نتایج درصد اسکیس سراسری 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

واتو واتو

عضو جدید
سلام دوستان امروز کارنامه ارشد سراسری اومد هر کی دوست داره بیاد نتیجشو بگه
دوستانی که درصد خوبی آوردن رمز موفقیتشونو بگن و بقیه رو راهنمایی کنن
:gol:

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسکیس معماری 12!!!!
معماری داخلی 35
البته من هیچی تمرین نکرده بودم وآزمایشی بودمااااااااااااا!!!!

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بعد اینکه درصد اسکیس میاد مگه رتبه جدید به ما نمیگن؟ کجاست این رتبه؟

arcdoc

اخراجی موقت
معماری 28
منظر 18
مطالعات و داخلی غایب
رتبه تون نسبت به هر دانشگاه جلو کد دانشگاه مینویسه...

واتو واتو

عضو جدید
من خودم معماریو 24 زدم
داخلیو17
البته قبول دارم اسکیسم ضعیفه
از دوستانی که دانشگاههای روزانه قبول شدن کسی اینجا نیست؟

MHMAX

عضو جدید
وای چه درصد خوبی.تبریک میگم بهتون ولی چطور انقدر قوی شدین؟ ایشالا سال دیگه حتما قبول میشین;)

ممنون. ولی چه فایده. زبان جلومو گرفت.
شغلم طراحی داخلیه.
از من دیگه گذشت. احتمالا امسال تو تکمیل ظرفیت آزاد قبول شم.

FROM_HELL

کاربر بیش فعال
ممنون. ولی چه فایده. زبان جلومو گرفت.
شغلم طراحی داخلیه.
از من دیگه گذشت. احتمالا امسال تو تکمیل ظرفیت آزاد قبول شم.

چرا آزاد؟
دانشگاه سراسری هم 24 مهر تکمیل ظرفیت داره...

آرتميس.artmiss

عضو جدید
منم معماري 58%
داخلي 62%
هيچ جا قبول نشدم.فقط 6 نفر با امام خميني قزوين روزانه فاصله داشتم.شهرستاناي ديگه رو هم نزدم.
دوستان كسي مي دونه دانشگاه سوره پارسال تكميل ظرفيت داده يا نه؟

آرتميس.artmiss

عضو جدید
چرا آزاد؟
دانشگاه سراسری هم 24 مهر تکمیل ظرفیت داره...
سلام دوست قديمي و عزيزم
چطوري؟
نگاه كن درصد داخليش خيلي خوب شده معماريش خوب نيس.به همين خاطر رتبه 1160 ش با 41% زياد جابه جا نشده.داخلي هم بعيد مي دونم تكميل اعلام كنن.همش از اولش 21 نفر مي گرفتن.

emdadi20

عضو جدید
بچه ها من با رتبه 1633 با اسکیس 34% غیر انتفایی دانشگاه امام رضا(ع) رشته مهندسی معماری اسلامی قبول شدم.اما از آزاد تبریز هم قبول شدم و رفتم آزاد تبریز........ :((

nimaart

کاربر بیش فعال
بچه ها میشه بگید اسکیسو چطور دادید که این درصدا رو گرفتید؟
اسکیس معماری من 20 %
من امسال اولین بارم بود و دستم خیلی بد بود، یعنی دست به قلم نبرده بودم اصلا... فقط یه پلان کشیدم براش نه سکشن نه پرسپکتیو نه دیاگرام ....(خودم فک میکردم صفر بشه درصدم!)

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها میشه بگید اسکیسو چطور دادید که این درصدا رو گرفتید؟
اسکیس معماری من 20 %
من امسال اولین بارم بود و دستم خیلی بد بود، یعنی دست به قلم نبرده بودم اصلا... فقط یه پلان کشیدم براش نه سکشن نه پرسپکتیو نه دیاگرام ....(خودم فک میکردم صفر بشه درصدم!)
خب حتما اونقد وقت داشتین که رو پلان فکر کردینو نمره ی پلانو خوب گرفتین (فک کنم 25 بوده نمره ی هر کدوم از اسنادی که خواستن)...من خودم همیشه تو تئوری ها زبانو خوب می زنم نه به خاطر اینکه زبانم خیلی خوبه فقط به خاطر اینکه هنوز ترم پنجم و هیچی از درسای دیگه بلد نیستم، نصف وقتم خالی می مونه موقع آزمون می شینم ریدینگارو مو به مو می خونم درست می زنم اکثرشو... ولی ممنون که اینو نوشتین...تجربه ی خیلی خیلی مفید و جدیدی بود من فک نمی کردم این کار (تمرکز روی 1 کار وقتی بقیه رو بلد نیستیم) در مورد اسکیس هم می تونه جواب بده...احتمالا شما اگه فقط یه برش یا یه پرسپکتیو هم می کشیدین به راحتی 30 می شدین... ممنون :w27:

zhsaffar

عضو جدید
بچه ها من با رتبه 1633 با اسکیس 34% غیر انتفایی دانشگاه امام رضا(ع) رشته مهندسی معماری اسلامی قبول شدم.اما از آزاد تبریز هم قبول شدم و رفتم آزاد تبریز........ http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/frown.gif(

چرا :( ؟ دانشگاه آزاد تبریز تو معماری جز دانشگاههای خوب هست. با ارشد معماری معماری هم قدرت مانور بیشتری دارید تا معماری اسلامی. البته بسته به علاقتون هم هست ولی به نظر انتخاب معقولی کردید.

هرچند چیزی که در نهایت اهمیت داره خودتون هستید. اگر کسی بخواد مایه نذاره توی MIT و UCLA هم درس بخونه به جایی نمیرسه ولی اگر خودتون خوب باشید نتیجه همت و پشتکارتون رو میگیرید. حالا هر جا که باشید.

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
می‌تونستم جوابتنو خیلی‌ تندتر بدم اما ترجیح میدم به یک عبارت بسنده ‌کنم که برای شما بلاخص خیلی‌ خوب جواب میده "" کافر همه را به کیش خود پندارد"
رتبه اولی‌ من ۲۴۰ بود و با اسکیس ۴۵ درصد رتبم شده ۱۴۱. در ضمن رتبمو در واحد روزانهٔ قزوین گفتم که تا رتبه ۶۰ می‌خواست.
شما چرا گیلانو نزدی آخه؟؟!!!!!!!!!!1 حیف بود به خدا...
من الان دیدم آخرین فرد قبولش 153 بود!!
البت این واسه معماری بود نه منظر:surprised:

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
امسال فقظ شرکت کردم ببینیم چیطوریه اوضاع آزمونش...
کلا همش داشتم میچرخیدم :دیییییی
فقط وقت کردم یه پرسپکتیو بزنم با پلان...شدم 25 درصد رند
البت دستمم ضعیفه انصافا تو راندو..

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
امسال فقظ شرکت کردم ببینیم چیطوریه اوضاع آزمونش...
کلا همش داشتم میچرخیدم :دیییییی
فقط وقت کردم یه پرسپکتیو بزنم با پلان...شدم 25 درصد رند
البت دستمم ضعیفه انصافا تو راندو..

سلام دوستان.........
من که نگاه کردم همتون اکثرا رتبه های خوبی داشتید..........نمره اسکیستون هم خوب بوده.....
من رتبم 800 شد......اسکیسم 22%......
البته انتخاب رشته کردم و شبانه آوردم...........که معلوم نیست برم یا نه....
حالا یه سوال دارم.........
اگه بشه رتبه رو در حد پایین نگه داشت...و اسکیس رو هم در حد 30-40%زد میشه قبول شد؟؟؟؟

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا