موضوع پایان نامه شما چیست؟

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
موضوع پایان نامه من هم دبیرستان دخترانه 9کلاست/بدون رویکرد خاصی فعلا
:d

mehran mahmoodi

عضو جدید
موضوع من هتل ولی هنوز نتونستم همه استاندارد هارو پیدا کنم میشه کمکم کنید لطفا

mozo payan name man va ostad rah namam hotel bode man ketabi ke on ro payan namash kar kardo azesh gereftam ketab kameli, peydash koni koli komaket mikone. esmesh (barname rizi va tarahee hotele) mal moavenate omor fani daftar tahghighat va meyyar haye fani

mahasa .z

عضو جدید
موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد

موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد

من دنبال موضوعی هستم که برای ادامه تحصیل جایی برای کار داشته باشد و بتوانم چه در ایران وچه در خارج از کشور ادامه دهم.ممنون میشم در این زمینه راهنمایی بگیرم.

saze

عضو جدید
سلام
موضوع پایان نامه من هنرستان معماری هست لطفا راهنمایی بفرمایید.(ایده و کانسپت)

ZAREI204

عضو جدید
سلام من پایان نامه ام درمورد کمپ اقامتی با رویکرد اکوتوریسم است اگر میتونید کمکم کنید . با تشکرسلام zarei1889intarch.gmail.com

soso_nnn65

عضو جدید
سلام موضوع پاين نامه من مرکز فيزيوتراپي.نمونه موردي ميخوام.کسي ميتونه کمکم کنه:que::cry::cry:

soso_nnn65

عضو جدید
سلام موضوع پاين نامه من مرکز فيزيوتراپي.نمونه موردي ميخوام.کسي ميتونه کمکم کنه:que::cry::cry:

mahshid shz

عضو جدید
من دنبال موضوعی هستم که برای ادامه تحصیل جایی برای کار داشته باشد و بتوانم چه در ایران وچه در خارج از کشور ادامه دهم.ممنون میشم در این زمینه راهنمایی بگیرم.
موضوعاتی ساده با رویکرد انتخاب کنید.
مثلاً مسکن با رویکرد پایداری
البته لازم به ذکر هست که پایان نامه معمولاً چندان برای ادامه تحصیل مد نظر نیستند
اما اگر علاقه مند هستید، با مقاله پایان نامه را گسترش دهید

daty

عضو جدید
سلام موضوع پایان نامه من مرکز تفریحی ورزشی بانوان هست برای مطالعاتش میتونید کمکم کنید ممنون

hedieh_mamush

عضو جدید
سلام.خسته نباشید.موضوع پایان نامه من استراحتگاه بین راهی هست ازتون خواهش می کنم هم برام نمونه بذارید هم تو مطالعات و طراحی کمکم کنید

aniiina

عضو جدید
سلام دوست عزیز موضوع من اورژانسه. تو مطالعاتش کم دارم میشه به منم کمک کنی.....! پلیززززززززز....

havrenader

عضو جدید
طراحی مجتمع مسکونی

طراحی مجتمع مسکونی

طراحی مجتمع مسکونی در جهت افزایش تعامل بیشتر ساکنین

zahra_baghnavi

عضو جدید
طراحی مجتمع مسکونی با امکانات رفاهی. مجموعه ی ورزشی, مهدکودک, سالن اجتماع,... داخل مجتمع

JUSTGILDA

عضو جدید
سلام
موضوع طرح نهایی من نگه داری از کودکان بی سرپرست یا همون یتیم خانه اگه نمونه داخلی یا ریز فظا یا ضوابط دارید کمکم میکنید؟
:(

eli.m.t

عضو جدید
!!!!!!!!!11salam mozoe payannameye man borj hast va man etelaati dar morede motaleaate eghlime tehran va nahveye borj sazi to mantaghe 2 mikham

soso_nnn65

عضو جدید
موضوع پايان نامه من مرکز فيزيوتراپي و توانبخشي هستش.نمونه موردي ميخوام.
لطفا به من کمک کنين:cry::cry::cry:

soso_nnn65

عضو جدید
موضوع پايان نامه من مرکز فيزيوتراپي و توانبخشي هستش.نمونه موردي ميخوام.
لطفا به من کمک کنين:cry::cry::cry:

mahshid shz

عضو جدید
مجموعه سینمایی، به جدول ریز فضاها و سرانه های انها احتیاج دارم

این جزوه رو اگر پیدا کنی، تمام ریزفضاها و اطلاعات رو داره
توی اینترنت هم هست، میتونی دانلود کنی
سازمان مدیریت و برنامه­ریزی کشور، دفتر امور فنی و تدوین معیارها، معیارهای تدوین سینما، تهران، سازمان مدیریت و برنامه­ریزی کشور، معاونت امور پشتیبانی، مرکز مدارک علمی و انتشارات، 1381.

.beach

عضو جدید
:cry::cry::(:(:(سلام تورو خدا یکی کمکم کنه مردم من طرح نهایم موضوعش دانشکده معماری رساله دانشکده می خوام کمک کمکم کنید .......sadegh_722@yahoo.com
سلام .....تونستید کمکی از کسی بگیرید؟؟؟من تازه خوندم...اگه امکانش هست خواهشا به من کمک کنید چون موضوع طرح نهایی منم دانشکده معماریه.....!:(

.beach

عضو جدید
سلام
موضوع پایان نامه من دانشکده معماری هستش
طرح رو کار کردم تقریبا کامله فقط رسالشو کامل کار نکردم برای تکمیلش نیاز به رساله کارشده دارم که از مطالبش استفاده کنم
رساله های کتابخانه دانشگاه رو دیدم خوب بودن اما عکسبرداری ازشون ممنوع بود
اگه ممکنه تو تهیه رساله کمکم کنید
ممنون میشم
سلام...موضوع طرح نهایی منم دانشکده معماریه لطفا اگه میشه به من کمک کنید ..مطلب..نمونه خارجی داخلی..... یا اگه احیانا رساله ای پیدا کردین ....می دونم پررویه ولی نیاز دارم......خواهشا جواب بدین....:cry:

آخرین ویرایش:

.beach

عضو جدید
سلام من تو بخش پایان نامه ها چند تا هتل گذاشتم نمونه های خوبیه.پلان و مقطعشونم هست....
سلام...موضوع طرح نهایی من دانشکده معماریه لطفا اگه میشه به من کمک کنید ..مطلب..نمونه خارجی داخلی..... یا اگه احیانا رساله ای دارین ...

JUSTGILDA

عضو جدید
یعنی تو این مملکت یکی نمونه داخلی از شیر خوارگاه نداره؟
چرا کسی کمک نمی کنه :mad:

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی تو این مملکت یکی نمونه داخلی از شیر خوارگاه نداره؟
چرا کسی کمک نمی کنه :mad:
داخل سایت archdaily پر از نمونه های خارجی هست که می توانید ایده بگیرید...مثلا راجبه کودکان بی سرپرست سرچ کنید داخل اون پروژه نمونه های خوبی از شیرخوارگاهه

JUSTGILDA

عضو جدید
yatim khune

yatim khune

man nemuneye khareji dar hade enfejar daram ama dakheli mikham hata yek nemune ke tu motaleatam ye pelani azash ye namai azash bezaram

mj7068

عضو جدید
رساله مجتمع مسونی میخوام واسه 20 آذر کککککککممممممممممکککککککککک
jamal68_ma@yahoo.com
مرسسسسسسسسسسسسسسسییییییییییییییییییییی

بالا