مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستای گلم
خدا قوت
آقای ایرانشاهی متون درک مطلب زبان رو گذاشتن تو تاپیک؟؟ صفحات اضافه شده زیاده حوصله نکردم همشونو بخونم :ی

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای تکنو همه کتاب مهمه
ممنونم :gol:
امضاتو دوس دارمممممممممممممممم.....:w40::w40::love:
منم امضاشو دوس داارمممممم:w11::w11::w16::w17::w17::w42:
حیلی مچکرم ^______^ :w27: قابل شما رو نداره :w25:

عزیزم بچه های معماری در نمونه موردی ها باید تشخیص بدهند پوسته هست یا نه ؟! اما تکنولوژی نوع سیستم پوسته و فلسفه طراحی و مصالح رو هم باید بلد باشید ...
مشاهده پیوست 225581
مرسی عزیزم از راهنماییت :heart:

mohandes701

عضو جدید
دوستان کسی میتونه بگه تو کنکور، کدوم رشته ها صبح و کدوم بعداز ظهر امتحان میدن؟
یه سوال دیگه اینکه کنکور رشته های فنی مهندسی کدوم روز از اون سه روز اعلام شده س؟

baran72

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها كسي از شرايط ثبت نام خبر داره:
مي خواستم بدونم من اگه بخوام معماري-معماري رو به عنوان رشته اول انتخاب کنم چه رشته هايي رو مي تونم به عنوان رشته دوم انتخاب کنم؟

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی میتونه بگه تو کنکور، کدوم رشته ها صبح و کدوم بعداز ظهر امتحان میدن؟
یه سوال دیگه اینکه کنکور رشته های فنی مهندسی کدوم روز از اون سه روز اعلام شده س؟
فنی مهندسی را نمی دونم ولی معمولا کنکور هنرهای ساخت صبح پبجشنبه و کنکور معماری صبح جمعه برگزار میشه.

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی استرس دارم چرا 17 بهمن کنکور معماری برگزارمیشود ...
امتحان هنر ساخت بدهم ... می ترسم خسته بشوم امتحان کنکور معماری خراب کنم !!! .:razz: ؟ .

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی استرس دارم چرا 17 بهمن کنکور معماری برگزارمیشود ...
امتحان هنر ساخت بدهم ... می ترسم خسته بشوم امتحان کنکور معماری خراب کنم !!! .:razz: ؟ .
farokh nooshe aziz shhomal k b tehran kheily nazdike
ye sar bbia khonevade bbin dokhtare khob
shomahaee k khob khondid dige esteres nadashte bashid faghat b moghe brid soraghe moror
kharab nmkoni...

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها روز موعود(روز ثبت نام) رسید.من برم یه جای دیگه گریه کنم تا یه موقع شما رو ناراحت نکنم:w04:
چقد گرون حساب میکنه این آقای توکلی.......دوسه برگ کاغذ که نمیشه 25 تومن...والا
بچه ها من چن روزه دارم رو پروژه دانشگام(تنظیم شرایط) کار می کنم.بعد از کلی جون کندن شیت بندیش رو کامل کردم، آخر سر خواستم تیتر بنویسم اقلیم معتدل و مرطوب، اشتباهی نوشتم گرم و مرطوب:wallbash:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها روز موعود(روز ثبت نام) رسید.من برم یه جای دیگه گریه کنم تا یه موقع شما رو ناراحت نکنم:w04:
چقد گرون حساب میکنه این آقای توکلی.......دوسه برگ کاغذ که نمیشه 25 تومن...والا
بچه ها من چن روزه دارم رو پروژه دانشگام(تنظیم شرایط) کار می کنم.بعد از کلی جون کندن شیت بندیش رو کامل کردم، آخر سر خواستم تیتر بنویسم اقلیم معتدل و مرطوب، اشتباهی نوشتم گرم و مرطوب:wallbash:
خیلی زوووووود رسید
من هنو مرددم چرا عاخه اینقد زود زمان میگذره: (
منم شیت انسان طبیعتمو بستم بجای انسان طبیعت ارگونومی نوشتم انسان طبیعت معماری:| بعد خیلی شیک و مجلسی پایینش با راپید نوشتم ارگونومی!!:D

پ.ن:ما ب جای انسان طبیعت معماری، انسان طبیعت ارگونومی داریم:دی

sh.enayati

عضو جدید
عزیزم بچه های معماری در نمونه موردی ها باید تشخیص بدهند پوسته هست یا نه ؟! اما تکنولوژی نوع سیستم پوسته و فلسفه طراحی و مصالح رو هم باید بلد باشید ...
مشاهده پیوست 225581
فرح نوش جان اگه برای بقیه سیستم ها و مباحث هم اینطوری منابع مشخص کرده داری لطفا برامون بذار عزیزم

alionel92

عضو جدید
Re: مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

دوستان خوبم من 2 روز پیش 2 تا فیلم پرسپکتیو بارگذاری کردم
با فیلم فن ساختمان طباطبایی و زبان خرسند با زبان تقی زاده

خوبه ببینید!!

http://www.aparat.com/Hamed.ir
ممنون ، اگه امکانش هست اون فیلم سایه هم آپ کنید که که خیلی به درد میخوره...

alionel92

عضو جدید

دوستان خوبم من 2 روز پیش 2 تا فیلم پرسپکتیو بارگذاری کردم
با فیلم فن ساختمان طباطبایی و زبان خرسند با زبان تقی زاده

خوبه ببینید!!

http://www.aparat.com/Hamed.ir
ممنون، اگه امکانش هست اون فیلم سایه هم آپ کنید که خیلی منتظرشیم. ..

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
مقایسه!!
دوستان خوب من... من طبق شنیده هام حرف میزنم.. نه رو هوا.. شاید این ترم این اتفاق خوب افتاده باشه و کامل شده باشه ولی بحث من خیلی خیلی خیلی مهم هست!!!
واقعا دو روز پیش من یه سر به تالار معرفی کلاس زدم... این قدر ناراحت شدم ... این قدر ناراحت شدم که کاملا مطمئن بودم که دیگه واسه پست گذاشتن به هیچ عنوان به این سایت نمیام!
یک سری ادم واقعا واقعا واقعا سود جو و با یک کار بسیار هدف دار موسساتی چنان جو کثیفی رو راه انداخته بودن که واقعا با اون حرف هایی که زدن و دروغ های شاخداری که گفتن نمیترسن واقعا خدایی هم وجود داره یا نه!!!!
البته احتمالا تونستن سود هم ببرن و خیلی هارو با این روش جذب کنن به کلاس ولی به این رقابت نمیگن...
واسه یک روز از هرچی کار آموزش و استاد و ایستایی و مشاوره حالم به هم میخورد... جالب اینکه بعضی هاشون کلا 2 تا یا 3 تا پست گذاشته بودن!!!! و همشون با یک هدف!!!! یا مثلا 40 تا پست با امتیاز 20 که همشون جهت دار بود ...بالا بردن یک استاد خاص و پایین اوردن یک استاد دیگه!!!! بعضی هام از اول این راهو پیش گرفتن و دونسته و ندونسته پیشنهاد این یا اونو می دادن!!!
واقعا دیدم نسبت به تالار بد شد...

مگه این جا جولانگاه تبلیغ موسساته؟؟؟!!!!!!

sr.sh

عضو جدید
خیلی ممنونم از اینکه سوالات مارو جواب میدین آقای ایرانشاهی.در مورد سوالم،من به دفعات دیدم که سوالات آزمون ها،شکل ها وگاهی مطالبی دارن که تو جزوه های دکتر طباطبایی نیست!اگه بخوایم بخونیم کدومشون در الویته؟به چه ترتیب الویتی هستن؟

alionel92

عضو جدید

مقایسه!!
دوستان خوب من... من طبق شنیده هام حرف میزنم.. نه رو هوا.. شاید این ترم این اتفاق خوب افتاده باشه و کامل شده باشه ولی بحث من خیلی خیلی خیلی مهم هست!!!
واقعا دو روز پیش من یه سر به تالار معرفی کلاس زدم... این قدر ناراحت شدم ... این قدر ناراحت شدم که کاملا مطمئن بودم که دیگه واسه پست گذاشتن به هیچ عنوان به این سایت نمیام!
یک سری ادم واقعا واقعا واقعا سود جو و با یک کار بسیار هدف دار موسساتی چنان جو کثیفی رو راه انداخته بودن که واقعا با اون حرف هایی که زدن و دروغ های شاخداری که گفتن نمیترسن واقعا خدایی هم وجود داره یا نه!!!!
البته احتمالا تونستن سود هم ببرن و خیلی هارو با این روش جذب کنن به کلاس ولی به این رقابت نمیگن...
واسه یک روز از هرچی کار آموزش و استاد و ایستایی و مشاوره حالم به هم میخورد... جالب اینکه بعضی هاشون کلا 2 تا یا 3 تا پست گذاشته بودن!!!! و همشون با یک هدف!!!! یا مثلا 40 تا پست با امتیاز 20 که همشون جهت دار بود ...بالا بردن یک استاد خاص و پایین اوردن یک استاد دیگه!!!! بعضی هام از اول این راهو پیش گرفتن و دونسته و ندونسته پیشنهاد این یا اونو می دادن!!!

هرکس کاری رو با نیت خیر انجام میده بچه ها به خوبی متوجه میشن ، شما هم لطفا دلسرد نشین ، بچه های این تاپیک فقط به موفقیت تو کنکور فکر میکنند و اهل حاشیه نیستند، حالا همیشه یه سری سودجو هم پیدا میشن دیگه ، مهم اینه که خواننده عاقل باشه...

sh.enayati

عضو جدید
مقایسه!!

جناب مهندس نمیدونم شاید من خیلی ساده ام که متوجه نشدم ....ولی...لطفا ما رو از راهنمایی ها و مطالب آموزشیتون بی بهره نذارید،تا الانم خیلیییییییییییی از راهنمایی هاتون استفاده کردیم و ان شالله وقتی که رتبه خوب آوردیم جبران لطف های شما و سایر بچه های باشگاه رو بکنیم

fzgnj

عضو جدید
بچه ها ميشه يكي لطف كنه بحث ضماير موصوليه كتاب رستمي رو عكس بگيره بذاره...زير ذره بين خريدم اما واقعا خوب توضيح نداده اصلا :(اگه يكي بذاره واقعا ممنون ميشم ديگه يه قرونم پول ندارم فعلا برم بخرمش

tahoora2012

عضو جدید
بچه ها ميشه يكي لطف كنه بحث ضماير موصوليه كتاب رستمي رو عكس بگيره بذاره...زير ذره بين خريدم اما واقعا خوب توضيح نداده اصلا :(اگه يكي بذاره واقعا ممنون ميشم ديگه يه قرونم پول ندارم فعلا برم بخرمش

http://up.persianscript.ir/uploads/ae77-rostami-zamaer-moosuli.zip

مشکلی داشت اطلاع بدید.

mona nadi

عضو جدید
سلام دوستان همگی خسته نباشید.من در مورد تاسیسات مکانیکی سوال دارم!کتاب سلطاندوست و تموم کردم مطالبش زیاده واقعا نمیدونم چه قسمت هایی مهمه و مجدد باید مرور بشه.لطفا راهنماییم کنید....ممنون میشم اگه سریع جواب بدین.

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستاااااااان امیدوارم که همگی حسابی رو برنامه باشید:w11:
بچه ها مگه امروز ثبت نام ارشد نی پس چرا تو سایت سنجش چیزی نیس؟یا من اشتباه میکنم؟! :w20:

S_arch

عضو جدید
سلام دوستان:gol:

من خیلی استرس دارم

تا الان بنا به دلایلی بیشمار نتونستم شروع کنم برا مطالعه کنکور

به نظرتون چیکار کنم؟ :smile: از کجا و کدوم کتاب شروع کنم. واقعا نمیدونم!!:confused::confused:

H.momeni

عضو جدید
دوستان سلام

كسي هست از شيراز كه امسال امتحان كارشناسي ارشد داشته باشه؟

Bita.N.Arch

عضو جدید
متاسفانه نظر من با شما همسو نیست!!!
ولی از اینکه اینقدر دلسوزانه مشاوره میدید خیلی خوشحالم...
واقعا از این شاخه به اون شاخه پریدن اصلا توصیه نمیشه!!

به نظر من جزوه دکتر سروش نیادر کنارجزوه مهندس کزازی کامل میشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا