مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sahel 68

عضو جدید

بجه هایی که میخوان بشینن فنی رو از رو کتابای گلابچی بخونن وقت تلف کردنه ها. سازه در معماری درک رفتارو از رو کتاباش دقیق بخونین ولی بقیه رو یا جزوه ی خوب پیدا کنین یا کتابارو که گرفتین که بظرم نیرید عکساشو نگا کنید بعد متن مربوط به عکسو بخونید در عوض وقتتون ر بزارید واسه زبان و اونایی که زبانشون خوب یا متوسط به بالاس مطمن بد یکم سازه وتاریخ حتا رتبه خوب میارید ایت تجربیات شخصی ام بود و مسولیتی ندارم

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بجه هایی که میخوان بشینن فنی رو از رو کتابای گلابچی بخونن وقت تلف کردنه ها. سازه در معماری درک رفتارو از رو کتاباش دقیق بخونین ولی بقیه رو یا جزوه ی خوب پیدا کنین یا کتابارو که گرفتین که بظرم نیرید عکساشو نگا کنید بعد متن مربوط به عکسو بخونید در عوض وقتتون ر بزارید واسه زبان و اونایی که زبانشون خوب یا متوسط به بالاس مطمن بد یکم سازه وتاریخ حتا رتبه خوب میارید ایت تجربیات شخصی ام بود و مسولیتی ندارم

با این روش رتبه شما چند شده؟؟؟

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز

بالاخره واسه فنی چی کار کنیم؟!:(

mahfa90

عضو جدید
سلام دوستان خدا قوت به همتون . من این چند روزه درگیر انجام دادن کارهای یک مسابقه بودم که امروزتموم شد فردا می خوام برم برای کار پلات و پست کردن ، نشد اون طوری که می خواستم درس بخونم ولی بازم خدارو شکر ازخوابم زدم وخوندم . نمیدونم برای چی منم مثل بقیه دوستان از این معماری جهان چندشم می شه با او ن اسم های عجیب غریبش . می خونی بعد یک ساعت با یک اسم دیگه غاطی می کنی مگه آخه این مخ چقدر ظرفیت این اسم های به این سختی رو داره شب می خوابی خواب تاریخ جهانو می بینی که داری به سرت می زنی تو خواب می گی معماری جهان تورو جان دکتر زارعی برو تو مخم که یهو به خودت میای مگی این لغته چیه:cry: . به درستی که این چنین است .
سلام بچه ها...من تو دانشگاه معماری جهان رو با خود دکتر زارعی داشتم..کتاب خودش رو بهمون درس می داد..باید بگم که یک استاد با سواد و خیلی مودب و با شخصیت هستن...اولا سعی کنید چاپ های جدید ترش رو بخونید که غلط های ویرایشی نداره و اصلاح شده نسبتا...بعد آروم آروم بخونید و حتما خلاصه برداری کنید تا به محض اینکه دیدین یه جاشو فراموش کردین برین سراغ خلاصه ها...فک نمیکنم لازم باشه اونقد اصلاح های عجیب و غریبش رو حفظ کنین..باید بفهمینش به صورت کلی...من اینقد که استادش خوب بود خوندن کتابش هم شیرین بود برام...البته وقتی به ما درس می داد اسلاید هایی از عکس هایی که خودش از همه معماری های دنیا مثل هند و چین و یونان...گرفته بود نشون می داد که خیلی تاثیر مثبت داشت.

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالاخره واسه فنی چی کار کنیم؟!:(

این سوال بارها و بارها تو این تاپیک پاسخ داده شده. نمیدونم چرا مدام پرسیده میشه.
بهترین کاری که واسه فن میتونید انجام بدید اینه 3 کتاب پایه را خوب خوب بخونید و درک کنید. البته سوای از 2 فصل آخر مبانی سازه. بعد خوندن هر کتاب و خلاصه ای براتون بسیار راحت تر میشه.
از ما گفتن.:smile:

sahel 68

عضو جدید
1800 47درصد فنی ولی این نیازی به رتبه من نداره برید اول سوال هارو نیگا کنید بعد درس رو شروع کنید واسه همه درس ها اول ببین سواای کنکور از کجاهاس تاریخ معماری جهان قشنگ 5 حتما سوال داریم اگ سال اولتون هس مزینی کلاتعطیل با قبادیان 2 تا 3تا سوال معاصر داریم لادن اعتضادی خیلی سنگینه من 2 دورپارسال خوندم هیچی یادم نموند جهانش ییک سوال میاد ولی نمی ارزه بشینید بخونیدسخته. جزوه ی متدین حتما حتما بخونیدسبک شناسی حتما حتما کتاب کامل نیا ومهدوی حتماسوال داریم کتاب خوبی هم هس 43 درصدم تاریخ زدم

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
این سوال بارها و بارها تو این تاپیک پاسخ داده شده. نمیدونم چرا مدام پرسیده میشه.
بهترین کاری که واسه فن میتونید انجام بدید اینه 3 کتاب پایه را خوب خوب بخونید و درک کنید. البته سوای از 2 فصل آخر مبانی سازه. بعد خوندن هر کتاب و خلاصه ای براتون بسیار راحت تر میشه.
از ما گفتن.:smile:

آخه دوستمون گفتن نخونیم کتب منبع رو!:confused:
ممنون

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
تصویرهای 10-14 و 11-14 صفحات 206 و 207 کتاب درک رفتار سازه ها واسه من توضیحش مث همه اما تصویر 10-14 مربوط ب طاق رومانسک باید باشه
اگه شما ویرایش شدشو دارید ممنون میشم توضیحاتشو واسم بذارید

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا ... ای بابا ....
:weirdsmiley:
من دیگه نمیدونم چی بگم
هر سوالی رو فکر میکنم درسته و یه کوچولو شک کردم و نزدم ، تو پاسخنامه دیدم درست همونه که من نزدم و اونایی که دیگه دل به دریا میزدم و انتخاب کردم غلط دراومد
:w06::w06:
ای بابا....
:surprised:

اطلاعات داشتن یه طرفه من وحشتناک بدشانسم

sahel 68

عضو جدید

بچه ها درمورد ازمون های مرکز یا هرجای دیگه اینا یک نوع کاتالیزور محسوب میشن مهم خودتونید که فقط باید تمام تلاشتون رو بکنید من پارسال ازمون های مرکز شرکت کردم رتبه یک رقمی هم اوردم رتبه سه رقمی ناجورم اوردم اصلا رتبه کنکور به اینا مربوط نمیشه فقط بخونید وقتتون رو با اینکه نتایج کی مید استرس بعدش ناراحتی اینا تلف نکنید

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
میخوام دوباره برا ارشد استارت بزنم 1 ماهه چیزی نخوندم.....چون وقت ندارم در روز حدودا"3ساعت فقط میتونم جزوات مهم رو بخونم .....میشه کمی راهنماییم کنید که کدوم جزوه ها برا چه درسهایی کامل هستن .....؟و کدوم کتابارو حتما باید خوند؟یا کدوم جزوه با کدوم کتابا معادله؟میشه لطفا راهنمایی کنید .......ممنون

از همه دوستان گلم که بهم روحیه دادن تا دوباره به خودم بیام وبخونم و نا امید نشم و ارشدو رها نکنم ممنونم ......واقعا ممنونم .....

آخرین ویرایش:

زهرا2555

عضو جدید
سلام بچه ها
میخوام دوباره برا ارشد استارت بزنم 1 ماهه چیزی نخوندم.....چون وقت ندارم در روز حدودا"3ساعت فقط میتونم جزوات مهم رو بخونم .....میشه کمی راهنماییم کنید که کدوم جزوه ها برا چه درسهایی کامل هستن .....؟و کدوم کتابارو حتما باید خوند؟یا کدوم جزوه با کدوم کتابا معادله؟میشه لطفا راهنمایی کنید .......ممنون

از همه دوستان گلم که بهم روحیه دادن تا دوباره به خودم بیام وبخونم و نا امید نشم و ارشدو رها نکنم ممنونم ......واقعا ممنونم .....

جزوه مانا قابوسی=جهان بانی مسعود
جزوه نسیم عسگری=سبک شناسی

من اینارو میدونم

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها

خب دوست عزیز اگه بتونی یک چند تا منبع اصلی را بخونی خیلی خوبه
اما واسه جزوه پیشنهاد من سروش نیا -سینا شریفی - نسیم عسگری -مانا قابوسی - جزوه تنظیم بهزادی -نور ایزدی -و ............. تو باشگاه میتونی پیدا کنی

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب دوست عزیز اگه بتونی یک چند تا منبع اصلی را بخونی خیلی خوبه
اما واسه جزوه پیشنهاد من سروش نیا -سینا شریفی - نسیم عسگری -مانا قابوسی - جزوه تنظیم بهزادی -نور ایزدی -و ............. تو باشگاه میتونی پیدا کنی

ممنون از جوابت ....کاش میگفتی منظورت از چندتا منبع اصلی کدوماست؟

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستا خوبم:)
من سازه در معماری و جهان زارعی و معاصر قبادیانو 504 و فعلا میخونم..
میخوام یه کتاب ایستایی اضافه کنم نمیدونم چه کتابی باشه ؟ با درک رفتار سازه ها که میخوام اضافه کنم.
دیگه نمیدونم چه کتابایی و اضافه کنم؟
فک کردم اگه از تنظیم و تاسیسات اضافه کنم شاید خوب باشه ؟ شما بگید چیکار کنم اگه اره چه کتابی برا تنظیم و تاسیسات اولویت با چه کتاباییه.. مثلا 2 قیابکلو خوبه؟؟

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستا خوبم:)
من سازه در معماری و جهان زارعی و معاصر قبادیانو 504 و فعلا میخونم..
میخوام یه کتاب ایستایی اضافه کنم نمیدونم چه کتابی باشه ؟ با درک رفتار سازه ها که میخوام اضافه کنم.
دیگه نمیدونم چه کتابایی و اضافه کنم؟
فک کردم اگه از تنظیم و تاسیسات اضافه کنم شاید خوب باشه ؟ شما بگید چیکار کنم اگه اره چه کتابی برا تنظیم و تاسیسات اولویت با چه کتاباییه.. مثلا 2 قیابکلو خوبه؟؟

سلام دوستی جون خسته نباشی
دوستان به من ایستایی به زبان ساده کنکاشو توصیه کردن...اگه خواستی بخون....
تنظیمم فیزیک 2 قیابکلو میتونی بخونی...البته فک کنم زوده....!
به نظر من کتاب جدید اضافه نکن اینارو بخون تموم کن بعد....
راستی جهان و معاصرو باهم میخونی طوریت نمیشه؟؟؟:D:confused:

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام . من امسال معماری شهید بهشتی قبول شدم و دیگه کتابامو نمی خوام. بقیه رو دادم به کتابخونه اینا مونده

همه با هم فروخته میشه

ایستایی و فن ساختمان فاطمی جلد ۱ ۱۶ تومان

ایستایی و فن ساختمان فاطمی جلد۲ ۱۶ تومان

درک عمومی علی عسگری انتشارات کنکاش ۱۸ تومان

۵۰۴ کلمه ضروری انگلیسی
۱۰ تومان

معماری منظر انتشارات کنکاش ۱۰ تومان

سوالات کنکور ۸۱ تا ۹۲ ۱۵ تومان

همه با هم فروخته میشه

کاملا تمیز و نو و چاپ امسال

تهرات هستم، هزینه پست با خودنتون با اجازه

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از جوابت ....کاش میگفتی منظورت از چندتا منبع اصلی کدوماست؟

ستاره جون خیلی خوشحالم که به برنامت میخوایی ادامه بدی....آفرین
سازه در معماری...درک رفتار....سبک شناسی....معاصر قبادیان....جهان زارعی....عناصر کزازی....فزیک 2 قیابکلو.....و یه سری دیگه که یادم نیست کتب نبع هستن که خودت بهتر از من میدونی ولی جزوه معادل اینا:
سازه.....جزوه سروش نیا
سبک....نسیم عسگری
معاصر....نمیدونم
جهان...مانا قابوسی
عناصر...نمیدونم
تنظیم...نور و صوت قیابکلو....
البته من یه نگا به کتاب آکوستیک قیابکلو انداختم خیلی شیرین و قابل درکه ولی فرمول زیاد داره که برا ما فک نکنم نیازی باشه...تو تونستی جزوه صوتشو گیر بیار خیلی راحت میشه خوند
موفق باشی عزیزم;)

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام . من امسال معماری شهید بهشتی قبول شدم و دیگه کتابامو نمی خوام. بقیه رو دادم به کتابخونه اینا مونده

همه با هم فروخته میشه

ایستایی و فن ساختمان فاطمی جلد ۱ ۱۶ تومان

ایستایی و فن ساختمان فاطمی جلد۲ ۱۶ تومان

درک عمومی علی عسگری انتشارات کنکاش ۱۸ تومان

۵۰۴ کلمه ضروری انگلیسی
۱۰ تومان

معماری منظر انتشارات کنکاش ۱۰ تومان

سوالات کنکور ۸۱ تا ۹۲ ۱۵ تومان

همه با هم فروخته میشه

کاملا تمیز و نو و چاپ امسال

تهرات هستم، هزینه پست با خودنتون با اجازه
نیکی خانم میگی منابع اصلی که خوندی چیا بوده؟ کتاب و جزوه؟

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستی جون خسته نباشی
دوستان به من ایستایی به زبان ساده کنکاشو توصیه کردن...اگه خواستی بخون....
تنظیمم فیزیک 2 قیابکلو میتونی بخونی...البته فک کنم زوده....!
به نظر من کتاب جدید اضافه نکن اینارو بخون تموم کن بعد....
راستی جهان و معاصرو باهم میخونی طوریت نمیشه؟؟؟:D:confused:
مرسی عزیزم سلامت باشی
معاصرو یه دور روخونی کردم و جهانو خوندم و کمی خلاصه نوشتم از هر فصل. که باید دوره شه هر دو کتاب.... نه سرم گیج نمیرفت چون خیلی با هم متفاوتن.. البته اول معاصرو خوندم بعد جهان:w47:
سازه رو همچنان مشقولم ..
و حالا می خوام فقط 2 کتاب خیلی مهم اضافه کنم :w10:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا