مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها چرا هیچکس جواب منو هیچ وقت نمیده:crying::w04:
عناصر و جزییات سینا شریفی :
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...رشد-معماری**?p=7058303&viewfull=1#post7058303
سوالات جزوه عناصر جزییات طباطبایی92 با جواب :
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...رشد-معماری**?p=7281111&viewfull=1#post7281111
عناصر طباطبایی :
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...رشد-معماری**?p=7059980&viewfull=1#post7059980
سامانه های خورشیدی ایزدی :
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...رشد-معماری**?p=7059985&viewfull=1#post7059985
آکوستسک ایزدی :
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...رشد-معماری**?p=5915075&viewfull=1#post5915075
نور ایزدی :
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...رشد-معماری**?p=5915158&viewfull=1#post5915158

من هنوز اینا رو دارم....ولی طبق گفته dreaamlaand عزیز همشو دان کن بعد انتخاب کن از کدوم یکی خوشت میاد .

dreaamlaand

عضو جدید
خب فک نمیکنی یکیو درست و آروم بخونی بهتر باشه؟
هم خوندن هم مرور

اره حق با شماست عزیزم

ولی من اونقدر اضطراب دارم وقتی درسی رو میخونم که میگم شاید اون یکی نکته بهتری داره تند تند میخونم تا اون یکی رو بخونم ولی این ماه و ماه بعد مرور میکنم و ماه دی و بهمن رو هم فقط نکات و تست میزنم البته اگه برسم و بتونم

faezeh fazi

عضو جدید
مرسی دوست عزیز.من اخ از تهران نیستم.تو شهرستان از چندجا پرسیدم نداشتن

فايزه عزیزم پرهام وعصردانش پست شهرستان انجام میدن فقط یه پول پست ازتون میگیرن اضاف پست سفارشیش ۴روزه میرسه دستتون ۱۵تومانم میگیرن

آخرین ویرایش:

mnsh6969

عضو جدید
سلام دوستان من میخوام پکیج یکی از موسسات معماری رو بخرم
کسی میدونه کدوم موسسه بهتره؟؟ مثلا ایوان خانه یا مرکز معماری؟؟ ممنون میشم راهنماایی کنید

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها تو کلاس دانشگاه تبریز به یکی از دانشجو ها میگم کنکور ارشد چقدر خوندی میگه هیچی :eek:ولی کم کم ته توهش رو در اوردم دیدم که 100./. رتبه یک رقمی میاره اونقدر خوب خونده یکی از کارای اسکیس اون رو هم دیدم که خوب بود.
بیاید اینقد حسود نباشیم و به همدیگه کمک کنیم:)
چون من تو زندگیم خیییلی با این آدما برخورد داشتم اصصصلا تعجب نکردم....
تو دانشگاه یکی از همکلاسیام دید ماکت سه نمام خیلی خوب از آب دراومده زیر چشمی نیگا میکردم که عمممدا پرتش میکنه اینور و اونور که خراب بشه استاد کم بده:(...ههههییییییییی داغ دلمو تازه کردی بگذریم
بیخیال باوووووو:smile:
کسی میدونه کدوم موسسه بهتره؟؟ مثلا ایوان خانه یا مرکز معماری؟؟ ممنون میشم راهنماایی کنید
پکیج نگیری بهتره....کتابای عصر کنکاش رو بگیر
تاریخاش+درک معماری و منظر...تاسیسات...البته من منظر و تاسیساتشو ندیدم ولی تعریفشو از بچه ها شنیدم...ایستایی به زبان ساده کنکاشم خوبه
تصمیم با خودتون
موفق باشین;)

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

سلام.
پکیج ایوان خانه، همون کتابهای عصر کنکاشه، البته چاپ قدیم. پس ارزش نداره بگیرید و اگه می خواید کتابهای عصر کنکاش رو بگیرید، از خود انتشارات عصر کنکاش تهیه کنید.
کتاهای مرکز معماری هم که خیلی قدیمی شده و آپدیت نمی کنن. البته غیر از ایستایی.
آکادمی معماری یه سری کتاب جدید تالیف کرده ، من هنوز ندیدم، ولی با تعاریفی که شنیدم ، به نظر خوب میاد.
برای زیان عمومی کتاب آقای اصفهانی (انتشارات سری عمران)
برای زبان تخصصی کتاب بابک رستمی ( انتشارات ایوان خانه)
برای تنظیم شرایط محیطی، کتاب نشر ساکو تالیف اردشیر عصر درخشانی.

موفق باشید.

Hamid.026

عضو جدید
سلام دوستان عزیز . ..

یه سوال خیلی ضروری ؟؟؟؟

من یک سری جزوه PDF اینجا دانلود کردم مثل (سازه مشبک و سیستم های ساختمانی) و غیره
زده گرایش هنر های ساخت ولی من میخوام معماری-معماری شرکت کنم . ..

فرق زیادی دارن این جزوه ها با مباحث معماری-معماری ؟؟؟؟ مشکل می خورم ؟؟؟؟

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تاپیک قفل شد...

لطفا بر اساس قوانین سایت از ایجاد تاپیک موازی که منجر به سردرگمی دیگر اعضا خواهد شد خودداری کنید
میتوانید از تاپیک اصلی ایجاد شده استفاده بفرمائید مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

** لازم به ذکر است که در زمان مناسب مانند سال گذشته تاپیک دیگری نیز با هدف برنامه ریزی کوتاه مدت برای کمک بیشتر ایجاد خواهد گردید

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه هااا این نمونه موردیا رو باید با اسم معماراشون حفظ کنیم یا نه فقط بدونیم سازش چیه و چه عملکردی داره کفایت میکنه؟؟؟

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
کدام معمار اولین بار پله را به عنوان یکی از عوامل معماری در آثارش به کار برد؟
کسی جوابشو بلده؟
مایار.....البته تو کارخانه فاگوس یا یه کارخانه دیگه که پیتر بهرنز طراحی کرده بود (نمیدونم کدومشه دقیقا ) خودشو یه عنصر مهم نشون داده............شایدم خانه تاسل ویکتور اورتا باشه...بستگی به سوال و جواباش داره
این کاربرد پله تو معماری معاصره وگرنه پله کلا از قبل بوده

آخرین ویرایش:

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
کدام معمار اولین بار پله را به عنوان یکی از عوامل معماری در آثارش به کار برد؟
کسی جوابشو بلده؟

بچه ها یه سوال:شما الان از رو چه کتابی تست میزنین...تستای سالای قبل طبقه بندی نشدست...قاطی پاتیه...مثلا اگه یکی بخواد فقط از پارتی تست بزنه چیکار باید بکنه؟؟؟البته خودم زیاد موافق این روش نیستم چون ذهن آدم متمرکز رو یه دوره میشه و تند تند سوالارو جواب میده و جوگیر میشه که اییییییییییوووول چقد خوب بلدم !!!!!!اولی میخوام ببینم شما الان تستم میزنین؟؟؟اگه آره از چه کتابایی و به چه صورتی؟؟؟:w02:
برای تاریخ ایران جزوه نسیم که دسته بندی کرده ولی خودم چون دارم با برنامه مرکز پیش میرم سعی میکنم تستهای سال پیش الیوانخانه و مرکز رو به ترتیب برم..مثلا الان که آزمون 2 هستش دارم دوتا آزمون دوم پارسال مرکز و ایوان رو میزنم

ببخشید مرتضی خرسند کی هستن؟
یکی از دوستام شیراز کلاسشو میرفت خیلی تعریفشو میکرد...جزوشم جزوه خوبیه اونجوری که من شنیدم

بچه هااا این نمونه موردیا رو باید با اسم معماراشون حفظ کنیم یا نه فقط بدونیم سازش چیه و چه عملکردی داره کفایت میکنه؟؟؟
نه نیازی نیست چون با عکسه بیشتر سوالا

azbarani

عضو جدید
سلام بچه ها همگی خسته نباشید
خلاصه ها رو برای گذاشتن در ممورایز چ جوری قرار بدم
خطم بد نیست میشه اسکن از خلاصه بذارم اگه نمیشه برای گذاشتن در ممورایز باید فایل وردش تهیه بشه یا باید در ممورایز بنویسم
اگه حالت دوم من بلد نیستم لطفا راهنمایی کنید

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.
کتاب درک رفتار سازه ها حالمو گرفت...
بین صفحه ی 248 تا 257 صفحات تکراریه...
آیا کسی هست لطف کنه برام این صفحاتو بزاره؟
ممنون.

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها همگی خسته نباشید
خلاصه ها رو برای گذاشتن در ممورایز چ جوری قرار بدم
خطم بد نیست میشه اسکن از خلاصه بذارم اگه نمیشه برای گذاشتن در ممورایز باید فایل وردش تهیه بشه یا باید در ممورایز بنویسم
اگه حالت دوم من بلد نیستم لطفا راهنمایی کنید

سلام
نه خلاصه فایده ای نداره
باید توی نرم افزار قرارش بدی !!

شما نرم افزار رو دانلود کردی عزیزم؟
فایل راهنماش رو خوندی ؟!

فایل راهنماش رو ببین ،و یک کم فضای نرم افزار رو ببین
اگه نتونستی بگو که بیشتر توضییح بدم!

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های فلش کارت امروز 7 آبانه !!

کجایید؟!
کاهاتون در چه مرحله ایه؟!

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:surprised:
برنامه مال دو هفته پبشه!
چی بگم آخه؟!
برنامه فلش کارت کردن تاریخ بود
هر کسی یه بخش رو قبول کرد که فلش کارتش رو درست کنه!

همون جی ممورایزه دیگه آره؟؟؟؟
به هم دیگه فایلو ارسال میکنین بعد فلش کردن؟؟؟

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
موقت
من کارامو گذاشتم جفتشو
پارسیو فولدینگ بود
دیکانستراکشنم با من بود که یکی دیگه گرفت.... چک کن ببین الان هست با ما یا نه.....

ممنون آزیتا ! بعله کارای تو که یک هفته ای هست آماده شده ! دم شما گرررم!
گروه که سوت و کوره !نمی دونم اصلا بچه ها یادشون هست یا نه!!؟
به غیر از چند نفر کلا کسی نیومده تو گروه!!:razz::que:

