میخوام برم مهمونی !!!

ساحل امید

عضو جدید

با کاروان رمضان....

از دیشب خواستم یه تاپیک بزنم ،گفتم من که میخوام برم مهمونی سفره پهنه بذار همه رو با خبر کنم همه از این سفره یه چیزی نصیبشون بشه بخیل که نیستیم بابا
من دارم میرم مهمونی هر کی میخواد بیاد بسم الله محدودیت نداره از دوستان فامیل هر کی دوست دارین همراهتون بیارین میزبانمون کارش درسته

راستی تو فکرم چی بپوشم ؟ کادو چی بگیرم دست خالی زشته خوب نیست!

به خودم گفتم بابا میزبانمون در قید این چیزا نیست که تو فقط بیا !!!:cry:

ولی من میخوام جوری باشم که میزبانمون خوشحال بشه وقتی مارو ببینه کیف بکنه آخه این میزبان که من میگم اگه ازمون راضی باشه زندگیمون گلستانه تا الان متوجه نشدین میخوایم بریم مهمون کی ؟

آره خوب فهمیدین میزبانمون اوستا کریمه .... خدا قربون رحمتت برم اگه دستت تو زندگیم نبود معلوم نبود چه به سرم می اومد تا حالا :cry:

تا تونستی به من لطف کردی کاری به بقیه ندارم خودمو میگم اگه کرمت نبود الان کلام پس معرکه بود

حالا منه بنده
:

در قبال این این همه لطف من چیکار کردم اصلن حرفاتو گوش کردم نه بالا غیرتن چیزایی رو که گفتی رو عمل کردم؟ یا فقط برعکس حرفات عمل کردم گفتی دروغ نگو تا تونستم دروغ گفتم غیر از اینه ؟ :razz:گفتی غیبت نکن تا تونستم پشت سر این اون حرف زدم! بد گفتم تهمت زدم گفتی بابا برا خودت ارزش قائل شو نگاهتو کنترل کن کردم؟ گفتی زنا خیلی بده گناه بزرگیه من حرفتو گوش کردم؟:cry:

گفتی حجابتو رعایت کن با دخترا حرف میزنی حد و حدود خودتو رعایت کن کردم بالاغیرتن کردم ؟:cry:

گفتی نماز برپا دارید نمازتون و سر وقت بخونید ؟ بابا من وقتی نماز میخونم تو بحر جایی دیگم اصلن نمیدونم با کی حرف میزنم تو داری گوش میدیا دمت گرم میدونم تقصیر منه بنده خوبی نیستم ولی باور کن میخوام خوب باشم باور کن از ته دل میگم میخوام خوب باشم ایندفعه رو باورم کن میخوام خوب باشم درسته خیلی زیر حرفم زدم ولی ایندفعه رو باورم کن میخوام سر حرفم واستم...

این تاپیک و برا این زدم که هر کی حس منو داره بیاد با هم بریم آخه من دیگه میخوام بعد از این مهمونی دیگه همونی باشم که خدا میخواد بابا حداقل تلاشمو بکنم غیر از اینه باور کن اوستا کریم تلاشمون و هم ببینه خوشحال میشه به این بندش امیدوار میشه

دوس دارم کاروان رمضان کاروان پر شوری باشه .جوری باشه که اینقد بیان اسم بنویسن برا این کاروام خدایی که خودمون ذوق کنیم بگیم واقعن ماچقد دوس داریم خوب باشیم ...پس ان شاالله که حتمن میشیم و خدامون هم ازمون راضی بشه ....ان شاالله اسامی بچه ها رو فرشته ها هم یاداشت کنم .

هر کی پایست بسم الله

.
.

خدایا میخوام خوب باشیم کمکمون کن :cry:

آخرین ویرایش:

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
« ای مؤمنان، همگی به درگاه خدا توبه کنید، باشد که رستگار شوید». (سوره نور، آیه 31)
«هیچ چیز نزد خدای تعالی دوست داشتنی تر از جوان توبه کار نیست». رسول اعظم(ص)
«هر گناهی مرتکب شدی، با توبه در محو آن شتاب کن». امیر المؤنین(ع)
احساس پشیمانی، نشانه ی بیداری عقل در انسان است».
لوئی استیونسون
پشیمانی به سراغ همه می­آید؛ امّا فقط آن­ها که وجدان بیدار دارند به آن اهمّیّت می­دهند».ژان ژاک روسو

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خدایا هر گاه دلم رفت تا محبت کسی را به دل بگیرد، تو او را خراب کردی

خدایا، به هر که و به هرچه دل بستم، تو دلم را شکستی

عشق هر کسی را که به دل گرفتم، تو قرار از من گرفتی

هر کجا خواستم دل مضطرب و دردمندم را آرامش دهم در سایه امیدی، و به خاطر آرزویی، برای دلم امنیتی به وجود آورم تو یکباره همه را برهم زدی و در طوفان های وحشتزای حوادث رهایم کردی
تا هیچ آرزویی در دل نپرورم و هیچ خیری نداشته باشم و هیچ وقت آرامش و امنیتی در دل خود احساس نکنم...

تو این چنین کردی تا به غیر از تو محبوبی نگیرم و به جز تو آرزویی نداشته باشم و جز تو به چیزی یا به کسی امید نبندم و جز در سایه توکل به تو، آرامش و امنیت احساس نکنم...

خدایا ترا بر همه این نعمتها شکر می کنم.

" شهید دکتر مصطفی چمران"

ساحل امید

عضو جدید
خدا خیرتون بده در حد توانتون اطلاع رسانی کنید ..کار خیره..میخوایم کاروانمون پر بار باشه تا روز اول رمضان ان شاالله شروع کنیم ..فقط برای رضای خدا همین و بس...

هر کی دوس داره از امسال خوب باشه بیاد داخل و بگه بسم الله ...

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان
یادش بخیر
پارسال ترم تابستانی ساری بودم
با دهان روز میرفتیم سر کلاس
خدایی خیلی حال داد
با دوستم سحری درست میکردیم
میخوردیم
روزی که کلاس نداشتیم تا ساعت 14 خواب بودیم
روزی ام کلاس داشتیم میرفتیم کلاس اونم هوای گرم و شرجی مازندران
بیشترین سالی که روزه گرفتم پارسال بود که دو روزش سفری شدم بخاطر تو راه بودم
دو سه روزم خوردم باقی روزه شدم

بیاییم دست به دست هم بدیم تا بتونیم جلوی اینقدر روزه خوری ،فساده و... بگیریم
سخته ولی نشدنی نیست......
اگه هستی بسم الله.........

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان
یادش بخیر
پارسال ترم تابستانی ساری بودم
با دهان روز میرفتیم سر کلاس
خدایی خیلی حال داد
با دوستم سحری درست میکردیم
میخوردیم
روزی که کلاس نداشتیم تا ساعت 14 خواب بودیم
روزی ام کلاس داشتیم میرفتیم کلاس اونم هوای گرم و شرجی مازندران
بیشترین سالی که روزه گرفتم پارسال بود که دو روزش سفری شدم بخاطر تو راه بودم
دو سه روزم خوردم باقی روزه شدم

بیاییم دست به دست هم بدیم تا بتونیم جلوی اینقدر روزه خوری ،فساده و... بگیریم
سخته ولی نشدنی نیست......
اگه هستی بسم الله.........

بعضیا واقعا نمیتونن روضه بگیرن
ولی خوب نباید روضه خواری کنن

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضیا واقعا نمیتونن روضه بگیرن
ولی خوب نباید روضه خواری کنن

آره پارسال روزه بودم
اذان حدود ساعت 20 شب بود
ساعت حدود 19 اتوبوس از ساری جرکت کرد به طرف مشهد
با خودم گفتم یه نیم ساعت دیگه نگه میداره
تا ساعت 22 نگه نداشت
هیچکی ام هیچ حرفی نگفت

از حدود 40 نفر فقط من بودم و یکی دیگه صدامون بلند شده بود

اتوبوس یه رستوران ایستاد
که یه شعر در موردش گفتم بذارم براتون
یادم نمیرود،غذایی رستوران تو راهــــــی خورشت گوشت سنگ با برنج پاکستانـی

ولی همش خاطره شد
قدر این ماه مبارک خدایی بدونین خیلی ماه باحالی

شیوای معمار

عضو جدید
خدا جون خودت هوامون و داشته باش

خدا جون ببخش که اصلا توی روز شاید یه بار هم یاد امام زنده مون نیفتیم
ببخش اگه می ترسیم پیش مردم از او حرف بزنیم مبادا بهمون بگن خرافاتی
خدا جون به خاطر شادی پیغمبرت, ظهور اماممون رو نزدیک کن,
خدا جون توفیق بده خودمون و اصلاح کنیم, اخلاق و رفتارمون و جوری کنیم که تو دوست داری
خداجونم, همه ی مسلمونا, و مومنین, از رفته گان و زنده ها, و کسایی که هنوز نیومدن رو بیامرز خدایا و مارو با پیغمبرت و خاندان او محشور کن, شفاعتشون رو نصیب ما بگردان و در کنار اونا و در جوار رحمتت در فردوست ما رو جای بده
خدا جونم, ببخش اگه دنیا رو بیش تر از تو خواستم, ببخش اگه زرق و برق دنیا حرص و طمع رو به دلم انداخت و باعث شد دنبال آرزوهای غلط راه بیفتم

خداجونم, توفیق بهره ی کافی از این ماه رمضونت و ماه رمضان های آینده ت رو به همه ی ما عطا کن, خداجونم, از عبادات کم راضی باش, و جز خودت و ولی خودت, مهر هیچ چیز دیگه ای رو به دلامون راه نده

خدا جونم دشمن شیعه رو خوار و ذلیل کن, که باطل نابود شدنیست و این وعده ی توست و وعده ی تو حق و حقیقته

خدا جونم همه ی ما رو بیامرز و عاقبت به خیرمون کن, خودت دستمون و بگیر تا از این دنیای فانی با شادی پیش خودت برگردیم, و در روزی که تو صاحب و فرمان رواش هستی, مارو خجالت زده نکن, همون طوری که تو دنیا عیب های مارو همواره با مهربونی خودت می پوشونی

خدا جون این همه حرف زدم و ادعا کردم, کمکم کن که شجاع باشم و به تو پایبند و وفادار

آمین یا رب العالمین, بحق محمد و آله الطاهرین

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
امسال ازون رمضون تاریخیاس واسه من:biggrin:................هوای یزد..............کاراموزیمم فولاد الیاژی کنار کوره:biggrin:............ دیه ریا شد که دارم تو شرایط سخت روزه می گیرم:D ( راستی ممنون از دعوتتون..........حالا چی بپوشمممممممممممم:tooth: )

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به بندگان خوب خدای رحمان آنهایی که شوق حضور در ماه مبارک رمضان رو دارند.

برای همتون آرزوی سلامتی دارم ایشالا بتونیم یه توشه خوب تو ماه مبارک فراهم کنیم....

دوستای خوبم توی این ماه فقط روزه دار بودن ملاک نیستٰ بلکه کوچیکترین خیر هم که انجام بشه خوبه.

ایشالا یه فرصتی باشه که دوباره یه نگاهی به خودمون بندازیم.... خداوند بندگان خوبی می خواهد.

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من تا حالا شاید ده روز روزه گرفتم.....خب نمیتونم.......اما سعی میکنم خوب باشم.......

ایرادی نداره خانومی منم بعمرم فقط یکی دوبار روزه گرفتم - ضعف جسمی و درد معده نمیذاره - دهانمون روزه نیست بقیه که میتونن روزه باشن

-----------------------------------------------------------

خب از منم دعوت شده خدای مهربونیا کارت دعوتشو دست یکی از بهترینا داد و به منم رسید - اما خوش بحال شروع کننده که خدا مستقیم تو دست خودش گذاشت...

من قصد دارم با لباس سفیدرنگی برم با یه ظرف آب

من تو تمام نماز منتظر قنوتم :)

کاش میشد که جهان رنگ گل و دریا بود کاش میشد که خوشی بود و بدی تنها بودکاش میشد که بفهمیم که دنیای سیاه آبی و قرمز و سبز و چقدر زیبا بودکاش میشد که غم عشق تمامی می یافت عشق ،آنروز به زیبایی یک دریا بودکاش میشد که صدای شب و موسیقی روزهمگی در نظر عالمیان پیدا بود...

mahtab2689

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداجونم من خیلی دختر بدی بودم میدونم قبولم دارم خیلی جاها اشتباه کردم خطا کردم گله کردم شکایت کردم....
ولی تو انقد بزرگییییییییییی که من واقعا شرمنده شدم....انقد مهربونی که جوابه همه بدی هام رو با مهربونیات با محبتت با کرمت دادی....
خدایا یادمه چقدر حالم بد بود چقدر ناراحت بودم ولی الان بخاطر بزرگیت حالم خوبه...
خدایا بهم ثابت شد که هوامو داری و تنهام نمیزاری...
خدایا هرچی بگم ممنونتم شکرت کم گفتم....خدایا خیلی مهربونی خیلی....
خدایا یه چیزی ازت میخوام این حاله خوشی رو که به من دادی نصیبه دوستامم بکن....خدایا دوستام مخصوصا اون دو نفر که خیلی برام عزیزن....خدایا کمکشون کن....
من هم مثه هر سال مهمونیت میام...ولی این بار خیلی با سال های قبل فرق داره...و بخاطر این فرق بزرگ خیلی شکر خیلیییییی
انرژی گرفتم جون گرفتم خدایا ممنونتم....خدایا نمیدونم چطوری جبران کنم....
هیچوقت تنهام نذار خداجونم....عاشقتم...قول میدم دختر خوبی باشم....

بالا