نتایج ازمون اذر 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستانی ک از گرگان هستند...روز پنجشنبه ساعت 10 نظام مهندسی باشند جهت اعتراض برای آزمون....فعلا بالای 20 نفری اعلام آمادگی کردند ببینیم این تعداد حضور پیدا میکنند یا خیر....

eli elhami

عضو جدید
دوستانی ک از گرگان هستند...روز پنجشنبه ساعت 10 نظام مهندسی باشند جهت اعتراض برای آزمون....فعلا بالای 20 نفری اعلام آمادگی کردند ببینیم این تعداد حضور پیدا میکنند یا خیر....

بچه ها، اگه اون 20 نفر جمع میشن ، لطفا اون متن نامه واسه دکتر رو بنویسید. ولی دیگه خطاب به وزارت راه وشهرسازی باشه . نه دکتر.بنویسید وزرات محترم راه وشهرسازی. همه 20 نفر زیرشو امضا کنن، بعدش یک نفرتون نامه رو ببره به مرکز استان ؛ تو سازمان راه وشهرسازی بگید پیگیر کارتون بشه ، که 45 به بالا قبول اعلام شون.ایجوری پای رییس جمهور میاد وسط.شاید یه کاری کرد

hani architect

عضو جدید
بچه ها، اگه اون 20 نفر جمع میشن ، لطفا اون متن نامه واسه دکتر رو بنویسید. ولی دیگه خطاب به وزارت راه وشهرسازی باشه . نه دکتر.بنویسید وزرات محترم راه وشهرسازی. همه 20 نفر زیرشو امضا کنن، بعدش یک نفرتون نامه رو ببره به مرکز استان ؛ تو سازمان راه وشهرسازی بگید پیگیر کارتون بشه ، که 45 به بالا قبول اعلام شون.ایجوری پای رییس جمهور میاد وسط.شاید یه کاری کرد

دوستان من هم 49 شدم...اعتراض به سنجشو دکتر هوایی هم فرستادم یه بارم رفتم آموزش نظام که زیاد راهنمایی نکردن اما امروز برای بار دوم رفتم نظام مهندسی این بار هم رفتم سراغ معاون و رییس سازمان که با آقای رییس نشد رو در رو صحبت کنم اما منشیشون خیلی خوب برخورد کردن و گفتن اصل کاری همون اعتراضه که تو سایت هست اون حتما بفرستین بعدشم گفتن چون هنوز جوابا رو به سازمان استان ها ابلاغ نکردن فعلا کاری نمیشه کرئ یه 10 روزی طول میکشه تا بیاد اونموقع هست که می تونن مطرح کنن موضوع رو و تصمیم بگیرن گفتن الان نامتو وصول کنیم میره بایگانی اما پیگیر باشید تا زمانی که ابلاغ شد نتایج نامه هاتونو بیارید که بررسی کنن...شده که سال های قبل 46 به بالا رو قبول اعلام کردن و یه سری کلاس براشون گذاشتن...البته معاون هم همین صحبتها رو کرد به اضافه این که الان موضوع بیشتر دست وزارت مسکن و شهرسازیه!!!
البته من فکر میکنم این تغییر حدنصاب رابطه ی مستقیم با تعداد قبولیای هر استان داره اگه قبولی کم باشه مثلا میگن 46 به بالا یا نه اگه زیاد باشه مثلا میگن 48 و 49 ها ...حالا نمیدونم همه تلاشمونو انجام بدیم توکل به خدا....من که عضو نطام آذربایجانشرقی ام بهم گفتن قبلا همچین چیزی شده اما پارسال قبول نکردن:((((

arefeh

کاربر ممتاز
دوستان بهتره خودمونو خسته نکنیم...از ساعت 9 مداااام داشتم به خط دکتر هوایی تماس میگرفتم و ایشون ک خودشون ج ندادند و بالاخره وصل کردن به آقای نورمجمدی ایشون هم گفتن حتی 49 ها هم 50 نمیشن و چه برسه به بقیه دوستان....و باید همه افرادی ک زیر 50 شدند مجدد امتحان بدن...
چون تعداد متقاضیانی ک 49 شدند زیاد هستن....بیا اینم از این دولت و کشور....حال آدمو بهم میزنند به قرآن.....

kaveh5

عضو جدید
اعتراض دادن فقط صرف هزینه و وقت است /اصلا نگاه نمیکنن /منم 5500 ضرر کردم

مهديه مقدم

عضو جدید
دوستان بهتره خودمونو خسته نکنیم...از ساعت 9 مداااام داشتم به خط دکتر هوایی تماس میگرفتم و ایشون ک خودشون ج ندادند و بالاخره وصل کردن به آقای نورمجمدی ایشون هم گفتن حتی 49 ها هم 50 نمیشن و چه برسه به بقیه دوستان....و باید همه افرادی ک زیر 50 شدند مجدد امتحان بدن...
چون تعداد متقاضیانی ک 49 شدند زیاد هستن....بیا اینم از این دولت و کشور....حال آدمو بهم میزنند به قرآن.....
اینا دارن با اعصاب و روان مردم بازی می کنن هر استان داره ساز خودشو میزنه هم تو هم بقیه بچه ها تلاشتون رو کردید :(،امسال واقعا حرف و حدیث زیاده دیشب من تو مراسم شام نظام مهندسی تو شهر خودم هزارتا حرف مختلف شنیدم...،تا اعلام نتایج (می دونم سخته)اما یکم بیخیال شید خود تو امتحان اسکیس ارشد داری دوست من به اندازه کافی اعصابت خرد شد اسکیس هم از دست بدی بدتر میشه اوضاع...نظام مهندسی تا بوده همین بوده اینا خودشونم نمی دونن چی کار میکنن...

arefeh

کاربر ممتاز
اینا دارن با اعصاب و روان مردم بازی می کنن هر استان داره ساز خودشو میزنه هم تو هم بقیه بچه ها تلاشتون رو کردید :(،امسال واقعا حرف و حدیث زیاده دیشب من تو مراسم شام نظام مهندسی تو شهر خودم هزارتا حرف مختلف شنیدم...،تا اعلام نتایج (می دونم سخته)اما یکم بیخیال شید خود تو امتحان اسکیس ارشد داری دوست من به اندازه کافی اعصابت خرد شد اسکیس هم از دست بدی بدتر میشه اوضاع...نظام مهندسی تا بوده همین بوده اینا خودشونم نمی دونن چی کار میکنن...

متاسفانه آره مهدیه جان....اینکه راست میگی الکی داریم اعصاب خورد میکنیم...ولی حرص آدم در میاد دیگه...هر سال به همه 1 نمره 2 نمره میدادن حالا به ما ک رسید....تازه بماند ک به دوره ما رسید اجرا و نظارت هم جدا شد....والااااا...ادمو کفری میکنند....

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یکی دو سال دیگه فکر کنم معماری خودش چندین شاخه بشه .1طراحی معماری 2طراح خواب 3طراح آشپزخانه 4.طراح پارکینگ 5.طراح رمپ و جک نظارت 1.نظارت تیغه ها 10 سانتی 2. نظارت تیغه های 20 سانتی 3.نظارت فونداسیون 4.نظارت تیر ریزی 5. نظارت اتاق حریق و ... و اجرا . بعدش باید یه وام بگیریم تا بتونیم همشو شرکت کنیم / خوش بحال اونا که هرچه سریعتر قبول شدن

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم رفتم تهران ساختمون راه وشهرسازی یک ساعت کلنجار رفتم نذاشتن داخل شم یه دعوا راه انداختیم تا ناممونو با یکی دوتا از بچه های عمرا ن تحویل دادیم دست از پا درازتر امدیم

arefeh

کاربر ممتاز
منم رفتم تهران ساختمون راه وشهرسازی یک ساعت کلنجار رفتم نذاشتن داخل شم یه دعوا راه انداختیم تا ناممونو با یکی دوتا از بچه های عمرا ن تحویل دادیم دست از پا درازتر امدیم
چه بی شخصیت گیری در اوردن ک اجازه ندادن شماها برید توووو....چقدر ادمهای نفهمی اونجاها پست دارند....

