[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

mr.sijal

عضو جدید
دوستان عزیز مثه بنده بزنید به بیخیالی
من بخاطر آزمون نفت دوترم پایان نامم افتاد عقب،چند مورد موقعیت خوب کاری از دست دادم
الان صبح تا عصر رو پروژه م کار میکنم عصر تا آخر شب پیک موتوری کار میکنم
حداقل خرج عید و آزمایشگاهمو دربیارم

mr.sijal

عضو جدید
دستور کار آخرین هفته سال ۹۲ صحن علنی مجلس
رسیدگی به سوال نمایندگان از وزیر نفت
سوال حمید رسایی، علی‌اصغر زارعی و روح‌الله حسینیان نمایندگان تهران از بیژن زنگنه در هفته آینده در صحن علنی مجلس شورای اسلامی رسیدگی خواهد شد.
بچه ها همگی با نماینده های شهرشون تو مجلس تماس بگیرن تا الان که وزیر به مجلس میره این موضوع رو هم پیگیری کنن.این اخرین فرصت تو امساله که باید به نحو احسن ازش استفاده کنیم

mr.sijal

عضو جدید
یه دعا میکنم همه آمین بگین ؟
پروردگار به این ایام سوگواری بی بی دو عالم ،کسانی و هر شخصی که باعث این تاخیر اعلام نتایج شده و موجب ناراحتی 4هزار جوان و خانواده های محترمشان شده نیامرز و عیدشان را بکامشان تلخ نما ...
آمین

saman3sot

عضو جدید
خداوندا به این ایام سوگواری بی بی دو عالم ،کسانی که این همه انتظار کشیدن به امید قبولی نا امیدشون نکن و به ارزوشون برسان
آمین

mr.sijal

عضو جدید
اگه این همه منتظر اعلام نتایج بودیم
انتظار ظهور آقا رو میکشیدیم حال احوالمون چیزی دیگه ای بود ...
خدایی داریم به کجا میریم؟

naghola64

عضو جدید
سال نو بر شما چشم به راهان نتیجه مصاحبه مبارک باد امیدوارم طلیعه فروردین طلوع آرزوهایتان باشد.......

farid_ppe

عضو جدید
سلام بچه ها یه سوال داشتم ممنون و مدیونتون میشم اگه کسی جواب بده
کسی ک آزمون و مصاحبه اش قبول میشه بعد باید بره گزینش و طب صنعتی
طب صنعتی ک اسمش معلومه
ولی گزینش چیه؟تا الان کسی تجربه داره بدونه گزینش چیه؟
ممنون

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
Re: [ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ]

اینجا هیچکس جواب ما رو نمیده .انگار نه انگار!!!
خب یه کمک هم به ما ناواردها کنید ثواب داره دوستان😟

این سومین باره اینجا میپرسم
دوستان من آزمون کتبی پالایشگاه ستاره خلیج فارس قبول شدم برای مصاحبه اون اما چون خانوم هستم و کسی هم نیست از اطرافیان که تجربه ش رو داشته باشه نمیدونم باید چیکار کنم برای قبولی اون میشه به من بگید برای مصاحبه علمی از چه کتاب هایی کمک گرفتید.
خواهش میکنم حتما جوابم رو بدید ممنونتون میشم دوستان

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
اینجا هیچکس جواب ما رو نمیده .انگار نه انگار!!!
خب یه کمک هم به ما ناواردها کنید ثواب داره دوستان������

این سومین باره اینجا میپرسم
دوستان من آزمون کتبی پالایشگاه ستاره خلیج فارس قبول شدم برای مصاحبه اون اما چون خانوم هستم و کسی هم نیست از اطرافیان که تجربه ش رو داشته باشه نمیدونم باید چیکار کنم برای قبولی اون میشه به من بگید برای مصاحبه علمی از چه کتاب هایی کمک گرفتید.
خواهش میکنم حتما جوابم رو بدید ممنونتون میشم دوستان

سلام بچه ها یه سوال داشتم ممنون و مدیونتون میشم اگه کسی جواب بده
کسی ک آزمون و مصاحبه اش قبول میشه بعد باید بره گزینش و طب صنعتی
طب صنعتی ک اسمش معلومه
ولی گزینش چیه؟تا الان کسی تجربه داره بدونه گزینش چیه؟
ممنون

مرحله گزینش شامل همون مصاحبه علمی عقیدتی و تحقیقاتشونه از معرفان و محل زندگی و دانشگاه هستش

و مصاحبه علمی هم شامل اطلاعات درسی و هم شامل اطلاعاتی عملی در صنعته
حالا چه کتابی باید بخونین نمیدونم
اگه اطلاعات درسیتون خوب باشه و پایه ای خوب بلد باشین معمولا مشکلی ندارین

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

مرحله گزینش شامل همون مصاحبه علمی عقیدتی و تحقیقاتشونه از معرفان و محل زندگی و دانشگاه هستش

و مصاحبه علمی هم شامل اطلاعات درسی و هم شامل اطلاعاتی عملی در صنعته
حالا چه کتابی باید بخونین نمیدونم
اگه اطلاعات درسیتون خوب باشه و پایه ای خوب بلد باشین معمولا مشکلی ندارین

ممنونم عزیز که جواب دادی

دقیقا من مراجعی میخوام که بچه ها برا شرکت نفت خوندند که راضی بودن ازش رو میخوام بدونم.

sangelm

عضو جدید
سلام
منم قبول شدم. نمیدونم چی باید بخونم؟ کاش کسی بود که راهنماییمون میکرد

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام
منم قبول شدم. نمیدونم چی باید بخونم؟ کاش کسی بود که راهنماییمون میکرد

ممنونم عزیز که جواب دادی

دقیقا من مراجعی میخوام که بچه ها برا شرکت نفت خوندند که راضی بودن ازش رو میخوام بدونم.

دوستان دیگه هست کمکتون کنن که خودشون تو ازمون شرکت کردن و اطلاعاتشون کاملتره اما الان که تعطیلات کسی ظاهرا به باشگاه سر نمیزنه ایشالا بیان حتما کمکتون میکنن

mr.sijal

عضو جدید
وزیر کشور گفته تا 7-8 سال دیگه استخدام نداریم، آقایونی که منتظر جواب شرکت نفت بودن، دیگه نباشن. به فکر کار تو شرکتهای خصوصی باشن. اینم از لینکش

http://www.tabnak.ir/fa/news/388527/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D9%84%D8%AA%DB%8C-%D8%AA%D8%A7-8-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D9%85%D9%85%DA%A9%D9%86-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA
خود کرده را تدبیر نیست آقا نیست

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
یعنی استخدامی نفت هم لغو میشه؟این همه وقتتون تلف شد.پس چرا اونایی که قبول شدن میرن وزارت خونه بهشون میگن قبولین منتظر اعلام نتایج باشین؟
عجب مملکتی به به

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
دعوت به مصاحبه تاريخش هم ٢٦/١/٩٣ در تهران هست، ولي معلومه كه تعداد كمي نيرو ميخوان حالا ما ميريم ببينيم چي ميشه

موفق باشید
پالایش و پخش یکی از دوستام کار میکنه وضعش توپ شده حالا یه سوال
بین پالایش و پخش و ملی حفاری بخوای یکی رو انتخاب کنی کدوم رو انتخاب میکنی؟
من به شخصه ملی حفاری رو انتخاب میکنم مخصوصا سکوهای دریایی - راستی باز شایعه شده که نتایج برج 2 میات؟
یک سوال چرا وزیر نفت در ایران اینقدر قوی هست که 4000 نفر رو راحت بیش از یکسال از کار و زندگی عقب بندازه و حتی یک مسئول هم نتونه بهش بگه بالای چشمت ابرو هست - اگر ایران اینطوری بخوات پیش بره اینده ی روشنی نخواهد داشت
وقتی به خاک شهدای انقلاب اسلامی میرم بهشون میگم شما جون دادید برای ما که بفهمیم حقمون رو از ظالم باید بگیریم و نذاریم یک وجب از خاک کشور در چنگال بیگانه بیفته و ما گذاشتیم یکسال تمام انرژی و جوانیمون صرف فقط یک نفر بشه و ان هم بیژن نامدار زنگه وزیر نفت فعلی است.ما با خودمون میگیم که نخبه ایم اما نیستیم نخبه انهایی هستند که حقشون رو گرفتند و برای ان جان دادند.

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
راستی باز شایعه شده که نتایج برج 2 میات؟
یک سوال چرا وزیر نفت در ایران اینقدر قوی هست که 4000 نفر رو راحت بیش از یکسال از کار و زندگی عقب بندازه و حتی یک مسئول هم نتونه بهش بگه بالای چشمت ابرو هست - اگر ایران اینطوری بخوات پیش بره اینده ی روشنی نخواهد داشت
وقتی به خاک شهدای انقلاب اسلامی میرم بهشون میگم شما جون دادید برای ما که بفهمیم حقمون رو از ظالم باید بگیریم و نذاریم یک وجب از خاک کشور در چنگال بیگانه بیفته و ما گذاشتیم یکسال تمام انرژی و جوانیمون صرف فقط یک نفر بشه و ان هم بیژن نامدار زنگه وزیر نفت فعلی است.ما با خودمون میگیم که نخبه ایم اما نیستیم نخبه انهایی هستند که حقشون رو گرفتند و برای ان جان دادند.

naghola64

عضو جدید
دوستان عزیز خبر شبکه من وتو در مورد دیر اعلام شدن نتایج شرکت نفت صحبت کرد ساعت 21:30شنبه

h0666

عضو جدید
امروز یه آدم معتبر میگفت دولت تمام استخدامی ها رو به خاطر کسری بودجه تا خرداد لغو کرده تا تکلیف بودجه مشخص بشه!

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
سلام دوستان،در این مدت تا ب حال یک کامنت هم نزاشتم بیشتر سعی داشتم پیگیری کنم به نتیجه برسم بعد اعلام کنم.به همین دلیل هفته ای ۲ بار حضوری میرفتم ساختمان تند گویان و مرکزی ۵ ام متاسفانه طبق آخرین پیگیری ک کردم آزمون و متعاقب آن مصاحبه تخصصی به دلیل ایرادات بسیار زیادی که در زیر ساخت های آن بود کنسل شد.دلیل تغییر نکردن آقای سلحشور تا به الان هم این بوده که چون ایشون مجری برگزاری بوده بررسی های لازم رو انجام بده.بنابراین اکنون که تصمیم نهایی برای کنسل شدن آزمون گرفته شده تا چند وقت آینده ایشون هم با این مدیریت ضعیفش عوض خواهند شد.قابل ذکر است آزمون بعدی نفت اواسط یا اواخر سال ۹۴ خواهد بود که همگی به شکل قراردادی خواهد بود.
امیدوارم با یک برنامه ریزی جدید از همین امروز پای در مسیر جدید زندگی بردارید و دانسته باشید همه چیز شرکت نفت نیست.از لحظات زندگی استفاده کنید و دیگر فکرتان را درگیر نتایج نکنید.موفق باشید

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
اگر مایل هستید که بدانید آیا سازمان مربوطه ای که شما در آن جذب شده یا قرار است جذب شوید شامل طرح مهرآفرین بوده و ملغی شده است یا خیر می توانید از طریق جدول ذیل کسب اطلاع کنید.

به گزارش خبرنگار اشتغال «خبرگزاری دانشجو» در طی چند روز گذشته اسحاق جهانگیری معاون اول حجت الاسلام حسن روحانی در اولین بخشنامه دولت یازدهم طرح مهر آقرین را که در طی آن قرار بود نزدیک به ۵۰۰ هزار نفر در ادارات دولتی جذب و استخدام گردند، لغو نمودند.​
با توجه به لغو این طرح تمامی استخدامی هایی که مجوز آنها بر اساس این طرح بوده ملغی می شوند، اگر شما در آزمون استخدامی خاصی در طی چند ماه گذشته شرکت کرده اید و مایل هستید که بدانید آیا سازمان مربوطه ای که شما در آن جذب شده یا قرار است جذب شوید شامل این طرح می شود یا خیر، می توانید سازمان مربوطه خود را با جدول ذیل مطابقت دهید.​
مجوزهای استخدامی دستگاه های اجرایی و استان ها در طرح مهرآفرین
مجوزهای استخدامی دستگاه های ملی
دستگاه​
تعداد​
وزارت نفت​
۵۴۹۴​
دانشگاه پیام نور​
۳۰۰۰​
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی​
۱۰۰​
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (هیات علمی)​
۴۰۰۰​
بانک صنعت و معدن​
۴۸۱​
سازمان اوقاف و امور خیریه​
۱۰۰​
شورای عالی امنیت ملی​
۴۰​
بنیاد ملی نخبگان​
۱۱۲​
سازمان تعزیرات​
۳۰۰​
سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی​
۳۰۰۰​
سازمان امور مالیاتی​
۱۲۰۰۰​
وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دستگاه های وابسته​
(تعداد ۱۰۰۰۰ شماره مستخدم مربوط به سایر دستگاه های بهداشتی – درمانی می باشد) مطابق مصوبه هیأت دولت یا مصوبات و تصمیمات هیأت امنا و وزیر مربوطه​
۹۰۴۰۰​
ظرف سه سال مساوی ابتدا تأمین سفر استانی​
سازمان بیمه سلامت ایران​
۱۲۰۰​
شعبه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی (استان مرکزی)​
۲۰​
شرکت ارتباطات زیر ساخت​
۲۲۴​
معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور​
۱۵۰​
دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی(هیات علمی)​
۵۰​
شرکت فرودگاههای کشور​
۵۲۰​
بانک مسکن​
۱۰۰۰​
سازمان آموزش فنی و حرفه ای​
۲۰۰۰​
وزارت جهاد کشاورزی​
۶۲۷۱​
وزارت نیرو​
۲۷۰۰​
دانشگاه قم​

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان،در این مدت تا ب حال یک کامنت هم نزاشتم بیشتر سعی داشتم پیگیری کنم به نتیجه برسم بعد اعلام کنم.به همین دلیل هفته ای ۲ بار حضوری میرفتم ساختمان تند گویان و مرکزی ۵ ام متاسفانه طبق آخرین پیگیری ک کردم آزمون و متعاقب آن مصاحبه تخصصی به دلیل ایرادات بسیار زیادی که در زیر ساخت های آن بود کنسل شد.دلیل تغییر نکردن آقای سلحشور تا به الان هم این بوده که چون ایشون مجری برگزاری بوده بررسی های لازم رو انجام بده.بنابراین اکنون که تصمیم نهایی برای کنسل شدن آزمون گرفته شده تا چند وقت آینده ایشون هم با این مدیریت ضعیفش عوض خواهند شد.قابل ذکر است آزمون بعدی نفت اواسط یا اواخر سال ۹۴ خواهد بود که همگی به شکل قراردادی خواهد بود.
امیدوارم با یک برنامه ریزی جدید از همین امروز پای در مسیر جدید زندگی بردارید و دانسته باشید همه چیز شرکت نفت نیست.از لحظات زندگی استفاده کنید و دیگر فکرتان را درگیر نتایج نکنید.موفق باشید

چقدر این حرف شما مستند هست؟دیگه اینقدر شایعه منتشر شده که معلوم نیست چی راسته چی دروغ؟

honestman

عضو جدید
اگر مایل هستید که بدانید آیا سازمان مربوطه ای که شما در آن جذب شده یا قرار است جذب شوید شامل طرح مهرآفرین بوده و ملغی شده است یا خیر می توانید از طریق جدول ذیل کسب اطلاع کنید.

به گزارش خبرنگار اشتغال «خبرگزاری دانشجو» در طی چند روز گذشته اسحاق جهانگیری معاون اول حجت الاسلام حسن روحانی در اولین بخشنامه دولت یازدهم طرح مهر آقرین را که در طی آن قرار بود نزدیک به ۵۰۰ هزار نفر در ادارات دولتی جذب و استخدام گردند، لغو نمودند.
با توجه به لغو این طرح تمامی استخدامی هایی که مجوز آنها بر اساس این طرح بوده ملغی می شوند، اگر شما در آزمون استخدامی خاصی در طی چند ماه گذشته شرکت کرده اید و مایل هستید که بدانید آیا سازمان مربوطه ای که شما در آن جذب شده یا قرار است جذب شوید شامل این طرح می شود یا خیر، می توانید سازمان مربوطه خود را با جدول ذیل مطابقت دهید.
مجوزهای استخدامی دستگاه های اجرایی و استان ها در طرح مهرآفرین

مجوزهای استخدامی دستگاه های ملی

دستگاه​

تعداد​

وزارت نفت​

۵۴۹۴​

دانشگاه پیام نور​

۳۰۰۰​

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی​

۱۰۰​

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (هیات علمی)​

۴۰۰۰​

بانک صنعت و معدن​

۴۸۱​

سازمان اوقاف و امور خیریه​

۱۰۰​

شورای عالی امنیت ملی​

۴۰​

بنیاد ملی نخبگان​

۱۱۲​

سازمان تعزیرات​

۳۰۰​

سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی​

۳۰۰۰​

سازمان امور مالیاتی​

۱۲۰۰۰​

وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دستگاه های وابسته
(تعداد ۱۰۰۰۰ شماره مستخدم مربوط به سایر دستگاه های بهداشتی – درمانی می باشد) مطابق مصوبه هیأت دولت یا مصوبات و تصمیمات هیأت امنا و وزیر مربوطه​

۹۰۴۰۰
ظرف سه سال مساوی ابتدا تأمین سفر استانی​

سازمان بیمه سلامت ایران​

۱۲۰۰​

شعبه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی (استان مرکزی)​

۲۰​

شرکت ارتباطات زیر ساخت​

۲۲۴​

معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور​

۱۵۰​

دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی(هیات علمی)​

۵۰​

شرکت فرودگاههای کشور​

۵۲۰​

بانک مسکن​

۱۰۰۰​

سازمان آموزش فنی و حرفه ای​

۲۰۰۰​

وزارت جهاد کشاورزی​

۶۲۷۱​

وزارت نیرو​

۲۷۰۰​

دانشگاه قم​

دوستان تاریخ ابلاغ این مصوبه به مجلس فکر کنم 20 /9/91 بوده ......
وجای بسی تاسف که که با این نیروی جوان و تازه دارن این جوری بازی میکنن ...

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
سلام ،آقایون متاسفم که این حرفها را میزنم فقط و فقط برای آمادگی روحی و اینکه همه چیز نفت نیست . واقعیتش دیروز با یکی از دوستانم که( گاز امسال قبول شده و الان دوره آموزشی رو میگذرونه و شرکت نفت هم قبول شده )توی خیابان با یکی از مسئولین شرکت های نفتی برخورد کردیم اون که دوستم را می شناخت سوال کرد گاز رفتی ؟ بعد گفت شکر خدا که اونجا رو شروع کردی چون ملی نفت احتمالا آزمونش کنسله
__________________شروع اولین روز کاری صد در صد شاهد تجمع درب وزارت خونه هستیم____ سکوت فایده ای نداره

بالا