مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mona nadi

عضو جدید
بنظرم تو ان فرصت باقی فقط چیزایی که خوندین خوب تثبیت کنید....فقط کنکور نیست اسکیس خیلی تعیین کنندس پس نا امید نباشید

alionel92

عضو جدید

آزمون 21 آذر ایوان خانه نیومد (سوالات و پاسخنامه)؟

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
برنامه ریزی ساعت به ساعت ویژه ۲ ماه اخر
سلام دوستان عزیز من یه چند روزی پست مفید نزاشتم واسه همین دست پر آمدم...
این برنامرو ببنید...
ساعت به ساعت برنامه ریزی کردم براتون.. فعلا ۳ هفته.. کامل بخونیدش..
Screen Shot 2014-12-14 at 4.31.17 PM.jpg

milad.arch

عضو جدید
سلام بچه ها من عضو جدیدم.من پیارسال کم خوندم قبول نشدم.پارسال خوب خوندم فقط غیرانتفاعی قبول شدم.خودشم فارغ التحصیل دانشگاه آزادم.به نظرتون با این اوضاع قبول میشم؟؟؟چیکار کنم اعصابم خیلی خورده.تو این ماهای آخر چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟کمکم کنین تورو خدا .آشنا ندارم.:confused:

قراره مهندس ایرانشاهی یه برنامهٔ ویژه واسه تایم مونده تا کنکور ارائه بده
فقط استرستو بیار پایین
استرس خیلی بده، مخصوصاً تو این روزای سرنوشت ساز

milad.arch

عضو جدید

anahitashiraz

عضو جدید
این برنامرو ببنید...
ساعت به ساعت برنامه ریزی کردم براتون.. فعلا

۳ هفته.. کامل بخونیدش..

مشاهده پیوست 228162
مهندس ممنونم ازتون. فقط یه سوالی... کی تست بزنیم؟؟ من خودم فک کردم 15 روز بهمن تست بزنم. الان اگه با این برنامه پیش برم 15 روز اخر به تست میرسم؟؟ و اگر نمیشه ایا میتونیم از ساعت خوندن کم کنیم جاش تست همون درسو بزنیم؟

Ar Mina

عضو جدید
سلام بچه ها من عضو جدید هستم.سال اول که ارشد معماری دادم مجاز نشدم.سال بعد غیرانتفاعی قبول شدم نرفتم.به نظرتون امسال روزانه قبول میشم؟؟؟؟؟؟خیلی نا امیدم آخه .لطفا کمکم کنین.نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Rozita9197

عضو جدید
این برنامرو ببنید...
مشاهده پیوست 228162

سلام مهندس ممنون از برنامه ی عالیتون

یه سوال
اگه کسی دیر شروع کرده (مثلا از آذر) و خیلی از کتاباش مونده ینی نمیتونه طبق این برنامه بخونه؟؟؟آخه نوشته بعد از اتمام یه دور خوندنه منابع.... :cry:

ممنون میشم راهنماییم کنین

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس ممنونم ازتون. فقط یه سوالی... کی تست بزنیم؟؟ من خودم فک کردم 15 روز بهمن تست بزنم. الان اگه با این برنامه پیش برم 15 روز اخر به تست میرسم؟؟ و اگر نمیشه ایا میتونیم از ساعت خوندن کم کنیم جاش تست همون درسو بزنیم؟

تست جزو درسه.. اگر تسلط شما تو درسا بالاست که تو تقسیماتت بیار تست ر ولی من نظرم اینکه کتاب دکتر سعیدی پور رو تو برنامه بعدی بیارم نه الان...

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندس ممنون از برنامه ی عالیتون

یه سوال
اگه کسی دیر شروع کرده (مثلا از آذر) و خیلی از کتاباش مونده ینی نمیتونه طبق این برنامه بخونه؟؟؟آخه نوشته بعد از اتمام یه دور خوندنه منابع.... :cry:

ممنون میشم راهنماییم کنین

خوب میتونی از ساختارش استفاده کنی و تو این ۳ هفته بخونیش کل منابع رو و بعد توی ۲ دور بعدی دورشون کنی... تازه ۲ روز خالی گزاشتم و ۵ روزم تا شنبه مونده برسون خودتو ...

alionel92

عضو جدید

این برنامرو ببنید...
مشاهده پیوست 228162
آقای ایرانشاهی دستتون درد نکنه بابت برنامه ای که گذاشتین...
ی پیشنهاد داشتم که اگه ممکنه تو آزمونهای جامع آکادمی پاسخ گرامر آزمونها رو هم ازش فیلم تهیه کنید چون ميتونه از مفیدترین بخشها باشه ، ازون قسمتایی که میشه با آشنایی با نکاتش نحوه برخورد با تستها رو فهمید و تو این مدت باقیمانده نتیجه خوبی از بخش زبان عمومی گرفت.ممنون از همراهیتون

milad.arch

عضو جدید
این برنامرو ببنید...
مشاهده پیوست 228162
سپاس مجدد مهندس
فقط یه توضیح بدید که بچه های هنرهای ساخت چطوری میتونن از این برنامه استفاده کنن؟ یا برنامه دیگه ایی ارايه میکنید؟ :redface:

baran72

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آقای ایرانشاهی
ممنون از اینکه آموزش هاتونو در اختیار ما هم قرار میدین والبته حضور موثرتون در باشگاه
ی سوال داشتم
تو یکی از فیلم های آموزش سایه شکل پایینو ترسیم کردین
من متوجه اتصال سایه ی مکعب به میله عمودی نشدم و اینکه چرا محل اتصالش راس بالایی سمت راست سایه مکعب نیست و به راس سمت چپ وصل شده
ممنون میشم اگه توضیح بدین.
DSC_0264.jpg

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقای ایرانشاهی
ممنون از اینکه آموزش هاتونو در اختیار ما هم قرار میدین والبته حضور موثرتون در باشگاه
ی سوال داشتم
من متوجه اتصال سایه ی مکعب به میله عمودی نشدم و اینکه چرا محل اتصالش راس بالایی سمت راست سایه مکعب نیست و به راس سمت چپ وصل شده
مشاهده پیوست 228207

این سوال قبلا توسط یکی از دوستان پرسیده شده و توسط آقای ایرانشاهی نیز جواب داده شده
شما می تونید تو لینکای زیر به ترتیب سوال ها و جواب ها رو ببینید

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...شد-معماری-94?p=7994297&viewfull=1#post7994297

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...شد-معماری-94?p=7994312&viewfull=1#post7994312

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...شد-معماری-94?p=7999163&viewfull=1#post7999163

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...شد-معماری-94?p=7999650&viewfull=1#post7999650

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...شد-معماری-94?p=7999674&viewfull=1#post7999674

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...شد-معماری-94?p=8001830&viewfull=1#post8001830

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...شد-معماری-94?p=8001833&viewfull=1#post8001833

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
نه خسته !
امسال مثل اینکه آزمون تستی و اسکیس آزاد تو یه روزه :surprised:

مشاهده پاسخ سوال

ÓæÇá: با سلام و خسته نباشید ایا ازمون عملی یا اسکیس رشته ی معماری همزمان با ازمون تستی در یک روز برگزار می شود ؟
ÇÓÎ: ازمون یک مرحله ای وهمزمان برگزار می شود

پارسال اینطور نبود درسته؟

کی حوصله داره هر دوتاش تو 1 روز :weirdsmiley:

milad.arch

عضو جدید
سلام دوستان
نه خسته !
امسال مثل اینکه آزمون تستی و اسکیس آزاد تو یه روزه :surprised:

مشاهده پاسخ سوال
ÓæÇá: با سلام و خسته نباشید ایا ازمون عملی یا اسکیس رشته ی معماری همزمان با ازمون تستی در یک روز برگزار می شود ؟
ÇÓÎ: ازمون یک مرحله ای وهمزمان برگزار می شود

پارسال اینطور نبود درسته؟

کی حوصله داره هر دوتاش تو 1 روز :weirdsmiley:
پارسال هم تو یه روز بود :w06:

milad.arch

عضو جدید
:w17: دوستان عزیز و گرامی :w17:
یه موردی هست که حتما" باید لحاظ کنید :w24:
دو نوع ذهن داریم: ذهن تک بعدی و ذهن چند بعدی :w16:
:warn: اونایی که ذهنشون تک بعدیه، روزی یه درس رو باید بخونن تا مطالبو قاطی نکنن :warn:
:warn: اونایی که ذهنشون چند بعدیه قادرن که چند درسو با هم تو یه روز بخونن و گیج نشن (قاطی نکنن) :warn:
یه تست ساده هم داره که مشخص میکنه ذهنتون از کدوم مدله :w43:
ذهن خودم تک بعدیه اما نمیدونستم پارسال :w05:
واسه همین کلا" مطالبو قاطی کردم سر جلسه کنکور و قبول نشدم (با اینکه تمام منابعو تو 4 ماه خونده بودم) :crying2:
این موردو جدی بگیرید :cool:

آخرین ویرایش:

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقای ایرانشاهی
ی سوال داشتم
مشاهده پیوست 228207

یه لینک گزاشتن بچه ها تو تون گفته... چند صفحه قبل

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سپاس مجدد مهندس
فقط یه توضیح بدید که بچه های هنرهای ساخت چطوری میتونن از این برنامه استفاده کنن؟ یا برنامه دیگه ایی ارايه میکنید؟ :redface:

باید از ساختارش استفاده کنی و یک نکته مهم این هست که باید تعداد دورتو بیشتر از معماریا برنامه ریزی کنی

cna12

عضو جدید
آقا به ضرس قاطع میگم...لغات زبان عمومی منابعش چیزی فراتر از 504 و essential و1100 لغت و 125more essential و10سال کنکور اخیره...واقعا دیگه نمیدونم باید چه چیزه دیگه ای بخونم
امیدوارم خوره ی زبانی پیدا شه راهنمایی کنه؟؟؟
کماکان میانگین زبانم 50 درصده که اونم بیشتر بخاطر زبان تخصصیه...به نظرم زبان تخصصی خیلی دستیافتنی تره

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

آقا به ضرس قاطع میگم...لغات زبان عمومی منابعش چیزی فراتر از 504 و essential و1100 لغت و 125more essential و10سال کنکور اخیره...واقعا دیگه نمیدونم باید چه چیزه دیگه ای بخونم
کماکان میانگین زبانم 50 درصده که اونم بیشتر بخاطر زبان تخصصیه...به نظرم زبان تخصصی خیلی دستیافتنی تره
دقیقا منم سوالم همینه که غیر اینا که شما گفتی چی رو باید خوند چون 1100به اون سختی رو هم که خوندم باز یه سری لغات عجیب غریب میبینم

faezeh fazi

عضو جدید
:w17: دوستان عزیز و گرامی :w17:
یه موردی هست که حتما" باید لحاظ کنید :w24:
دو نوع ذهن داریم: ذهن تک بعدی و ذهن چند بعدی :w16:
:warn: اونایی که ذهنشون تک بعدیه، روزی یه درس رو باید بخونن تا مطالبو قاطی نکنن :warn:
:warn: اونایی که ذهنشون چند بعدیه قادرن که چند درسو با هم تو یه روز بخونن و گیج نشن (قاطی نکنن) :warn:
یه تست ساده هم داره که مشخص میکنه ذهنتون از کدوم مدله :w43:
ذهن خودم تک بعدیه اما نمیدونستم پارسال :w05:
واسه همین کلا" مطالبو قاطی کردم سر جلسه کنکور و قبول نشدم (با اینکه تمام منابعو تو 4 ماه خونده بودم) :crying2:
این موردو جدی بگیرید :cool:
خوب چیه تستش تاببینیم ذهن ما چه جوریه

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خب به ضرس قاطع همین طوره و گرنه واسه چی niky که تو آزمونا 100 می زد تو کنکور 80 زد؟! هم درک مطلباش گاهی مبهمن و هم لغتاش 100% از یه منبع خاص نیستن، حتی کسایی که زبان شون از پایه خوبه فقط اون 5 تاکلوزا رو با اطمینان کامل می زنن -حتی همونا هم گاهی مشکل دارن- ...

به هر حال منم همین مشکلو دارم -ثابت شدن درصد رو 50 و 60- و فک می کردم بعد 1100 خوندن بهتر می شه اما دیدم دارم بدتر می شم از آقای جهانشاهی تو سایت شون پرسیدم این جوابو دادن :

سلام
کتاب ۱۱۰۰ به هیچ عنوان توصیه نمی شه. سرشار از لغات سخت و دشوار است و لغات پرتکرار کنکور کاملا مزیت داره نسبت به منبع فوق.
بنابراین بجای ۱۱۰۰ حتما سراغ لغات پرتکرار برید و رو اون متمرکز شید و مرور لغات قبلی فراموش نشه.
ریسک خوندن کتاب ۱۱۰۰ برای دیدن احتمالا ۲ تا ۳ گزینه جدید اصلا نمی ارزه.
موفق باشید.

به خاطر اون مقدار از 1100 که خوندم و انباشت کلی لغت بی ربط تو مغزم تسلطمو رو 504 و تافلم تا حدی از دست دادم و به ازای هر یه تستی که با لغتای جدید 1100 به دست میاوردم دست کم 2-3 تا تست ساده ترو از دست می دادم که بعدا جوابو دیدنی تعجب می کردم از اینکه چرا نتونستم جواب بدم !! الانم کلی اشکم درومده به خاطر اون همه وقتی که برا 1100 گذاشتم و یه جورایی دارم عقب برمی گردم برا مرور 504 و تافل!

کلا به این نتیجه رسیدم تستای لغتو تا یه حدی می شه زد و بیش از حد وقت گذاشتن فایده ی زیادی نداره، و از یه جایی به بعد همه فیکس می شن، بعدش دیگه فرق 60 یا 80 بیشتر با درک و کلوز مشخص می شه...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا