نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
نه فرزانه خانم......معدل رو تو همون مرحله اول اعلام نتايج تاثير دادن و بعد رتبه ها رو اعلام كردن.......نميدونم والا چجوريه؟.....به خاطر همين ميگم خيلي تاسف ميخورم واسه يه ارگان به اين عظمت.....فقط ترسم اينه سال ديگه هم همچين داستاني برامون پياده كنن...........آخه از چي بگم خدا؟:(
نمی دونم منم، خدا رحم کنه، آدم میاد این تاپیکای اعلام نتیجه رو می بینه دلش می خواد جمع کنه نخونه کلا، آخه دو رقمی مردود شه و 1200 دانشگاه تهران قبول شه؟!! آخه این چه جور عدالتیه؟!! درسته اسکیس مهمه ولی آخه تا این حد؟!!
برعکس هر آزمونی اینجا هر کی نخونه آخرش خوشحالتره انگار :confused:

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی‌ منم منظر تهران البته نوبت دوم قبول شدم ... من معماری ۵۱ داخلیم ۳۵ و منظرم ۳۰۰ و خرده ای بود که با اسکیس منظر اومدم بالا...

الان بی‌ نهایت خوشحالم و هنوز پستای قبلیو نخوندم ببینم بچه‌های اینجا چه کردن امیدوارم همگی‌ موفق باشید.

سلام الهه جونخوشحالم از این که امسال بالاخره حقتو گرفتی و تهران قبول شدی
الان که تو را دیدم یه خورده به خودم امیدوار شدک و انرِی گرفتم برای سال بعد

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرزوی موفقیت میکنم برای همه دوستان عزیزم که قبول شدن و تشکر دوباره از دوستانی که من رو مورد لطفتون قرار دادید من میرم جمکران یکم آرامش پیدا کنم التنماس دعا دارم ازتون
خدانگهدار همتون

arefeh

کاربر ممتاز
آرزوی موفقیت میکنم برای همه دوستان عزیزم که قبول شدن و تشکر دوباره از دوستانی که من رو مورد لطفتون قرار دادید من میرم جمکران یکم آرامش پیدا کنم التنماس دعا دارم ازتون
خدانگهدار همتون

خوش ب حالت برا منم دعا میکنی ...منم شدیدا نیاز دارم...به دعا

tiktaak

اخراجی موقت
خوش ب حالت برا منم دعا میکنی ...منم شدیدا نیاز دارم...به دعا
عارفه جان نگران نباش خیلی ها غیرانتفاعی نمیرن....همین جا یکی ازبچه ها علم و صنعت قبول شده ولی هنوز درسش تموم نشده...میتونی برای تکمیل ظرفیت امیدوار باشی.

arefeh

کاربر ممتاز
عارفه جان نگران نباش خیلی ها غیرانتفاعی نمیرن....همین جا یکی ازبچه ها علم و صنعت قبول شده ولی هنوز درسش تموم نشده...میتونی برای تکمیل ظرفیت امیدوار باشی.

بشرطی ک درصد اسکیس جوری باشه ک امیدوار کننده باشه...من الان واسه بلاتکلیفیم نیاز ب دعا دارم...همینطور بچه های دیگه....

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی قرصی سراغ داره که من بخورم و بخوابم و وقتی بیدار شدم
1- خونم مثل گل تمیز باشه و برق بزنه
2- تمام تحویلای شرکتمون که یه وال سکشن و دو تا پلان هست و باید 5 شنبه تحویل بدم را یه نفر کامل کرده باشه
3- من یه جای خوب قبول شده باشم چون اصلا حوصله ندارم سال بعد دوباره بشینم بخونم

کسی می تونه به من کمک کنه

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه خبر بدم یکی از دوستان من دانشگاه تهران قبول شده و قرار نیست بره چون داره میره انگلیس به نظرتون تو تکمیل دانشگاه تهران دیگه اعلام می کنه یا نه

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه خبر بدم یکی از دوستان من دانشگاه تهران قبول شده و قرار نیست بره چون داره میره انگلیس به نظرتون تو تکمیل دانشگاه تهران دیگه اعلام می کنه یا نه

سر کارشناسی که من همچین موردی سراغ داشتم اصلا اعلام نکردن

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
سر کارشناسی که من همچین موردی سراغ داشتم اصلا اعلام نکردن
آره بابا اونا خودشون بلدن ظرفیتاشونو تکمیل کنن!! دوست من کارشناسی شو قبول شد اونجا تو دفترچه زده بود 45 نفر پذیرش ولی دوستم گفت ما سر کلاس نزدیک 60 نفریم، تازه تا ترم 4 شده بودن 90 نفر، الانو دیگه خبر ندارم!!! :biggrin:

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از دوستان رتبه ی معماریشون11بود رتبه ی منظرشون3و رتبه ی داخلیشون6 از منظر دانشگاه شهید بهشتی قبول شدن خیلی ناراحتن
چند نفر رتبه ی 200 بودن اما اصلا هیچی قبول نشدن
نمیدونم بر چه اساسی به اسکیسا نمره میدن:cool:

ne.arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک به همه کسایی که قبول شدن من با 434 پیام نور تهران شرق آوردم .کسی درمورد این دانشگاه اطلاعاتی داره؟؟؟ :((((((

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط يه جمله ميگم.......براي سازمان سنجش واقعا متاسفم:mad:

اصلا معلوم نيست چي به چيه كي به كيه!:confused:.....تو اين يكي دو ساعت اينقدر چيزهاي عجيب ديدم و شنيدم دارم شاخ در ميارم.......واقعا افسوس ميخورم بعضي از دوستان عزيز با رتبه هاي خوب قبول نشدن
تو مديريت طرف با 10 دانشگاه تهران قبول نشده ظرفيتش زده 10 نفر.....چطوريه؟.....طرف با نود مجازي قبول شده ما با هفتادم نقبوليديم....البته بگذريم كه اصلا مهم نبود برام ....... ولي اين انصاف نيست به خدا......از اين كارا نكنيد.....همين كارا رو ميكنيد كه همه رو از درس زده كرديد..........بيشتر واسه دوستامون ناراحتم:( .......ولي اميدوارم سال ديگه رتبه هاي خوبي بيارن.....نميدونم چي بگم؟
البته ببخشيد يه جمله بيشتر شد.....
باهات موافقم بیشتر از همه تو شوک
nima-sd و چند تا دیگه از بچه ها هستم
یه جوریایی منم دپرس شدم دست و دلم به درس نمیره
معمار باشی و چند تا دیگه از بچه هام که حسابی حالمونو گرفتن
:que:

kh_memar67

کاربر فعال
سلام دوستیای خوبم
تبریک می گم به همه ی دوستانی که نتیجه زحماتشونو گرفتن و برای دوستانی که مردود شدن با رتبه های خوب واقعا ناراحتم و امیدوارم موفقیتهایی بزرگتر و ارزشمندتر از این کنکورالکی نصیبشون بشه...
و اما من به لطف خدا روزانه هنراصفهان قبول شدم ...شکرت خداجونم

Tanin_hd

عضو جدید
تبریک به بچه هایی که قبول شدن واقعا متاسفم برای بچه هایی که در عین شایستگی قبول نشدن
من1700 معماری
غیرانتفاعی روزبهان ساری
به نظرتون غیرانتفاعی بهتره یا آزاد تهران؟

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستیای خوبم
تبریک می گم به همه ی دوستانی که نتیجه زحماتشونو گرفتن و برای دوستانی که مردود شدن با رتبه های خوب واقعا ناراحتم و امیدوارم موفقیتهایی بزرگتر و ارزشمندتر از این کنکورالکی نصیبشون بشه...
و اما من به لطف خدا روزانه هنراصفهان قبول شدم ...شکرت خداجونم
e! تبریک!من بالاخره یکی از همکلاسیامو توی باشگاه پیدا کردم

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با تشکر از لطف و احساس پویان گرامی، یه چیز رو بگم:
نیما یا سایر بچه ها که قبول نشدن خدایی نکرده عزیزی از دست ندادن که برگشت ناپذیر باشه... تو یه آزمون سرتاپا مسخره قبول نشدن... به درک اسفل السافلین که قبول نشدن ... این که به نظر من ناراحتی نداره ... من هم البته اگه بدونم دلگیرن واسه دلشون ناراحت میشم ولی اینکه کنکور فلان شده و بهمان شده ناراحتی نداره ... پارسال ماجرای بدتری سر من اومد گریه هم کردم ولی خدایی سه چهار هفته بعد فراموشم شد ... بچه ها میتونن اگه دوست داشتن یه بار دیگه کنکور بدن یا اینکه بچسبن به کار یا برن سراغ چیزای دیگه... بابا تازه بعضی از دوستان ربع قرن هم هنوز نفس نکشیدن ...
بهزاد خان عزیز من منظورم اصلا و ابدا افزودن بر ناراحتی نیما جان نبود من فقط خواستم همدردی کنم چون منم قبول نشدم اگه نیما جان تصمیم دارند که بخونند ما بچه های باشگاه و خصوصا تایپک بچه های ارشد92خیلی دوست داریم با ما همزاه بشه نیما جان تا هم ما از ایشون کمک بگیریم و هم ایشون انتقامشو مثل من از این کنکوره لعنتی بگیره.;)

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط يه جمله ميگم.......براي سازمان سنجش واقعا متاسفم:mad:

اصلا معلوم نيست چي به چيه كي به كيه!:confused:.....تو اين يكي دو ساعت اينقدر چيزهاي عجيب ديدم و شنيدم دارم شاخ در ميارم.......واقعا افسوس ميخورم بعضي از دوستان عزيز با رتبه هاي خوب قبول نشدن
تو مديريت طرف با 10 دانشگاه تهران قبول نشده ظرفيتش زده 10 نفر.....چطوريه؟.....طرف با نود مجازي قبول شده ما با هفتادم نقبوليديم....البته بگذريم كه اصلا مهم نبود برام ....... ولي اين انصاف نيست به خدا......از اين كارا نكنيد.....همين كارا رو ميكنيد كه همه رو از درس زده كرديد..........بيشتر واسه دوستامون ناراحتم:( .......ولي اميدوارم سال ديگه رتبه هاي خوبي بيارن.....نميدونم چي بگم؟
البته ببخشيد يه جمله بيشتر شد.....

واقعا؟ دوست من با 70 مدیریت پردیس بهشتی قبول شد. قبل از مجازی اینو زده بود.

**زهره **

عضو جدید
آخه چرا اینجوری شد! هژیر و معمارباشی ونیما سد و چند نفر دیگه رو گذاشته بودم برا صد در صد قبولی....:cry:.راستی از ابرام خبری نشد دلواپسم براش:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا