معرفی ، آشنایی و گفتگوی مهندسان نساجی

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
درد دل که زیاده!!!!
مهم ترین مشکل اینه که تا می گی نساجی همه چشاشون گرد می شه!!!
این رشته اصلا شناخته شده نیست!!!
با این حال من دوسش دارم!:)

kiano

عضو جدید
سلام

سلام

سلام دوستان
از اینکه یه میز گرد یا یه میز مستطیل اینجا داریم خوشحالم..
منم می تونم تو مباحثتون شرکت کنم و امیدوارم عضو موثری باشم.
بیاید از اینجا شروع کنیم که اگه من بخوام ادامه تحصیل تو رشته نساجی بدم بهترین انتخابم نسبت به بازار کار کدوم یکی از رشته های شیمی،تکنو و یا مدیزیت نساجی هست؟:cool:
من لیسانسم رو تو رشته شیمی نساجی گرفتم ولی استعداد خوبی توی مدیریت دارم..
دوست دارم شما دوستان جنبه های مختلف این ارتقا رو بهم نشون بدین..
ممنون:gol:

moderntextile

عضو جدید
سلام دوست عزيز
از اينكه نساجي خونديد و حالا دنبال ادامه تحصيل يا كار در رشته خود را انتخاب كرديد خوشحالم شايد از معدود افرادي باشيد كه مايل به اين كار هستند و كار بجا و درستي انجام ميديد
از انجائيكه شيمي نساجي خونديد طبعا اگه وارد صنعت تكنولوژي نساجي بشيد دچار مشكلاتي ميشيد كه شايد سرعت پيشرفت شما را كند كند اما اگه بخوايد كه وارد صنعت بشيد پيشنهاد ميكنم كه در همون زمينه شيمي وارد بشيد واقعا شيمي نساجي دنياي بزرگي داره كه ما بخشي را در درسها خونديم و بخشي را بايد در مقالات بخونيم و اين رو هم بگم كه مباحثي را كه در طول ليسانس خونديد بيشتر به درد صنعت ما ميخوره تا اينكه فوق ليسانس.
اما در فوق ليسانس نساجي از ديد ديگه نگاه ميشه و واقعا از نظر طرز فكر و رفتار تفاوت زيادي با ليسانس داره
خب خيلي پر حرفي كردم ببخشيد و لي حرف اخر بهترين انتخاب با توجه با بازار كار وبازار پژوهش شيمي نساجي است!!!!!!!!!!

aminmohammad1

عضو جدید
سلام
یک سوال ؟
هدف شما از این تاپیک چیه؟
خواهشن اگر حرفی هم قرار زده شه فقط یک طوری باشه که حداقل به درد همه بخوره نه که یک طوری بشه صنعت نساجی دوباره و مثل بقیه کاهامون زیر سوال بره
واقعا تاپیکی که در مورد دستگاه ها سوال میشه عالیه

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
aminmohammad1 اين چه طرز سوال پرسيدنه؟؟:mad: مثل همه كارامون زير سوال بره!
كي گفته ما همه كارامون زير سوال ميره؟؟:surprised:

mahdieh.vaez

عضو جدید
با سلام
اينجوري كه شما مي گين هم نيست.يه كم بيشتر دنبال كار بگردين پيدا مي كنين.منم نساجي خووندم وحتي قبل از اينكه فارغ التحصيل شم كار مي كردم.ديدتون رو به زندگي عوض كنيد."فراموش كن آنچه را نمي تواني بدست آوري و بدست آور آنچه را كه نمي تواني فراموش كني":smile:

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
من عاشق رشته نساجیم خیلی دوسش دارم
فکر کنم تنها رشته مهندسی هست که این همه توش شیمی داره
ولی خب قبول دارم که کار زیادی واسش نیست
امیدوارم یه روز این مشکل حل شه

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که نفهمیدم اینجا چه خبره
ولی خیلی خوب میشد اگه یه چیز بدرد بخور اینجا می نوشتین
من که فعلا از نساجی هیچی بارم نیست
سال بالایی های مهربون لطفا به داد ما سال پایینی ها برسید
مرسیییییییییییییییییییی

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
گلم تو بگو درباره چي بهتون كمك كنيم ما سعي مي كنيم درحد توان كمك كنيم.:gol:

t_engineer

عضو جدید
سلام بهتره نظر آقا علی رو اجرا کنیم بعد حالا جاهای دیگه هم خودمونو معرفی میکنیم
فائزه هستم ترم صفری تکنولوژی نساجی دانشگاه امیر کبیر(آقا جلیل هوامونو داشته باش);)

BEHZA2008

عضو جدید
سلام

سلام

علی آقا من بهزاد هستم.مدیرR&D شرکت کرپناز با بیش از 300 پرسنل .فارغ التحصیل سال68 تکنولوژی نساجی از پلی تکنیک تهران.مایلم با شما تماس داشته باشم.
ایمیل من :
behzad.shabab@gmail.com;)

آخرین ویرایش:

ASADIM64

عضو جدید
سلام به همه

سلام به همه

دانشجوی فوق لیسانس تکنولوژی نساجی هستم خیلی خوشحالم که دوستان نساج جدیدی را یافتم:heart::heart:ارزوی موفقیت برای تمام نساجها

مرد فن

عضو جدید
معرفی خودم

معرفی خودم

با عرض سلام به تمامی دوستان و مهندسین محترم
من سجاد رستم آبادی هستم ورودی سال 1384 تکنولوژی نساجی دانشگاه آزاد واحد کاشان.
من به مدت 3 ترمه که دبیر انجمن علمی مهندسی نساجی دانشگاه آزاد کاشان هستم و سردبیر مجله تخصصی " تکنولوژی نساجی" هم هستم. خوشحال میشم اگه از سوادتون متقابلا بهره بگیرم.

forgrandeur@gmail.com
sajjad.cash@gmail.com
textiletech@yahoo.com
www.ktec.ir

با ما در ارتباط باشید...
با آرزوی کامیابی برای همه شما​

eeee_mohandes

عضو جدید
سلام زهره هستم یک مسافر!! اخ شرمنده !! تکنو نساجی ورودی 85 دانشگاه یزد!خوشحالم در جمع مسافران عزیز هستم!!!!!

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
سلام زهره جان.مسافر!!:D
به جمع نساجیان این باشگاه خوش اومدید.:gol:
ببخشید من نمی دونم یزد هم دانشگاه آزاد داره هم سراسری؟

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام زهره هستم یک مسافر!! اخ شرمنده !! تکنو نساجی ورودی 85 دانشگاه یزد!خوشحالم در جمع مسافران عزیز هستم!!!!!

سلام زهره جان..خوش اومدی...
کدوم مسافران؟؟
ببینم ارامش نکنه جایی می خواید برید به من نمی گید؟؟
:cry:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
سلام زهره جان..خوش اومدی...
کدوم مسافران؟؟
ببینم ارامش نکنه جایی می خواید برید به من نمی گید؟؟
:cry:
نه به جون تو!!!تو این گروه ها میگن!!زهره هستم یک مسافر!!!ولی دلم لک زده برای یه بازدید علمی!میگم از عزیزان کسی نمی تونه یه بازدید جور کنه؟من که خیلی مشتاقم کارخانه های نساجی رو ببینم!!

eeee_mohandes

عضو جدید
salam mamnun aramesh jun! chetori shoma?yazd ham daneshgah sarasari dare ham azad man :):biggrin:sarasariyam00000 khosh hal shodam didamet)(mage didamet)

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
سلام زهره جونم!!خوبی؟ منم همچنین.خیلی خوشحالم تو جمع مایی عزیزم.:D:D
زهره جون اگه فارسی تایپ کنی خیلی لطف میکنی.:gol::gol:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
خب اشکالی نداره.ولی توی سایت بهتون تذکر می دن!!
بله من تقریبا همیشه اینجام.:D:D
:gol:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
سلام پریسا جان.خیلی خوش اومدی.من فکر می کردم شهر ری فقط ورودی پسر داره!:surprised::D
انشالا بتونیم برای هم مفید باشیم;)

*lemon*

کاربر فعال مهندسی نساجی
سلام پریسا جان :smile:
خوش اومدی
یه سوال :que: شهر ری فقط شیمی داره یا تکنولو÷ی هم داره ؟

hamid_mehr

عضو جدید
سلام من حمید هستم خسته از سالها تحصیل تو نساجی از هنرستان الانم واقعا پشیمونم چون کار گیرم نمیاد الانم دارم فوق می خونم تو پروژه ام تکنو می خونم با هزار مشکل دارم زندگی میکنم الانم به جایی رسیدم که همه موقعیتای زندگیم بخاطر نساجی از بین داره میره کی فکر میکرد اینجوری بشه صنعتی که خصوصی بشه دیگه مسیرش عوض میشه خصوصی سازی هم خمبه هم بد بدیش اینه که تورو استخدام میکنن سه ماهه هروقت خواستن بیرونت میکنن آخه من تجربشو داشتم 3 ماه عالیم کار کردم اما اونا خودخواه بودن الانم اصلا خوشحال نیستم که تو این رشته او این پست ترین رشتس هرکی بیاد تو محیط صنعت میفهمه هرکیم هست میدونه خلاصه منکه زندگیم بخاطر نساجی تباه شد اما یرای شما ارزوی موفقیت میکنم کاش مدرکمو 10 یا 5 سال پیش گرفته بودم چون میدونم الان مدیر کارخونه بودم اما الان حتی کسی و تو کارخونه راه نمیدن چه برسه...