نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک به بهزاد ، دنفیلا ، کورش، تیکی و بقیه رو هنوز نمیدونم.
داداش نیما و هزیر و بقیه هم که خیلی زحمت کشیدن ونتیجش ندیدن فدا سرشون. خدا بزرگه.
خدای من خیلی وقته که قول دانشگاه سراسری قبول شدن و سر کار رفتن و ازدواجو به من داده . اما هنوز هیچ کدومو عملی نکرده .
خدای ناقلا یه وقتایی ناخدا میشه و کشتیش .....
خیالی نیس. من دیگه عادت کردم به هوای این دریا.
انشالا که دوستان خیر ببینید چی بگم آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دلم خیلی گرفته از تقدیر، دعام کنین دوستان.
بهارستان همیشه از کسایی بوده که مثل نیما هژیر محبوبه زحمتش رو کشیده ولی نظام آموزشی حقش رو بهش نداده.
من یادمه تو تاپیکی که لنا ایجاد کرد خیلی زحمت میکشیدیو کار میزاشتی
خودت بودی گفتی با هواپیما امدی و وسایلاتو نیوردی دیگه؟؟ بعد رفتی خریدی؟؟
گاهی وقتا هیچی مهمتر از این نیست که آدم وقتی به خواستش نمیرسه واسته سر جاش و بگه من اشتباه نکردم.
و این حق تمامی کساییه که دوست دارند توی راهی که پا گذاشتند موفق باشند و به خوبی بپایان برسونندش، امیدوارم تو هم تو این دسته باشیو سال بعد تو جدول معمار باشی تو تک رقمیا ببینیمت:)

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
تبریک به بهزاد ، دنفیلا ، کورش، تیکی و بقیه رو هنوز نمیدونم.
داداش نیما و هزیر و بقیه هم که خیلی زحمت کشیدن ونتیجش ندیدن فدا سرشون. خدا بزرگه.
خدای من خیلی وقته که قول دانشگاه سراسری قبول شدن و سر کار رفتن و ازدواجو به من داده . اما هنوز هیچ کدومو عملی نکرده .
خدای ناقلا یه وقتایی ناخدا میشه و کشتیش .....
خیالی نیس. من دیگه عادت کردم به هوای این دریا.
انشالا که دوستان خیر ببینید چی بگم آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دلم خیلی گرفته از تقدیر، دعام کنین دوستان.

عزیزم شما چند بود رتبت؟؟؟اصلا غصه نخور...توکل کن به خدا...

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
يه ترم رفتيم كلاس زبان خوب بود الان بايد پولامونو جمع كنيم براي يوني عزيزمون
كاش بشه چن روز نيام اينجا نميشه كه اخه وقتي بيام پست ها انباشته ميشن:biggrin: اينجام ته نداره كه
علي اي حال ميرم كمي استراحت كنم
هرم ها گفته اگه مقالم به سرانجام رسيد ،ساندويچ شپش با نون اضافه دعوتتون ميكنم و قيد كرده چيزي به تيكي نميرسه;)

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیرامیدزززززززز زززززززززززززززز
pyramidS$s$sS
شدم عین عین الله
هی شما بگید عین الله من بگگم باقر زاده
اصلا نمی دونم چه جوریه غیر پیرامید نمی تونم تایپ کنم.....میگی نه تماشا کن
پیرامید
پیرامید
پیرامید
پیرامید
پیرامید
.
.
.
..............خودت دیدی......من گناهی ندارم:w01:
خوب حالا که چی...؟؟؟

baharestan.f

کاربر بیش فعال
بهارستان همیشه از کسایی بوده که مثل نیما هژیر محبوبه زحمتش رو کشیده ولی نظام آموزشی حقش رو بهش نداده.
من یادمه تو تاپیکی که لنا ایجاد کرد خیلی زحمت میکشیدیو کار میزاشتی
خودت بودی گفتی با هواپیما امدی و وسایلاتو نیوردی دیگه؟؟ بعد رفتی خریدی؟؟
گاهی وقتا هیچی مهمتر از این نیست که آدم وقتی به خواستش نمیرسه واسته سر جاش و بگه من اشتباه نکردم.
و این حق تمامی کساییه که دوست دارند توی راهی که پا گذاشتند موفق باشند و به خوبی بپایان برسونندش، امیدوارم تو هم تو این دسته باشیو سال بعد تو جدول معمار باشی تو تک رقمیا ببینیمتhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/smile.gif

پارمیدا چرا مسخره می کنی منو. نه من زحمت اسکیس نکشیدم. اما دو سال جوونیم هدر این رشته مسخره رفت . پارسال در حد یک رقمی خوندم رتبم ارقام نجومی شد.
عارفه جان رتبم خوب نشده رفیق بازم نجومی شده.
اینا فدای سرم. ترم اول معماری دانشگاه آزادو تموم کردم. دیگه عمرا بشینم عمرمو کوتاه کنم واسه این راه مسخره.
دعا کنین بختم باز شه و برم سرکار.

آخرین ویرایش:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو بخر ،از لج من بخر مجموعه اي از هرم ها
يه چيزيم بگم لجت در اد
اولين بار كه اسم كاربريتو ديدم فك كردم اسمت piremard هست
ميخاسم پيام بدم چه اسم قنگي داري
كه سالها بعد فهميدم اسمت هرمه هرم هااااا
روي s جمع شدنش حساسه برادرمون
ما
حرف خودمونو ميزنيم
بقيش مهم نيست
منم هنوز فکر میکنم تو پسری و ریشت تا زانوت رسیده:biggrin: و همیشه فکر میکرد از این پسرایی که عشق ماشینن :biggrin:
من روی اس جمعش حساس نیستم یه عده حسودن میخوان منو تک ببینن ولی ما خیلییم:) یه چندتایی هم اون پائین پائیناست;)
میدونستی هرم های جیزه تنها ساخته دست بشره که از که ماه معلومه؟؟
میدونستی پیرامیدون تک سنگی مرمری یکپارچه به ارتفاع 15 متر بر نوک هرم خئوپس بوده؟؟
و در آخر
میدونی وقتی عمر مصر رو فتح کرد کل سربازاش رو مامور کرده بود که اهرام رو خراب کنند و نتونستند؟؟ پس شک نکن که توهم نمیتونی به من صدمه ای وارد کنی:biggrin:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارمیدا چرا مسخره می کنی منو. نه من زحمت اسکیس نکشیدم. اما دو سال جوونیم هدر این رشته مسخره رفت . پارسال در حد یک رقمی خوندم رتبم ارقام نجومی شد.
عارفه جان رتبم خوب نشده رفیق بازم نجومی شده.
اینا فدای سرم. ترم اول معماری دانشگاه آزادو تموم کردم. دیگه عمرا بشینم عمرمو کوتاه کنم واسه این راه مسخره.
دعا کنین بختم باز شه و برم سرکار.
پارمیدا؟؟؟؟؟

من تو همین لحظه میرم یه اکانت جدید میسازم میام:cry:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا نمی دونم چه جوریه غیر پیرامید نمی تونم تایپ کنم.....میگی نه تماشا کن
پیرامید
پیرامید
پیرامید
پیرامید
پیرامید
.
.
.
..............خودت دیدی......من گناهی ندارم:w01:
خوب حالا که چی...؟؟؟
وقتی یه فلافل بهت دادم توش یه پر خیارشور یه تیکه گوجه یه دونه فلافل بود حساب کار میاد دستت

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه ترم رفتيم كلاس زبان خوب بود الان بايد پولامونو جمع كنيم براي يوني عزيزمون
كاش بشه چن روز نيام اينجا نميشه كه اخه وقتي بيام پست ها انباشته ميشن:biggrin: اينجام ته نداره كه
علي اي حال ميرم كمي استراحت كنم
هرم ها گفته اگه مقالم به سرانجام رسيد ،ساندويچ شپش با نون اضافه دعوتتون ميكنم و قيد كرده چيزي به تيكي نميرسه;)
برو ای واعظ به کار خود این چه فریاد است
مرا فتاده دل از ره تورا چه افتاده است؟؟
من مقالمو کنسل کردم که شپش ها زنده بمونند :)

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراض خیلی خوبه اما رسیدگی نمیکنن فقط وعده ی الکی میدن آخه اگه اینا میخواستن به دانشجوها اهمیت بدن دیگه نمیومدن بی انصافی بکنن و حق بچه هارو بخورن همشون عین هم هستن:cool:
می فهمم چی میگی،حرفت برخاسته از چیزاییه که همیشه دور وبرمون دیدیم
اما خداییش،در مقابل این بی اهمیتی ها چند بار یه گروه منسجم و هدفمند اومده چالش ایجاد کنه؟
شاید اعتراض عنوان خوبی نباشه، ما اگر باهم به نتیجه برسیم و همسو باشیم،بعدش می تونیم بریم سمت اینکه اثری روی این داستان بذاریم
شاید نتیجه بگیریم که فقط ازشون "پاسخ" میخایم. پاسخی به معیار های بررسی آزمون عملی، ممکنه بعد از فهمیدن معیار ها،همه راضی بشیم و بفهمیم اشتباه از ماهاس
بچه های رشته های دیگه هم هستن،انیمیشن و شهرسازی و ... اونا هم شاید بخوان بدونن و اگر ما شروع کنیم شاید صداهایی از سمت اونا هم باهامون همسو بشه و سازمان قبول کنه یه توضیحی در مورد بررسی آزمون بهمون بده.
اینطوری سالای بعد طراح سوال و داور متوجه میشن مساله برای ما هم مهم هست و حتما جدیت و دقت بیشتری به خرج میدن

baharestan.f

کاربر بیش فعال
پارمیدا؟؟؟؟؟

من تو همین لحظه میرم یه اکانت جدید میسازم میام:cry:
جسارت نباشه دوستان .خدایی من موندم تو کف اسمای بچه های باشگاه !!!!!!!!!1نمیدونم این اسامی رو از کدوم دائره المعارف دانلود کردن. )
تیک آف ، پیرامید، دونفیدیلیو . آرک داک ، تیماج ، هژیر، رد کد و ......
خدایی خدا اسمو نیافریده که ما اونو تو شناسناممون قایم کنیم که .آفریده که ازش استفاده کنیم.
یچی گفتم ببابا تو هم جدی نگیر. چی به چیه یا کی به کیه ؟

آخرین ویرایش:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
جسارت نباشه دوستان .خدایی من موندم تو کف اسمای بچه های باشگاه !!!!!!!!!1نمیدونم این اسامی رو از کدوم دائره المعارف دانلود کردن. )
تیک آف ، پیرامید، دونفیدیلیو . آرک داک ، تیماج ، هژیر، رد کد و ......
خدایی خدا اسمو نیافریده که ما اونو تو شناسناممون قایم کنیم که .آفریده که ازش استفاده کنیم.
اسم تو شناسنامت بهارستان افه؟؟:surprised:
خب هرکسی از اسمی استفاده میکنه که دوسش داره من عاشق اهرام مصرم
تیک آف عاشق تیک آف کشیدنه
هژیرم که اسم نوازنده دربار (اردشیر سوم فکر کنم) بود. اسم به این قشنگی
parmida
pyramids
اصلاً یه حرفی زدی من تا آخر عمرم نتونم با کسی کل کل کنم:cry:
من اعتراف میکنم گند دم به تاپیک:cry: پس فعلا برم تا صدای کسی در نیومده;)

آخرین ویرایش:

art archer

عضو جدید
سلام بچه ها..همه خسته نباشید..

این چند روز چندبار اومدم و خوندم اینجارو..اما دستم به نوشتن نمی رفت..من هم معماری تربیت مدرس قبول شدم...اما اتفاقاتی که دقیقن فردای اسکیس برام افتاد، شروع کابوس زندگیم بود و بدترین تابستون زندگی رو برام رقم زد. این غصه انقدر بزرگه که نه میشه ناراحتیه ناحق بودن اسکیس و داوری رو حس کنم و نه حتی خوشحال باشم از قبولیم..

خوشحال شدم از قبول شدن خیلیا..همینطور از اینکه بچه ها با رتبه های خوب قبول نشدن ناراحتم و متاسفم واسه سیستم سنجش مسخره این مملکت..

این روزها هم میگذره..خوب یا بد..مطمئن باشید ارزش و داشته ی آدم هایی که تلاش میکنن محفوظه و با ترازوی اینا سنجیده نمیشه..

نمیگم سکوت کنیم درمقابل این ناداوری..اما میگم به خاطر نعمت هایی که دارین و سلامتیه خودتون و خانواده خدارو شکر کنید و بدونید شاید شرایط الانه شما آرزوی یکی دیگه باشه...

Tanin_hd

عضو جدید
می فهمم چی میگی،حرفت برخاسته از چیزاییه که همیشه دور وبرمون دیدیماما خداییش،در مقابل این بی اهمیتی ها چند بار یه گروه منسجم و هدفمند اومده چالش ایجاد کنه؟شاید اعتراض عنوان خوبی نباشه، ما اگر باهم به نتیجه برسیم و همسو باشیم،بعدش می تونیم بریم سمت اینکه اثری روی این داستان بذاریمشاید نتیجه بگیریم که فقط ازشون "پاسخ" میخایم. پاسخی به معیار های بررسی آزمون عملی، ممکنه بعد از فهمیدن معیار ها،همه راضی بشیم و بفهمیم اشتباه از ماهاسبچه های رشته های دیگه هم هستن،انیمیشن و شهرسازی و ... اونا هم شاید بخوان بدونن و اگر ما شروع کنیم شاید صداهایی از سمت اونا هم باهامون همسو بشه و سازمان قبول کنه یه توضیحی در مورد بررسی آزمون بهمون بده.اینطوری سالای بعد طراح سوال و داور متوجه میشن مساله برای ما هم مهم هست و حتما جدیت و دقت بیشتری به خرج میدن
منم کاملا با حرفای شما موافقم تا وقتی هیچ اعتراضی از سمت ماها صورت نگیره اوضاع همینجوری خواهد موند. میتونیم در مورد معیارهاشون برای داوری ازشون پاسخ بخوایم.در مراحل بعد به ظرفیت کم معماری نسبت به بقیه رشته های مهندسی اعتراض کنیم.بلاخره از یه جایی باید شروع کنیم.

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید دیگرهیچ وقت

شاید دیگرهیچ وقت

این چند روزه که نتایج اومده همش با خودم کلنجار رفتم که کجای کار من غلط بود کجا من کوتاهی کردم که نتیجشو الان دیدم به نتیجه واضحی نرسیدم تصمیم گرفتم که درس رو بذارم کنار برم تو کار اجرایی با پختگیه بیشتر دنبال یک گرایش دیگه برم شاید شهرسازی شاید تکنولوژی شاید مدیریت پروژه شاید MBA... ولی میخوام از این جو مسموم ارشد معماری خارج شم نیاز به تجربه دارم نیاز به فکر بیشتر نیاز به عمل بیشتر به مطالعه بیشتر من آدمی نیستم که به خاطر کلاس گذاشتن برای اینو اون بخوام فقط یه دانشگاه تاپ قبول شم که ثابت کنم آدم شاخیم نه من مرد این کارا نیستم فکرای زیادی دارم برای آیندم نمیذارم دیگه سنجش جلوی پیشرفت منو بگیره نمیذارم دیگه خودم جلوی پیشرفت خودمو با کمکاری بگیرم من فقط 23 سالمه خیلی فرصت دارم قبول نشدن خودمو به فال نیک گرفتم چون میدونم توش حکمتی بوده شاید برای تغییر سرنوشت من لازم بود

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
می فهمم چی میگی،حرفت برخاسته از چیزاییه که همیشه دور وبرمون دیدیم
اما خداییش،در مقابل این بی اهمیتی ها چند بار یه گروه منسجم و هدفمند اومده چالش ایجاد کنه؟
شاید اعتراض عنوان خوبی نباشه، ما اگر باهم به نتیجه برسیم و همسو باشیم،بعدش می تونیم بریم سمت اینکه اثری روی این داستان بذاریم
شاید نتیجه بگیریم که فقط ازشون "پاسخ" میخایم. پاسخی به معیار های بررسی آزمون عملی، ممکنه بعد از فهمیدن معیار ها،همه راضی بشیم و بفهمیم اشتباه از ماهاس
بچه های رشته های دیگه هم هستن،انیمیشن و شهرسازی و ... اونا هم شاید بخوان بدونن و اگر ما شروع کنیم شاید صداهایی از سمت اونا هم باهامون همسو بشه و سازمان قبول کنه یه توضیحی در مورد بررسی آزمون بهمون بده.
اینطوری سالای بعد طراح سوال و داور متوجه میشن مساله برای ما هم مهم هست و حتما جدیت و دقت بیشتری به خرج میدن

بله حرفتونو قبول دارم باید یه جایی یه کسایی حرفشونو بزنن تا لااقل در این حد در حق بچه ها ظلم نشه من و امثال من که یکی دو سال دیگه ارشد میدیم و حالا این وضع دوستامونو میینیم خیلی برامون سخته قبول کردن این واقعیت که هر چقدر بخونی و تلاش کنی بازم ریسکه واقعا ارشد معماری ریسک بزرگیه
اما همین سازمان سنجش فکر میکنید چیکار میکنه؟همین استادای ما هستن که میرن میشینن اونجا به کارای بچه ها نمره میدن در حالی که اگه واقعا بیایم صلاحیت بندی کنیم نصف بیشتر استادا نباید به اسکیسا نظر بدن چون واقعا صلاحیت اینو ندارن دیدم که اینو دارم میگم.....
من خودمم اگه اعتراضی باشه با بچه ها هستم چون این سرنوشت یکی دو سال دیگه سر ما هم میاد مطمعنن

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
این چند روزه که نتایج اومده همش با خودم کلنجار رفتم که کجای کار من غلط بود کجا من کوتاهی کردم که نتیجشو الان دیدم به نتیجه واضحی نرسیدم تصمیم گرفتم که درس رو بذارم کنار برم تو کار اجرایی با پختگیه بیشتر دنبال یک گرایش دیگه برم شاید شهرسازی شاید تکنولوژی شاید مدیریت پروژه شاید MBA... ولی میخوام از این جو مسموم ارشد معماری خارج شم نیاز به تجربه دارم نیاز به فکر بیشتر نیاز به عمل بیشتر به مطالعه بیشتر من آدمی نیستم که به خاطر کلاس گذاشتن برای اینو اون بخوام فقط یه دانشگاه تاپ قبول شم که ثابت کنم آدم شاخیم نه من مرد این کارا نیستم فکرای زیادی دارم برای آیندم نمیذارم دیگه سنجش جلوی پیشرفت منو بگیره نمیذارم دیگه خودم جلوی پیشرفت خودمو با کمکاری بگیرم من فقط 23 سالمه خیلی فرصت دارم قبول نشدن خودمو به فال نیک گرفتم چون میدونم توش حکمتی بوده شاید برای تغییر سرنوشت من لازم بود

ایشالله موفق میشین و مطمعنن همین طورم میشه:gol:

Tanin_hd

عضو جدید
بله حرفتونو قبول دارم باید یه جایی یه کسایی حرفشونو بزنن تا لااقل در این حد در حق بچه ها ظلم نشه من و امثال من که یکی دو سال دیگه ارشد میدیم و حالا این وضع دوستامونو میینیم خیلی برامون سخته قبول کردن این واقعیت که هر چقدر بخونی و تلاش کنی بازم ریسکه واقعا ارشد معماری ریسک بزرگیه
اما همین سازمان سنجش فکر میکنید چیکار میکنه؟همین استادای ما هستن که میرن میشینن اونجا به کارای بچه ها نمره میدن در حالی که اگه واقعا بیایم صلاحیت بندی کنیم نصف بیشتر استادا نباید به اسکیسا نظر بدن چون واقعا صلاحیت اینو ندارن دیدم که اینو دارم میگم.....
من خودمم اگه اعتراضی باشه با بچه ها هستم چون این سرنوشت یکی دو سال دیگه سر ما هم میاد مطمعنن

خب الان هم ما بزرگترین اعتراضمون همین نحوه داوریه که معلوم نیس اصن معیارهاشون چیه که اینجوری رتبه های تاپ و دوستامون که داریم میبینیم مردود شدن یا جاهایی که حقشون نبوده قبول شدن،ماها و کسایی که رتبه هاشون خیلی خوب بوده الان تو شک هستن و عصبانی ،اتفاقا شماها که بعدا کنکور دارین باید بیشتر از این اقدام حمایت کنین چون اگه نتیجه ای هم داشته باشه،بیشتر به نفع شما خواهد بود، و همینطور همه کسایی که میخوان سال بعد دوباره کنکور بدن ولی نمیتونن مطمئن باشن اگه دوباره 1سال از عمرشونو هدر بدن نتیجشو خواهند دید یا نه.

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب الان هم ما بزرگترین اعتراضمون همین نحوه داوریه که معلوم نیس اصن معیارهاشون چیه که اینجوری رتبه های تاپ و دوستامون که داریم میبینیم مردود شدن یا جاهایی که حقشون نبوده قبول شدن،ماها و کسایی که رتبه هاشون خیلی خوب بوده الان تو شک هستن و عصبانی ،اتفاقا شماها که بعدا کنکور دارین باید بیشتر از این اقدام حمایت کنین چون اگه نتیجه ای هم داشته باشه،بیشتر به نفع شما خواهد بود، و همینطور همه کسایی که میخوان سال بعد دوباره کنکور بدن ولی نمیتونن مطمئن باشن اگه دوباره 1سال از عمرشونو هدر بدن نتیجشو خواهند دید یا نه.
میگن اساتیدی که به کارا نمره میدن اکثرشون خیلی سن شون بالاست اصلا حوصله دیدن کارارو بعد یه مدت ندارن و الکی قضاوت میکنن تنها کاری که سازمان سنجش باید انجام بده اینکه استادای خوی رو انتخاب کنه اگه استاد خوب تو کشور نیست این اسکیس و جمعش کنن بهتر از اینه به خدا اینا به طرح نمره نمیدن که اگه موضوع فقط یکی دو نفر رتبه ی خوب بود که نتیجه نگرفتن ادم قبول میکرد اما بر چه اساسی باید این همه رتبه مردود بشن خودشم رتبه های خوب
حتما من و امثال من حمایت میکنیم از این کار
اما با این وضع به فکر تغییر رشته هستم متاسفانه

ماژیک

عضو جدید

سلام نیما
من قبل از ورود به این باشگاه توسط یکی از دوستانم سوالاتم رو برای منظر از شما پرسیدم دنبال یه منبع خلاصه می گشتم
و نهایتا تونستم از شما کمک بگیرم
ازتون ممنونم
قبول نشدن شما برای من رنج اور شد
براتون ناراحتم
ولی ارزو می کنم زودتر حال روحی تون خوش بشه
ارزو می کنم انرژی تون جمع کنید و برای موفقیت دوباره تلاش کنید
شما نه بخاطر خودتون بخاطر ادمهایی که به مشورت شما احتیاج دارن دوباره برای کنکور تلاش کنید
چون مشاور خوبی هستید
و یه مشاور خوب باید به روز بشه
پس دوباره کنکور بدید
دوباره اسکیس بدید
و روی دانشگاه تهران و کم کنید

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا با شما موافقم، من امسال قبول شدم،اما اصلا نمیتونم ببینم بازم سال بعد،صد ها نفر میخان یه تابستون به این بدی رو بگذرونن و کلی پول بدن و آخرش حتی نتونن حدس بزنن که قراره براشون چه اتفاقی بیفته
ممکن بود منم مثل خیلیا ببینم مردود شدم! یا ممکن بود بهشتی و تهران قبول شم
داستان همینه، و رسالت این تاپیک و گفتگو های ما میتونه همین باشه، نمیخایم الان نتیجه ی نهایی رو بگیریم،میخایم یه شروع باشیم،شروعی که شاید چند وقت بعد نتیجه بده. اما باید به هر حال شروع بشه
اصلا شاید سنجش هم مخالف باشه اما زورش به بعضی اساتید نرسه،ما واقعا هیچی نمیدونیم،کف خواسته ی ما میتونه همین دونستنه باشه

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونین چیه؟؟
من با مهندسای عمران خیلی سروکار دارم،همیشه اونا این انتقادو به جامعه معماری وارد میکنن که هیچ وقت با هم متحد نیستن،مثلا تو نظام مهندسی و تصمیم گیری های اونجا از هم حمایت نمیکنن،در حالیکه بقیه مثلا مهندسای عمران متحد تر ومنسجم تر هستن،شاید به همین دلیله که این چندساله جامونو گرفتن، این انتقادو من از زمان انتخاب رشته ام برای کارشناسی که داشتم در مورد معماری تحقیق میکردم و تو سایت های مختلف میدیدم یادمه! هر سالم داره بدتر میشه.این یه مثال کوچیکشه اگه نتونیم برا همچین مسئله ای اعتراضمونو به گوش سنجش برسونیم.

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونین چیه؟؟
من با مهندسای عمران خیلی سروکار دارم،همیشه اونا این انتقادو به جامعه معماری وارد میکنن که هیچ وقت با هم متحد نیستن،مثلا تو نظام مهندسی و تصمیم گیری های اونجا از هم حمایت نمیکنن،در حالیکه بقیه مثلا مهندسای عمران متحد تر ومنسجم تر هستن،شاید به همین دلیله که این چندساله جامونو گرفتن، این انتقادو من از زمان انتخاب رشته ام برای کارشناسی که داشتم در مورد معماری تحقیق میکردم و تو سایت های مختلف میدیدم یادمه! هر سالم داره بدتر میشه.این یه مثال کوچیکشه اگه نتونیم برا همچین مسئله ای اعتراضمونو به گوش سنجش برسونیم.

دقیقا همینطوره جامعه کوچیک این موضوع دانشگاها هستش ببنید اساتید باهم انگاری دشمنن والا حالا تو بازار کارم همینجوریه

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونین چیه؟؟

شینای عزیز
حرفت متین
خب بیام تصور کنیم الان جمعیت مناسبی برای اعتراض داریم
خب حالا باید در قدم اول چیکار کنیم؟
و اینکه چه راه حل هایی داریم؟ به صدا و سیما بگیم....با روزنامه و مجلات معماری مکاتبه کنیم....نامه بدیم به سنجش....بریم تظاهرات....یا :cry:
به هر حال اول به نظر من باید مسیر رو مشخص کنیم....اگه مسیر مطمئنی رو انتخاب کنیم فکر کنم معترضین اعتماد بیشتری می کنن که باهم متحد شیم.

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا همینطوره جامعه کوچیک این موضوع دانشگاها هستش ببنید اساتید باهم انگاری دشمنن والا حالا تو بازار کارم همینجوریه
این کار ما میتونه یه منفعت برای همه باشه، مسلما پتانسیلش توی باشگاه هست و خواست بچه ها مهمه،من میدونم خیلی ها الان این پست ها رو میخونن،یعنی سال هاس که میان و می خونن و برای خودشون نتیجه میگیرن و میرن، واقعا ازشون میخام نقششونو عوض کنن و بیان کنار ما،مسلما همه به حمایت هم نیاز داریم تا بتونیم کاری کنیم
خیلی از اعضا هم بی تفاوت از کنار مساله می گذرن و مسلما حرفشون اینه که "ما هرگز به نتیجه نمی رسیم،اینا بیکار و دلخوشن" اگر چنین افرادی هم میخونن، خواهش می کنم بیان و حضورشونو به ما نشون بدن، و یادشون باشه قرار نیست گام اول ما نتیجه گرفتن باشه، گام اول میتونه یه شروع باشه، در این حد که بفهمیم چی به چیه و چند چندیم!
نتیجه گرفتن احتمالا مال آینده اس...

الان تو بخش کارشناسی ارشد 23 نفر آنلاین هستن،و مسلما کلی هم مهمون توی سایت هست....

به نظرم ما هرگز نخواستیم،و نتیجه ای هم ندیدیم،و نکته جالب اینجاس این نتیجه ندیدن از کار نکردن، دلسردمون کرده! اقلا بیایم کاری بکنیم،بعد اگر هیــــچ فایده ای نداشت بی تفاوت بگذریم...

gharibe222

عضو جدید
آقا این و بخیال الان بت مو شکوندم رفتم قسمت تحصیلات تکمیلی دکتری کلا 5-4 نفرن دور همی نشستن قلیون میکشن کلان 7-8تا تاپیک دان اونم هر 3هفته یه پست میذارن باید تا سال بعد بریم اونجارم آباد کنیما:)

من اولا تبریک میگم به همه کسانی که امسال قبول شدند و برای اونایی که قبول نشدند آرزوی موفقیت دارم هم تو زندگیشون و هم تو کنکور سال آینده...منو یاد بچه های پارسال باشگاه میندازین که البته چن تایشون تو جمع شما هم هستند...میخواستم اینو بگم که این جمع واقعا سرمایه خوبیه برای کمک به هم،چه تو کنکور دکترا و چه بالاتر از اون تو کارهای پژوهشی و کمک به ارتقای معماری ایران....متاسفانه جمع پارسال با اینکه مثل شما بسیار صمیمی شده بودیم و یه جورایی با هم انس گرفته بودیم به راحتی متلاشی شد و این سرمایه از دست رفت....اوضاع تاپیک کنکور دکترا همونیه که دوستمون عنوان کردند و متاسفانه اطلاعات کمی درباره این کنکور تو باشگاه وجود داره، امیدوارم این جمع با انگیزه حفظ بشه و به منم این انرژی رو بدین که سرمایه سال قبل رو اینجا جمع کنم که بتونیم به هم کمک کنیم و از اون مهمتر به هم قوت قلب بدیم،با آرزوی موفقیت برای همه....

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کار ما میتونه یه منفعت برای همه باشه، مسلما پتانسیلش توی باشگاه هست و خواست بچه ها مهمه،من میدونم خیلی ها الان این پست ها رو میخونن،یعنی سال هاس که میان و می خونن و برای خودشون نتیجه میگیرن و میرن، واقعا ازشون میخام نقششونو عوض کنن و بیان کنار ما،مسلما همه به حمایت هم نیاز داریم تا بتونیم کاری کنیم
خیلی از اعضا هم بی تفاوت از کنار مساله می گذرن و مسلما حرفشون اینه که "ما هرگز به نتیجه نمی رسیم،اینا بیکار و دلخوشن" اگر چنین افرادی هم میخونن، خواهش می کنم بیان و حضورشونو به ما نشون بدن، و یادشون باشه قرار نیست گام اول ما نتیجه گرفتن باشه، گام اول میتونه یه شروع باشه، در این حد که بفهمیم چی به چیه و چند چندیم!
نتیجه گرفتن احتمالا مال آینده اس...

الان تو بخش کارشناسی ارشد 23 نفر آنلاین هستن،و مسلما کلی هم مهمون توی سایت هست....

به نظرم ما هرگز نخواستیم،و نتیجه ای هم ندیدیم،و نکته جالب اینجاس این نتیجه ندیدن از کار نکردن، دلسردمون کرده! اقلا بیایم کاری بکنیم،بعد اگر هیــــچ فایده ای نداشت بی تفاوت بگذریم...
حرف اینجاست که اگه این کارو انجام بدیم هیچ ضرری نمیکنم پس بهتره انجام بشه شاید یه تغییری اعمل کنن لااقل اساتید و عوض کنن
تاپیکای معماری خیلی فعال هستن تعداد بازید کننده هاشم خیلی زیاده ایشالله همه میان و یه کاری انجام میدیم البته هر چیزی شروعش سخته اگاه استارت بخوره خیلیا طرفداری میکنن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا