مهارت ها و تخصص های شما

M.Deylamian

مدیر بازنشسته
سلام دوستان:gol:.
هدف این بخش آشنایی بیشتر با زمینه های فعالیت و تخصصی شماست.
هر فعالیت و تجربه ای که دارید میتونید در اینجا مطرح کنید تا ما هم بتونیم از راهنمایی شما استفاده کنیم و با هم یک جمع تخصصی و دوستانه رو پایه ریزی کنیم ..!:)

M.Deylamian

مدیر بازنشسته
با سلام .دوستان عزیز من تا حدودی با رنگ ها و مواد تعاونی نساجی آشنا هستم.
در خدمتون هستم !

moderntextile

عضو جدید
از ما هم سلام
ما تا حدودي در زمينه الياف طبيعي و الياف مصنوعي و آنزيمها اطلاعات داريم در حقيقت فقط اطلاعات داريم و نه تخصص!!!!!!

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام

سلام

من سال سوم هستم و خب هنوز تخصصي ندارم....

آخرین ویرایش:

amir.gh

عضو جدید
سلام
وقت بخیر
بنده تخصصم در ضمینه بافندگی تاری پودی است بخصوص دستگاههای بادامک ودابی.
الان تازه کار طراحی بافت را شروع کردم.
کلا در ضمینه بافندگی سوالی بود در خدمتم.
در ضمینه ژاکارد و بافندگی حلقوی تخصص ندارم اما اگه سوالی بود تاجایی که امکان داره می تونم کمکتون کنم.
all the best

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من رو که همتون می شناسید
با اجازتون یه سال اولی شسته رفته آفتاب مهتاب ندیدم که کلی سوال دارم تا سال چهارم انقدر ازتون سوال ب÷رسم که همتون کچل بشید و از اینکه خودتون رو واسه جواب دادن به سوالات معرفی کردین ÷شیمون شید(یه وقت به دل نگیریدا شوخی کردم):gol::gol::gol:

M.Deylamian

مدیر بازنشسته
پس خدا تا سه سال دیگه بخیر کنه :D..من که سوات ندارم. اما نگران نباش اساتید اینجا زیادن !
..هر چی سوال دارید درتالار سوالات و اشکالات بپرسید !!! ;)

sjm

متخصص ریسندگی و فرش
سلام
تخصص من در زمینه ریسندگی الیاف کوتاه و الیاف بلند سیستم سمی ورستد است
وهمچنین در زمینه خط تولید فرش ماشینی از ( رنگرزی ریسندگی بافندگی تکمیل )نیز تخصص دارم

HADI_KARIMI

عضو جدید
تخصص من در مورد بافندگی تاری پودی ( بادامکی و ژاکارد ) و طراحی پارچه است .
اگر کمکی از دست من میاد در خدمت هستم .

elahe007

عضو جدید
اول سلام:gol:
منم ترم 3ایم ، امید وارم منم به عنوان یه عضو کوچیک بپزیرین. چون الان تخصصی ندارم پس سوال می کنم اما قول می دم ایشالا اگه تخصصی بدست اوردم جز کاربران فعال این تاپیک بشم
سوال من اینه که برای موفق شدن تو این رشته چه مهارت های دیگه ای جز مدرک نیازه ،معدلم تاثیر داره ؟

moderntextile

عضو جدید
سلام دوست عزيز
در نساجي معدل ملاك نيست بلكه يادگيري مهمه چون فردا قراره با همين اطلاعات دربخش صنعت يا پژوهش فعاليت كنيد بنابراين هيچوقت به فكر گذارندن درسها و نمره بالا نباشيد بلكه فقط ياد بگيريد چون تو صنعت نمي پرسند كه معدلت چند بوده بلكه ميبينند كار بلدي يانه و در پژوهش نيز همچنين. من پيشنهاد مي كنم از همين حالا شروع به ترجمه متون نساجي كن ازمقالات گرفته تا كتابها واقعا به دردت ميخوره يعني بهت بگم كه فوق العاده مفيده و در اينده نزديك هر كه اين بخش را ندونه در واقع از مهندسي نساجي يك دنيا عقبه
موفق باشي

*lemon*

کاربر فعال مهندسی نساجی
...........................

...........................

سلام
اگه منم تو جمعتون بپذیرید تخصصی در زمینه ی ریسندگی و بافندگی دارم که اگه دوست داشتید در خدمتتونم (که اتبته شما از من متخصصترید):redface:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
سلام حامدعزیز.چه خوب!!من که شخصا زیاد در مورد بافندگی و بافتها چیزی نمی دونم!!انشالا از اطلاعات شما استفاده کنیم.
خیلی به جمع کوچک ما خوش اومدید.:gol:

رضا جواهری

عضو جدید
تولید نخ ابریشم

تولید نخ ابریشم

سلام منم تخصص خاصی ندارم فقط تو یک کارخانه تولید نخ ابریشم کار میکنم اگر اطلاعاتی در مورد تولید صنعتی نخ ابریشم خواستید در خدمتم:)

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
سلام
من محمد جواد بدون تخصص فقط دوست دارم از بقیه چیز یاد بگیرم
کاش یک وقتی به درد بخورم
سلام محمدجواد جان عزیز.خیلی به جمع ما خوش اومدی.:D;)
حتما هرکدوممون به درد همدیگه میخوریم.یکی تئوریش قوی تره یکی عملی و تجربیش.:gol:;)

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام
من محمد جواد بدون تخصص فقط دوست دارم از بقیه چیز یاد بگیرم
کاش یک وقتی به درد بخورم

سلام محمد جواد جان!!!
عذر میخام فضولی میکنم امین محمد پس کیه این وسط؟؟؟:w05:
محض اطلاع گفتم!!
یعنی بگیم محمد جواد یا امین محمد جان؟؟؟:w20:

hamed5

عضو جدید
سلام
من هم دانشجوی ترم آخر و مسیول سالن یک واحد تکسچرایزینگ هستم

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
سلام بر دوست تازه وارده مون.خیلی به باشگاه خوش اومدین.انشالا برای همدیگه مفید باشیم;)

#HAEK#

کاربر فعال مهندسی نساجی
تخصص؟؟؟؟!!!!!!!:w20:
بابا بيخيال،تخصصمون کجا بود!!!حالا ما يه 2 ترمي (اونم اگه خدا بخواد و همه چيز خوب پيش بره ) مونده تا درس و مشقمون فعلا!!!!تموم بشه.
فقط يه نمه کوچولو از بخش پوشاک اطلاعات دارم :w12:که اونم در مقابل وجود استادايي که اينجا داريم اصلا به حساب نمياد.

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
تخصص؟؟؟؟!!!!!!!:w20:
بابا بيخيال،تخصصمون کجا بود!!!حالا ما يه 2 ترمي (اونم اگه خدا بخواد و همه چيز خوب پيش بره ) مونده تا درس و مشقمون فعلا!!!!تموم بشه.
فقط يه نمه کوچولو از بخش پوشاک اطلاعات دارم :w12:که اونم در مقابل وجود استادايي که اينجا داريم اصلا به حساب نمياد.
نه سعیدجان.نگو.شما تقریبا همه ی درسها ی رو پاس کردی. خودت رو دست کم نگیر.تازه توی پوشاک هم کار میکنی و نسبت به بچه های دیگه در این مورد خیلی جلوتر هستی;):D

fireflower

عضو جدید
سلام
من خرده سواتی دارم .همچنین در زمینه رنگرزی ،چاپ، تکمیل یک کوچولو میدونم.
توی کارخانه هم کار می کنم.

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
سلام
من خرده سواتی دارم .همچنین در زمینه رنگرزی ،چاپ، تکمیل یک کوچولو میدونم.
توی کارخانه هم کار می کنم.
:D سلام .به جمع ما خوش اومدین دوست عزیز.
ممنون میشیم از دانسته های شما استفاده ببریم;)

آخرین ویرایش:

dye

عضو جدید
با عرض سلام خدمت مهندسان عزیز ؛ بنده به تازگی به جمع شما پیوستم و امیدوارم بتونم از دانش و تجربیات شما ها استفاده کنم . من نیز در زمینه رنگرزی رآکتیو و ذوب ریس الیاف pp-pet - و نیز الیاف دو جزئی کار کردم و یه خورده ناچیز هم تخصص دارم . از این که با شما هستم خوشحالم . :gol:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
با عرض سلام خدمت مهندسان عزیز ؛ بنده به تازگی به جمع شما پیوستم و امیدوارم بتونم از دانش و تجربیات شما ها استفاده کنم . من نیز در زمینه رنگرزی رآکتیو و ذوب ریس الیاف pp-pet - و نیز الیاف دو جزئی کار کردم و یه خورده ناچیز هم تخصص دارم . از این که با شما هستم خوشحالم . :gol:
ما هم خیلی خوشحالیم که شما به جمع ما پیوستین.:gol: انشالا برای هم مفید باشیم

mirjalili

عضو جدید
سلام
من در زمینه حلقوی تاری یه کوچولو اطلاعاتی دارم ،همچنین در زمینه منسوجات هوشمند هم کار کردم.
خوشحال میشم اگر بتونم به دوستان عزیز کمکی بکنم.

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
سلام
من در زمینه حلقوی تاری یه کوچولو اطلاعاتی دارم ،همچنین در زمینه منسوجات هوشمند هم کار کردم.
خوشحال میشم اگر بتونم به دوستان عزیز کمکی بکنم.
سلام دوست عزیزم...خیلی خوش اومدین به جمع ما..
واو!!!!در مورد منسوجات هوشمند؟!؟جدی میگین؟:surprised:
میگم میشه یه خرده در مرد منسوجات هوشمند توضیح بدین؟چه کاری کردین؟