sheida1

عضو جدید
متاسفم برا خودمون که تو یه همچین کشور بی قانونی هستیم...فقط ارث باباشون رو از جیب ماها طلب دارند :( خیلی برام زور داره برا 1 نمره بخوام دوباره ثبت نام کنم و امتحان بدم...بدم میاد از همشون

arefeh

کاربر ممتاز
متاسفم برا خودمون که تو یه همچین کشور بی قانونی هستیم...فقط ارث باباشون رو از جیب ماها طلب دارند :( خیلی برام زور داره برا 1 نمره بخوام دوباره ثبت نام کنم و امتحان بدم...بدم میاد از همشون

:cry:من ساعت 10 داریم میریم نظام خبری بشه بهتون میگم....خدا کنه امیدوار بشیم....

arefeh

کاربر ممتاز
ایشاالله عارفه جان،ولی بعید میدونم اینا بخوان اصلا اعتراض ها رو بخونن،چه برسه به رسیدگی :(

امروز رفتیم و با رئیس نظام استان گلستان صحبت کردیم....و یه ورق با 20 تا امضا تحویلشون دادیم و قرار شد ک رسیدگی بشه....انتهای این ملاقات متوجه شدیم ک مهندس عامری ک در گرگان هستن یه پست بالایی در بخش مقررات ملی کشور دارند اون موقع جلسه بودند و قرار شد 12 مجدد بریم و با اشون صحبت کنیم متاسفانه من نتونستم دیگه مرخصی بگیرم و برم و قرار شد جویای خبر بشم ک خوب غروب تماس میگیرم و بهتون میگم....
ایشالله تلاشهایی ک داریم میکنیم به نتیجه برسه....ایشالله

arefeh

کاربر ممتاز
دوستان مهندسان ما توو گرگان با مهندس عامری صحبت کردن و مهندس عامری گفت جلسه ای هست هفته آینده در تهران ک مختص رسیدگی به این مشکلات و گفتن به احتمال 50% بتونیم متقاعد کنیم ک مهندسینی ک 1یا 2 نمره کسر دارند رو قبول کنیم....ولی هنوز 50% قولشو دادن....امیدواریم ک موفق بشند....

m_uniquee

عضو جدید
یعنی چی؟؟؟تکلیف اعتراضها چی میشه؟؟؟این چ مسخره بازیه......
خووو الان یعنی ما باید ثبت نام کنیم؟؟؟اگه با اعتراض موافقت کردن چی؟؟؟
راستی امروز یکی از داوطلبین به من ز زد ک میخوان توو شهر ما اعتراض کنند ...میگه رئیس نظام مهندسی گفته اگه 20-30 تا امضاءجمع کنند نظام مهندسی مجبور میشه ک خودشو درگیر این موضوع کنه و خودش با تهران تماس بگیره و امکان داره ک درست بشه...
لطفا شما ها هم دسته جمعی به نطام مهندسی حمله کنید...اینجوری نظام مهندسیه استان ها هم علاوه بر اعتراض تکی ما وارد میدان میشه....

میدونم چقدر ناراحتید منم ناراحتم و یک نمره اختلاف دارم ولی اعتراض فایده نداره اینو از رویه تجربه میگم چون 5 بار شرکت کردم و هر سری با دو نمره و سه نمره افتادم و این راهی که دارید میرید رو من خیلی محکم تر رفتم و نتیجه نداشته اونا اصلا اعتراض بررسی نمیکنن این که اعتراض بزارید یه سیاستی هست که دارن چون محال ممکن هست که تو اعتراض یک نمره به کسی اضافه بشه فقط تو نظارت اگه سوالا مشکل داشته باشه نمرهشو میدن در غیر اینصورت نه باور کنید من از روی تجربه چندین ساله میگم پس آروم باشید و بفکر امتحان بعدی باید پذیرفت

fardindiba

عضو جدید
سلام بچه ها منم نظارت و اجرا هردوشو با 48 افتادم.خدا کنه این تلاشایی که میکنید نتیجه بده.

kazem791

عضو جدید
با سلام خدمت کلیه دوستانی که موفق به حد نصاب نشده اند
ثبت نام جهت آزمون نظام مهندسی سال 93 از روز شنبه 10 اسفند 92 شروع میشه .
بهر حال دوستانی که در آذرماه 92 موفق نشدند بجای افسوس گذشته باید به فکر جبران باشند . در این آزمون یک سوال تعیین کننده سرنوشت مهندس است .
پس : در گذشته زندگی نکنیم ، از گذشته فقط درس بگیریم و به فکر ساختن آینده باشیم .
موفق باشید

eli elhami

عضو جدید
امروز رفتیم و با رئیس نظام استان گلستان صحبت کردیم....و یه ورق با 20 تا امضا تحویلشون دادیم و قرار شد ک رسیدگی بشه....انتهای این ملاقات متوجه شدیم ک مهندس عامری ک در گرگان هستن یه پست بالایی در بخش مقررات ملی کشور دارند اون موقع جلسه بودند و قرار شد 12 مجدد بریم و با اشون صحبت کنیم متاسفانه من نتونستم دیگه مرخصی بگیرم و برم و قرار شد جویای خبر بشم ک خوب غروب تماس میگیرم و بهتون میگم....
ایشالله تلاشهایی ک داریم میکنیم به نتیجه برسه....ایشالله

عارفه جان ، متن نانه تون ، همونی بود ک واس هوایی نوشتین . گفتین 45 به بالا.

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من فردا دهم اسفند میرم نظام مهندسی تهران سوال کنم راجب اعتراضا اگه کسی سوالی داره بگه بپرسم.

arefeh

کاربر ممتاز
عارفه جان ، متن نانه تون ، همونی بود ک واس هوایی نوشتین . گفتین 45 به بالا.

بله نامه ای ک شخصا زدم درباره 45 به بالا بود....
اما با مهندس عامری ک صحبت شد گفت اگه بتونیم کاری بکنیم تنها برای اونهایی ک 1-2نمره کم دارم هست....اونم 50-50 و اصلا امیدی نداشته باشید....ای داد بیداد....

eli elhami

عضو جدید
بله نامه ای ک شخصا زدم درباره 45 به بالا بود....
اما با مهندس عامری ک صحبت شد گفت اگه بتونیم کاری بکنیم تنها برای اونهایی ک 1-2نمره کم دارم هست....اونم 50-50 و اصلا امیدی نداشته باشید....ای داد بیداد....

خوش ب حالتون .پس شامل شما میشه ، چغدر بد شانسیم ما: 47 و 48 .خدا لعنتشون کنه... ؛یک بابایی میگفت ، وقتی قدر احمدی نژاد و میشناسین ک نباشه : راس میگفت . زمان اون 2 دوره 45 به بالا قبول شدن ؛ خاک تو سرش...

arefeh

کاربر ممتاز
خوش ب حالتون .پس شامل شما میشه ، چغدر بد شانسیم ما: 47 و 48 .خدا لعنتشون کنه... ؛یک بابایی میگفت ، وقتی قدر احمدی نژاد و میشناسین ک نباشه : راس میگفت . زمان اون 2 دوره 45 به بالا قبول شدن ؛ خاک تو سرش...

عزیزم ما ک با اینهاش کاری نداریم...ولی تووو اون دوره دست نظام مهندسی بود و خیلی تقلب میکردن...خود کارکنان نطام از 5-6 نفرشون شنیدم یعنی گفته خودشون بود ک دوره های قبل 89-90 کلی تقلب میشده و کسهایی بودن ک با 40 هم پارتی بازی میکردن و قبول میشدن...اینقدر اون دوره ها گند زدن ک الان ک دوره ما بدبختها شده هم نمیدن...حتی الان ما به هم قول ندادن....یعنی تا آخر این هفته هیچ چیزی مشخص نی....مطمئن باش هم قبول نخواهند کرد....ما ها هم سرکار رفتیم:razz:

مهديه مقدم

عضو جدید
عزیزم ما ک با اینهاش کاری نداریم...ولی تووو اون دوره دست نظام مهندسی بود و خیلی تقلب میکردن...خود کارکنان نطام از 5-6 نفرشون شنیدم یعنی گفته خودشون بود ک دوره های قبل 89-90 کلی تقلب میشده و کسهایی بودن ک با 40 هم پارتی بازی میکردن و قبول میشدن...اینقدر اون دوره ها گند زدن ک الان ک دوره ما بدبختها شده هم نمیدن...حتی الان ما به هم قول ندادن....یعنی تا آخر این هفته هیچ چیزی مشخص نی....مطمئن باش هم قبول نخواهند کرد....ما ها هم سرکار رفتیم:razz:
ای باباااااااا،کلا نسل ما خیلیییییی خوش شانسه همه جا ،به ما که می رسه همه چی جدی میشه...:(

moh110h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها خیلی خودتونو اذیت نکنید!
اولا که من اواخر بهمن با دکتر هوایی جلسه ای بودم و پرسیدم که قبولی چطور بود؟! گفت طراحی عمران زیر 3 درصد و معماری حدود 6 درصد قبول شدن!
دوما من دیگه شک ندارم اینا دلشون میخواد این آزمون مثلا سخت باشه...چون الان همه دکتری میخونن..میخوان حرمت نظام حفظ شه!
سوما..من دفعه اولم بود امتحان میدادم...اونم برا اینکه خونه پدرم رو میخوا بسازم...اما کلا به دردم نمیخوره.
برگه معماری رو حدود یک تومن میخری...با امضای چک لیست مبحث 19!
برگه تاسیسات ها هم...حدود متری 400 تومن...
یعنی برای منزل ما با حدود 1633 متر بنا میشد 700 تومن.
محاسب رو خبر ندارم.
نظارتم که پولشو مستقیم به حساب نظام میریزی موقع فیش...
پس شما با این آزمون...همچین چیزی کاسب نمیشی...
فقط اجرا به درد میخوره...اونم که خطرش بیش از نظارته...
پس شد ..شد...نشد...نشد!
ارزونی خودشون!
من پدر خودمو در آوردم.همه کارام راپیدی بود.پلان عالی طراحی کردم.راپید یک دهم تا 7 دهم.حسابی و منطقی! شدم 29! با اینهمه سابقه کار مسکونی تو تهران که یکیش عینه عینه عینه آزمون بود!!یعنی یک عده آدم عقده ای این آزمونو تصحیح میکنن...اعصاب خودتونو خرد نکنید!

eli elhami

عضو جدید
بچه ها خیلی خودتونو اذیت نکنید!
اولا که من اواخر بهمن با دکتر هوایی جلسه ای بودم و پرسیدم که قبولی چطور بود؟! گفت طراحی عمران زیر 3 درصد و معماری حدود 6 درصد قبول شدن!
دوما من دیگه شک ندارم اینا دلشون میخواد این آزمون مثلا سخت باشه...چون الان همه دکتری میخونن..میخوان حرمت نظام حفظ شه!
سوما..من دفعه اولم بود امتحان میدادم...اونم برا اینکه خونه پدرم رو میخوا بسازم...اما کلا به دردم نمیخوره.
برگه معماری رو حدود یک تومن میخری...با امضای چک لیست مبحث 19!
برگه تاسیسات ها هم...حدود متری 400 تومن...
یعنی برای منزل ما با حدود 1633 متر بنا میشد 700 تومن.
محاسب رو خبر ندارم.
نظارتم که پولشو مستقیم به حساب نظام میریزی موقع فیش...
پس شما با این آزمون...همچین چیزی کاسب نمیشی...
فقط اجرا به درد میخوره...اونم که خطرش بیش از نظارته...
پس شد ..شد...نشد...نشد!
ارزونی خودشون!
من پدر خودمو در آوردم.همه کارام راپیدی بود.پلان عالی طراحی کردم.راپید یک دهم تا 7 دهم.حسابی و منطقی! شدم 29! با اینهمه سابقه کار مسکونی تو تهران که یکیش عینه عینه عینه آزمون بود!!یعنی یک عده آدم عقده ای این آزمونو تصحیح میکنن...اعصاب خودتونو خرد نکنید!

بچه ها من امتحان پایان ترمم.از 20. خرداد شروع میشه خدایا اینا چغدر نفهمن.....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا