نتایج ازمون اذر 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

اعظم01

عضو جدید
بچه ها خیلی خودتونو اذیت نکنید!
اولا که من اواخر بهمن با دکتر هوایی جلسه ای بودم و پرسیدم که قبولی چطور بود؟! گفت طراحی عمران زیر 3 درصد و معماری حدود 6 درصد قبول شدن!
دوما من دیگه شک ندارم اینا دلشون میخواد این آزمون مثلا سخت باشه...چون الان همه دکتری میخونن..میخوان حرمت نظام حفظ شه!
سوما..من دفعه اولم بود امتحان میدادم...اونم برا اینکه خونه پدرم رو میخوا بسازم...اما کلا به دردم نمیخوره.
برگه معماری رو حدود یک تومن میخری...با امضای چک لیست مبحث 19!
برگه تاسیسات ها هم...حدود متری 400 تومن...
یعنی برای منزل ما با حدود 1633 متر بنا میشد 700 تومن.
محاسب رو خبر ندارم.
نظارتم که پولشو مستقیم به حساب نظام میریزی موقع فیش...
پس شما با این آزمون...همچین چیزی کاسب نمیشی...
فقط اجرا به درد میخوره...اونم که خطرش بیش از نظارته...
پس شد ..شد...نشد...نشد!
ارزونی خودشون!
من پدر خودمو در آوردم.همه کارام راپیدی بود.پلان عالی طراحی کردم.راپید یک دهم تا 7 دهم.حسابی و منطقی! شدم 29! با اینهمه سابقه کار مسکونی تو تهران که یکیش عینه عینه عینه آزمون بود!!یعنی یک عده آدم عقده ای این آزمونو تصحیح میکنن...اعصاب خودتونو خرد نکنید!

من پارسال نظارت قبول شدم و توی قسمت ارجاع کار سازمان هم ثبت نام کردم دریغ از یه دونه کار که به من ارجاع بشه . واقعا پروانه اشتغال ارزونی خودشون - ارزش ناراحتی نداره

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
من پارسال نظارت قبول شدم و توی قسمت ارجاع کار سازمان هم ثبت نام کردم دریغ از یه دونه کار که به من ارجاع بشه . واقعا پروانه اشتغال ارزونی خودشون - ارزش ناراحتی نداره
دقیقا..هیچ ارزشی نداره یواش یواش باید از این سازمان به اصطلاح مهندسی کناره گیری کنیم:biggrin:

moh110h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام
جهت اطلاعتون توی تهران ارجاع کار تک ناظره به معمار ممنوعه.یعنی باید تو گروه کارای چهار ناظره باشه ساختمان که یکیش معمار باشه.
پس شانس ما کمه تا وقتی پایه 3 هستیم.
البته امتیازش ذخیره میشه.

ولی در کل... فشل ترین جای کشوره!

اعظم01

عضو جدید
سلام
جهت اطلاعتون توی تهران ارجاع کار تک ناظره به معمار ممنوعه.یعنی باید تو گروه کارای چهار ناظره باشه ساختمان که یکیش معمار باشه.
پس شانس ما کمه تا وقتی پایه 3 هستیم.
البته امتیازش ذخیره میشه.

ولی در کل... فشل ترین جای کشوره!

می دونم . به هرحال کاری ارجاع نشده و شانس زیادی هم وجود نداره مگه اینکه همه ساختمونا چهار ناظره بشن

امتیاز ذخیره می شه ؟! منظورتون اینه که سهمیمون قابل انتقاله به سالهای آینده که پایه دو شیم ؟ مگه سهمیه هر سال مختص خودش نیست ؟

sheida1363

عضو جدید
من هم رفتم نظام یه خانومه بهم گفت درصد قبولی های امسال خیلی پایین بوده برا همین هم خرداد می خوان دوباره آزمون بگذارن،خیلی نامردن اینجوری که معلومه اعتراض ها هم رسیدگی نمیشه...می گن آزمون بعدی رو شرکت کنید :(

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من هم رفتم نظام یه خانومه بهم گفت درصد قبولی های امسال خیلی پایین بوده برا همین هم خرداد می خوان دوباره آزمون بگذارن،خیلی نامردن اینجوری که معلومه اعتراض ها هم رسیدگی نمیشه...می گن آزمون بعدی رو شرکت کنید :(
نامردن واقعا..6بار 6 بار پول میگیرن دیگه پول به دهنشون مزه داده دوباره میخوان به تیغنمووووووووووووووووون

bahar-spring

کاربر بیش فعال
توی ارومیه عرض این 9ماه 4تاکار به من ارجاع شد.در مجموع حدود 2800 متری شد.

mohammad azizi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توی ارومیه عرض این 9ماه 4تاکار به من ارجاع شد.در مجموع حدود 2800 متری شد.

بهارک خانوم واقعاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟:eek:
میشه بگی متری چند؟؟؟

آخرین ویرایش:

bahar-spring

کاربر بیش فعال
بهارک خانوم واقعاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟:eek:
میشه بگی متری چند؟؟؟
بله واقعاً! تعرفه سال 92 گروه ب 3270 تومان بوده، که بعد برای 3ماهه چهارم گفتن به مناسبت 22بهمن و کمک به اقشار کم درآمد تخفیف خورد و شد متری 2600تومان.:w28:

mohammad azizi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله واقعاً! تعرفه سال 92 گروه ب 3270 تومان بوده، که بعد برای 3ماهه چهارم گفتن به مناسبت 22بهمن و کمک به اقشار کم درآمد تخفیف خورد و شد متری 2600تومان.:w28:

برای منم تاحالا هر 4تا پروژه گروه ب بوده.:smile:
واقعا این خیلی خوبه
برا ما که هم استانی تو هستیم همچین نیست:(

bahar-spring

کاربر بیش فعال
واقعا این خیلی خوبه
برا ما که هم استانی تو هستیم همچین نیست:(
نمیدونم ..:w20:شهر به شهر خب فرق داره.:w19:من دیر فرم ارجاع نظارتمو پرکردم. ولی امروز که فرمو دادم فرداش اولین کار رو بهم دادن! خیلی مزه داد:D:w21:

bahar-spring

کاربر بیش فعال
حتما پارتیت خداست!!!!!!!!!!!
آره خداییش جز خدا هیج پارتی دیگه ای ندارم..
انشاالله سال جدید برای همه پربرکت و سرشار از موفقیت باشه..
لحظه تحویل سال دعا کنیم که خدا کمکمون کنه و خرداد طراحی رو قبول بشیم.

mohammad azizi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره خداییش جز خدا هیج پارتی دیگه ای ندارم..
انشاالله سال جدید برای همه پربرکت و سرشار از موفقیت باشه..
لحظه تحویل سال دعا کنیم که خدا کمکمون کنه و خرداد طراحی رو قبول بشیم.

چوخ یاخجی سوزوردو....ایشالا کی بوجور اولا............
ایشالا با عنایت خدا و تلاشهای خودمون و کمک دوستانی که تجربشون بیشتره، خرداد هممون قبول بشیم

SBARZEGAR

عضو جدید
دوستان چكار كنم؟؟؟ بنظرتون بازم اميدي هس؟؟ آخه شدم 49!!!
كاش ديافراگمي هم 5 ميشد!! يا حداقل حدنصاب قبوليو پايين مياوردن!!!
لعنت بهشون....

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستان چكار كنم؟؟؟ بنظرتون بازم اميدي هس؟؟ آخه شدم 49!!!
كاش ديافراگمي هم 5 ميشد!! يا حداقل حدنصاب قبوليو پايين مياوردن!!!
لعنت بهشون....
به نظرم مخصوصا اینکارو کردن که دوباره بچه ها شرکت کنن!!

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم نظارت 48 شدم خیلی ناراحتم.دوباره باید کتابای جدیدبگیرم وازهمه بدتر استرس آزمون.:(

eli elhami

عضو جدید
مرسی.ایشالا این سری قبول بشیم.

هی ، با شمام من با تمام مشکلاتم و درسام هر 3 تا رو شرکت میکنم.هرسه رو هم لب مرزی رد شدم....؛ پولم هدر رفت....ولی اینجا میام سال دیگه مرداد ماه و به همتون میگم هر 3 رو با قاطعیت قبول شدم.....;) قول میدم....:w14:

• Like
واکنش ها: agin

eli elhami

عضو جدید
پس همتون ،اینطوری فک کنید..............................................................................مردادماه93.............................................قبولی قاطع..............................

• Like
واکنش ها: agin

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالا قبول میشی.من مباحث چاپ جدیدوگرفتم،فقط مبحث 9 نداشت.

saraafsoon

عضو جدید
بچه هاکسی هست که بخواد اجرا شرکت کنه؟
منابع این ایتمایی که توعکس هست کدوم کتاباست چه کتابایی بایدبخریم؟
ejra.jpg

Architect Abbas

عضو جدید
دوستان لطفا بند 5 و 6 دفترچه راهنماي ثبت نام آزمون رو مطالعه كنيد كه
1-آيا آزمون اجرا هم شامل جدول شماره 6 ميشه يا نه؟
2- آيا حدنصاب 37.5 درصد تو بند6-5 شامل كسايي كه آزمون اجرا رو قبول شدن ميشه يا نه؟

اينم دفترچهمشاهده پیوست sabtenameAzmon.pdf

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا