مهم ترین اخبار فوتبال ایران

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازيکن ملوان پديده ليگ دوازدهم شد

بازيکن ملوان پديده ليگ دوازدهم شد

[h=1]بازيکن ملوان پديده ليگ دوازدهم شد[/h]
[h=2] سعيد عزت‌اللهي به عنوان پديده ليگ دوازدهم فوتبال ايران معرفي شد.[/h]

سعيد عزت اللهي بازيکن تيم فوتبال ملوان به عنوان پديده ليگ دوازدهم فوتبال ايران انتخاب شد

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرکي مربي اخلاق شد

فرکي مربي اخلاق شد

[h=1]فرکي مربي اخلاق شد[/h]
[h=2] سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان عنوان مربي اخلاق ليگ دوازدهم را به خود اختصاص داد.[/h]

حسين فرکي، مربي با اخلاق تيم فوتبال فولاد خوزستان در مراسم انتخاب بهترين‌هاي ليگ برتر دوازدهم به عنوان مربي اخلاق انتخاب شد.

به گزارش فارس، وي يکي از مربياني بود که در فصل گذشته کمتر وارد حاشيه شد و هميشه در نشست‌هاي خبري با صبر و حوصله جوابگوي خبرنگاران بود.

در بازي تيم‌هاي پرسپوليس و فولاد خوزستان بود که سر حسين فرکي شکست؛ در بازي اين دو تيم هنگامي که محمد قاضي دروازه فولاد را باز کرد، تماشاگراني که در جايگاه وي آي پي و پشت نيمکت پرسپوليس حضور داشتند با پرتاب اشيا سر حسين فرکي سرمربي فولاد را شکستند.

همين مسئله باعث شد سرمربي فولاد با پيشاني شکافته بازي را دنبال کند و کادر پزشکي اين تيم به مداواي او بپردازد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهدوي‌کيا بازيکن اخلاق شد

مهدوي‌کيا بازيکن اخلاق شد

[h=1]مهدوي‌کيا بازيکن اخلاق شد[/h]
[h=2] بازيکن سابق تيم فوتبال پرسپوليس به عنوان بازيکن اخلاق ليگ دوازدهم انتخاب شد.[/h]

مراسم انتخاب برترين‌هاي ليگ دوازدهم فوتبال عصر امروز در تالار وحدت برگزار شد که مهدي مهدوي‌کيا، بازيکن سابق تيم فوتبال پرسپوليس عنوان مرد اخلاق اين مراسم را به خود اختصاص داد.

به گزارش فارس، مهدوي‌کيا به خاطر اخلاق جوانمردانه‌اش در مسابقات فصل قبل انتخاب شده است.

جايزه او را کريم باقري داد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
قلعه‌نويي برترين سرمربي شد

قلعه‌نويي برترين سرمربي شد

[h=1]قلعه‌نويي برترين سرمربي شد[/h]
[h=2] سرمربي تيم فوتبال استقلال به عنوان برترين مربي ليگ دوازدهم شناخته شد.[/h]

مراسم انتخاب برترين‌ها ليگ برتر دوازدهم عصر امروز در تالار وحدت تهران برگزار شد که در بخش برترين مربي، امير قلعه‌نويي اين عنوان را به خود اختصاص داد.

به گزارش فارس، اين انتخاب به دليل قهرماني وي با استقلال در فصل گذشته و همچنين کسب چهار دوره قهرماني در ليگ برتر بوده است.

عزيز محمدي اين جايزه را داد. البته امير قلعه نويي در اين مراسم نيست و علي فتح الله زاده به جاي او اين جايزه را گرفت.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
استقلال برترين تيم شد

استقلال برترين تيم شد

[h=1]استقلال برترين تيم شد[/h]
[h=2] تيم فوتبال استقلال به عنوان برترين تيم ليگ دوازدهم انتخاب شد.[/h]

مراسم انتخاب برترين‌هاي ليگ دوازدهم امروز در تالار وحدت تهران برگزار شد که در بخش برترين تيم اين عنوان به تيم استقلال رسيد.

به گزارش فارس، اين انتخاب به دليل قهرماني استقلال در ليگ برتر و همچنين صعود اين تيم به جمع 8 تيم برتر ليگ قهرمانان آسيا بوده است.

جايزه اين بخش را مهدي تاج اهدا کرد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
کفش طلا به رافخايي رسيد

کفش طلا به رافخايي رسيد

[h=1]کفش طلا به رافخايي رسيد[/h]
[h=2] مهاجم تيم فوتبال ملوان کفش طلاي مراسم انتخاب برترين‌هاي ليگ دوازدهم را به خود اختصاص داد.[/h]

مراسم انتخاب برترين‌هاي ليگ دوازدهم فوتبال عصر امروز در تالار وحدت برگزار شد.

به گزارش فارس، جلال رافخايي، مهاجم تيم فوتبال ملوان بندر انزلي کفش طلاي اين مراسم را به خود اختصاص داد.

يکي از اين ملاک‌ها ميزان تأثيرگذاري اين بازيکن در ملوان بود. رافخايي يکي از بازيکنان بومي ملوان است که با وجود فراز و نشيب‌هايي که داشت براي اين فصل هم قراردادش را با قوهاي سپيد انزلي تمديد کرد.

رافخايي در فصل قبل ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران با 19 گل زده عنوان آقاي گلي را به خود اختصاص داده بود.

علي دايي که خود آقاي گل جهان بوده است جايزه اين بخش را اهدا کرد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
نويدکيا برترين بازيکن شد

نويدکيا برترين بازيکن شد

[h=1]نويدکيا برترين بازيکن شد[/h]
[h=2] بازيکن تيم فوتبال سپاهان به عنوان برترين فوتباليست ليگ دوازدهم انتخاب شدند.[/h]

مراسم انتخاب برترين‌ها ليگ برتر دوازدهم عصر امروز در تالار وحد تهران برگزار شد که در بخش انتخاب برترين بازيکن اين عنوان به محرم نويدکيا بازيکن تيم فوتبال سپاهان رسيد.

به گزارش فارس، کانديداها در اين بخش مهدي رحمتي، پژمان منتظري و نويدکيا بودند.

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر خنده داره جهانبخش که تو 19 سالگی رفته هلند و 9 گل هم زده پدیده نمیشه بعد
بازیکنی که فقط 4-5 تا بازی انجام داده و هیچ گلی نزده , شده پدیده :D:biggrin:

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
کانون هواداران پرسپوليس برترين شد

کانون هواداران پرسپوليس برترين شد

[h=1]کانون هواداران پرسپوليس برترين شد[/h]
[h=2] برترين کانون هواداران ليگ دوازدهم به پرسپوليسي‌ها رسيد.[/h]

در مراسم انتخاب برترين‌هاي فوتبال ايران کانون هواداران پرسپوليس به عنوان برترين کانون هواداران ليگ دوازدهم انتخاب شد.

به گزارش فارس، منتقمي، قائم مقام باشگاه پرسپوليس اين جايزه را دريافت کرد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاظمي و نبي نشان نقره اي گرفتند

کاظمي و نبي نشان نقره اي گرفتند

عزيز محمدي و ابرقويي نژاد تقدير شدند
[h=1][/h]
[h=2] دو چهره مديريتي فوتبال نشان نقره را دريافت کردند.[/h]

در مراسم انتخاب برترين‌هاي ليگ دوازدهم،علي کاظمي و مهدي محمد نبي به پاس زحمات 20 ساله خود نشان نقره اي را دريافت کردند.

به گزارش اوج نيوز، ضمن اينکه عزيز محمدي و ابرقويي نژاد هم تقدير شدند.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهزادي، پروين و جباري ؛ نشان زرين کنفدراسيون

بهزادي، پروين و جباري ؛ نشان زرين کنفدراسيون

[h=1]بهزادي، پروين و جباري ؛ نشان زرين کنفدراسيون[/h]
[h=2] سرطلايي فوتبال ايران جايزه ويژه کنفدراسيون فوتبال آسيا را دريافت کرد.[/h]

همايون بهزادي در مراسم انتخاب برترين‌هاي ليگ دوازدهم که عصر روز سه شنبه در تالار وحدت برگزار شد،نشان زرين اهدايي توسط کنفدراسيون فوتبال آسيا را از آن خود کرد.

به گزارش اوج نيوز، پس از بهزادي،علي پروين و علي جباري هم اين جايزه را دريافت کردند.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
برنامه هفته اول ليگ برتر مشخص شد

برنامه هفته اول ليگ برتر مشخص شد

وصال زودهنگام کريمي و پرسپوليس
[h=1]برنامه هفته اول ليگ برتر مشخص شد[/h]
[h=2] پس از قرعه‌کشي رقابت‌هاي ليگ برتر، برنامه هفته اول اين رقابت‌ها مشخص شد.[/h]

به گزارش فارس، پس از قرعه‌کشي رقابت‌هاي ليگ برتر، برنامه هفته اول اين رقابت‌ها به شرح زير مشخص شد:

داماش - سايپا

گسترش فولاد - استقلال

فجرسپاسي - نفت تهران

راه‌آهن - مس کرمان

استقلال خوزستان - ذوب‌آهن

سپاهان - فولاد خوزستان

صبا - ملوان

پرسپوليس - تراکتورسازي

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
برنامه کامل ليگ سيزدهم فوتبال اعلام شد

برنامه کامل ليگ سيزدهم فوتبال اعلام شد

[h=1]برنامه کامل ليگ سيزدهم فوتبال اعلام شد[/h]
[h=2] برنامه کامل ليگ سيزدهم فوتبال پس از قرعه‌کشي مشخص شد.[/h]

برنامه کامل ليگ سيزدهم به شرح زير است:

هفته اول:

داماش- سايپا

گسترش فولاد- استقلال

فجرسپاسي- نفت تهران

راه‌آهن- مس کرمان

استقلال خوزستان- ذوب آهن

سپاهان- فولاد

صبا- ملوان

پرسپوليس- تراکتورسازي

هفته دوم:

ملوان- داماش

استقلال - سپاهان

فولاد خوزستان- فجرسپاسي

مس کرمان - استقلال خوزستان

سايپا - راه آهن

ذوب آهن- پرسپوليس

نفت تهران- صباي قم

تراکتورسازي- گسترش فولاد تبريز

هفته سوم:

داماش گيلان- نفت تهران

فجرسپاسي- استقلال

پرسپوليس- مس کرمان

راه آهن- ملوان

ذوب آهن- تراکتورسازي

گسترش فولاد - سپاهان

استقلال خوزستان - سايپا

صباي قم- فولاد خوزستان

هفته چهارم:

فولاد خوزستان- داماش گيلان

استقلال - صباي قم

گسترش فولاد- فجرسپاسي

مس کرمان- ذوب آهن

نفت تهران- راه آهن

سايپا- پرسپوليس

سپاهان- تراکتورسازي

ملوان - استقلال خوزستان

هفته پنجم:

داماش - استقلال

فجرسپاسي- سپاهان

تراکتورسازي- مس کرمان

راه آهن- فولاد خوزستان

ذوب آهن- سايپا

استقلال خوزستان- نفت تهران

صباي قم - گسترش فولاد

پرسپوليس- ملوان

هفته ششم:

گسترش فولاد- داماش

استقلال- راه‌آهن

فجرسپاسي- تراکتورسازي

سايپا- مس کرمان

ملوان- ذوب آهن

نفت تهران- پرسپوليس

سپاهان- صباي قم

فولاد خوزستان- استقلال خوزستان

هفته هفتم:

داماش- سپاهان

استقلال خوزستان- استقلال تهران

صباي قم- فجرسپاسي

مس کرمان- ملوان

راه‌آهن- گسترش فولاد

ذوب آهن- نفت تهران

تراکتورسازي- سايپا

پرسپوليس- فولاد خوزستان

هفته هشتم:

فجرسپاسي- داماش

استقلال- پرسپوليس

نفت تهران- مس کرمان

سپاهان- راه آهن

فولاد خوزستان- ذوب آهن

گسترش فولاد- استقلال خوزستان

ملوان- سايپا

صباي قم - تراکتورسازي تبريز

هفته نهم:

داماش- صباي قم

ذوب آهن- استقلال

راه آهن- فجرسپاسي

مس کرمان- فولاد خوزستان

سايپا- نفت تهران

پرسپوليس- گسترش فولاد

استقلال خوزستان- سپاهان

تراکتورسازي- ملوان

هفته دهم:

داماش- تراکتورسازي

استقلال- مس کرمان

فجرسپاسي- استقلال خوزستان

صباي قم- راه آهن

گسترش فولاد- ذوب آهن

نفت تهران- ملوان

فولاد خوزستان- سايپا

سپاهان- پرسپوليس

هفته يازدهم:

راه آهن- داماش

سايپا- استقلال

پرسپوليس- فجرسپاسي

مس کرمان- گسترش فولاد

ذوب آهن- سپاهان

تراکتورسازي- نفت تهران

استقلال خوزستان- صباي قم

ملوان- فولاد خوزستان

هفته دوازدهم:

داماش- استقلال خوزستان

استقلال- ملوان

فجرسپاسي- ذوب آهن

سپاهان- مس کرمان

راه آهن- تراکتورسازي

فولاد خوزستان- نفت تهران

گسترش فولاد- سايپا

صباي قم - پرسپوليس

هفته سيزدهم:

پرسپوليس- داماش

نفت تهران- استقلال

مس کرمان- فجرسپاسي

استقلال خوزستان - راه آهن

ذوب آهن- صباي قم

ملوان- گسترش فولاد

سايپا- سپاهان

تراکتورسازي- فولاد خوزستان

هفته چهاردهم:

داماش- ذوب آهن

استقلال- فولاد خوزستان

فجرسپاسي- سايپا

صباي قم- مس کرمان

راه آهن- پرسپوليس

گسترش فولاد- نفت تهران

سپاهان- ملوان

استقلال خوزستان- تراکتورسازي

هفته پانزدهم:

مس کرمان- داماش

تراکتورسازي- استقلال

ملوان- فجرسپاسي

ذوب آهن - راه آهن

نفت تهران- سپاهان

فولاد خوزستان- گسترش فولاد

سايپا- صباي قم

پرسپوليس- استقلال خوزستان

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
فغاني کانديداي قضاوت در فينال جام‌جهاني جوانان

فغاني کانديداي قضاوت در فينال جام‌جهاني جوانان

[h=1]فغاني کانديداي قضاوت در فينال جام‌جهاني جوانان[/h]
[h=2] حسين عسگري رئيس دپارتمان داوري در گفت و گو با سايت رسمي فدراسيون فوتبال خبر داد که از سوي کميته داوران فيفا تيم داوري ايراني به عنوان کانديداي قضاوت در 4 بازي نيمه نهايي، فينال و رده بندي جام جهاني 2013 ترکيه انتخاب شده است.[/h]

به گزارش سايت رسمي فدراسيون فوتبال، وي در اين باره گفت: کميته داوران فيفا در جام جهاني جوانان 2013 ترکيه با بررسي و بازبيني بازيهاي مراحل مقدماتي و يک هشتم و يک چهارم نهايي،8 تيم داوري از 20 تيم داوري حاضر در جام جهاني را به عنوان کانديداهاي قضاوت ديدارهاي نيمه نهايي، فينال و رده بندي انتخاب کردند. آنطور که به ما خبر رسيده است تيم هاي داوري از کشورهاي ايتاليا، اسپانيا و اسلووني و ترکيه مسابقات را ترک کرده اند.

عسگري ادامه داد: از جمع تيم هاي داوري که در جام جهاني ترکيه قضاوت کرده اند، 8 تيم داوري براي 4 بازي باقيمانده، انتخاب شده اند که تيم داوري ايراني هم در ميان اين هشت تيم است.تيم داوري ايراني متشکل از عليرضا فغاني، حسن کامراني فر و رضا سخندان با عملکرد خوبي که در دو بازي انگستان- شيلي و اسپانيا- مکزيک داشتند در بين 8 کانديداي قضاوت در بازيهاي نيمه نهايي، فينال و رده بندي قرار گرفته اند. با توجه به اعلامي که به تيم داوري ايراني شده، خوشبختانه تا پايان جام جهاني در ترکيه مي مانند و براي قضاوت ديدار رده بندي و يا فينال شانس دارند و حتي اگر هم به عنوان داور اين دو بازي انتخاب نشوند، صد در صد فغاني داور چهارم يکي از در دو ديدار فينال و رده بندي خواهد بود.

عليرضا فغاني از ترکيه به سايت فدراسيون فوتبال گفت: خوشحاليم که تيم داوري ايراني در ميان تيم هاي داوري است که در رقابتها باقي مانده هر چند هيچ تيم داوري نمي داند که براي قضاوت اين بازيها انتخاب مي شود يا نه. البته حضور تيم ملي جوانان عراق در جمع 4 تيم پاياني، شانس قضاوت يک داور آسيايي در بازي عراق- اروگوئه کم مي کند و اعلام شده تيم داوري بحريني ديدار تيم هاي فرانسه- غنا را قضاوت خواهند کرد. به همين منوال با توجه به اينکه عراق در فينال يا رده بندي حضور دارد شانس تيم داوري آسيايي کمتر مي شود.

وي در پايان گفت:تيم هاي داوري که انتخاب نشده اند، ظرف امروز ترکيه را به مقصد کشورهايشان ترک مي کنند و 4 تيم داوري از ميان 8 تيم انتخاب شده پس از برگزاري دو ديدار نيمه نهايي، روز پنجشنبه 20 تير ترکيه را ترک مي کنند که شامل دو تيم داوري مي شود که ديدار نيمه نهايي را قضاوت خواهند کرد. به ما اعلام شده که تا پايان جام جهاني تيم داوري ايراني در ترکيه بمانيم.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
استقلال مقابل دينامو کيف به برتري رسيد

استقلال مقابل دينامو کيف به برتري رسيد

در ديداري دوستانه
[h=1]استقلال مقابل دينامو کيف به برتري رسيد[/h]
[h=2] تيم فوتبال استقلال در ديداري دوستانه در اوکراين موفق شد دينامو کيف را شکست دهد.[/h]

تيم‌‌هاي استقلال و ديناموکيف اوکراين از ساعت 20:30 امشب در ورزشگاه اختصاصي ديناموکيف در حضور 4 هزار تماشاگر در ديداري تدارکاتي به مصاف هم رفتند که اين ديدار در نهايت با نتيجه دو ير يک به سود استقلال به پايان رسيد.

به گزارش فارس، نيمه نخست اين ديدار با نتيجه تساوي يک بر يک به پايان رسيد.

آرش برهاني در دقيقه 13 براي استقلال و روبن رودريگوئز در دقيقه 18 براي ديناموکيف گلزني کردند.

در نيمه دوم و در دقيقه 69 فرهاد مجيدي استقلال را دو بر يک پيش انداخت و بازي در نهايت با همين نتيجه به پايان رسيد.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته خداییش نوید کیا بازیکن بزرگ و فوق العادیه
تنها ایرادش مصدومیتهایی بود که نصیبش شد

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
رويانيان:بايد با دايي درباره انصاري‌فرد صحبت‌کنم

رويانيان:بايد با دايي درباره انصاري‌فرد صحبت‌کنم

[h=1]رويانيان:بايد با دايي درباره انصاري‌فرد صحبت‌کنم[/h]
[h=2] مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: بايد در خصوص کريم انصاري‌فرد با علي دايي صحبت کنم.[/h]

محمد رويانيان درباره موضوع کريم انصاري‌فرد و باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: کريم انصاري‌فرد پسري دوست‌داشتني و با غيرت و با تعصب است و در هر شرايطي يا در هر تيمي که باشد مثل پسرم علاقه‌اي معنوي به اين جوان با ارزش و برومند دارم.

به نقل از فارس، وي افزود: اخلاق کريم انصاري‌فرد هميشه من را جذب خودش کرده و به همين دليل علاقه‌اي پدرانه به اين بازيکن خوب و ملي‌پوش دارم. کريم انصاري‌فرد عزيز من است.

رويانيان ادامه داد: اما بايد چند نکته درباره ايشان اعلام کنم، من خيلي ناراحتم که کار انصاري‌فرد و پرسپوليس به خبرهايي که امروز در رسانه‌ها اعلام شده کشيده است، نمي‌دانم آيا انصاري‌فرد تصميم اشتباه گرفته يا خير اما اي کاش او به موقع به درخواست دايي پاسخ مي‌داد و ما را بي‌خبر نمي‌گذاشت. اگر هم انصاري‌فرد بي‌تفاوت در اين خصوص بوده باشد نمي‌توانيم او را مقصر قلمداد کنيم چون او جوان است و شايد نياز به استراحت داشت اما ما هم مطيع تصميم کادر فني خودمان و علي دايي هستيم.

مديرعامل قرمزها تأکيد کرد: به هر حال همه در زندگي اشتباه مي‌کنند، شايد کريم هم اشتباه کرده باشد اما اشکالي ندارد.

وي افزود: من بايد شهادت دهم که دايي اولين بار که من را ديد و ليست خود را معرفي کرد روي کريم انصاري‌فرد تأکيد زيادي داشت. او مي‌گفت انصاري‌فرد را نگه دارم و نبايد اجازه بدهيم جاي ديگري برود. من خودم شاهد بودم اما با توجه به اينکه ما از 7 خرداد تمرينات‌مان را شروع کرديم و حدود 40 روز انصاري‌فرد را نداشتيم قطعاً اين موضوع کمي نياز به بررسي بيشتر دارد که چرا کريم نيامد و يا چه مسائل ديگري اتفاق افتاد.

رويانيان ادامه داد: بايد به اين مسئله توجه کرد که دايي علاقه‌ ويژه‌اي به انصاري‌فرد دارد و همين‌طور هم انصاري‌فرد علاقه زيادي به دايي دارد پس من در خصوص رفتن انصاري‌فرد حرفي نمي‌زنم و قطعاً بايد موضوع را بررسي و سپس با سرمربي محترم تيم صحبت و سپس حرفم را بزنم. اين را بدانيد بنده به هيچ عنوان اجازه نمي‌دهم شأن و شئون انصاري‌فرد زير سؤال برود او فرزندخوانده پرسپوليس و دايي است و مسائلي که به وجود آمد با يک گفتمان ساده حل مي‌شود و نبايد آن را بزرگش کرد تا ديگران سوءاستفاده کنند.

solo4

عضو جدید
[h=1]بهبود وضعیت پولادی/ شرایط امیدوار کننده است[/h] خبرگزاری تسنیم: کادر پزشکی پرسپولیس اعلام کرد با تغییر دارویی که پولادی برای بهبودی زخم خود استفاده می‌کند، وضعیت او به مراتب بهتر شده است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کادر پزشکی پرسپولیس با ابراز امیدواری نسبت به وضعیت جدید مهرداد پولادی اعلام کرد: درست است که این مشکل کمی طولانی شد اما این به معنای ایجاد نگرانی برای بهبودی او نیست. او به طور قطع سلامت خود را باز می‌یابد و در حال حاضر بررسی‌های ما به این دلیل است که بهترین روش را با توجه به زمان مورد نیاز انتخاب کنیم. به این منظور چند پزشک متخصص و جراح پلاستیک، پولادی را معاینه کرده‌اند که طی روزهای آینده، دو پزشک دیگر هم او را معاینه خواهند کرد تا نظرات جمع شود.
پولادی از حدود دو هفته قبل که مورد معاینه قرار گرفت، وضعیت به مراتب بهتری پیدا کرده و ترمیم زخم او مشهود است. پماد مورد استفاده وی را تغییر داده‌ایم و البته روزی دو بار پانسمان می‌شود و محافظ‌های مخصوصی جهت جلوگیری از انتقال آلودگی به محل پانسمان استفاده می‌شود و پیشرفت ترمیم از نظر پزشکان متخصص مطلوب ارزیابی شد.
به گزارش "ندای انقلاب"، مجید جلالی در گفتگو با مهر، در خصوص نقل و انتقالات تیم تراکتورسازی اظهار داشت: ما منتظر چند بازیکن ماندیم ولی در نهایت آنها تصمیم دیگری گرفتند و به تراکتورسازی نیامدند. به هر حال یک سهمیه ما باقی ماند تا در فرصت مناسب از آن استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه جذب کریم انصاریفرد منتفی شده است، گفت: نمی‌دانم چرا این بازیکن به تراکتورسازی نیامد. این را باید از خودش بپرسید. یکی از همکارانم مامور مذاکره با انصاریفرد بود و من فقط یکبار با او صحبت کردم.

سرمربی تراکتورسازی درباره جواد نکونام هم خاطرنشان کرد: من دو نوبت با جواد صحبت کردم تا به تراکتورسازی بیاید ولی او یکسری معذوراتی داشت که نتوانست این فصل به تیم ما اضافه شود.

جلالی همچنین در خصوص حضور فرهاد پورغلامی در تیم تراکتورسازی تصریح کرد: پورغلامی روز جمعه به تبریز آمد و ما صحبت‌های خوبی با هم داشتیم. او هم از نظر اخلاقی و هم از نظر فنی مورد تایید است و جزو مربیانی است که وجودش برای فوتبال ما غنیمت به حساب می‌آید.

وی ادامه داد: معلومات و انرژی پورغلامی می‌تواند به تراکتورسازی کمک کند. او جوانی است که دوست دارد پیشرفت کند و من هم شناخت زیادی از وی دارم. پورغلامی حتی در تیم نیروهای مسلح به عنوان بازیکن پیش من بود و دوره‌های مربیگری درجه B را با حضور خودم پشت سر گذاشت.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
شکست پرسپوليس مقابل فولاد خوزستان

شکست پرسپوليس مقابل فولاد خوزستان

اخراج، خشونت و درگيري در ديدار دوستانه
[h=1]شکست پرسپوليس مقابل فولاد خوزستان[/h]
[h=2] فولاد خوزستان در يک ديدار پربرخورد و پرحاشيه موفق شد پرسپوليس را شکست دهد.[/h]

تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و فولاد خوزستان از ساعت 21 امشب در ديداري دوستانه در ورزشگاه تختي به مصاف يکديگر رفتند.

* اين ديدار در نهايت با پيروزي دو بر يک فولاد به پايان رسيد. براي فولاد مهدي نوري 17 پنالتي، اسماعيل شريفات 55 و براي پرسپوليس قاسم دهنوي 61 پنالتي گلزني کردند.

* نيلسون دروازه‌بان پرسپوليس لباس مشکي به تن داشت که همرنگ بازيکنان فولاد بود که به همين دليل کاور سفيد به تن کرد.

* حدود 4 هزار هوادار از اين مسابقه ديدن کردند.

* محمد پنجعلي، ضيا عربشاهي، عليرضا حقيقي تماشاگران ويژه اين مسابقه بودند.

* فولاد در دقيقه 15 صاحب پنالتي شد بازيکن اين تيم وقتي قصد زدن ضربه را داشت رضا حقيقي براي او مزاحمتي ايجاد کرد که داور دستور به تکرار ضربه پنالتي و تصميم به اخراج بازيکن پرسپوليس گرفت.

* در ابتداي مسابقه تمام بازيکنان فولاد سمت علي دايي رفتند.

*کادر فني پرسپوليس سمت حسين فرکي رفتند و به اين مربي خوش‌آمد گفتند.

* سيدجلال حسيني همچنان با سري بانداژ شده در ميادين حاضر مي‌شود.

* اميد نمازي تماشاگر ويژه اين مسابقه بود.

* هواداران پرسپوليس علي دايي و اکثر بازيکنان خود را تشويق کردند.

* با توجه به 10 نفره شدن پرسپوليس در نيمه دوم فولاد نيز يک بازيکن خود را بيرون کشيد و با 10 نفر به بازي ادامه داد.

* در دقيقه 61 ميلاد همايوني دروازه‌بان فولاد مرتکب خطاي پنالتي شد و داور او را از زمين اخراج کرد.

* با توجه به اينکه فولادي‌ها در آغاز نيمه دوم يک بازيکن خود را بيرون کشيده بودند دروازه‌بان دوم اين تيم به جاي همان يار وارد زمين شد.

* در دقيقه 75 عبدالله کرمي و محمد عباسي با يکديگر دچار درگيري شدند.

* در نيمه اول مسابقه خطاي خشن ميثم حسيني بازيکن پرسپوليس از چشم داور دور ماند که اين مسئله با اعتراض نيمکت‌نشيان فولاد همراه شد.

* در آواخر نيمه دوم فرزاد حاتمي بازيکن سابق استقلال به جاي اسماعيل شريفات وارد ميدان شد حضور حاتمي در ميدان با شعارهاي هواداران پرسپوليس عليه او همراه شد.

* ايوب کلانتري در دقيقه 90 با خطا روي قاسم دهنوي کارت زرد دوم را دريافت کرد و از زمين مسابقه اخراج شد.

* با توجه به اينکه اين بازي دوستانه بود اما بازيکنان دو تيم بسيار محکم بازي مي‌کردند و خشونت بسيار زياد اين ديدار منجر به دريافت کارت قرمز براي سه بازيکن شد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
انصاري فرد به تراکتورسازي پيوست

انصاري فرد به تراکتورسازي پيوست

[h=1]انصاري فرد به تراکتورسازي پيوست[/h]
[h=2] مهاجم فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس تبريزي شد.[/h]

کريم انصاري فرد با وجود قرارداد دو ساله با پرسپوليس به دليل اينکه براي فصل جديد مورد توجه علي دايي قرار نگرفت و با هم به اختلاف نظر خوردند پس از مذاکرات نهايي با مسئولان باشگاه تراکتورسازي با اين تيم به توافق رسيد و قرارداد يک ساله اي را با اين تيم امضا کرد.

به گزارش فارس، انصاري فرد براي گرفتن رضايت نامه از باشگاه پرسپوليس مشکلي ندارد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
نکونام به چه دليل به کميته انضباطي رفت؟

نکونام به چه دليل به کميته انضباطي رفت؟

[h=1]نکونام به چه دليل به کميته انضباطي رفت؟[/h]
[h=2] جواد نکونام قصد شکايت از باشگاه استقلال به دليل تاخير در پرداخت بدهي‌هايش را ندارد.[/h]

در حالي که بحث ادامه حضور جواد نکونام در استقلال به بحثي فرسايشي تبديل شده امروز خبري درباره ارسال نامه کاپيتان تيم ملي به کميته انضباطي و دادن فرجه 72 ساعت به استقلال جهت پرداخت بدهي‌هايش منتشر شد اما پيگيريهاي انجام شده نشان مي‌دهد حضور نکونام در کميته انضباطي نه به خاطر دادن مهلت به استقلال، بلکه به خاطر آگاهي از مفاد قراردادش با استقلال بوده و اساساً اين بازيکن شکايتي از استقلال ندارد.

به گزارش ايسنا ، اين در حالي است که فتح‌الله‌زاده در مصاحبه‌هاي اخيرش تاکيد کرده که استقلال به نکونام بدهکار است اما اين بازيکن در مدت زمان حضورش در استقلال، حرفي از بدقولي‌هاي استقلال به ميان نياورده است.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
آلماني ها دنبال بازيکن مورد نظر استقلال

آلماني ها دنبال بازيکن مورد نظر استقلال

پيشنهاد 100 هزار يورويي مانهايم به گوران لاوره
[h=1]آلماني ها دنبال بازيکن مورد نظر استقلال[/h]
[h=2] بازيکن صربستاني مورد نظر امير قلعه نويي از يک تيم آلماني پيشنهاد دارد.[/h]

گوران لاوره بازيکن صربستاني که سابقه بازي در تيم هاي بارنزلي انگليس و پارتيزان بلگراد را در کارنامه اش دارد بعد از حضور در ديدار تدارکاتي استقلال برابر دينامو کيف به اروپا برگشت تا استقلالي ها نظر نهايي شان را درباره جذب اين بازيکن اعلام کنند.

به گزارش اوج نيوز، اما در شرايطي که امير قلعه نويي هنوز تصميم نهايي اش را درباره استفاده از اين بازيکن نگرفته، سايت Sportske.net خبر داده که لاوره احتمالا به يک تيم دسته چهارم آلماني مي پيوندد.

به نوشته اين سايت، باشگاه مانهايم آلمان پيشنهاد قراردادي سه ساله به لاوره داده و حاضر است سالانه 100 هزار يورو به اين بازيکن پرداخت کند اين درحاليست که استقلال قراردادي يکساله به ارزش 200 هزار دلار به لاوره پيشنهاد داده. قراردادي که امکان تمديدش وجود دارد.

باشگاه آلماني تا چهارشنبه به لاوره فرصت داده تا درباره پيشنهادش فکر کند. در صورتي که بازيکن صربستاني تا آن روز به نماينده مانهايم جواب ندهد، آنها سراغ يک بازيکن ديگر خواهند رفت.

solo4

عضو جدید
جام ورزشی؛ قاسم حدادی‌فر ملی‌پوش فوتبال کشورمان در جریان برگزاری اردوهای تیم ملی قراردادی را با مسئولان باشگاه پرسپولیس امضا کرد اما او پس از بازی‌های پلی آف تصمیم گرفت در ذوب آهن بماند. با توجه به اینکه قاسم حدادی‌فر از پرسپولیسی‌ها چک و پول هم دریافت کرده بود مسئولان این باشگاه همچنان دست بردار او نیستند و علی‌رغم مذاکراتی که مسئولان ذوب آهن با او داشتند اما همچنان پیگیر حضور حدادی‌فر در پرسپولیس هستند.

حتی مسئولان پرسپولیس پیگیری‌هایی را از طریق کمیته انضباطی به صورت محرمانه داشته‌اند و مثل اینکه تکلیف حدادی‌فر نیز مانند قاسم دهنوی با انتقال به جمع سرخ پوشان بسته خواهد شد.

همچنان ذوب آهنی‌ها به دنبال مذاکره و تفاهم با پرسپولیسی‌ها هستند تا دست از سر قاسم حدادی‌فر بردارند حتی شواهد پیداست که سازمان لیگ نیز اعلام کرده که این بازیکن با توجه به امضای قرارداد با پرسپولیسی‌ها برای بازی در ذوب آهن دچار مشکلاتی هست.

گفتنی است قاسم حدادی فر از هرگونه اظهار نظر در این باره خودداری کرد.
به گزارش مشرق به نقل از فارس، قاسم حدادی‌فر ملی‌پوش فوتبال کشورمان در جریان برگزاری اردوهای تیم ملی قراردادی را با مسئولان باشگاه پرسپولیس امضا کرد اما او پس از بازی‌های پلی آف تصمیم گرفت در ذوب آهن بماند. با توجه به اینکه قاسم حدادی‌فر از پرسپولیسی‌ها چک و پول هم دریافت کرده بود مسئولان این باشگاه همچنان دست بردار او نیستند و علی‌رغم مذاکراتی که مسئولان ذوب آهن با او داشتند اما همچنان پیگیر حضور حدادی‌فر در پرسپولیس هستند.

حتی مسئولان پرسپولیس پیگیری‌هایی را از طریق کمیته انضباطی به صورت محرمانه داشته‌اند و مثل اینکه تکلیف حدادی‌فر نیز مانند قاسم دهنوی با انتقال به جمع سرخ پوشان بسته خواهد شد.

همچنان ذوب آهنی‌ها به دنبال مذاکره و تفاهم با پرسپولیسی‌ها هستند تا دست از سر قاسم حدادی‌فر بردارند حتی شواهد پیداست که سازمان لیگ نیز اعلام کرده که این بازیکن با توجه به امضای قرارداد با پرسپولیسی‌ها برای بازی در ذوب آهن دچار مشکلاتی هست.

گفتنی است قاسم حدادی فر در گفت‌وگو با فارس از هرگونه اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

گونزالو هيگواين که پيش از اين قرار بود راهي آرسنال شود و حتي گفته مي‌شد در حال تنظيم جزييات قرارداد خود با توپچي‌ها است، ممکن است خيلي زود سر از ناپولي درآورد.

به نقل از فارس، پس از آنکه کارلو آنچلوتي به عنوان سرمربي رئال مادريد انتخاب شد، هيچ علاقه‌اي براي فروش مهاجم آرژانتيني از خود نشان نداد و به نظر مي‌رسد تمايل او براي نگه داشتن وي بسيار زياد است.

از سوي ديگر، باشگاه ناپولي که 64 ميليون يورو از فروش ادينسون کاواني به پاري سن ژرمن به جيب زده است، مي‌خواهد بخشي از آن را براي خريد هيگواين هزينه کند.

زماني که از اورليو دي لورنتيس،‌ رييس ناپولي در مورد حضور هيگواين در سن پائولو سوال شد وي در پاسخ گفت: بله درست است. مي‌خواهيم او را به تيم‌مان بياوريم. هيچ چيز هنوز مشخص نشده است ولي قصد اين کار را داريم. هيگواين بازيکن خوبي است و مي‌خواهيم شانس به خدمت گرفتن او را داشته باشيم.

به نظر مي‌رسد اگر ناپولي پول خوبي به رئال مادريد براي هيگواين پيشنهاد کند، اين مهاجم به زودي سر از ايتاليا در خواهد آورد.

solo4

عضو جدید
به گزارش 598 به نقل از جام ورزشي؛ میرشاد ماجدی در حاشیه تمرین استقلال در جمع خبرنگاران در مورد اظهارات محمد دایی علیه خودش گفت: «احترام به افراد همیشه متقابل است و علی دایی هم اسطوره فوتبال ایران است و برایش احترام قائل هستم و محمد دایی هم بهتر است از جانب خودش حرف بزند.»

وی ادامه داد: «من با دعوت قلعه‌نویی به باشگاه استقلال آمدم و فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نویی با کسی تعارف ندارند و اگر فردی با سیستم باشگاه نتواند کار کند شفاف بیان می‌کنند و خوشحال می‌شوم اگر فردی از پشت پرده حضورم در استقلال خبری دارد بگوید. من مدرس فوتبال هستم و بازیکن استقلال و تیم ملی بودم و کارنامه‌ام مشخص است.»

رئیس مستعفی کمیته جوانان در مورد دلیل استعفایش، گفت: «ابتدا باید از اعضای هیئت رئیسه مثل عزیزی خادم و آیت‌الهی که به من رای داده بودند تشکر کنم و آنها لطف کردند ولی من همیشه می‌گویم باید مثمر ثمر باشم وقتی مدیر تیم‌های پایه را انتخاب کردند من برای اینکه تیم ملی دچار چالش نشود، استعفا کردم.»
محمود سالارکيا در حاشيه مراسم جشن حمايت در جمع خبرنگاران در پاسخ به اين پرسش که شکايت شهرداري از باشگاه پرسپوليس در چه مرحله‌اي است، تصريح کرد: اين شکايت به کميسيون ماده 38 آيين‌نامه معاملات شهرداري ارجاع داده شده است و اين کميسيون راي خود را مبني بر محکوميت باشگاه پرسپوليس صادر کرده است.

به گزارش ايسنا،وي ادامه داد: راي صادر شده براي باشگاه پرسپوليس توسط کميسيون مربوطه يک ميليارد و 500 ميليون تومان جريمه نقدي است و با توجه به اين که اين راي در ديوان عدالت قابل اعتراض است باشگاه پرسپوليس نسبت به راي اعتراض کرده است.

solo4

عضو جدید
به گزارش 598 به نقل از جام ورزشی؛ قاسم حدادی‌فر ملی‌پوش فوتبال کشورمان در جریان برگزاری اردوهای تیم ملی قراردادی را با مسئولان باشگاه پرسپولیس امضا کرد اما او پس از بازی‌های پلی آف تصمیم گرفت در ذوب آهن بماند. با توجه به اینکه قاسم حدادی‌فر از پرسپولیسی‌ها چک و پول هم دریافت کرده بود مسئولان این باشگاه همچنان دست بردار او نیستند و علی‌رغم مذاکراتی که مسئولان ذوب آهن با او داشتند اما همچنان پیگیر حضور حدادی‌فر در پرسپولیس هستند.

گفتنی است قاسم حدادی فر از هرگونه اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشی، علی فتح الله زاده پس از مذاکره با جواد نکونام درباره صحبتهایش با او گفت: جواد یک پیشنهاد اماراتی داشت و می خواست آنرا بررسی کند ولی من به شما می گویم که جواد یک استقلالی تمام عیار است.
وی در ادامه افزود: متاسفانه پارسال نتوانستیم پول جواد را آنگونه که قرارگذاشته بودیم پرداخت کنیم اما جواد هم چون بچه توداری است چیزی به ما نمی گفت ولی دلخور بود من هم از او عذرخواهی کردم و شرایط استقلال در سال قبل را به او گفتم و او هم حرف مرا پذیرفت.
مدیر عامل استقلال در ادامه و در پاسخ به این سوال که آیا نکونام به خاطر درخواست تاج قبول کرده بود که بماند گفت: نه اصلا این طور نیست همانطور که گفتم درباره نحوه پول دادن باید صحبت می کردیم که به خاطر کمبود وقت فرصت نمی شد و لی خدارا شکر این فرصت مهیا شد و نکونام در استقلال ماندنی شد.
او در پاسخ به سوالی درباره دیدارش با وزیر بیان کرد: آقای وزیر به من لطف داشتند و بنده را به افطار دعوت کردند و به بنده گفتند من از تو حمایت می کنم. جا دارد از زحمات دکتر امیدوار رضایی هم به خاطر حضور چندین ساله در هیات مدیره استقلال تشکر کنم . او بدون چشم داشت زحمت می کشید. همچنین در جلسه با وزیر محترم ایشان قول دادند تا از لحاظ مالی کمکهایی به استقلال داده شود.
فتح الله زاده در پایان افزود: این چند روز به من بسیار سخت گذشت به ویژه طی دو روز گذشته اما حالا با خوشحالی اعلام می کنم که آندو و نکونام نوش جان هواداران .

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران: در چهارمین روز پیکارهای جهانی تکواندو از عصر امروز پریسا قربانی در وزن 53- کیلوگرم بانوان ابتدا به دیدار حریفی از چین می رود و در صورت پیروزی در دور دوم با برنده دیدار پرتغال و آرژانتین مبارزه می کند.

در وزن وی 46 تکواندوکار حضور دارند.

در وزن 54- کیلوگرم مردان هم سید احسان نقیب زاده نماینده ایران در دور اول به مصاف تکواندوکار از پورتوریکو می رود و در صورت پیروزی با تکواندوکار قدرتمند کشور میزبان روبرو خواهد شد.
وی در صورت صعود در بازی سوم به دیدار برنده مسابقه فرانسه و قزاقستان خواهد رفت.

در وزن نقیب زاده 53 بازیکن وزن کشی کرده اند.

گفتنی است، تیم ملی تکواندوی ایران در رقابت های جهانی مکزیک تاکنون به یک مدال طلا توسط بهنام اسبقی و یک مدال نقره توسط هادی مستعان رسیده است.

solo4

عضو جدید
محمد رويانيان پس از خروج از جلسه با فدراسيون فوتبال در گفت و گو با اوج درباره بدهي باشگاه پرسپوليس عنوان کرد:اميدوارم در برنامه ريزي هاي ميان باشگاه و فدراسيون فوتبال و کل جريان فوتبال تفکر و تعقل حاکم شود.وقتي باشگاه درآمدي ندارد چگونه بايد بدهي خود را پرداخت کند.اگر فدارسيون حق پخش را بدهد و حق و حقوق باشگاهها را رعايت کند هيچ مشکلي به وجود نمي آيد.

وي درباره منازعات رخ داده ميان خود و مديرعامل استقلال گفت:آقاي فتح الله زاده رفتارش علي رغم اينکه قبلا خبرنگار بوده اند و خبرنگاران افرداد متفکري هستند اما رفتارش به سابقه اش نمي خورد.

جام ورزشی؛ روزی که علی دایی با دستور مستقیم محمود احمدی نژاد - و مثل حسین رضازاده - سرمربی تیم ملی شد کمتر کسی فکر می کرد چند ماه بعد رییس جمهور پس از باخت خانگی به عربستان در آزادی، دستور برکناری علی دایی را صادر کند اما این اتفاق افتاد. دایی برکنار شد و کفاشیان و نفرات بالا دستی در بازی کی بود کی بود من نبودم هرکدام با انگشت نفر بالادستی را نشان دادند. مشخص بود که کسی غیر از احمدی نژاد پشت این تصمیم نیست.

حالا بازی جدیدی در راه است. یک بازی بین تیم ملی 98 و تیم ملی 2014. یک بازی دوستانه که صرفا به دلیل درخواست احمدی نژاد برای خداحافظی اش با اهالی فوتبال در نظر گرفت شده. علی دایی پیغام داده که نمی آید و در این مراسم حضور ندارد. حدس زدن دلیلش هم اصلا کار دشواری نیست. او از آقای رییس جمهور دلخور است و نمی آید. شما دایی را سرزنش می کنید؟

solo4

عضو جدید
به گزارش قدس آنلاین، به دنبال شایعه حضور جواد نکونام در باشگاه تراکتورسازی تبریز و پس از آن تمایل باشگاه پرسپولیس به جذب این بازیکن مشخص شد که اساسا جوادنکونام نمی تواند استقلال را به مقصد تیم دیگری ترک کند. آلبرت گریگوریان، یکی از مسئولان سازمان لیگ با تایید این خبراعلام کرد که نکونام تنها در صورتی می تواند استقلال رابه مقصد تیم دیگری ترک کند که رضایتنامه کتبی باشگاه استقلال را در اختیار داشته باشد. حالا خودتان حساب و کتاب کنید و ببینید که آیا علی فتح الله زاده رضایتنامه نکونام را برای حضور در دیگر تیم های لیگ برتری صارد خواهد کرد یا خیر. البته اگر هم رضیتنامه نکونام صادر بشود این بازیکن تا پایان نیم فصل نمی تواند در تیم جدیدش بازی کند.

حسين جباري‌زاده با اعلام اين موضوع افزود: در مراسم تجليل از برترين‌هاي ليگ دوازدهم فوتبال به نوعي از تمامي تيم‌ها تقدير به عمل آمد اما تيم فوتبال آلومينيوم از اين قاعده مستثني بود. اگر بخشي به عنوان مظلوم‌ترين تيم ليگ در اين برنامه گنجانده مي‌شد، قطعا تيم آلومينيوم صاحب اين عنوان مي‌شد. آلومينيوم المهدي به مظلومانه‌ترين شکل ممکن و در عين شايستگي از ليگ برتر کنار گذاشته شد.

به گزارش ايسنا،مديرعامل باشگاه آلومينيوم المهدي هرمزگان درباره سرانجام استمرار تيمداري اين باشگاه در رشته‌هاي فوتبال و واليبال تصريح کرد: با تلاش تمامي مسئولان استان به ويژه استاندار هرمزگان، نمايندگان بندرعباس در خانه ملت و مديريت کارخانه آلومينيوم المهدي هرمزگان با تيمداري اين باشگاه در دو رشته فوتبال و واليبال موافقت شد.

جباري‌زاده با اشاره به اين‌که در هفته‌هاي آينده پس از ارزيابي‌هاي لازم سرمربي تيم فوتبال آلومينيوم معرفي خواهد شد، خاطرنشان کرد: به دنبال بستن تيمي هستيم که بتوانيم بار ديگر مقتدرانه به مسابقات ليگ برتر صعود کنيم.

وي در پايان با بيان اينکه دور جديد تمرين‌هاي آلومينيوم براي حضور در ليگ يک از دهه اول مردادماه آغاز خواهد شد، اضافه کرد: تاکنون با ايمان رزاقي‌راد، روح الله سلطاني، بابک پورغلامي و عليرضا پورمحمد به توافق لازم رسيده و در هفته‌هاي آينده با انتخاب سرمربي براي حضوري پرقدرت در مسابقات ليگ يک، مذاکراتي را با ساير نفرات انجام خواهيم داد.

مسابقات ليگ يک از دهه سوم شهريور در دو گروه 12 تيمي آغاز خواهد شد.

solo4

عضو جدید
در همین لیگ خودمان بازی کند. رییس فدراسیون از استقلال یا تراکتورسازی به عنوان تیم فصل آینده کاپیتان تیم ملی نام برد: «به نکونام برای حضور در این لیگ مجوز ندادیم و قرار شد او با یک چهارم قراردادش به خاطر مسائلی که به وجود آمده در ایران بازی کند. ما در خصوص مسائل مختلفی با نکونام صحبت کرده‌ایم و جلسه سه نفره‌ای با هم نداشتیم، نکونام آمد که درباره عدم پیوستنش به تیم‌های اماراتی صحبت کنیم. می‌خواستیم درباره نرفتن او و ماندنش در ایران صحبت کنیم و همچنین ما تضمین کنیم تا پول قرارداد او داده شود.»

کفاشیان درباره وضعیت خلعتبری هم خبرهایی برای خبرنگاران داشت: «ما باید ببینیم که در قرارداد او بندی وجود دارد که بتوان آن را فسخ کرد و موافقت صورت می‌گیرد و یا اینکه باید خسارتی پرداخت کنیم که در این صورت نمی‌توانیم چنین کاری را انجام دهیم. بحث حضور خلعتبری در امارات مربوط به گذشته می‌شود و قبل از مسائلی است که این کشور به وجود آورد. حالا باید خودش در این باره تصمیم بگیرد اما مجوز حضور سایر بازیکنان در لیگ این کشور را نداده‌ایم.»

استقلالی‌های تیم ملی۱۹۹۸ در جریان مراسم دیشب مذاکراه‌ای جدی و سرپایی را با جواد نکونام برگزار کردند

به گزارش تسنیم، استقلالی‌های تیم ملی۱۹۹۸ در جریان مراسم دیشب مذاکراه‌ای جدی و سرپایی را با جواد نکونام برگزار کردند که خبر این ماجرا را دیشب مشاهده کردید.

زرینچه این موضوع را رد نمی‌کند که نکونام گله‌هایی از امیر قلعه‌نویی داشته است: «با نکونام بیشتر درباره این مسئله صحبت کردیم که چه کار کنیم او در استقلال بماند. او گله‌هایی داشت که بازگوشدنی نیستند و نمی‌توانیم همه صحبت‌های نکونام را باز کنیم. به نکونام گفتم در سال‌های گذشته برای اینکه به حاشیه نرویم جایگاه‌مان را خالی کردیم و از استقلال دور شدیم و بهتر است تو اشتباه ما را تکرار نکنی. بهتر است نکونام در مجموعه استقلال حضور داشته باشد. از نکونام یک روز‌ مهلت خواستم تا با قلعه‌نویی صحبت کنم. امروز اگر بتوانم در تمرین استقلال حاضر می‌شوم تا قلعه‌نویی درباره نکونام صحبت کنم و اگر نتوانم، تلفنی با وی حرف می‌زنم تا تصمیم عاقلانه‌ای برای این مسئله گرفته شود.»

کاپیتان سابق تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا نکونام حرفی از رفتن به پرسپولیس و یا تراکتورسازی زد، می‌گوید: «قطعا نکونام پیشنهاداتی دارد و حتی شب گذشته با نمایندگان آنها قرار داشت ولی با توجه به فرصتی که از او گرفتیم قرارهایش را لغو کرد.»

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشی، مجتبی جباری پس از بازی نمادین تیم‌های ملی 1998 و 2014 ایران در خصوص این بازی گفت: دیدار دوستانه خوب و جذابی برگزار شد. من دوست داشتم این دیدار در شرایط بهتری برگزار می‌شد اما باز هم خوب بوده و تماشاگران لذت بردند.وی درباره عکس‌العمل هواداران استقلال زمانی که او در این بازی صاحب توپ می‌شد، اظهار داشت: این مسائل به خاطر این است که ذهن مردم را گمراه کرده‌اند. باید اعلام کنم که باشگاه استقلال من را نمی‌خواست. با این شرایط من باید چه کار می‌کردم؟
هافبک تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: آنهایی‌که در ورزشگاه به من توهین کردند از اعضای باشگاه استقلال بودند که همیشه از طرف این باشگاه حمایت می‌شوند. من حالا تیم جدیدم را انتخاب کرده‌ام و از انتخابم راضی هستم اما باز هم اعلام می‌کنم باشگاه استقلال من را نخواست.

solo4

عضو جدید
به گزارش مشرق، کمتر کسی انتظار داشت پس از جدایی کریمی از پرسپولیس و پیوستن به تراکتورسازی، شماره 8 سرخپوشان آنقدر زود مقابل تیم سابقش قرار بگیرد اما دست تقدیر کریمی و دایی را در بازی اول با هم رو در رو خواهد کرد.

چهارشنبه جادوگر محبوب پرسپولیسی ها به ورزشگاه آزادی برمی گردد. بازیکنی که این بار، علنی تر از همیشه از پرسپولیس کنار گذاشته شد و ممکن است تشویق او در ورزشگاه آزادی برای تیم دایی دردسر درست کند. تشویق کریمی در بازی دوستانه تیم ملی 98 و 2014 این نگرانی ها را بیشتر از همیشه کرده است.

به نوشته تماشا، سابقه رویارویی کریمی و پرسپولیس نشان می دهد این نگرانی چندان هم بیهوده نیست.

پاس گل، برد، اخراج، تشویق

کریمی در 30 سالگی به پرسپولیس برگشت تا فوتبالش را در این تیم تمام کند اما بعد از یک سال به خاطر اختلاف با عباس انصاری فرد مجبور به ترک باشگاه شد. او فصل بعد با پیراهن استیل آذین مقابل پرسپولیس قرار گرفت. در بازی رفت، هوار ملامحمد که به عنوان جانشین کریمی خریده شده بود، پرسپولیسی ها را پیش انداخت اما دو پاس گل کریمی به غلامی و چاوشی بازی را به نفع استیل آذین برگرداند.

اواخر بازی کریمی به خاطر اعتراض به مسعود مرادی اخراج شد. او که موقع بیرون رفتن پیراهن استیل آذین را درآورد و پیراهن پرسپولیس که زیر پیراهن اصلی پوشیده بود را به هواداران نشان داد، در این بازی بارها توسط هواداران پرسپولیس تشویق شد.

جام ورزشی؛ محمدرضا خلعتبری که دیروز راهی امارات شد همچنان از شرکت در تمرینات تیم عجمان سر باز می زند تا بلکه نماینده باشگاه پرسپولیس که برای مذاکره با تیم اماراتی به این کشور سفر کرده موفق شود رضایت نامه او را بگیرد.

خلعتبری در گفتگوی کوتاهی گفت دیروز به بهانه خستگی در تمرین عجمان شرکت نکرده اما اگر تا امشب نماینده رویانیان نتواند رضایت عجمان را جلب کند او مجبور می شود در تمرین این تیم شرکت کند چون دیگر بهانه ای برای غیبت در تمرینات ندارد.

solo4

عضو جدید
جام ورزشی؛ جاسم کرار در خصوص بازگشتش به فوتبال ایران و حضور در استقلال صحبت های زیر را انجام داد:

* بعد از 2 سال دوری دوباره به فوتبال ایران برگشتی؟
- اول از همه باید بگویم که لیگ ایران جزو لیگ های خوب آسیا محسوب می شود من سبک فوتبال در این کشور را خیلی دوست دارم. باشگاه ها از لحاظ رقابت خیلی به هم نزدیک هستند و من دوست داشتم دوباره این شرایط را تجربه کنم.

* کار کردن با قلعه نویی هم تجربه جدید برای تو است...
- قلعه نویی همیشه به بازی من اعتقاد داشت. او یکی از مربیان با دانش فنی ایران است و در هر تیمی مربیگری کرده یا آن تیم را قهرمان کرده و یا نایب قهرمان. او بازیکن را خوب می شناسد و من هم تلاش می کنم امسال زیر نظر او یکی از بهترین ها باشم.

* فکر می کنی می توانی در استقلال موفق باشی؟
- استقلال یکی از بهترین تیم های آسیا است. هواداران این تیم جزو سرمایه های این باشگاه هستند و هر بازیکنی در این تیم ها با این خصوصیات بازی کند یک پله بالاتر از دیگران است. من هم بی دلیل استقلال را انتخاب نکردم.

* ظاهرا در تیم ملی عراق هم حضور نداری؟
- نه. زمانی با زیکو دچار مشکل شدیم اما تفکر او این بود که بازیکنان جوان را به تیم ملی دعوت کند. حالا هم مربیان جدید آمده اند با همان ترکیب اصلی. هر چند روزنامه ها خیلی فشار آوردند که من به تیم ملی دعوت شوم اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.

* استقلال در جمع 8 تیم برتر آسیا است. با این تیم می توانی قهرمان آسیا شوی؟
- تیمی که تا این مرحله بالا آمده جزو بهترین ها است. الان دیگر رقبا هم از استقلال می ترسند و من خوشحالم که در چنین تیمی حضور دارم. یکی از هدف هایم در استقلال هم قهرمان شدن در آسیا است.

* به عنوان سوال آخر مشکلاتت در استقلال را فراموش کردی؟
- من مشکلی در استقلال نداشتم. یک بحثی بین من و جباری پیش آمد و تمام شد و رفت. اگر هم آن زمان از استقلال رفتم به خاطر این بود که مشکلی بین کادر فنی و بازیکنان به وجود نیاید. حالا هم که جباری در استقلال نیست و من هم تفکراتم تغییر کرده است. آن زمان حتی مدیر عامل هم برای رفتن من چیزی نگفت و خودم خواستم از تیم بروم.

به گزارش بي باک به نقل از ایسنا، در فاصله 48 ساعت تا آغاز لیگ سیزدهم، هنوز وضعیت جواد نکونام به طور کامل مشخص نشده است اما امروز نکونام به همراه دو نفر از نمایندگان باشگاه تراکتورسازی به فدراسیون فوتبال رفت تا آخرین مراحل پیوستن به این تیم را طی کند.

نکونام که با توجه به پاسخ استعلام کمیته‌ انضباطی از آزاد بودن خود مطمئن شده، امروز (دوشنبه) به همراه دو نفر از نمایندگان باشگاه تراکتورسازی در فدراسیون حاضر شد تا با طی کردن آخرین مراحل باقی مانده به طور رسمی به تراکتورسازی بپیوندند. این در حالی است که تناقض‌گویی‌هایی که در هفته‌ اخیر توسط استقلالی‌ها مطرح شده یکی از دلایل اصلی تصمیم نکونام برای حضور در تبریز است.

به گزارش ایسنا، پس از این که در پایان هفته‌ پیش، محمد عباسی در جلسه‌اش با علی فتح‌الله‌زاده از او خواست شرایط را برای تمدید قرارداد نکونام و پاسخ منفی به پیشنهاد شارجه را فراهم کند، کاپیتان تیم ملی به دفتر مدیرعامل استقلال رفت و پس از این جلسه باشگاه استقلال اعلام کرد که نکونام با این تیم قراردادش را تمدید کرده است. حتی علی فتح‌الله‌زاده هم در گفت‌وگو با سایت باشگاه گفت که "نکونام نوش جان هواداران" اما کمتر از 24 ساعت بعد امیر قلعه‌نویی از تمدید قرارداد نکونام ابراز بی‌اطلاعی کرد تا همین مساله باعث ایجاد کدورت بیشتر بین این دو شود. با این حال قلعه‌نویی دیروز در گفت‌وگو با سایت باشگاه استقلال تایید کرد که باشگاه با نکونام تمدید کرده است. اما به نظر می‌رسد دیوار بی‌اعتمادی که بین این دو قد کشیده بلندتر از آن باشد که بتواند در دو روز مانده به شروع لیگ برتر شرایط را برای قرار گرفتن این دو در یک قاب فراهم کند.