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
در این بخش منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته ی معماری جهت آزمون ورودی دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد، با توجه به آخرین تغییرات کنکور 94 و بر اساس جزوه ها و نکات مورد توجه اساتید دانشگاه های معتبر و طراحان سؤال تألیف و ارائه می شوند.
منابع کنکور گروه معماری به شرح زیر است:
الف- منابع مجموعه ی معماری جهت آزمون کارشناسی ارشد سراسری (دولتی) و ضرایب آن:
1-مهندسی معماری: زبان عمومی و تخصصی :(ضریب 2) دروس فنی ساختمان (تنظیم شرایط محیطی، ایستایی، شناخت مواد، عناصر و جزئیات، تأسیسات) : (ضریب 3) دروس تاریخ و مبانی نظری (تاریخ معماری جهان-معماری معاصر- معماری اسلامی، مبانی نظری معماری) : (ضریب2) درک عمومی معماری: (ضریب 3) درک عمومی معماری منظر (ضریب1)اسکیس طراحی: (ضریب5)
2- معماری منظر: زبان عمومی و تخصصی :(ضریب 2) دروس فنی ساختمان (تنظیم شرایط محیطی، ایستایی، شناخت مواد، عناصر و جزئیات، تأسیسات) : (ضریب 1) دروس تاریخ و مبانی نظری (تاریخ معماری جهان-معماری معاصر- معماری اسلامی، مبانی نظری معماری) : (ضریب2) درک عمومی معماری: (ضریب 1) درک عمومی معماری منظر (ضریب3)اسکیس معماری منظر: (ضریب5)
3- مهندسی معماری اسلامی: زبان عمومی و تخصصی :(ضریب 2) دروس فنی ساختمان (تنظیم شرایط محیطی، ایستایی، شناخت مواد، عناصر و جزئیات، تأسیسات) : (ضریب 2) دروس تاریخ و مبانی نظری (تاریخ معماری جهان-معماری معاصر- معماری اسلامی، مبانی نظری معماری) : (ضریب2) درک عمومی معماری: (ضریب 2) درک عمومی معماری منظر (ضریب1)اسکیس طراحی: (ضریب5)
4- مطالعات معماری ایران: زبان عمومی و تخصصی :(ضریب 2) دروس فنی ساختمان (تنظیم شرایط محیطی، ایستایی، شناخت مواد، عناصر و جزئیات، تأسیسات) : (ضریب 1) دروس تاریخ و مبانی نظری (تاریخ معماری جهان-معماری معاصر- معماری اسلامی، مبانی نظری معماری) : (ضریب4) درک عمومی معماری: (ضریب1) تاریخ شهر در ایران: (ضریب 2) پروژه تشريحي مطالعات فرهنگ و معماري ايران: (ضریب5)
5- بازسازی پس از سانحه: زبان عمومی و تخصصی :(ضریب 3) دروس فنی ساختمان (تنظیم شرایط محیطی، ایستایی، شناخت مواد، عناصر و جزئیات، تأسیسات) : (ضریب 3) دروس تاریخ و مبانی نظری (تاریخ معماری جهان-معماری معاصر- معماری اسلامی، مبانی نظری معماری) : (ضریب1)درک عمومی معماری: (ضریب1) مبانی مبانی بازسازی پس از سانحه (گونه شناسی و طراحی اسکان موقت و دائم، واژگان تعریف بلایا و سوانح، مدیریت و برنامه ریزی بازسازی و مدیریت بحران (ضریب2) اسکیس طراحی: (ضریب2)
6-معماری داخلی: زبان عمومی و تخصصی :(ضریب 2) دروس فنی ساختمان (تنظیم شرایط محیطی، ایستایی، شناخت مواد، عناصر و جزئیات، تأسیسات) : (ضریب 3) دروس تاریخ و مبانی نظری (تاریخ معماری جهان-معماری معاصر- معماری اسلامی، مبانی نظری معماری) : (ضریب2) درک عمومی معماری: (ضریب 3) اسکیس معماری داخلی: (ضریب5)
در کلیه ی رشته های مجموعه ی معماری پس از تصحیح اوراق تصتی، در صورت مجاز بودن بر اساس نمره ی اکتسابی آزمون تشریحی یا اسکیس به عمل می آید.
ب- منابع مجموعه ی معماری جهت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و ضرایب آن:
1-مهندسی معماری- معماری داخلی- تکنولوژی معماری: زبان تخصصی انگلیسی: (ضریب 3) دروس فنی ساختمان (تنظیم شرایط محیطی، ایستایی، شناخت مواد، عناصر و جزئیات، تأسیسات): (ضریب3) دروس تاریخ و مبانی نظری (تاریخ معماری جهان، معماری معاصر، مبانی نظری معماری): (ضریب1) درک عمومی معماری (ضریب 1) اسکیس طراحی: (ضریب5)
2-بازسازی پس از سانحه: زبان تخصصی انگلیسی: (ضریب 3) دروس فنی ساختمان (تنظیم شرایط محیطی، ایستایی، شناخت مواد، عناصر و جزئیات، تأسیسات): (ضریب3) دروس تاریخ و مبانی نظری (تاریخ معماری جهان، معماری معاصر، مبانی نظری معماری): (ضریب1) درک عمومی معماری (ضریب 1) مبانی بازسازی پس از سانحه (گونه شناسی و طراحی اسکان موقت و دائم، واژگان و تعاریف بلایا و سوانح، مدیریت وبرنامه ریزی و مدیریت بحران): (ضریب2) اسکیس معماری: (ضریب2)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا