بعضی هاشون واقعاً قوی ان) ولی قبول کنین روندی که در پیش گرفته اصلاً جالب و در شا ن این دانشگاه نیست*****

nevada traveler

عضو جدید
1- اولاً که شما رتبه منو از کجا میدونین؟؟!!! اگه منظورتون سرکشی تو ارسالهای گذشته من باشه باید بگم ،برادر گرامی جناب nevada traveler این رتبه و اون پستها مربوط به یکی از رفقای صمیمی بنده بوده که 4 سال لیسانس باهم بودیم. چون بنده مطمئن بودم روزانه صنعتی بابل یا صنعتی شاهرود رو قبول میشم ، این رفیق ما هم کهفکر کنم رتبه کنترلش 2401 شده بود دوست داشت بازم یه جا قبول شیم و چون تو این سایت عضو نبود و چون پسوورد من سیو شده بود از نام hesler برای سولاتش استفاده میکرد.(چون ظرفیت کنترل شاهرود 20 شده بود احتمال زیاد میداد من شاهرود بیارم).اما فکر نمی کردم آدمایی پیداشن که همه چیزو زیر نظر داشته باشن و علیه خودم استفاده کنن!!!!!!

2-من افتخار میکنم که تو دوران خدمت سربازی تونستم رتبه 1700 بیارم و روزانه صنعتی شاهرود قبول شم. خواستی کارناممو بذارم واست.درضمن بنده اولین بارم بود که شرکت میکردم و حتی 1000 تومان هم بابت کلاسها و آزمون ها پول دور نریختم(البته وقت این کارم نداشتم چون سرباز بودم) و قسم میخورم حتی کتاب هامم از بچه ها قرض میگرفتم.

3-ارزش و اعتبار دانشگاه آزاد رو خود مردم میتونن نظر بدن.مگه به گفته منه؟!! چرا باید یکی 2سال تموم درس بخونه تا بتونه دانشگاه دولتی قبول شه اما یکی دیگه بدون اینکه لای کتاب رو باز کنه قبول شه؟؟!!
خدا رو شاهد میگیرم دیروز 2تا از بچه های بسیار ضعیف و درسنخون دوران دبیرستان رو دیدم که لیسانس برق آزاد داشتن (با سهمیه بسیج قبول شده بودن!!) و میگفتن ما ارشد مخابرات آزاد شهر ری قبول شدیم!!!!! تازه کلی میخندیدن و میگفتن تو این همه خوندی و ما هم این همه نخوندیم!!! آخرش چی شد؟؟؟؟!!! واقعاً من تمام مدت دیروز رو بخاطر این حرف ناراحت بود

4-من نمیگم همه دانشجوهای دانشگه آزاد ضعیفن نه اصلاً و ابدا.... یکی از رفقای من که محصل فوق العاده قوی ای بود بخاطرمشکلاتی که داشت دانشگاه آزاد قبول شده بود .اما تمام اساتید اونجا ازش تعریف میکردن.و درنهایت رتبه 4 قدرت آورد و الان دانشجوی ارشد شریفه. سال گذشته تعداد قبولی های دانشگاه آزاد یکی از استانها که الان یادم نیست 2 برابر دانشگاه دولتیش بود.

5-.........

***** این حقیقت رو نمیشه انکار کرد که برخی از دانشگاه آزاد ها دیگه شورش رو در آوردن و اساتید از دانشجوها کم سن و سال ترن.یکی از همسایه هامون که 29 سال داره با تقلب حسابداری قبول شد و قسم میخوره جزو جوونترین اعضای کلاسه!!!! گرچه بعضی از دانشگاه آزادها مثل آزاد های تهران سطح علمی شون از بعضی دولتی ها مثل دانشگاه های جنوب ایران بالاتره ولی .....
من با خود دانشگاه آزاد وهمه دانشجوهاش مخالف نیستم (بعضی هاشون واقعاً قوی ان) ولی قبول کنین روندی که در پیش گرفته اصلاً جالب و در شا ن این دانشگاه نیست*****

آقا جان عضویت توی این فروم نه محدودیتی داره واسه کسی نه پولی هست!پس اون دوست صمیمیتون(در صورتی که وجود خارجی داشته باشند!) میتونستن عضو بشن خودشون بیان سوال مطرح کنن که با 2400 کنترل کجا قبول می شن!!

در ضمن شما که خوش نداری اعضای این فروم موقع مرور کردن صفحات این فروم پست های شما رو ببینند و رتبتونو متوجه شن پس خواهشا پست نذار آقا جان!ما نمیتونیم موقع رسیدن به پستای شما چشمامونو درویش کنیم!

الان خیلی از بچه های همین فروم دانشگاه آزادی هستند.از جمله خود من.لازمه بهت بگم بچه های دانشگاه آزاد از هیچ لحاظ از دولتی ها کم ندارن.خود من دانشجوی الکترونیک سال آخر واحد بوشهر هستم با معدل 18.با سخت ترین استادایی هم که فکرشونو بکنی درس پاس کردم.اساتیدمون همه از تربیت مدرس و علم و صنعت و فردوسی با پرواز میان و میرن.از اول ترم تا آخر ترم خودم شب و روز ندارم تا نتیجه عالی بگیرم.و بذار بهت بگم که ما بیشتر قدر درس و درس خوندنمونو میدونیم چون پولشو میدیم .

اگه این موضوع که بچه های دانشگاه آزاد چیزی حالیشون نیست مشکل شماست،مشکل مایی که داریم اونجا زحمت میکشیم نیست.اگه هم یه عده با سهمیه بسیج میرن اونجا،یا بدون لای کتاب باز کردن میرن اونجا،یا میرن دنبال هرزه گری و بی بند و باری به من نوعی ربطی نداره.ما داریم اونجا کار خودمونو انجام میدیم.دیگران اگه میخوان جور دیگری باشن بعد از فارغ التحصیلی با یه مدرک بی ارزش فقط سر خودشونو کلاه گذاشتن و خودشونو بردن زیر سوال.محض اطلاع شما بذارین بگم دوست من که ورودی 84 همین دانشگاه ازاد بوشهر بود سال 89 با رتبه ی 118 مخابرات رفت روزانه مخابرات رمز شریف.یکی از اساتید قدرتی همین دانشگاه آزاد بوشهر لیسانسشو از همین دانشگاه آزاد بوشهر گرفته و فوق و دکتراشو از علم و صنعت.حالا شما هی چپ برو راست برو بنویس دانشگاه آزاد و جلوش هم 100 تا علامت تعجب بذار آقای نابغـــــــــــــه با رتبه ی 1700=700-2400

((از مدیران فروم خواهشمندم پست حذف نشه چون باید پاسخ دوست عزیزمون را بدم))

آخرین ویرایش:

shahbazi

عضو جدید
سلام دوباره به دوستان : منكه فكر ميكنم اين حرفها بين دو تا مهندس جالب نيست بهر حال با اين اطلاعات كم من ميرم براي ثبت نام دانشگاه عباسپور باز هم اگر دوستان اطلاعات بيشتري در مورد استاداش واعتبارش و........اين دانشگاه بدهند ممنون خواهم شد.

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من هم فکر میکنم بهتره این حرفا رو ببیرید به صورت پیغام خصوصی یا غیرخصوصی بدین به هم تا پست‌های تاپیک مربوط به رتبه و دانشگاه افراد باشه!

nevada traveler

عضو جدید

QUOTE]

با اینکه دستکاری کردن یه کارنامه کار راحتیه اما کارنامتو بذار!کارنامتو بذار بچه ها ببینن!

nevada traveler

عضو جدید
سلام دوباره به دوستان : منكه فكر ميكنم اين حرفها بين دو تا مهندس جالب نيست بهر حال با اين اطلاعات كم من ميرم براي ثبت نام دانشگاه عباسپور باز هم اگر دوستان اطلاعات بيشتري در مورد استاداش واعتبارش و........اين دانشگاه بدهند ممنون خواهم شد.

دوستانی که از دانشگاه خود اطلاعی ندارند با یک سرچ ساده و پیدا کردن سایت دانشگاه خودشون حداقل میتونن یک سری اطلاعات به دست بیارن.برای دانشگاه صنعت آب و برق هم میتوانید به لینک زیر که صفحه ی اعضای هیئت علمی گروه برق میباشد مراجعه کنید.9نفر آخر عضو هیئت علمی گروه کنترل و ابزار دقیق هستند که با کلیک بر روی نام خانوادگی هر استاد می توانید اطلاعاتی در مورد هر یک ببینید.لازم به ذکر است استاد علی اکبر افضلیان نیز که عضو گروه مهندسی کنترل و ابزار دقیق می باشند دارای مرتبه علمی دانشیاری و رییس دانشگاه صنعت آب و برق نیز هستند.

http://www.pwut.ac.ir/FA/Colleges/Coll4/Pages/Faculty.aspx

MO_V

عضو جدید
دوستان این طوری که مقایسه نمی کنند.....
سختی قبول شدن در قدرت با الکترونیک و مخابرات فرقی نداره!
بچه های الکترونیک و مخابرات و حتی کنترلی ها به دلیل هم پوشانی خیلی زیاد رتبه ها، رتبه شون میره بالاتر.... همین.
ولی بچه های قدرت هم پوشانی ناچیزی با بقیه گرایش ها دارند و افراد قبل از اونها اکثرا قدرتی هستند.

اخه این همپوشانی الکترونیک مخابرات و کنترل هر طوری هم باشه بر اساس ظرفیت داخل دفترچه با غیر انتفاعی کلا هر سه تا روی هم 2700 نفر می گیره و حالا چه طوری 3400 روزانه سیستان بلوچستان قبول شده خیلی تعجب آوره؟؟اگه 2000 نفر یایین این فرد کنترل و مخابرات باشن یعنی با 1500 روزانه قبول شده ؟؟؟؟

nevada traveler

عضو جدید
اخه این همپوشانی الکترونیک مخابرات و کنترل هر طوری هم باشه بر اساس ظرفیت داخل دفترچه با غیر انتفاعی کلا هر سه تا روی هم 2700 نفر می گیره و حالا چه طوری 3400 روزانه سیستان بلوچستان قبول شده خیلی تعجب آوره؟؟اگه 2000 نفر یایین این فرد کنترل و مخابرات باشن یعنی با 1500 روزانه قبول شده ؟؟؟؟

بر اساس چه منبع موثقی میگید 3400 روزانه سیستان و بلوچستان قبول شده؟؟این رتبه ی 3400 سیستان بلوچستان رو کاربر ROBOTICS گذاشت توی فروم.شما که نه کارنامه طرف رو دیدین و نه نتیجه نهایی اون رو از توی سایت سنجش دیدین.پس به این حرفایی که برخی میزنند زیاد توجه نکنید.اگر فرض کنیم که رتبه ی 3400 روزانه زاهدان قبول شده،نباید باز هم تعجب کنیم.اولا زاهدان رو هر کسی انتخاب نمیکنه و این باعث میشه رتبه های پایین تر که اونجا رو انتخاب کردند قبول بشن.همینطور در مورد اون 2700 نفر که گفتین خوب خیلی ها توی این رنج ممکنه انتخاب نکنن زاهدان رو و نفرات بعدی قبول بشن.مقایسه ی شما اصلا درست نیست.

mehdi_tz2011

عضو جدید
ن با 1290 الکترونیک چمران قبول شدم البته فکرکنم جاهای بهتر هم قبول می شدم
اگر مخابرات می رفتم بهتر نبود؟ کسی می دونه دانشگاه شهید چمران اهواز چه جور دانشگاهی ؟ گرایش چیه؟
رتبه مخابرات 1450
ریاضی 35
مدار 33
الکترونیک 28
سیگنال 31
کنترل 15

naribazi

عضو جدید
رتبه بندی دانشگاه ها

رتبه بندی دانشگاه ها

تبریک به همه که قبول شدن

اینم رتبه بندی دانشگاه های ایران ( فقط وزارت علوم )

رتبهنام دانشگاه یا موسسه تحقیقاتیامتیاز از 100
1دانشگاه تهران 100
2دانشگاه صنعتي شريف 65.17
3دانشگاه صنعتي امير کبير 52.49
4دانشگاه علم و صنعت 44.78
5دانشگاه تربيت مدرس 40.17
6دانشگاه شيراز 32.38
7دانشگاه صنعتي اصفهان 23.69
8دانشگاه فردوسي مشهد 23.56
9دانشگاه تبريز 20.86
10دانشگاه صنعتي خواجه نصير الدين طوسي 20.11
11دانشگاه شهيد بهشتي 18.08
12دانشگاه اصفهان 14.93
13دانشگاه مازندران 12.31
14دانشگاه بوعلي سينا 11.66
15پژوهشگاه دانشهاي بنيادي 10.24
16دانشگاه شهيد با هنر کرمان 9.31
17دانشگاه گيلان 8.94
18دانشگاه رازي 8.16
19دانشگاه تربيت معلم 7.24
20دانشگاه کاشان 6.96
21دانشگاه الزهرا (س) 6.64
22پژوهشگاه پليمر و پتروشيمي 6.55
23دانشگاه يزد 6.31
24دانشگاه پيام نور 6.18
25دانشگاه شهيد چمران اهواز 5.71
26دانشگاه سيستان و بلوچستان 5.11
27دانشگاه کردستان 4.99
28دانشگاه تحصيلات تکميلي در علوم پايه زنجان 4.83
29دانشگاه زنجان 4.37
30دانشگاه صنعتي شاهرود 4.23
31دانشگاه شاهد 4.1
32دانشگاه بين المللي امام خميني (ره) 3.51
33دانشگاه سمنان 3.33
34دانشگاه شهر کرد 3.27
35سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران 3.27
36دانشگاه لرستان 3.1
37دانشگاه اراک 2.89
38پژوهشگاه شيمي و مهندسي شيمي ايران 2.86
39دانشگاه ياسوج 2.72
40دانشگاه تربيت معلم آذربايجان (شرقي ) 2.15
41دانشگاه خليج فارس 2.03
42پژوهشگاه ملي مهندسي ژنتيک و زيست فناوري 1.99
43پژوهشگاه علوم و فناوري رنگ 1.77
44دانشگاه تربيت معلم سبزوار 1.66
45دانشگاه صنعتي شيراز 1.5
46دانشگاه صنعتي بابل 1.4
47پژوهشگاه بين المللي زلزله شناسي 1.36
48دانشگاه امام صادق (ع) 1.35
49دانشگاه زابل 1.04
50دانشگاه ايلام 1.01

EECi

مدیر بازنشسته
دوست خوبم ممنون از اینکه زحمت می کشید و اطلاعات روز رو در تاپیک قرار می دید ولی بنظر من این طبقه بندی کلیه رشته هاست و نه برق و نه حتی گرایش خاصی از برق...
برای مثال من تا اونجایی که خواندم امیرکبیر قطب مخابرات کشور هست( البته من خودم سطح شریف رو بالاتر می دونم)
یا برای مثال کنترل قطبش دانشگاه تهران هست و سایر گرایش ها هم فرق می کنند...
حتی به نظر حقیر دانشگاه صنعتی اصفهان در مهندسی برق سطحش بالاست و حتی یکبار در سایت دانشگاه UBC دیدم که اختصاصا نام دانشگاه های شریف و یک دانشگاه دیگر از تهران که یادم نمونده و صنعتی اصفهان اورده شده بود...

در کل این رده بندی یک دید کلی در مورد دانشگاه می دهد و نه گرایش خاص مهندسی برق و شاید گمراه کننده هم باشد برای انتخاب دانشگاه مناسب در شاخه مهندسی برق

موفق باشید

Essential

عضو جدید
رتبه برخی از دوستام، خودم سال بعدم و دعا کنین واسم که خوب بیارم گرچه که در تلاشم

56 قدرت - سیستم امیرکبیر
126 مهندسی پزشکی - بیو الکتریک دانشگاه تهران
260 الکنرونیک - مخابرات خواجه نصیر

nevada traveler

عضو جدید
دوست خوبم ممنون از اینکه زحمت می کشید و اطلاعات روز رو در تاپیک قرار می دید ولی بنظر من این طبقه بندی کلیه رشته هاست و نه برق و نه حتی گرایش خاصی از برق...
برای مثال من تا اونجایی که خواندم امیرکبیر قطب مخابرات کشور هست( البته من خودم سطح شریف رو بالاتر می دونم)
یا برای مثال کنترل قطبش دانشگاه تهران هست و سایر گرایش ها هم فرق می کنند...
حتی به نظر حقیر دانشگاه صنعتی اصفهان در مهندسی برق سطحش بالاست و حتی یکبار در سایت دانشگاه UBC دیدم که اختصاصا نام دانشگاه های شریف و یک دانشگاه دیگر از تهران که یادم نمونده و صنعتی اصفهان اورده شده بود...

در کل این رده بندی یک دید کلی در مورد دانشگاه می دهد و نه گرایش خاص مهندسی برق و شاید گمراه کننده هم باشد برای انتخاب دانشگاه مناسب در شاخه مهندسی برق

موفق باشید

سلام.سطح مخابرات صنعتی شریف توی ایران بالاتر از همه جاست.امیر کبیر قطب مهندسی پزشکیه.الکترونیک هم اول دانشگاه تهران بعدش شریف

aminvo

عضو جدید
سلام.سطح مخابرات صنعتی شریف توی ایران بالاتر از همه جاست.امیر کبیر قطب مهندسی پزشکیه.الکترونیک هم اول دانشگاه تهران بعدش شریف

من فکر کنم در این مورد شما اشتباه میکنید، البته من خودم صنعتی اصفهان نخوندم ولی دوستم که دورهی لیسانس را صنعتی اصفهان بود و فوقش را امیر کبیر بوده و چند باری هم شریف برای کارهاش اومده بود می گفت صنعتی اصفهان قطب برق حساب میشه و البته دلیلش هم این بود که می گفت بهترین آزمایشگاه های برق متعلق به این دانشگاه هست و دانشچوهاش هم از لحاظ تئوری قوی هستند و هم از لحاظ عملی، ولی خودش معتقد بود برای فوق فقط تهران و دلیلش هم این بود که برای پیدا کردن کار راحت تر هست و خودش که دانشجو بود شاغل شد توی یک شرکت تخصصی در صورتی که دوستش توی صنعتی اصفهان پس پایان درسش و چند پروژه ای که با استاداش کار کرد باز هم رفته بود تهران و کار را شروع کرد.

SHADOW1991

عضو جدید
کسی ارشد مهندسی پزشکی قبول نشده ؟

بازار کار و موقعیت ـش چجوره دوستان ؟

قبولبش سخته ؟

ممنون

naribazi

عضو جدید
دانشگاه بر اساس تفکیک رشته

دانشگاه بر اساس تفکیک رشته

خدمت همه دوستان
در این پست رتبه دانشگاه ها بر اساس گرایش برق رو مینویسم که بر اساس ترازهای قبولی ارشد استخراج کردم

فعلا الکترونیک

الکترونیک :

1- شریف (میکرو)
2- تهران (مدار)
3- تهران (نیمه هادی)
4-شریف (ادوات)
5-شریف (دیجیتال)
6-امیرکبیر
7-خواجه نصیر
8-علم و صنعت
9-تربیت مدرس (مدار)
10-تربیت مدرس (نوری)