نتایج اولیه ازمون کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممممممممممممنون ازتون فقط برام دعا کنیییییییییییییییییییییییییییید خیلی دلم گرفته امروز فقط گریه کردم دلم شور میزنه اگه نشه باختم چرا باید اینجوری شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا باید دست من عرق کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا باید من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی این همه خوندنم الکی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دایی ام رفته اونجا می گن باید بجنگی فردا میرم انقد اشک میریزم انقد تا یکی صدامو بشنوه من مطمنئنم زبان 45% فن 48% تاریخ 42% درک 32% منظر 45% میزنم تازه اینارو جوری حساب کردم که اونایی که شک دارمو غلط گرفتم مطمئنم بیشتر از اینا زدم یکی بهم بگه دیگه با چه امیدی این روزارو بگذرونم

ناراحت نباش انشالله که درست میشه!

mamad5sali

عضو جدید
دوستان اگر کسی هس لطفا سوال منو جواب بدید...
بچه ها ب نظرتون برا روزانه یا شبانه امیدی هس ؟؟ زبان:21.84،فنی:45.56،تاریخ:40.33،د رک:35،منظر:26.67
رتبمم شده 1060 معماری

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ب نظرتون برا روزانه یا شبانه امیدی هس ؟؟ زبان:21.84،فنی:45.56،تاریخ:40.33،د رک:35،منظر:26.67
رتبمم شده 1060 معماری
اگه اسکیست خیلی بالا بزنی هست ،پارسال با 1500و 48 درصد اسکیس ،شبانه قبول شدن ،بجنگ تا بتونی برنده شی

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه اسکیست خیلی بالا بزنی هست ،پارسال با 1500و 48 درصد اسکیس ،شبانه قبول شدن ،بجنگ تا بتونی برنده شی

شما خودتو نصیحت کن
حق نداری اسکیسو نری ها فمیدیییییییی؟:mad: خب یه تجربه رو داری از دست میدی حیفه:redface:

ojahan

عضو جدید
رتبمم شده 1060 معماری

یه آقایی کن و بگو معدلت چند بود.
مرسی

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
رتبمم شده 1060 معماری
هیچی غیر ممکن نیست ...به خودت برگرد جوابو خودت میتونی بگی...اگه قرار باشه امید به هیچی نداشته باشیم ...پس باید همین لحظه مرگه ما فرا رسیده باشه...
تلاشتو بکن ...ساله دیگه شاید حسرت همین روزا رو بخوری....شاید دیگه این رتبه ام نتونی بیاری...

venus.

عضو جدید
منم ناراحتم ولی کاریش نمیشه کرد!
آره چرا نباشه!
عزیزم تمرینای اینجا خوبه.ایشالا از فردام می خوایم تمرینای گروهی رو شروع کنیم.تمرین امشب تو تاپیک گروهی هس برو نگاش کن و با تمرینای اینجا پیش برو.تو آرشیو تمریناتم ی سری تمرینا هس.ایشالا که موفق میشی;)
خیلی ممنونم امیدوارم هممون موفق شیم
راستی میدونین موضوعات اسکیس سالای گذشته چی بود؟
تو باشگاه دیدم جز مدارکی که میخوان توضیح روند طراحی پروژه هست یه نمونه میشین بگی اصلا نمی دونم چطور باید بنویسم

simson

عضو جدید
دوستان من نه شماره پرونده یادمه نه شماره داوطلبی!!! چه کار کنم؟!!!

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ممنونم امیدوارم هممون موفق شیم
راستی میدونین موضوعات اسکیس سالای گذشته چی بود؟
تو باشگاه دیدم جز مدارکی که میخوان توضیح روند طراحی پروژه هست یه نمونه میشین بگی اصلا نمی دونم چطور باید بنویسم

عزیزم سوالات توی باشگاه هست و از طرفی هم یک چند تا نمونه از شیت بچه هایی که اسکیس بالا زدن بوده بگردی یا صفحات را چک کنی متوجه میشی ،ببین باید کارته دیتله انجام بدی یعنی روند طراحی و دیاگرامات و کانسپت و اینها براشون خیلی مهمه ،از طرفی من شنیدم کارمون حتی با پرسپکتیو های کوچیک دیتیله کنیم

sahi123

کاربر فعال
سلام به دوستان خوب در باشگاه
شرایط در صد های من با دوستان فرق میکنه لذا لازمه چند تا توضیح بدم
من پارسال وقت زیادی واسه خوندن نداشتم ، دقیقا 63 روز !
این 63 روز رو به 3 قسمت تقسیم کردم و 20 روز برای تاریخ و مبانی نظری ، 20 روز برای درک عمومی و 20 روز هم برای معماری منظر وقت گذاشتم
روز کنکور هم می دونستم قرار نیست معجزه ای اتفاق بیافته . برای هر درس 20 روز کمه واقعا برای مطالعه و ضمنا اصلا دروس فنی و زبان هم مطالعه نداشتم
تصمیم گرفتم همون 3 درس رو پاسخ بدم و 2 تای دیگه رو سفید بزارم و وسط جلسه برم
دیروز که کارنامم رو دیدم امیدوار شدم به امسال که میتونم با کل تابستون وقت گذاشتن برای زبان و تو پاییز وقت بزارم به دروس فنی و دی ماه هم مرور دروس پارسال رو کنم فکر میکنم امسال میتونم میانگین بیشتر از 50 درصد رو برای همه دروس بزنم
ممنونم از معمار باشی عزیز به خاطر جدول پارسالش که خیلی کمکم کرد نسبت به اون خودم رو بسنجم
خوبه که تیر ماه می تونم اسکیس رو تجربه کنم و سال بعد کارایی بهتری داشته باشم سر جلسه اسکیس
آرزوی موفقیت دارم برای همه دوستانی که با رتبه های بهتر مجاز شدن و دوستانی که زمستون قراره با هم کنکور رو شکست بدیم :heart:

mamad5sali

عضو جدید
شما خودتو نصیحت کن
حق نداری اسکیسو نری ها فمیدیییییییی؟:mad: خب یه تجربه رو داری از دست میدی حیفه:redface:
من خیلی خونده بودم تقریبا از اول تابستون پارسال اصلا انتظار این رتبه رو نداشتم، حتی ب 2 رقمی فک مکردم، خیلی ناراحت بودم دگ نمیخاستم اسکیس بدم:(:cry:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عاقا یه سوال درصد اسکیس ضربدر 5 میشه با میانگینا جمع میشه تقسیم بر 16؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟درسته عایا
یعنی کسی که 100 شده رو من با 15 درصد اسکیس بیشتر میتونم بگیرم....................بازی رفت رو که سه به هیچ باختم ولی تو نیوکمپ برای برگشت جهنم درست میکنم برا رقبا:D امروز رفتم زبانارو گزاشتم کنار که بعد اسکیس بشینم بخونم دوباره دنیا که به آخر نرسیده:):) فقط مجبورم خرج دوران خوندنو کنکورو دربیارم یه دوسه ماه و دور میدون فیلم بفروشم
یه سوال دیگه من برای انتخاب رشته اول روزانه رو بزنم کلا بعد دانشگاههای درست و حسابی شبانه هاشو بعد غیر انتفاعی.درسته عایا؟؟؟؟

sara_r

کاربر بیش فعال
بچه ها من فک نمیکردم اصلا مجاز بشم 1190 شدم :|
امتحان اسکیس چندم ِ؟ تبریک به همه دوستانی که رتبه های خوب آوردن

imamin

عضو
سلام دوستان.من برای اولین باره اینجا پست میذارم.امشب بدترین شب عمرمه...پارسال از این موقع ها بود که درست و حسابی شروع کردم به درس خوندن.تا اخر تابستون همه منابع اصلی رو تموم کردم....تا اینکه مهر رفتم ایوان خانه و تموم دروس رو نوشتم که دور دوم رو سرکلاس باشم.اخه خیز من واسه رتبه تک رقمی بود.کلاسا تموم شد و من اماده اماده بودم برای کنکور.روز کنکور رسید.با روحیه دوچندان و با انرژی کامل رفتم سر جلسه.مغرور نشده بودم.خدارو هم فراموش نکردم تو ایام درس خوندن.اومدم بیرون و با اعتماد به نفس ندیدم کلیدرو و منتظر امروز لعنتی بودم که با هیجان توام با شادی تموم شه.همه چیز خوب پیش میرفت منتهی انگار خدا ......رتبم 2470 شده.من شاغل بودم و بخاطر اشتیاق بالا به ادامه تحصیل کارمو که درامد عالی داشت ول کردم.یکسال صبح وشب یه ارزو رو مرور کنی و به عشقش شبا بخوابی خیلی شیرین بود منتهی همش کشک شد.حکمت نبود ولی کاش می بود.اخه از ته دل علاقه دارم به ادامه تحصیل و اون هم رشته معماری.دلیل این درد دلم رو نمیدونم.شاید از اثرات این شکسته.من همیشه همه رو تشیق کردم به ادامه تحصیل.جزوه هامو تمیز مینوشتم تا کسی کپی کرد بتونه بخون.واقعا ایمان داشتم به اینکه ادم اگر به کسی کمک کنه جوابشو میبینه.ولی اینطور نیست. اگه مشکل سربازی نداشتم میخوندم دوباره.اینقد که جلوم زانو بزنه.اما الان با نا امیدی باید دفترچمو پست کنم که برم خدمت. امید وارم دوستاییکه دانشگاه خوب قبول شدن قدر موقعیتشونو بدونن...این موفقیت ارزوی امثال من بود..من خیلی از خلا های زندگیمو میخواستم با معماری پر کنم...ولی حیف...

سلام. آدم توی خیلی از مراحل زندگی زمین میخوره که بده اما بدتر از اون موقعیه که زمین بخوری و نخوای بلند شی.
شاید قسمتت این بود که بعد از خدمت بری دانشگاه تهران معماری بخونی.
ولی اگر تلاش کنی میتونی همین امسال یک دانشگاه دولتی خوب قبول شی البته با اسکیس خوب.
بلند شوو و قدم بردار

یا علی(ع)

shematik

عضو جدید
عاقا یه سوال درصد اسکیس ضربدر 5 میشه با میانگینا جمع میشه تقسیم بر 16؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟درسته عایا
یعنی کسی که 100 شده رو من با 15 درصد اسکیس بیشتر میتونم بگیرم....................بازی رفت رو که سه به هیچ باختم ولی تو نیوکمپ برای برگشت جهنم درست میکنم برا رقبا:D امروز رفتم زبانارو گزاشتم کنار که بعد اسکیس بشینم بخونم دوباره دنیا که به آخر نرسیده:):) فقط مجبورم خرج دوران خوندنو کنکورو دربیارم یه دوسه ماه و دور میدون فیلم بفروشم
یه سوال دیگه من برای انتخاب رشته اول روزانه رو بزنم کلا بعد دانشگاههای درست و حسابی شبانه هاشو بعد غیر انتفاعی.درسته عایا؟؟؟؟

اره درسته
بستگی داره الویت اولت روزانه باشه بعد شبانه یا اینکه الویتت با شهر تغییر کنه..
مثلا کسی که الویت اولش تهرانه و براش روزانه و شبانه اهمیتی نداره اول روزانه ها و شبانه های تهرانو میزنه بعد روزانه باقی شهرستانها...و..
اما به نظرم اگه شهرش برات اهمیتی نداره اول همه روزانه هارو بزن ;):)

shima 70

عضو جدید
یعنی امضاتو عشق اسسسسسسست ;)

ojahan

عضو جدید
بچه های عزیز و معمارباشی گرامی هیچ کدومتون جواب سوال منو تو صفحه 29 ندادید
دوباره ازتون درخواست میکنم . مرسی

dmn

عضو جدید
سلام... به نظرتون با 1900 شانس قبولی برا شبانه هست؟؟؟ حدودا اسکیس رو باید چند بزنم؟؟؟
میشه لطفا جواب بدین....
ممنووووووووووووون:smile:

ojahan

عضو جدید

ترنج گرامی دیدم دست گلت هم بابت جواب درد نکنه مقایسه کارنامه شما هم برام جالب بود
اما خوب من 3تا سوال پرسیدم که گفتم هر کس از دوستان که تجربه دارند از درصد اسکیس با همچین رتبه ای برا قبول شدن روزانه و یا از تجربه سال دوم موندن بگن.
باز هم متشکرم

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها کسی سوال های اسکیس طراحی شهری سالهای گذشته رو داره به من بده؟؟؟
و اینکه تاریخ اسکیس کی هست؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا